Mamy majowe 2019 cz. 7 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla szczęśliwych rodziców - po porodzie, mamy dziecko, jestem mamą, wychowanie dziecka

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 19:21   #2191
sQuaara
Zakorzenienie

Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Eh ciężko mi. Mąż wziął go na spacer... Teraz szybka kąpiel i jakoś może zaśnie. Boże to moje dziecko to mam wrażenie niczego nie będzie nauczone jak trzeba. Mi się gadać do niego nie chce. Czekam aż zaśnie, a to nie o to chodzi ;( czoło mu się lepi. Od jutra wjeżdża szampon, cokolwiek. Co polecacie? Babydream? I srebro mi dzisiaj przyszło + ma ciemieniuche i lekko smierdzi, tzn no takim łojem chyba. Ja wyczulona na zapachy. Jak u Was bylo z ciemieniucha, te które miały

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ale co to mokre? Ta ciemieniucha się babrze? Srebrem przecieraj. Ja bym nie dawała chemii.. Ciemieniucha tłustym..linomag zielony. 2h i do kąpieli wuczesac pod kątem 90stopni..

A zapach jeśli mokrym psem to macie zadatki na lzs... Jak jesteś na fejsie to mogę Cię do grupy mojej zaprosić to znajdziesz na pewno pomoc

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Stary Dzisiaj, 19:23   #2192
Eceea
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale co to mokre? Ta ciemieniucha się babrze? Srebrem przecieraj. Ja bym nie dawała chemii.. Ciemieniucha tłustym..linomag zielony. 2h i do kąpieli wuczesac pod kątem 90stopni..

A zapach jeśli mokrym psem to macie zadatki na lzs... Jak jesteś na fejsie to mogę Cię do grupy mojej zaprosić to znajdziesz na pewno pomoc

Nie, nic się nie babrze właśnie

Eceea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 19:42   #2193
magda1706
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 9
GG do magda1706

Eccea ja bym najpierw normalnie umyła dziecięcym z hippa czy babydream. Może za dużo oleju czy kremu kładłas na ciemieniuche po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Przeciez dzieciaka chemia nie przeżre

magda1706 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 19:56   #2194
agadzie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Ja mam babydream niebieski płyn do kąpieli. Odkad wróciliśmy ze szpitala to używam do kąpieli

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

No czasem tak jest. Nie każda drzemka musi trwać kilka godzin

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Dokaldnie, moja mała ma już coraz dłuższe te chwile.aktywnosci a ja najbardziej jestem zaskoczona tym jak ona żywo na brata reaguje no, żywo...w sensie jak go słyszy to obraca głowę w jego stronę
Cytat:
Obecne szare mydlo to już nie to co kiedyś szare mydlo, ja bym raczej w to nie szła..

Gluzenie jest ekstra! Moja dziś zaczęła krzyczeć jak ten czas leci niesamowite...

No to masz taki rytm pamiętaj że to poukladasz sobie z czasem plus 100x się jeszcze zmieni tak jak ilość aktywności drzemke itp skoro jadl to nie je po kąpieli.
Chyba że symbolicznie coś. No z piersią to jednak łatwiej...

To tez aktywność. A jak nosisz to też? A jak na ramienou? Co z kółkami? Lub jak to mi przy synu położna powiedziała "chłopcy szybko się nudzą"
Lub coś co miał mój syn: śpi jedna fazę snu i nie umie wejść w kolejną. Pytanie czy spał pół godziny czy bardziej 24min?
Mój tak do 1rz spał. 1 fazę. Z wiekiem ona się wydłuża ale coś koło 25min na starcie trwa. Kolo roku jakieś 35-40. I tak walil 6drzemek po 25min co 1.5h masakra.

W ogóle u lekarza pokazlam Pani tyłek Heli że no nie pomaga nic. Gadka szmatką że może spróbuję te wielorazowe itp. I dialog
-niech też Pani prasuje te pieluchy co Pani używa...
-ale myśli Pani że się nie roztpia od żelazka??
-...... Te na których Pani ja kładzie i wietrzy pupę...
Konsternacja Pani była mistrzowska no cóż. Zmęczona zagubiona młoda matka zdolna spróbować wszystkiego

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Hela spi... A ja zauważyłam że u rodziców łóżeczko jest na najniższym poziomie... Chyba nią rzucę niech śpi dobrze tej nocy bo jak będę ją wyciągać i wkładać powyżej 4 razy to kręgosłup mi pęknie...

A nie dasz rady podwyższyć? Oby się nie budziła za dużo!!
Cytat:
Napisane przez mysia1103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro nasz wielki dzień lecimy do Polski pierwsza, taka długa podróż Alicji... w sumie nie długa bo po 2 godzinach będziemy w Polsce, a byłyśmy już samochodem w 8 godzinnej podróży, ale pierwsza samolotem i mam stresa ogromnego, jak ona zareaguje na lot, na zmianę ciśnienia, zmianę klimatu, na nowe wszystko...

Agadzie odezwij się jak Ty dolecisz - pójdziemy na lody z dzieciakami

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Eceea moja Alicja też nie śpi w ciągu dnia po mm. Tzn śpi z 10, 15 czasem 30 min. Jedynie jak jedziemy autem, czy jesteśmy na spacerze wózkiem to ma dłuższy sen, a tak w ciągu dnia nie śpi prawie w ogóle. Ale za to w nocy ładnie śpi. o 19 mamy kąpanie, potem je i od razu zasypia. Budzie się koło 1,2 na pierwsze jedzenie potem koło 5 i koło 7 pobudka i zaczynamy dzień.
Zazdrooooo!! O której macie lot? Daj Ali na czas startu i lądowania smoczek albo butelkę to zapobiegnie zatykaniu się uszu (uszom?)
Ja 10 lipca lecę, będę w nocy, 11 pewnie będę do niczego a potem możemy się umawiać obczaj gdzie dobre lody dają
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Moja dzisiaj praktycznie cały dzień spała na zmianę z jedzeniem, dopiero niedawno troszkę poskakała i popłakała bo brzuszek bolał. Zamiast się cieszyć to się stresuje czy będzie jeszcze krzyk i czy będzie spała w nocy, wczoraj jak pięknie zasnęła to ja nie mogłam bo bałam się że zaraz będzie ryk, paranoja...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Spoko, będzie jak brzuszek nie boli to będzie
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Eh ciężko mi. Mąż wziął go na spacer... Teraz szybka kąpiel i jakoś może zaśnie. Boże to moje dziecko to mam wrażenie niczego nie będzie nauczone jak trzeba. Mi się gadać do niego nie chce. Czekam aż zaśnie, a to nie o to chodzi ;( czoło mu się lepi. Od jutra wjeżdża szampon, cokolwiek. Co polecacie? Babydream? I srebro mi dzisiaj przyszło + ma ciemieniuche i lekko smierdzi, tzn no takim łojem chyba. Ja wyczulona na zapachy. Jak u Was bylo z ciemieniucha, te które miały

Wyluzuj, wszystkiego zdążysz nauczyć. Te początki są trudne, a potem będzie lepiej z zobaczysz. Powoli do wszystkiego dojdziecie
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Eccea ja bym najpierw normalnie umyła dziecięcym z hippa czy babydream. Może za dużo oleju czy kremu kładłas na ciemieniuche po prostu

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Przeciez dzieciaka chemia nie przeżre

HHahhahahahahahahahah dobre z tą chemia
Jak nastroje przed jutrem?

agadzie jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 19:58   #2195
mysia1103
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Dokaldnie, moja mała ma już coraz dłuższe te chwile.aktywnosci a ja najbardziej jestem zaskoczona tym jak ona żywo na brata reaguje no, żywo...w sensie jak go słyszy to obraca głowę w jego stronę A nie dasz rady podwyższyć? Oby się nie budziła za dużo!!Zazdrooooo!! O której macie lot? Daj Ali na czas startu i lądowania smoczek albo butelkę to zapobiegnie zatykaniu się uszu (uszom?)
Ja 10 lipca lecę, będę w nocy, 11 pewnie będę do niczego a potem możemy się umawiać obczaj gdzie dobre lody dają Spoko, będzie jak brzuszek nie boli to będzie Wyluzuj, wszystkiego zdążysz nauczyć. Te początki są trudne, a potem będzie lepiej z zobaczysz. Powoli do wszystkiego dojdziecie HHahhahahahahahahahah dobre z tą chemia

O 12.30 ze stavanger, w gdansku bedziemy o 14 wiec luzzz, gorzej bedzie spowrotem bo lot jest o 6

mysia1103 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 19:59   #2196
Lilly Greace
Dostojna peema.

Hej,. ja dziś za bardzo się nie udzielałam, bo rano zapakowałam Staśka do samochodu i pojechałam z nim do mojej babci. Mieszka w starym dużym domu raczej z tych chłodnych, więc super na drzemkę, do tego ma duży ogród i mieszka na bardzo ladnym osiedlu więc zaliczyliśmy dziś spacer, potem drzemkę w ogrodzie i w domu, ogólnie fajnie było i jutro też go tam wezmę - lepiej to niż się kisić u nas w bloku, jest bardzo gorąco.

Z dzidziusiowych spraw to także walczymy z ciemieniuchą, mały ma też taką lekką wysypkę (chyba coś zjadłam), dziś kolejny dzień naszych prób wprowadzenia rutyny spania od około 20. Na razie ok. Z niefajnych rzeczy to troszkę go brzuszek męczy, dziś aż się wybudził z drzemki i rozpłakał, bylo dużo pierdków, no ale pomasowałam brzuszek, poprzytulałam go i się uspokoił. Zobaczymy co to dalej będzie.

Piję se piwko 0% i cieszę się na długi weekend, bo tż wziął urlop na piątek i mamy fajne plany. Jedziemy do moich rodziców, do brata tż, do teściow na działkę. Mam wrażenie, ze od kiedy jest dziecko to jakoś tak bardziej wartościowo organizujemy sobie czas - wcześniej miałam bardzo mało obowiązków (teraz widzę, że nie miałam żadnych, zwłaszcza biorąc pod uwagę to jak pracowałam xD) ale i bardzo mało robiłam. Oczywiście dostaję białej gorączki na myśl o tym, o ilu rzeczach dla małego muszę pamiętać, wychodząc z nim na cały dzien, nie myślcie, że jest tak kolorowo :P Dziś w aucie jak mi wył to i ja mialam ochotę mu w tym towarzyszyć :d

A Wy macie jakieś plany na długi weekend?
Stary Dzisiaj, 20:00   #2197
magda1706
Zakorzenienie

GG do magda1706

Przed jutrem wszystko spoko, uczę się cały dzień, ale niech już dzieci zasną, bo muszę włosy umyć.. A tu jeden do roboty, drugi ucho boli, trzeci cycka. A mnie coś trafia

Stary Dzisiaj, 20:04   #2198
xxKasiax
Wtajemniczenie

U nas po cycku przysnal jak to trzymałam do odbicia a jak odłożyłam to się obudził i potem zasypial. W sumie lad nie bo w łóżeczku z szumisiem Ale... co kilkanaście minut mu się ulewa no i się budzi wtedy bo się "ratuje " rączkami macha aż mu się uleje ( chociaż mu się fajnie odbiło i nie nalykal się dużo powietrza). Także po takiej godzinie w łóżeczku i co chwilę zaglądania do niego chyba teraz uznał na dłużej 🤫🤫🤫

Stary Dzisiaj, 20:06   #2199
agadzie
Wtajemniczenie

Cytat:
O 12.30 ze stavanger, w gdansku bedziemy o 14 wiec luzzz, gorzej bedzie spowrotem bo lot jest o 6

Ale super macie połączenie.. ja to muszę kombinować żeby w Gdańsku lądować, zazwyczaj lecę do Modlina, bo mam bezpośredni ze swoich okolic...spoko, nie myśl o wyjeździe choć znam to bo sama tak mam

Stary Dzisiaj, 20:06   #2200
butterfly20
Zakorzenienie

Wy o wadze...Karol przez 5 dni przybrał kolejne 400g...czyli brakuje mu jakoś 300g do podwojenia wagi urodzeniowej.mam co nosić...

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 20:08   #2201
Lilly Greace
Dostojna peema.

Cytat:
Przed jutrem wszystko spoko, uczę się cały dzień, ale niech już dzieci zasną, bo muszę włosy umyć.. A tu jeden do roboty, drugi ucho boli, trzeci cycka. A mnie coś trafia

Powodzenia jutro Magda!
Stary Dzisiaj, 20:10   #2202
butterfly20
Zakorzenienie

Sq brawa za podróż i dla

Heli za sen )) Mi się zawsze chce śmiać z Karola,bo drze się i drze,a w momencie kiedy ruszam autem to karpik i oczy się zamykają hehe

Stary Dzisiaj, 20:11   #2203
Faiza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Eceea

Hipp combiotic ,w ross jest

Położna U nas była, młody 4500 kg,

Czyli 1 kg w miesiąc przybrał
Piękny wynik u nas tydzień po wyjściu ze szpitala 250g na plusie to chyba dobrze rokuje

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Magda Patrycja jak Wam się udało tyle?

Faiza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 20:12   #2204
butterfly20
Zakorzenienie

Eceea my w te upały w krochmalu na potowki,normalnie w samej wodzie.a włoski co kilka dni żelem z Hippa

Stary Dzisiaj, 20:13   #2205
Faiza
Raczkowanie

Cytat:
Kochana jutro mocne mocne kciuki i tak, bo to zawsze stres jest A bo rozmiarowka a rozmiarowka.. te lidlowe np. 50 są akurat a 56 na niej wisi, natomiast primarkowe, kiabi, Pepco akurat. No i padające chyba zaraz wyjme na 62...dobrze że nie kupowałam nie wiem ile na 56, teraz byłoby mi tylko żal a tak dałam te co po małym Oo to super organizacja, i młody będzie miał frajdę z pociągu
Kurcze mam.nadzieje że coś Heli pomoże na tyłeczek... Też się męczy biedna w te upały. Są jeszcze upały tak apropo?

No, my już po wizycie u pediatry, mała waży 3707g, czyli przybrala dokładnie 700 g od porodu, i ma 52 cm, obwód głowy 37, ogólnie wszystko pięknie, mam w nocy nie wybudzać na jedzenie bo przybiera ok. Szczepienia jeśli się uda to w Polsce te na 2 miesiące, jeśli nie to tutaj zrobią pozniej, bez problemu. Jako że miałam szczepienie w ciąży, mała jest przez nie chroniona cały czas. Co jeszcze... A, wiem! Kolejna zmiana - witamina D, podawać mam przez 4 miesiące, mam receptę na konkretną. No i dostałam jakiś specyfik na gazy. Obiad zrobię i zjadę do apteki.

Co było nie tak z poprzednią Wit D?

Stary Dzisiaj, 20:15   #2206
magda1706
Zakorzenienie

GG do magda1706

Faiza cycek co chwilę w paszczy to i efekty są

Stary Dzisiaj, 20:22   #2207
Faiza
Raczkowanie

Cytat:
Kwestia wprawy z synem pierwszy raz sama jechałam gdziekolwiek jak miał 6tyg. Do ginekologa jak mając 7-8tygodni jechałam do rodziców, czyli dzisiejszą trasę, to po mnie przyjechali nie od zawsze tak było Ja nie znamJeśli da się kupić to spróbuję po srebrze dziękuję!

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Dojechalam. Niby 2h21mjn wg GPS a ja jechałem 3h50min... Ja nie wiem... Tzn wiem tak to jest jak ma się stop z 30min i jak co jakiś czas się zatrzymuje sprawdzić czy jest ok jak gowniarka ma kaszel w pozycji leżącej w foteliku
Przespala cała drogę

No to super że tak się udało

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez absolwentka2010 Pokaż wiadomość
A jak

U rąk powycinalam skórki i wypilowalam, a jutro będę kłaść kolor

Wsadzilam dzisiaj małego do wózka na brzuch, bo wył i 3 h spokoju, bo zasnął A potem taka kupę zrobił, że była szybsza kąpiel i teraz na cycku, czekam az zaśnie.
Brawo, ja się trzeci dzień zabieram za mani i pedi i póki co tylko przypilowalam świetne tempo, nie ma co

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Dziewczyny jutro nasz wielki dzień lecimy do Polski pierwsza, taka długa podróż Alicji... w sumie nie długa bo po 2 godzinach będziemy w Polsce, a byłyśmy już samochodem w 8 godzinnej podróży, ale pierwsza samolotem i mam stresa ogromnego, jak ona zareaguje na lot, na zmianę ciśnienia, zmianę klimatu, na nowe wszystko...

Agadzie odezwij się jak Ty dolecisz - pójdziemy na lody z dzieciakami

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Eceea moja Alicja też nie śpi w ciągu dnia po mm. Tzn śpi z 10, 15 czasem 30 min. Jedynie jak jedziemy autem, czy jesteśmy na spacerze wózkiem to ma dłuższy sen, a tak w ciągu dnia nie śpi prawie w ogóle. Ale za to w nocy ładnie śpi. o 19 mamy kąpanie, potem je i od razu zasypia. Budzie się koło 1,2 na pierwsze jedzenie potem koło 5 i koło 7 pobudka i zaczynamy dzień.
Trzymamy kciuki za przyjemną podróż

Stary Dzisiaj, 20:22   #2208
magda1706
Zakorzenienie

GG do magda1706

Śpią! Idę pod prysznic w końcu!

Stary Dzisiaj, 20:22   #2209
Faiza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Moja dzis 5 tyg i wazy 4600
Elegancko

Stary Dzisiaj, 20:23   #2210
butterfly20
Zakorzenienie

Nadrobiłam,ale nie znoszę na tel bez cytowania

.karol tez się już taki fajny i rozumniejszy zrobił,pieknie się uśmiecha,interesuje,wodzi wzrokiem.najbardziej lubię być na przewijaku, tam się śmieje od ucha do ucha i na głos- do lampki nocnej i do niani z Angelcare była dzisiaj u nas położna w zastępstwie za tamta (urlop ma) i fsjnie sobie pogadalysmy,podniosła mnie na duchu odnośnie wagi młodego,karmienia itp. matka trójki dzieci także z pełnym zrozumieniem patrzyła jak dziewczyny roznosiły chatę

Stary Dzisiaj, 20:24   #2211
agadzie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Co było nie tak z poprzednią Wit D?

A nie nie, to nie że coś nie tak, tyle że w Hiszpanii się tej wit.D nie dawało jeszcze wtedy jak mój Dominik się urodził, a teraz już się daje w tym sensie że zmiana

Stary Dzisiaj, 20:27   #2212
Faiza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Wy o wadze...Karol przez 5 dni przybrał kolejne 400g...czyli brakuje mu jakoś 300g do podwojenia wagi urodzeniowej.mam co nosić...
Ależ ma tempo! Mamunia dobrze karmi

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Faiza cycek co chwilę w paszczy to i efekty są

Moja tak miała wczoraj, ciągle tylko cycek i cycek a dziś chyba wypoczywa po tym obżarstwie

Stary Dzisiaj, 20:31   #2213
sQuaara
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Sq brawa za podróż i dla

Heli za sen )) Mi się zawsze chce śmiać z Karola,bo drze się i drze,a w momencie kiedy ruszam autem to karpik i oczy się zamykają hehe
Moja w teorii też ale bałam się że jak będę jechać dłużej niż drzemka to się obudzi z japa.. A ta nic. Na postoju sama ze sobą negocjowalam czy wysiadac czy jechać no ale rozprostowac trzeba. Myślałam że uraczy Mcdonald swym płaczem a ta spała dalej

Stary Dzisiaj, 20:48   #2214
Eceea
Zadomowienie

Cytat:
Dokaldnie, moja mała ma już coraz dłuższe te chwile.aktywnosci a ja najbardziej jestem zaskoczona tym jak ona żywo na brata reaguje no, żywo...w sensie jak go słyszy to obraca głowę w jego stronę A nie dasz rady podwyższyć? Oby się nie budziła za dużo!!Zazdrooooo!! O której macie lot? Daj Ali na czas startu i lądowania smoczek albo butelkę to zapobiegnie zatykaniu się uszu (uszom?)
Ja 10 lipca lecę, będę w nocy, 11 pewnie będę do niczego a potem możemy się umawiać obczaj gdzie dobre lody dają Spoko, będzie jak brzuszek nie boli to będzie Wyluzuj, wszystkiego zdążysz nauczyć. Te początki są trudne, a potem będzie lepiej z zobaczysz. Powoli do wszystkiego dojdziecie HHahhahahahahahahahah dobre z tą chemia

Właśnie jeszcze niczym mu nie smarowałm ciemieniuchy

Eceea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 21:35   #2215
Martita_2012
Rozeznanie

Cytat:
Obecne szare mydlo to już nie to co kiedyś szare mydlo, ja bym raczej w to nie szła..

Gluzenie jest ekstra! Moja dziś zaczęła krzyczeć jak ten czas leci niesamowite...

No to masz taki rytm pamiętaj że to poukladasz sobie z czasem plus 100x się jeszcze zmieni tak jak ilość aktywności drzemke itp skoro jadl to nie je po kąpieli.
Chyba że symbolicznie coś. No z piersią to jednak łatwiej...

To tez aktywność. A jak nosisz to też? A jak na ramienou? Co z kółkami? Lub jak to mi przy synu położna powiedziała "chłopcy szybko się nudzą"
Lub coś co miał mój syn: śpi jedna fazę snu i nie umie wejść w kolejną. Pytanie czy spał pół godziny czy bardziej 24min?
Mój tak do 1rz spał. 1 fazę. Z wiekiem ona się wydłuża ale coś koło 25min na starcie trwa. Kolo roku jakieś 35-40. I tak walil 6drzemek po 25min co 1.5h masakra.

W ogóle u lekarza pokazlam Pani tyłek Heli że no nie pomaga nic. Gadka szmatką że może spróbuję te wielorazowe itp. I dialog
-niech też Pani prasuje te pieluchy co Pani używa...
-ale myśli Pani że się nie roztpia od żelazka??
-...... Te na których Pani ja kładzie i wietrzy pupę...
Konsternacja Pani była mistrzowska no cóż. Zmęczona zagubiona młoda matka zdolna spróbować wszystkiego

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Hela spi... A ja zauważyłam że u rodziców łóżeczko jest na najniższym poziomie... Chyba nią rzucę niech śpi dobrze tej nocy bo jak będę ją wyciągać i wkładać powyżej 4 razy to kręgosłup mi pęknie...

dobre z tymi pieluchami.
Magda, kciuki za jutro.
My dziś byliśmy na wizycie patronażowej. Troszkę gardło zaczerwienione, na szczęście osłuchowo czysto, więc mamy robić inhalacje z soli fizjo.

Martita_2012 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 21:53   #2216
sQuaara
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
dobre z tymi pieluchami.
Magda, kciuki za jutro.
My dziś byliśmy na wizycie patronażowej. Troszkę gardło zaczerwienione, na szczęście osłuchowo czysto, więc mamy robić inhalacje z soli fizjo.

Inhalacje zawsze spoko ja mojej też robie pamiętaj żeby ostukac po inhalacji i Gil można wyciągac bo fajnie się robi wodnisty

Stary Dzisiaj, 22:06   #2217
xxKasiax
Wtajemniczenie

Dzieciaki śpią a mamusia korzysta z wolnego 😁 nic nie robię, siedzę i gapie się w TV 😅 Ale fajnie tak sobie posiedziec

Stary Dzisiaj, 22:12   #2218
agadzie
Wtajemniczenie

Ja dziś przed 23 trafiłam do łóżka. Pierwszy raz od nie wiem, 2 tygodni? Dzieciaki śpią zazwyczaj od tej 20-20.30 oboje ale jeszcze zawsze coś w domu jest do zrobienia. Dziś do końca poprasowalam, dlugo mi nie zajęło, chwilowo mam komfort bo posprzatane, poprane, poprasowane, jutro mogę się lenić no, obiad zrobić.

Stary Dzisiaj, 22:46   #2219
Martita_2012
Rozeznanie

Cytat:
Inhalacje zawsze spoko ja mojej też robie pamiętaj żeby ostukac po inhalacji i Gil można wyciągac bo fajnie się robi wodnisty

Ostukać? Po plecach, tak? W jaki sposób?

Martita_2012 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 8 (3 użytkowników i 5 gości)
Martita_2012, Katiebirdie
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości