Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-03, 07:03   #61
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez lucyna8080 Pokaż wiadomość
Czesc z tego co mi wiadomo nitki, które opisujesz nie wchlaniaja sie i tak naprawde to nie wiadomo co po nich bedziesz miala po latach w skorze. Ja mam zrobione nitki stymulujace w klinice, która głownie robi zabiegi regeneracyjne na skore. Jak chcesz to sobie poczytaj o tych nitkach na stronie kliniki, w której ja robilam. karboklinika.pl.
Specjalizuja sie w typowo regeneracyjnych zabiegach na skore i wlosy. Adres mam z polecenia.
Większość nici mam bez złota wchłaniających się w 100%. Widziałam efekty po tych niciach u moich koleżanek dlatego się zdecydowałam na doktora z <ciach>. Nie chodzę do niesprawdzonych lekarzy. Robiłam u niego wiele rzeczy (robię bo lubię) i zawsze ale to zawsze jestem zadowolona Mega profesjonalista.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 01:18
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 08:14   #62
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez lucyna8080 Pokaż wiadomość
Czesc z tego co mi wiadomo nitki, które opisujesz nie wchlaniaja sie i tak naprawde to nie wiadomo co po nich bedziesz miala po latach w skorze. Ja mam zrobione nitki stymulujace w klinice, która głownie robi zabiegi regeneracyjne na skore. Jak chcesz to sobie poczytaj o tych nitkach na stronie kliniki, w której ja robilam. karboklinika.pl.
Specjalizuja sie w typowo regeneracyjnych zabiegach na skore i wlosy. Adres mam z polecenia.
Tak, tak, zgłosiłam już to konto i zgłoszę też 2 inne tej samej osoby. Ta klinika taka fajna, że aż trzeba robić reklamę z 3 różnych kont Mam nadzieję, że konta będą zbanowane. Pozdrawiam cieplutko.
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 14:34   #63
Ewla383
Przyczajenie
 
Avatar Ewla383
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Ja z kolei słyszałam o czymś takim jak ultraformer ze to jest tylko jeden zabieg i ze efekty sa naprawde sweitne ale z tego co patrzylam to jest bardzo drogi
Ewla383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 15:16   #64
aniapaszka70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 41
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ewla383 Pokaż wiadomość
Ja z kolei słyszałam o czymś takim jak ultraformer ze to jest tylko jeden zabieg i ze efekty sa naprawde sweitne ale z tego co patrzylam to jest bardzo drogi
Ultraformer to technologia HiFu i jest wiele przeciwwskazan jesli chodzi o zabiegi na twarz wiec trzeba byc rozsadnym i ostroznym w wyborze zabiegu. I fakt jest to dosc drogi zabieg. Alternatywa jest rf mikroigłowa. Ja bvym sie sklaniala ku temu jesli chodzi lifting twarzy.
aniapaszka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 15:03   #65
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Jeżeli chcemy w nieinwazyjny sposób wykonać lifting twarzy lub ciała to godny polecenia jest zabieg Hifu Ultraformer III. Efekt długotrwałego liftingu widoczny jest juz po 1 zabiegu, najczęściej miesiąc od przeprowadzenia, natomiast efekt końcowy zauważalny jest po 3 miesiącach.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 11:37   #66
Ferni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Właśnie dużo słyszałam o tym zabiegu, Pani Natalio Że podobno jest idealny dla kobiet "z dłuższym stażem", starszych I że, już jeden zabieg robi różnicę. Mogłaby Pani powiedzieć coś więcej na ten temat? Bo zakładam, że ma Pani do czynienie z tym sprzętem na co dzień.
Ferni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 10:53   #67
Ewla383
Przyczajenie
 
Avatar Ewla383
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Też bym chciała usłyszeć więcej informacji. Bo cena za to Hifu zależy pewnie od partii ciała czy tam części twarzy?
Ewla383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 12:58   #68
Miroca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Ewla, jest tak jak mówisz, cena się różni. Polecam iść na bezpłatne konsultacje. Ja tak zrobiłam i wszystkie moje wątpliwości podczas spotkania zostały rozwiane
Miroca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 13:34   #69
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Gdzie mozna hifu w szczecinie zrobic?sa jakies przeciwwskazania?
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-04, 12:36   #70
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Polecam zabieg Ultraformer III wykorzystujący technologię HIFU. Juz po 1 zabiegu widac spektakularne efekty w postaci intensywnego liftingu skóry lub niwelowania nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. Efekty sa zauważalne około miesiąc po wykonanym zabiegu.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 13:31   #71
aniapaszka70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 41
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Ja osobiscie polecam Darviny z Cromy. Dwa razy robilam na twarz.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-15 o 23:37
aniapaszka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-21, 08:04   #72
melaadela303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 9
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Na mnie dobrze działa jad pszczeli. Po pierwszym wieczornym użyciu maseczki Bee Pure aż się wystraszyłam, bo skóra się zaczerwieniła i czułam mrowienie... ale następnego dnia rano naprawdę miłe zaskoczenie, skóra realnie bardziej napięta.
melaadela303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 20:15   #73
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Wolumetria. Mam po 30stce taki zarys szczęki, jakiego nigdy nie miałam.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 05:07   #74
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wolumetria. Mam po 30stce taki zarys szczęki, jakiego nigdy nie miałam.
A nie masz wyczuwalnych grudek(tego się obawiam)?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 09:30   #75
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
A nie masz wyczuwalnych grudek(tego się obawiam)?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
To raczej takie żelowe glutki. Nie są twarde. Myślę, że ktoś, kto by dotykał, to by ich nie wyczuł. Tzn twarde są pierwsze dni.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 14:14   #76
niszka77
Przyczajenie
 
Avatar niszka77
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 24
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez aniapaszka70 Pokaż wiadomość
Ultraformer to technologia HiFu i jest wiele przeciwwskazan jesli chodzi o zabiegi na twarz wiec trzeba byc rozsadnym i ostroznym w wyborze zabiegu. I fakt jest to dosc drogi zabieg. Alternatywa jest rf mikroigłowa. Ja bvym sie sklaniala ku temu jesli chodzi lifting twarzy.
A jakie są przeciwwskazania? Bo właśnie niedawno umówiłam się na darmową konsultację w <ciach> w Gdańsku, żeby zrobić sobie zabieg Ultraformerem. Ufam profesjonalistom, ale jednak wiadomo - lepiej dmuchać na zimne.
__________________
"Tylko głupiec nie ma wątpliwości." Karel Capek

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2018-10-09 o 08:30 Powód: reklama
niszka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:59   #77
ilona_1982
Przyczajenie
 
Avatar ilona_1982
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 8
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Kilka koleżanek robiła harmony xl w Gdańsku koło GUMedu i każda zadowolona, ostatnio ja też byłam i stwierdzam, że jest super więc jak najbardziej polecam.
ilona_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 13:40   #78
orelia75
Przyczajenie
 
Avatar orelia75
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

@niszka77: przeciwwskazania są standardowe dla zabiegów tego typu - nowotwory, ciąża, infekcje wirusowe i bakteryjne. Czyli nic nadzwyczajnego.
A wskazany jest dla kobiet, których skóra jest dojrzała i straciła swoją jędrność. Dzięki temu zabiegowi, można tę jędrność odzyskać.
__________________
"Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał." Zig Ziglar
orelia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 07:38   #79
Mago111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez melaadela303 Pokaż wiadomość
Na mnie dobrze działa jad pszczeli. Po pierwszym wieczornym użyciu maseczki Bee Pure aż się wystraszyłam, bo skóra się zaczerwieniła i czułam mrowienie... ale następnego dnia rano naprawdę miłe zaskoczenie, skóra realnie bardziej napięta.
Też używam Bee Pure ale kremu pod oczy. Nie mam aż tak mocnych objawów jak szczypanie, bo pewnie pod oczy jest mniej jadu pszczelego niż w masce i mniejszą ilość kremu nakładam ale efekt bardzo dobry, szczególnie na worki pod oczami.

Właśnie dostałam kupon rabatowy do wykorzystania w sklepie xxx sprzedającym Bee Pure, na razie go nie wykorzystam, więc jak ktoś chętny to 20% na kod beejesien

Edytowane przez Mago111
Czas edycji: 2018-10-30 o 08:15
Mago111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 12:36   #80
dagaf93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Zabieg technologią HIFU jest najbardziej skuteczny jeżeli chodzi o lifting twarzy no i dużym plusem jest to, że wcale nie trzeba iść pod skalpel . Ja miałam wykonywany zabieg tą metodą (SMAStherapy) w :ciach:. Już po jednym zabiegu zauważyłam znaczną zmianę.. skóra była napięta tak więc ja jestem bardzo zadowolona

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-06 o 20:48
dagaf93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 09:34   #81
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez dagaf93 Pokaż wiadomość
Zabieg technologią HIFU jest najbardziej skuteczny jeżeli chodzi o lifting twarzy no i dużym plusem jest to, że wcale nie trzeba iść pod skalpel . Ja miałam wykonywany zabieg tą metodą (SMAStherapy) w :ciach:. Już po jednym zabiegu zauważyłam znaczną zmianę.. skóra była napięta tak więc ja jestem bardzo zadowolona

Te reklamy to jakaś plaga na tym forum Dziewczyny mają po jeden wpis lub max kilka w swoim dorobku i ten jeden wpis to wielce dobroduszne polecenie lekarza lub gabinetu. Masakra...
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 11:35   #82
tamara38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 21
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

HIFU to chyba najlepsza technologia do tego typu rzeczy. Akurat ja robiłam sobie na uda - więc może to rzeczywiście trochę nie pasować - ale potrzebowałam 1 zabiegu Ultraformerem, żeby zmieniły się nie do poznania. Ale akurat moja koleżanka właśnie robiła sobie na twarzy i w zasadzie jak nowa kobieta. No dobra - o 10 lat młodsza. Po prostu jakby został wynaleziony wehikuł czasu.
tamara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 10:21   #83
rudazlosnica
Przyczajenie
 
Avatar rudazlosnica
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 6
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

HIFU jest super, trochę kosztuje, ale jak na bezinwazyjny zabieg o takiej skuteczności to naprawdę nie jest jakaś kwota z kosmosu, jezeli idziemy do kliniki z nowym sprzętem
teraz sie pukam w głowę, bo mnie niestety błędy młodości dały o sobie znać po latach, jednak częste opalanie to masakra dla skóry, o jędrności można sobie pomarzyć po ultraformerze jest dużo lepiej,nie byłam przekonana, że to mocniejszy kaliber niż klasyczne zabiegi, po 2 miesiącach mega różnica. młodszym dziewczynom nie polecam, ale po 40 można sobie świetnie w taki sposób poprawić samopoczucie
rudazlosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 11:35   #84
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

To nie jest wcale bezinwazyjny zabieg, nie dajcie się zmanipulować marketingiem. Wykonują go pierwsze lepsze osoby, chcące spłacić maszynę, która kosztuje 100 tys zł, a kompetentnych specjalistów naprawdę mało. Przy niepoprawnym wykonaniu można nawet spalić kości. Powikłań cała masa, radzę ostrożnie z Hifu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 16:53   #85
Paulinka19956
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 35
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez rudazlosnica Pokaż wiadomość
HIFU jest super, trochę kosztuje, ale jak na bezinwazyjny zabieg o takiej skuteczności to naprawdę nie jest jakaś kwota z kosmosu, jezeli idziemy do kliniki z nowym sprzętem
teraz sie pukam w głowę, bo mnie niestety błędy młodości dały o sobie znać po latach, jednak częste opalanie to masakra dla skóry, o jędrności można sobie pomarzyć po ultraformerze jest dużo lepiej,nie byłam przekonana, że to mocniejszy kaliber niż klasyczne zabiegi, po 2 miesiącach mega różnica. młodszym dziewczynom nie polecam, ale po 40 można sobie świetnie w taki sposób poprawić samopoczucie
Racja, tez zaluje, ze chodzilam na solarium czy sie nadmiernie opalalam na sloncu... Co prawda na liftingu twarzy nie bylam, ale zdecydowalam sie na serie zabiegow laserem frakcyjnym co2 u dr <ciach>. Glownie ze wzgledu na to, ze mialam troche przebarwien wlasnie po sloncu, troche po tradziku i tak sie tego calkiem sporo nazbieralo na twarzy. Mialam trzy zabiegi, chce jeszcze jeden sobie zafundowac. Skora z kazdym kolejnym tygodniem ladnie sie odbudowuje i mam wrazenie, ze rezultaty sa coraz bardziej widoczne. Przede wszystkim plamki sa o wieeele jasniejsze i cera ma naprawde zdrowy koloryt, taki nastoletni blask

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-19 o 12:15
Paulinka19956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:57   #86
ladyMagdallenne
Przyczajenie
 
Avatar ladyMagdallenne
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 4
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To nie jest wcale bezinwazyjny zabieg, nie dajcie się zmanipulować marketingiem. Wykonują go pierwsze lepsze osoby, chcące spłacić maszynę, która kosztuje 100 tys zł, a kompetentnych specjalistów naprawdę mało. Przy niepoprawnym wykonaniu można nawet spalić kości. Powikłań cała masa, radzę ostrożnie z Hifu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To co piszesz dotyczy w ogóle chyba wszystkich możliwych zabiegów medycyny estetycznej i oczywiście masz rację Zawsze trzeba uważać, dopytywać się o sprzęt i dowiedzieć czegoś o pracownikach nawet, jeżeli nie robimy operacji - ZAWSZE jest jakies ryzyko.


Ale z drugiej strony też bym nie demonizowała wszystkiego, klinikom jednak zależy na renomie, więc nie mogą zatrudniać byle kogo i wypuszczać klientów z poparzoną twarzą zresztą do roli specjalisty też należy wytłumaczyć, co robimy, dlaczego i jakie mogą być konsekwencje. Nigdy się nie spotkałam z zatajaniem takich informacji, ale ja mam swoją sprawdzoną klinikę i nie lecę na cenę, nie szukam wątpliwych okazji.


A samo HIFU wspominam bardzo dobrze, twarz się ładnie zregenerowała, 0 problemów.
ladyMagdallenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 12:38   #87
rainbowgrl
Przyczajenie
 
Avatar rainbowgrl
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 6
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez ladyMagdallenne Pokaż wiadomość
To co piszesz dotyczy w ogóle chyba wszystkich możliwych zabiegów medycyny estetycznej i oczywiście masz rację Zawsze trzeba uważać, dopytywać się o sprzęt i dowiedzieć czegoś o pracownikach nawet, jeżeli nie robimy operacji - ZAWSZE jest jakies ryzyko.


Ale z drugiej strony też bym nie demonizowała wszystkiego, klinikom jednak zależy na renomie, więc nie mogą zatrudniać byle kogo i wypuszczać klientów z poparzoną twarzą zresztą do roli specjalisty też należy wytłumaczyć, co robimy, dlaczego i jakie mogą być konsekwencje. Nigdy się nie spotkałam z zatajaniem takich informacji, ale ja mam swoją sprawdzoną klinikę i nie lecę na cenę, nie szukam wątpliwych okazji.


A samo HIFU wspominam bardzo dobrze, twarz się ładnie zregenerowała, 0 problemów.
z jednej strony tak, a z drugiej strony można czasami usłyszeć takie historie, że już mnie chyba nic nie zdziwi.


opowiesz coś więcej o zabiegu? na jakie partie, jak wrażenia bólowe? korzystałaś z ultraformera czy jakiegoś innego sprzętu?
__________________
somwhere over the rainbow

chudniemy (cel: -5kg)
rainbowgrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 14:34   #88
Domi808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 7
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez rainbowgrl Pokaż wiadomość
opowiesz coś więcej o zabiegu? na jakie partie, jak wrażenia bólowe? korzystałaś z ultraformera czy jakiegoś innego sprzętu?
od siebie mogę powiedzieć, żeby nie traktować tych informacji o bezbolesności bardzo dosłownie. boleć nie boli, ale to nie jest tak, że w ogóle nic się nie czuje. absolutnie można to wytrzymać, ale czuć ciepło, po zabiegu przechodzi i skóra jest trochę bardziej tkliwa przez chwilę.

Ja robiłam zabieg na wiotką skórę ud na ultraformerze 3.
Domi808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 11:02   #89
Kofeinka13
Przyczajenie
 
Avatar Kofeinka13
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 15
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez ladyMagdallenne Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony też bym nie demonizowała wszystkiego, klinikom jednak zależy na renomie, więc nie mogą zatrudniać byle kogo i wypuszczać klientów z poparzoną twarzą
No właśnie, przy takim dostępie do informacji w Internecie takie sytuacje to strzał w stopę. Raczej się często nie zdarza.
Za to często zdarza się tak, że ktoś przyjdzie na zabieg, który nie jest dla niego. I wtedy nie ma efektów, strata pieniędzy.



Dlatego dziwię się ludziom, którzy decydują się na zabiegi nawet takie jak hifu ot tak. Bez próby dowiedzenia się jak najwięcej na własną rękę. I mówię tu nie o wpisach na stronie klinik czy tam na forach internetowych tylko bardziej naukowych materiałach.
Kofeinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 08:19   #90
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ferni Pokaż wiadomość
Właśnie dużo słyszałam o tym zabiegu, Pani Natalio Że podobno jest idealny dla kobiet "z dłuższym stażem", starszych I że, już jeden zabieg robi różnicę. Mogłaby Pani powiedzieć coś więcej na ten temat? Bo zakładam, że ma Pani do czynienie z tym sprzętem na co dzień.
Witam Zabieg hifu Ultraformer III jest intensywnie odmładzającym zabiegiem dla osób w różnym wieku. Podczas zabiegu dochodzi do intensywnej przebudowy włókien kolagenowych, skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna, a owal twarzy podniesiony. Już po jednym zabiegu zauważalna jest znaczna poprawa wyglądu skóry. Zazwyczaj pierwsze efekty można zaobserwować po miesiącu od wykonanego zabiegu, natomiast efekt "końcowy" można zauważyć po 3 miesiacach. U osób dojrzałych z bardzo wiotką skórą niekiedy zalecane jest powtórzenie zabiegu po miesiącu

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewla383 Pokaż wiadomość
Ja z kolei słyszałam o czymś takim jak ultraformer ze to jest tylko jeden zabieg i ze efekty sa naprawde sweitne ale z tego co patrzylam to jest bardzo drogi
Zgadza się już po jednym zabiegu zauważalne jest bardzo intensywne napięcie skóry i wygładzenie zmarszczek Cena uwarunkowana jest od partii ciała której poddawany jest zabieg. Należy pamiętać, że większość zabiegów kosmetologicznych zazwyczaj wykonuje się w serii, natomiast w przypadku Ultraformer III efekty są zauważalne już po jednej sesji
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-15 20:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.