Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 11:25   #1
Hekate_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 94
GG do Hekate_

Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa


Cześć dziewczyny !

Mam pytanie - chciałabym wybrać się na kurs kosmetyczny oraz kurs wizażu.

Mam wybrane 3 placówki nie wiem na którą się zdecydować - jeśli chciałybyście podzielić się opinią na ich temat byłabym bardzo wdzięczna.

wizaż

http://www.select.edu.pl/

- dość wysokie ale nadal atrakcyjne ceny
-lokalizacja dla mnie fatalna (jeśli znajdę chętną osobę to wybiorę się - byle nie sama )
- czytałam sporo komentarzy gdzie dziewczyny zachwalały szkołę

+ za certyfikat Men
+ za dyplom w jęz. pol. i ang.
+ za teczkę certyfikatów wizaż


wizaż + kosmetyka

http://www.szkoly-wizazu.pl/

-bardzo atrakcyjne niskie ceny
- dobra lokalizacja
- podają numer Rejestru Instytucji Szkoleniowej (moim zdaniem plus by można było sprawić wiarygodność
- czytałam jednak różne komentarze od bardzo pozytywnych do mniej pozytywnych.

+ za certyfikat Men
+ za dyplom w jęz. pol. i ang.


wizaż + kosmetyka

http://www.kreacjewizerunku.pl/

- bardzo niskie ceny
- dla mnie świetna lokalizacja
- czytałam sporo negatywnych komentarzy na temat tego, iż sprzedany kurs na grouponie nie był przeprowadzony dobrze.

zdecydowanie minus za brak zaświadczenia MEN
otrzymujemy tylko dyplom ukończenia kursy.

Pytanie do Was kochane czy może któraś ukończyła powyższy kurs ?
A może ktoś się w wybiera ?
Mieszkam w Warszawie pół roku - niestety zupełnie nikogo nie znam a raźniej by mi było, iść we 2

Bardzo proszę o opinię - będą dla mnie bardzo ważne !

Edytowane przez Hekate_
Czas edycji: 2012-01-23 o 16:23
Hekate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:48   #2
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Moja koleżanka była w szkole select i wróciła bardzo zadowolona.
Bardzo chwaliła sobie kurs, mówiła,że dużo ćwiczyły z dziewczynami na modelkach,a kadra była pomocna.
Więcej nie mogę powiedzieć bo to w końcu jej opinia była
Pozdrawiam
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:53   #3
Hekate_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 94
GG do Hekate_
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Dziękuję bardzo !
Byłam pewna, iż szkoła ma placówkę w śródmieściu (nie wiem co mi się ubzdurało) ale po dokładnym sprawdzeniu stwierdziłam, iż niestety kurs odbywa się za daleko Nie znam za dobrze Warszawy i sama niestety ale nie mam odwagi tak daleko jeździć. Pozostają 2 placówki bądź poszukanie czegoś innego
Hekate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 13:56   #4
GabinekS
Przyczajenie
 
Avatar GabinekS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

O zobacz ja też się wybieram na takie kursy i tak jak Ty niedługo mieszkam w Wawie i wolałabym pójść z kimś na taki kurs Ja jeszcze nie wynalazłam najlepszych dla siebie placówek, wciąż szukam bo na cenie też mi zależy....
GabinekS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 14:07   #5
Hekate_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 94
GG do Hekate_
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez GabinekS Pokaż wiadomość
O zobacz ja też się wybieram na takie kursy i tak jak Ty niedługo mieszkam w Wawie i wolałabym pójść z kimś na taki kurs Ja jeszcze nie wynalazłam najlepszych dla siebie placówek, wciąż szukam bo na cenie też mi zależy....

Oooo super
Napisałam do Ciebie maila
Hekate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 13:00   #6
angel2310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wiedeń
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

O proszę ja też się wybieram na kurs wizażu do Select już od jakiegoś czasy się nie mogłam zdecydować, mieszkam za granicą i chciałam żeby to był dobry kurs jak ma przyjeżdżać, ale z tego co widzę dużo osób sobie chwali tę szkołę A że tak spytam wybieracie sie na dzienny kurs czy weekendowy i w jakim terminie

Pozdrawiam
angel2310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 16:53   #7
Hekate_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 94
GG do Hekate_
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Wybrałam szkołę pro activ - po zgłoszeniu okazało się, iż mają pakiety w bardzo dobrych cenach - 50 % za 3 kursy

Wydają certyfikaty MEN
Dyplom w języku polskim i angielskim
Zaświadczenie o przeprowadzonym kursie
Oraz zaświadczenie z wyszczególnieniem co było na kursie




Po zakończeniu kursów dam znać jak było - zaczynam od przyszłego tygodnia.
Kolejne mam 8 lutego i 15 lutego

Edytowane przez Hekate_
Czas edycji: 2012-01-25 o 17:24
Hekate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 19:31   #8
chocolate88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj.Świętokrzyskie
Wiadomości: 70
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

dołączam do was, też planuje zrobic kurs wizazu w select i kurs kosmetyczny w ☠☠☠☠☠☠☠☠ zdecydowalam sie na te placowki po intensywnym przeszukiwaniu stron internetowych
mam kawalek drogi do warszawy ale mysle, ze z komunikacja nie bedzie zle. wystarczy przestudiowac przystanki
chocolate88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:24   #9
edek32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Dziewczyny, szukałem na forach coś o tej szkole, kursach itp. mając nadzieję, że będą jakieś negatywy, bo żona wyciąga ode mnie pieniądze na ten kurs ale niestety, żadnych negatywnych opinii, a raczej wręcz przeciwnie.
Info, które od niej dostałem jest następujące:
Terminy kursów: kurs stylizacji 16-19.02.2012, poziom podstawowy otwarty dla wszystkich, można zdobyć wiedzę od podstaw lub usystematyzować wiadomości już posiadane, 4 dni zajec od 9-15.30, koszt 999zł, grupy bardzo małe kameralne max 8osób
Kurs makijażu I stopnia, 15-18.03.2012, 4 dni, koszt 990zł, grupy małe jak wyżej, poziom podstawowy jak wyżej.

Baby zwariowały, tyle kasy na jakieś kursy. A potem kupuj jeszcze te kosmetyki....
edek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:59   #10
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Obserwują wątek i tak się zastanawiam: Jak tam dziewczyny, kurs już rozpoczęłyście?
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 13:24   #11
Kania81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Ja się wybieram ponownie do Gowork tym razem na kurs kosmetyczny. Jestem po stylizacji paznokci i jestem bardzo zadowolona. Zapisać się można przez stronę http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl/kursy_wyszukiwarka.php

Jeżeli chodzi o kurs wizażu, słyszałam, że jest świetna prowadząca, kameralane grupy tak więc w przyszłości jak zdecyduję się na taki kurs to tylko w ☠☠☠☠☠☠☠☠

Powodzenia!

Edytowane przez Kania81
Czas edycji: 2012-03-19 o 14:05
Kania81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 22:37   #12
Hekate_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 94
GG do Hekate_
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez karolina_les Pokaż wiadomość
Obserwują wątek i tak się zastanawiam: Jak tam dziewczyny, kurs już rozpoczęłyście?

Już skończone

Kursy w sumie tak się złożyło, iż kończyłam w 2 miejscach :


( http://www.dobrestudium.pl/ - egzamin po odbyciu kursy - jak zdasz otrzymasz potwierdzenie kwalifikacji zawodowych - , zaświadczenie MEN, dyplom w języku polskim i angielskim )

Mikrodermabrazja
Ultradźwięki
Peeling kawitacyjny
Aromaterapia
Mezoterapia
Depilacja laserowa
Usuwanie przebarwień
Eksfoliacja kwasami
Dermokonsultant

Z kursów jestem bardzo zadowolona ciągła i jeszcze raz ciągła praktyka - praktycznie jedna klientka wychodziła i wchodziła druga - nie wiem ile jednego dnia miałam Pań jednak ok 7/8 do tego nauka w teorii.
Zajęcia odbywają są przeprowadzane indywidualnie - czyli Ty i kosmetyczka - do dyspozycji całe pomieszczenie, wszelkie kosmetyki, urządzenia + materiały do nauki.

Jestem bardzo zadowolona z tych kursów nauczyłam się wykonywać zabiegi z zamkniętymi oczami, wyjaśniać ich znaczenia, oraz doradzać klientkom. Naturalnie sama również uczyłam się w domu - jednak te kursy dużo mi dały.

Ukończyłam również

Kurs kosmetyczny I stopnia

(http://www.szkoly-wizazu.pl/ - egzamin po odbyciu kursu (dobrze jest się przyłożyć ocena po egzaminie jasno widnieje na dyplomie), zaświadczenie MEN, dyplom w języku polskim i angielskim).

Niestety nie zostałam poinformowana , iż zajęcia odbywają się w grupach 5-6 osobowych nie ma modelek - czyli robimy zabiegi na sobie - jedna leży , druga robi itd. na zmianę. Przyzwyczajona do indywidualnych lekcji z modelkami czułam niedosyt - co prawda atmosfera bardzo miła, dużo śmiechu, żartów , rozmów - ale ja chciałam się czegoś nauczyć w rezultacie przez 3 dni kładłyśmy hennę, robiłyśmy masaż twarzy szyi, dekoltu, i peeling i masaż dłoni... Jak dla mnie jak na pierwszy stopień bardzo mało - dla osób które może dopiero "poznają kosmetykę" to będzie okej - ja czułam niedosyt.

Kolejne stopnie myślę, iż zrobię gdzie indziej.

Dodatkowo skończyłam szkolenia z Ziaji, Dermiki, Bielendy oraz Bandi.

Czy wiecie może gdzie można zrobić kurs Bio Liftingu, Fotoodmładzania oraz Depilacja laserowa IPL + RF w Warszawie ?

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kania81 Pokaż wiadomość
Ja się wybieram ponownie do Gowork tym razem na kurs kosmetyczny. Jestem po stylizacji paznokci i jestem bardzo zadowolona. Zapisać się można przez stronę http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl/kursy_wyszukiwarka.php

Jeżeli chodzi o kurs wizażu, słyszałam, że jest świetna prowadząca, kameralane grupy tak więc w przyszłości jak zdecyduję się na taki kurs to tylko w ☠☠☠☠☠☠☠☠

Powodzenia!

Zdecydowanie nie polecam - niestety.
Hekate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 15:46   #13
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Hekate_ to faktycznie teraz masz duży fach w ręku! A słyszałaś coś o Kozlowska Visage i o tych kursach 4 - 5 dniowych?
P.S. A to prawda że IPL nie depiluje jasnych włosków?
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 09:27   #14
sawicka1983
Przyczajenie
 
Avatar sawicka1983
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

odświeżę wątek
gdyż sama rozglądam sie za kursem w warszawie
interesuje mnie stylizacja paznokci (żel,akryl,hybryda,manicu re,pedicure)
i henna,regulacja brwi,depilacja
czy możecie polecić jakieś kursy
sawicka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 16:11   #15
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

odświeżam
robię rewolucję zyciową i chce isć na kurs wizażu. jestem z Łodzi niestety nie znalazłam tutaj żadnej interesującej oferty, dlatego zdecydowałam się na warszawe.
pomóżcie ! poweidzcie jaka szkoła wizażu jest godna uwagi, please
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 20:40   #16
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Również odświeżam wątek. Spędziłam dużo czasu na znalezieniu szkoły która oferowała by kurs z wizażu/makijażu , mogę zapłacić więcej, zależy mi na profesjonalizmie. Dużo już umiem ,a posiadaną wiedzę chciałbym usystematyzować więc myślałam o miesięcznym lub dwumiesięcznym kursie
Wybrałam dwie szkoły : Select i Laurel.
Select daleko, no ale pojechałam by na własne oczy zobaczyć co i jak, trochę się zdziwiłam że takie malutkie pomieszczenie (oglądając zdjecia na ich stronie ma się inne wrażenie) ale ogólnie Panie były miłe, a dziewczyny które akurat były na kursie bardzo sobie chwaliły.

Jeśli chodzi o Laurel to zdecydowanie bardziej mi się spodobało ponieważ:
- dogodna lokalizacja praktycznie niedaleko Feminy
- taniej niż w Select i dają 150 cieni i zestaw pędzli
- instruktorką jest jakaś znana wizażystka..ale już ie pamiętam nazwiska
- znalazłam tylko parę pozytywnych opinii które wydawały mi prawdziwe w przeciwieństwie do Select który chyba trochę sztucznie reklamuje się na forach.
- ładne wnętrza.

OGROMNY MINUS - właśnie ją zamknęli

i więc klops szukam dalej , jeśli nie znajdę zdecyduję się na Select ale do końca nie jestem przekonana
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 11:42   #17
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

A co to ma wspólnego z kursem wizażu???
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 20:19   #18
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Słyszałam, że dobrą szkołą jest Mokotowska58, jednak tylko słyszałam, sama nie sprawdziłam.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 07:05   #19
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że dobrą szkołą jest Mokotowska58, jednak tylko słyszałam, sama nie sprawdziłam.
A czy ta szkoła nie otworzyła się przypadkiem w tym roku?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 00:12   #20
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

cześćtak się składa, że ucze się aktualnie na kursie wizażu w Select. Szkołe znam bo jakis czas temu byłam tam też na innym kursie. Zacznę od dojazdu -bo piszecie ze to daleko. Szkoła miesci sie przy głównej ulicy Al. Krakowska. Szkoła jest dobrze oznaczona więc to zadna trudność do niej trafić. Od centrum to naprawdę prosta droga.Ja dojezdzam z Mokotowa w 10-15 minut. W grupie jestesmy w 6 dziewczyn i mamy zajęcia codziennie w dni robocze po 8h. Generalnie do wizażu są przeznaczone dwie sale; w drugiej sali uczy sie aktualnie też grupka dziewczyn. Odnośnie trybu szkolenia to mozna tez odbywac je weekendowo - 7 tyg, ale ja wolę intensywną naukę tym bardziej ze moge sobie czasowo na to pozwolić. Zajęcia mamy z 5-ma intruktorkami, (mozecie je zobaczyć na stronie szkoły). Tzn kazde zajęcia prowadzi jedna dziewczyna, i następnego dnia kolejna) Juz od drugiego dnia kursu uczyłysmy się pierwszego typu makijażu. Jest naprawdę sympatycznie. Instruktorki sprawdzają nas czesto odnośnie wczesniejszych zajeć -czy przyswoiłysmy to co sie do tej pory nauczyłysmy. Mamy też zadawane prace domowe, rysujemy makijaże, wykonujemy je i potem fotografujemy, następnie są omawiane z intruktorką, jaki jest postęp albo co poprawić ewentualnie.Generalnie kurs pochłania nam sporo czasu, ale dzieki temu ze jest intensywnie z dnia na dzien po sobie samej widzę duze postępy. Za 2 tygodnie będziemy podchodzić do egzaminu, przed nami też takze dyplomowa praca oraz profesjonalna zdjęciowa sesja. Co do stanowisk pracy, są w pełni profesjonalne; mamy do dyspozycji całą game kosmetyków, oraz przy kazdym stoisku mamy też kufer z zawartością. Pracujemy na markowych kosmetykach typu MAC Bobby Brown, czy Rouge Bunny Rouge. Ja kolejny raz nie zawiodlam się na wyborze miejsca szkolenia Piszę w samych pozytywach bo jestem pod duzym wrazeniem osób pracujących w tej szkole i przy naszym kursie

Edytowane przez Julenia
Czas edycji: 2012-11-27 o 00:15
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 00:39   #21
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

fajnie, gratuluję Jasne jakość ponad wszystko, a na nią składaja sie przeróżne detale. Ciesze się ze w Polsce nastały juz takie czasy, ze jakosc ma znaczenie. Jestemy coraz bardziej wymagający, tym samym podnosimy poprzeczkę i firmy , które to zauwazają i szanuja oczekiwania rynku oferują coraz to lepsze usługi. Dobrze że coraz mniej /coraz rzadziej "odstajemy" od zachodniego świata i szybko wprowadzamy u nas nowe światowe trendy)))
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 00:48   #22
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Odnośnie umiejetności, zalezy to od doswiadczenia kursanta. Jesli to kurs doszkalający to owszem. ale taki który trwa tydzien czy nawet miesiąc nie zrobi z czlowieka, który np zaczyna dopiero przygodę ze stylizacji człowieka pewnego ze posiadl umiejetności w tym zawodzie. Te nabywa sie nawet latami, podczas normalnej pracy wraz z efektem doświadczenia. Analogicznie np miałam na kursie komputerowym, pokazano co i jak, cwiczenia i testy sprawdzające ale potem musiałam uczyc się dalej w domu i probowałam wykorzystać w szkole, aż z czasem nabrałam wprawy;
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 09:48   #23
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Hej, odswiezam watek. interesuja mnie szkolenia kosmetyczne uzupelniajace wiedze np. depilacja laserem, kwasy,mezoterapia itp. w Warszawie. Jestem po szkoleniu zawodowym kosmetycznym w wymiarze 140h w New Nails i jestem niezbyt zadowolona, zajecia prowadzila p.Agnieszka
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 11:18   #24
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

nie polecam new-nails . Chyba ze tylko dla papierka.
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 17:06   #25
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
Hej, odswiezam watek. interesuja mnie szkolenia kosmetyczne uzupelniajace wiedze np. depilacja laserem, kwasy,mezoterapia itp. w Warszawie. Jestem po szkoleniu zawodowym kosmetycznym w wymiarze 140h w New Nails i jestem niezbyt zadowolona, zajecia prowadzila p.Agnieszka
Polecam wybrać się do dobrej szkoły kosmetycznej i mówię tutaj o studiach albo szkole kosmetycznej, po której masz technika. Praca kosmetyczki/kosmetologa to nie tylko umiejętność wykonywania zabiegów, ale przede wszystkim duża wiedza merytoryczna o skórze, jej budowie, funkcjonowaniu, z dermatologii, chemii, fizjologii itp.
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 12:50   #26
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

jestem na 4 semestrze kosmetologi a kursy stanowią dla mnie uzupełnienie wiedzy tak więc do laików nie należę, pewne doświadczenie też już mam, ale jest to zawód z wyścigiem szczurów i sama szkoła nie wystarczy
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 12:55   #27
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Polecam wybrać się do dobrej szkoły kosmetycznej i mówię tutaj o studiach albo szkole kosmetycznej, po której masz technika. Praca kosmetyczki/kosmetologa to nie tylko umiejętność wykonywania zabiegów, ale przede wszystkim duża wiedza merytoryczna o skórze, jej budowie, funkcjonowaniu, z dermatologii, chemii, fizjologii itp.


Ja bym nie zaufała kosmetyczce po iluś godzinach kursu
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 20:09   #28
malenkaolusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 116
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
Hej, odswiezam watek. interesuja mnie szkolenia kosmetyczne uzupelniajace wiedze np. depilacja laserem, kwasy,mezoterapia itp. w Warszawie. Jestem po szkoleniu zawodowym kosmetycznym w wymiarze 140h w New Nails i jestem niezbyt zadowolona, zajecia prowadzila p.Agnieszka

Dlaczego nie polecacie New Nails? Właśnie chce się tam wybrać na kurs kosmetyczny w wymiarze 140 godzin.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
nie polecam new-nails . Chyba ze tylko dla papierka.
Dlaczego nie polecasz?
__________________
Dbam o pazurki
Maniaczka storczyków

Edytowane przez malenkaolusia
Czas edycji: 2013-06-14 o 20:22
malenkaolusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 11:26   #29
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
jestem na 4 semestrze kosmetologi a kursy stanowią dla mnie uzupełnienie wiedzy tak więc do laików nie należę, pewne doświadczenie też już mam, ale jest to zawód z wyścigiem szczurów i sama szkoła nie wystarczy
W takim razie polecam wszelkiego rodzaju sympozja, szkolenia, wykłady itp Na kursie kosmetycznym raczej nie pogłębisz swojej wiedzy, sorry ale tam uczą totalnych podstaw i to w praktyce nie teorii. A i tak najwięcej nauczysz się pracując już, praktykując i zdobywając wiedzę od bardziej doświadczonych koleżanek
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 21:19   #30
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Zależy, jak ktoś ma "dar" w sobie to kurs mu wystarczy by być dobrym specjalistą
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-14 09:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.