Kosmetyka szkoła policealna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-11, 14:43   #1
weronika349
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Wink

Kosmetyka szkoła policealna


Hej potrzebuje ogromnej pomocy!!!
Szukam w Warszawie szkoły bezpłatnej, zaocznej na technika usług kosmetycznych/ kosmetyka. Dopiero skończyłam liceum.
Dokumenty powinnam złożyć już dawno ale nie mogę znaleźć żadnej sensownej szkoły, która rzeczywiście czegoś nauczy. Potrzebuje również dokumentów abym nie utraciła renty i zniżek na komunikacje. Polecajcie te do których chodziłyście lub wasi znajomi. Jak oceniacie Cosinus?
weronika349 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 11:07   #2
anula19_92
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Ja chodzę do liceum cosinus w Lublinie i jak tylko skończę wybieram się na kosmetykę. Dużo znajomych kończyło ten kierunek i były bardzo zadowolone- za darmo, dużo zajęć praktycznych, bezpłatne kosmetyki i materiały na zajęcia, dobrze wyposażone pracownie. Egzamin zawodowy zdały za pierwszym razem
anula19_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 16:57   #3
renatabednarczyk12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Cytat:
Napisane przez anula19_92 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do liceum cosinus w Lublinie i jak tylko skończę wybieram się na kosmetykę. Dużo znajomych kończyło ten kierunek i były bardzo zadowolone- za darmo, dużo zajęć praktycznych, bezpłatne kosmetyki i materiały na zajęcia, dobrze wyposażone pracownie. Egzamin zawodowy zdały za pierwszym razem

Ja polecę! Co prawda nie Lublin, a Radom, ale naprawdę polecam. Dużo praktyki, fajna pracownia, praca na dobrych kosmetykach. Prowadzące zajęcia naprawdę się starają, przekazują swoją wiedzę. Egzamin to łatwizna, bo pamięta się z zajęć, wystarczy tylko chodzić i przykładać się do swojej roboty.
renatabednarczyk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 13:16   #4
OlgaaPiekar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Cytat:
Napisane przez renatabednarczyk12 Pokaż wiadomość
Ja polecę! Co prawda nie Lublin, a Radom, ale naprawdę polecam. Dużo praktyki, fajna pracownia, praca na dobrych kosmetykach. Prowadzące zajęcia naprawdę się starają, przekazują swoją wiedzę. Egzamin to łatwizna, bo pamięta się z zajęć, wystarczy tylko chodzić i przykładać się do swojej roboty.



To prawda, nie ma co narzekać na pracownie i na dostęp do dobrych produktów w Cosinusie. Jest na czym się uczyć i pracować. Nauczyciele też są praktykami, mają dużą wiedzę i chętnie ją przekazują. Dla mnie to była przyjemność chodzić do tej szkoły.
OlgaaPiekar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 16:36   #5
Gabi_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Cytat:
Napisane przez OlgaaPiekar Pokaż wiadomość
To prawda, nie ma co narzekać na pracownie i na dostęp do dobrych produktów w Cosinusie. Jest na czym się uczyć i pracować. Nauczyciele też są praktykami, mają dużą wiedzę i chętnie ją przekazują. Dla mnie to była przyjemność chodzić do tej szkoły.



Podpiszę sie pod tym. Ja byłam meeega zadowolona z jakości zajęć u nich. Wiele się nauczyłam, poznałam świetne babeczki i zdałam egzamin z bardzo dobrymi wynikami. Teraz cały czas pracuję w zawodzie i dodatkowo się rozwijam na kursach.
Gabi_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 15:54   #6
alicja_n12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Cosinus to dobry wybór, szkoła jest za darmo, zajęcia są w weekendy, kierunki w policealnej to w większości bardzo praktyczne kierunki, nie uczycie się tylko teorii, ćwiczycie ją i wiele wynosicie z zajęc.
alicja_n12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 13:12   #7
Olaje15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Ja mogę polecic cosinusa w Częstochowie, szkoła weekendowa, bezpłatna.
Olaje15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-07, 15:02   #8
olciakkkk87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Super kierunek dla przyszłych kosmetyczek, w cosinusie jest on za darmo a pracownie są na bardzo wysokim poziomie. Na pierwszych zajęciach już ćwiczyłyśmy podstawy na pracowni :O

Zjazdy w weekend a szkoła co chwile daje różne bonusy dla słuchaczy
olciakkkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 12:49   #9
Olci33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Kosmetyka w policealnej fajna sprawa, wiele koleżanek moich ze studiów mi zazdrościło że mam same zajęcia na pracowni W cosinusie masz gwarancje darmowej szkoły i na bardzo wysokim poziomie zdobędziesz wiedzę. Jest w wielu miastach, a zapisać się możesz nawet przez neta na ich stronie.
Olci33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 12:54   #10
wilki008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Kosmetyka jest mega kierunkiem, uczysz się wszystkiego od podstaw, ale bardzo dokładnie wraz z każdym szczegółem jakim jest nawet masaż. Myśle, że odnajdzie się tam każdy nawet osoba która już jakąś wiedze ma, bo specjaliści w cosinusie zwracają uwage na każdy pomijany szczegół w tym zawodzie. I wszystko to za darmo
wilki008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 13:58   #11
MaineCoooon
Przyczajenie
 
Avatar MaineCoooon
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyka szkoła policealna

Jako były uczeń mogę polecić. W szczególności na start, kiedy nie wiesz czy chcesz iść bardziej w wizaż czy pielęgnacje, bo w trakcie nauki są przedmioty
MaineCoooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-19, 23:37   #12
izaxzx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
szkoła policealna technik usług kosmetycznych

hej!
Chciałabym zacząć naukę w szkole policealnej na kierunku technika usług kosmetycznych w Warszawie. + Fajnie by było jakby szkoła była bezpłatna.
Czy macie do polecenia jakieś szkoły na tym kierunku? Ciężko mi cokolwiek wybrać i się zdecydować
izaxzx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-19 23:37:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.