Dietetyczny catering - co myślicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-10, 12:17   #31
NajHelene2270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dietetyczny catering - co myslicie?

Hejka Ostatnio u nas (w Warszawie) stał się bardzo modny catering, szczególnie "profilowany", czyli dietetyczny Nie ukrywam, że to jest duża wygoda, pod każdym względem: pod względem dowozu, pod względem oszczędności czasu na gotowanie, pod względem zdrowotnym, przede wszystkim zdrowotnym Dostaję gotowe dania, 2 razy dziennie, według potrzeb i nic mnie nie interesuje, ich dieta, ich menu, świeże warzywa, sezonowe potrawy - mi się to podoba, tym bardziej, że siedzę w pracy do 17.00...
A co Wy myślicie o takim rozwiązaniu? Też zdecydowalibyście się na takie usługi? Jest u was w mieście taka możliwość mobilnej diety?
NajHelene2270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 12:35   #32
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Wedlug mnie cateringi dietetyczne sa super, tylko niestety nie na moja kieszen..
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 15:21   #33
Sabasza
Rozeznanie
 
Avatar Sabasza
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 552
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Dietetyczny catering jest popularny i dostepny juz w calej niemal Polsce. Osobiscie calkiem mi sie to podoba, ma wiele plusow i pomaga ludziom, ktorzy nie umieja sie w kuchni ogarnac, a przy tym jednak maja silna wole i dyscypline, zeby tych pudelek sie trzymac. Sama sie nad tym rozwiazaniem zastanawialam rozpoczynajac diete, ALE...

Jednak zdecydowalam, ze najpierw musze ogarnac sama co w mojej diecie jest nie tak i NAUCZYC sie dobrze odzywiac i madrze patrzec na jedzenie. Jesli ktos przywozilby mi codziennie gotowe to nic a nic bym sie z tego nie nauczyla. Przygotowujac sobie sama posilki nabieram nawykow na cale zycie, a przeciez o to w tym wysztkim chodzi. Bo tak naprawde osoba nieograniajaca za bardzo regul rzadzacych zdrowym zywieniem patrzy na zawartosc pudelek to nie wie co za danymi wyborami posilkow stoi. Jednak uwazam, ze najlepiej uczymy sie w praktyce, wiec lepiej najpierw przemeczyc sie troche w kuchni, a potem ewentualnie siegac po catering dla urozmaicenia

Znam osoby, ktorym swietnie szlo gdy jadly te posilki, dobrze dzialalo to na ich wage, ALE gdy wyszly poza ta strefe pudelkowego komfortu to bylo z nimi bardzo zle. Kiedy musialy zrobic cos same to znowu, i to bardzo szybko, popadaly w stare przyzywczajenia. Gotujac robily to po staremu, na zakupach tez po staremu, albo po prostu mocno gubily sie w swojej diecie. Wlasnie przez te osoby sama zrezygnowalam z tego rozwiazania. Nie odrzucam go, moze kiedys zrobie sobie urlop od gotowania i ten catering mi w tym pomoze, ale poki co doceniam ile sie nauczylam gotujac sama.

Widze tez jeden powazny minus tego cateringu. Ceny sie nie czepiam, jest jak jest, ktos dla nas to robi, liczy, wazy i przywozi, to musi swoje kosztowac. To czego bym sie obawiala to to, ze jesli przytrafi sie, ze zje sie cos innego, ze sie pojdzie gdzies na obiad, ze trafi sie jakas impreza albo swieta... i zjemy cos innego to zasadniczo troche sie w jakims sensie doplaca do tej imprezy. Ja bym sie tego obawiala troszke

Aczkolwiek jednoczesnie cieszyloby mnie bardzo, ze nie musze chodzic na zakupy

Piszesz, ze pracujesz do 17, ale wiesz... tak samo pracuje prawdopodobnie 80% osob odwiedzajacych to forum (osob pracujacych), wiec to nie jest dobra wymowka

Tak czy siak uwazam to rozwiazanie za niezle, wygodne, zdrowe, szybkie. Jest to rozwiazanie dla malych leniwcow, ale nie ma w tym zasadniczo nic zlego - kazdy musi znalezc cos dla siebie. Ale na dzien dzisiejszy, gdyby ktos zaproponowal mi, ze sfinansuje mi miesiac takiego jedzenia to owszem, przyjelabym, ale nie bylabym juz z tego powodu tak szczesliwa jak pare miesiecy temu (ze wzgledu na powody, ktore opisalam na poczatku).
Sabasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 08:29   #34
futumaki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Cytat:
Napisane przez NajHelene2270 Pokaż wiadomość
Hejka Ostatnio u nas (w Warszawie) stał się bardzo modny catering, szczególnie "profilowany", czyli dietetyczny Nie ukrywam, że to jest duża wygoda, pod każdym względem: pod względem dowozu, pod względem oszczędności czasu na gotowanie, pod względem zdrowotnym, przede wszystkim zdrowotnym Dostaję gotowe dania, 2 razy dziennie, według potrzeb i nic mnie nie interesuje, ich dieta, ich menu, świeże warzywa, sezonowe potrawy - mi się to podoba, tym bardziej, że siedzę w pracy do 17.00...
A co Wy myślicie o takim rozwiązaniu? Też zdecydowalibyście się na takie usługi? Jest u was w mieście taka możliwość mobilnej diety?
Ja jestem zachwycona takim rozwiązaniem. Przede wszystkim dlatego, że nie przepadam za gotowaniem i bardzo ciężko mi o regularność w gotowaniu. Poza tym liczenie tych wszystkich kalorii i do tego urozmaicanie sobie diety zakrawa dla mnie o szaleństwo ^^. Ja jestem z Poznania i niedawno znalazłam firmę http://www.foodie4goodie.eu, która zajmuje się takim cateringiem . To, co w niej jest naprawdę spoko to w miarę rozsądna cena (39 zł/dzień) oraz duży wybór rodzajów diet, np. śródziemnomorska, polska, sportowa itd.
futumaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 20:13   #35
Lashaun2478
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Hej . Sabasza , ja raczej nie słyszałam, o tym żeby catering dietetyczny był dostępny w całej Polsce niemal . Ja tylko tyle słyszałam ,ze jest cos takiego w Warszawie i chyba osobą ,która to ,że tak powiem jest inicjatorem tego jest Mateusz Gessler . Ja o tym przeczytałam kiedyś w jakimś artykule . Do tego dochodzą też pakiety pielęgnacyjne ciała . Niestety nie jest to na moją kieszeń Jeszcze na razie nie . Jestem po macierzyńskim , ale nie mogę iść do pracy bo nie mam jak dziecka zostawić .
Lashaun2478 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 15:36   #36
LAILAUK1940
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Hej, to fakt, że ostatnio ten catering zrobił się bardzo popularny. To nawet zabawne, bo jeszcze z 2 lata temu wspominali, że Borys Szyc i Sonia Bohosiewicz odchudzają się w ten sposób i mnóstwo osób uważało to za grubą przesadę. A teraz mnóstwo osób z tego korzysta. Ceny są różne, często nie należą do najtańszych, ale jakbyś sama kupowała produkty na taką dietę też by drogo wyniosło.
LAILAUK1940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 12:03   #37
Juliett_Capuletti
Raczkowanie
 
Avatar Juliett_Capuletti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: catering dietetyczny

Catering dietetyczny ...hmmm to ciężka sprawa, żeby znaleźć coś dobrego. Ale wiem, jak to jest nie mieć czasu nawet sobie ugotować - a to praca, dzieci, dom... i człowiek łapie za batona. Po przeprowadzce do Łodzi odczułam szczególnie problem z jedzniem na wynos... bo nie było nic ciekawego na rynku. Dopiero niedawno - przyjeżdzał do nas do pracy <link> i oferował pyszne i zdrowe jedzonko Teraz czasami od niego do dzisiaj zamawiam - i widzę, że jak zjem krem z pomidorów to od razu lepiej mi niż po np. batonie...
__________________
Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself!

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-08-16 o 21:00
Juliett_Capuletti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 15:01   #38
Piorun_mnie_trzasnal
Rozeznanie
 
Avatar Piorun_mnie_trzasnal
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 943
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Cytat:
Napisane przez Sabasza Pokaż wiadomość

Jednak zdecydowalam, ze najpierw musze ogarnac sama co w mojej diecie jest nie tak i NAUCZYC sie dobrze odzywiac i madrze patrzec na jedzenie. Jesli ktos przywozilby mi codziennie gotowe to nic a nic bym sie z tego nie nauczyla. Przygotowujac sobie sama posilki nabieram nawykow na cale zycie, a przeciez o to w tym wysztkim chodzi. Bo tak naprawde osoba nieograniajaca za bardzo regul rzadzacych zdrowym zywieniem patrzy na zawartosc pudelek to nie wie co za danymi wyborami posilkow stoi. Jednak uwazam, ze najlepiej uczymy sie w praktyce, wiec lepiej najpierw przemeczyc sie troche w kuchni, a potem ewentualnie siegac po catering dla urozmaicenia
Brawo!
Pewnie, jest to wygodne, idealne dla kogoś kto nie lubi gotować, nie ma na to czasu...

Ale poza oczywiście tym, że przygotowanie samemu posiłków pozwala nauczyć się wiele na temat żywienia, to daje też satysfakcję
Wydaje mi się, że gotowanie samemu jest też tańsze, mój TŻ do niedawna był na diecie i wychodziło to niewiele drożej od normalnego 'niedietetycznego' jedzenia
Piorun_mnie_trzasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 16:50   #39
odsłodyczona:)
Przyczajenie
 
Avatar odsłodyczona:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: catering dietetyczny

MaczFit- słyszałam pozytywne opinie, ale nie próbowałam osobiście, ponieważ cały czas żywię się swoim jedzonkiem z ProDiet Catering Dietetyczny. Teraz jest promocja-przy zamówieniu 2 diet pod jeden adres na min. 14 dni, ten drugi jest za połowę ceny Polecam! Wrzucam Wam link do strony, jest też galeria dań <link>

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-08-16 o 21:01
odsłodyczona:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 10:25   #40
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Dobre rozwiązanie dla osób dużo pracujących. przecież jak pracują po 12-14 godzin na dobę to nie mają czasu na gotowanie. Już lepiej jeść pudełka zamiast fast foodów.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 10:48   #41
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

To na pewno. Ja jeśli byloby mnie stac na pewno bym korzystala
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 17:51   #42
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

dacn zawsze jest czas. Ja pracowałam po 10 godzin dziennie + 2.5 godz na dojazdy i dawałam radę ugotować sobie rano na cały dzień. Moim zdaniem jest to przereklamowane i drogie rozwiązanie.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 17:53   #43
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
dacn zawsze jest czas. Ja pracowałam po 10 godzin dziennie + 2.5 godz na dojazdy i dawałam radę ugotować sobie rano na cały dzień. Moim zdaniem jest to przereklamowane i drogie rozwiązanie.
Ok Ty dawałaś radę, ale osoby co nie dadzą i dla nich jest to dobre rozwiązanie. A skoro kogoś na to stać to czemu nie?
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 00:50   #44
EwaCh23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Drugi miesiac jestem na takiej diecie.Dostaje rano 5 posilkow , 1200 kalorii. Schudlam juz 7 kg. Pierwsze 3 dni to byl dramat.Bylam glodna.Teraz jest ok. Jak mam ochote zjesc cos innego- zjadam odrobine ale zostawiam jeden posilek z pudelka.
EwaCh23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 09:18   #45
Sabasza
Rozeznanie
 
Avatar Sabasza
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 552
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ok Ty dawałaś radę, ale osoby co nie dadzą i dla nich jest to dobre rozwiązanie. A skoro kogoś na to stać to czemu nie?
Zgadzam sie, to ze jedna osoba codziennie jest w stanie gotowac mimo, ze pracuje to nie znaczy ze inna moze robic dokladnie to samo. Dla mnie na przyklad gotowanie codziennie absolutnie odpada.

Catering dietetyczny jest zdrowy, raczej w tej kwestii nie mozna im nic zarzucic, wiec jesli ktos ma na to pieniadze, chce skorzystac... to niech to zrobi.
Sabasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 10:15   #46
IELENI85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Wow, Sabasza, jaki wykład To prawda, teraz catering i to w dodatku dietetyczny jest jak najbardziej na czasie w dzisiejszych czasach jesteśmy nastawieni na wygodę i to wcale nie jest minusem, a jeśli ta wygoda ma być zdrowa - to już całkiem cool skoro produkują już gdzieś takie lodówki, które same uzupełniają swoje wnętrza poprzez zamówienia z internetu brakujących produktów, to taki catering to pestka...
IELENI85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 16:12   #47
Lael1520
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

tylko jest teraz pytanie czy ktoś to testował czy te rzeczy są faktycznie świeże zdrowe czy nie są czymś pryskane wiec to też nie do końca takie pewne nie chce siać paniki bo to nie o to tym chodzi lecz jestem sama teraz ciekawa może skorzystam bo praca w korpo mnie wychodzą. Staram się jeść jak należy ale nie systematyczne i to jest mój największy ból.
Lael1520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 16:26   #48
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

Cytat:
Napisane przez Lael1520 Pokaż wiadomość
tylko jest teraz pytanie czy ktoś to testował czy te rzeczy są faktycznie świeże zdrowe czy nie są czymś pryskane wiec to też nie do końca takie pewne nie chce siać paniki bo to nie o to tym chodzi lecz jestem sama teraz ciekawa może skorzystam bo praca w korpo mnie wychodzą. Staram się jeść jak należy ale nie systematyczne i to jest mój największy ból.
Napisz z pytaniem o źródła produktów i certyfikaty.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 14:33   #49
NajHelene2270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dietetyczny catering - co myslicie?

U nas już połowa pracowników zdecydowała się na ten catering. Z tego, co udało mi się podejrzeć, to wszystko wygląda na świeże, bardzo ładnie pachnie, jest estetycznie zapakowane, nie ma się do czego przyczepić... Nawet próbowałam, bardzo dobrze doprawione Biorą to z Warszawskiego Dnia (tutaj przykładowe menu: http://www.warszawskidzien.com/catering/menu/). Ceny jak to ceny w Warszawie, my jesteśmy do nich przyzwyczajeni, za wygodę zawsze trzeba płacić

Edytowane przez NajHelene2270
Czas edycji: 2015-10-14 o 10:49
NajHelene2270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 10:37   #50
krylka
Przyczajenie
 
Avatar krylka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: catering dietetyczny

Na podobnej zasadzie co koleżanka powyżej słyszałam dobre opinie na temat foodie4goodie. Dużo zróżnicowanych diet, można też stworzyć własną. Nic nie zastąpi jedzonka, które zrobimy sobie sami, ale proszę bardzo, niech dążą do domowego ideału
krylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 15:22   #51
kippak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Foodie4goodie

Dziewczyny


Foodie4goodie to wielki przekręt, kupiłam 10 sierpnia dietę na miesiąc, i do tej pory nie mam cateringu, nic nie kupujcie , to jeden wielki wałek.
Ostrzegam WAS uważajcie, zobacznie na ich FB tam jest więcej oszukanych dziewczyn, o ile ich nie usunęli


K
kippak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 21:09   #52
Papaya13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: catering dietetyczny

Ja korzystałam z dwóch różnych firm (5 miesięcy diety - 13kg mniej). Już drugi miesiąc jestem na swoim jedzeniu - wynik +5kg
Papaya13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 13:50   #53
majkka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: catering dietetyczny

Ja się dzisiaj zdecydowałam na Lightboxa, przekonały mnie chyba twarze gwiazd i pozytywne recenzje w blogosferze <link>

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-10-26 o 06:49
majkka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 10:48   #54
Bambusek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: catering dietetyczny

Jeśli chodzi o Łódź to faktycznie sporo się dzieje. Też przeszedem przez sporo cateringów dietetycznych. Wiadomo raz lepsze raz gorsze. teraz korzystam z firmy <link> Odpowiada mi, bo maja specjalne diety dla osob, ktore duzo cwicza. Jak ktos chce sie fajnie wyrzezbic pomagajac sobie przy tym odpowiednia dieta to na pewno polecam.

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2015-11-24 o 07:34
Bambusek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:08   #55
Milagr0s
Raczkowanie
 
Avatar Milagr0s
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 356
Dot.: catering dietetyczny

Zastanawiam się w Krakowie nad 3 firmami - Body Chief, Fitlab catering oraz All for Body. Jak na razie najwiecej opinii znalazłam na temat Fitlab, ale cena nie jest rewelacyjna - 5 posiłków dziennie 5 razy w tyg to ok 1400zl miesięcznie
__________________
BLOG: W oczekiwaniu na dziecko CLICK
Milagr0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 13:51   #56
vietnamka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: catering dietetyczny

Spokojnie możesz zwrócić się o przygotowanie takiego cateringu do Szafran i Miód, smaczne dania, Przygotowują menu na życzenie klientów. Ogólnie smacznie i zdrowo.
vietnamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 12:02   #57
Bednarka87
Przyczajenie
 
Avatar Bednarka87
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11
Dot.: catering dietetyczny

Z Cateringiem Dietetycznym w Poznaniu miała wiele przygód.
Zalezy mi głównie na utrzymaniu wagi, trochę trenuje cross fit, więc dodatkowo chciałam też ująć to w swojej diecie i dostarczyć odpowiednią ilośc kalorii.

Dwie najbardziej popularne firmy w Poznaniu: lyfe i Body chief ehhh... Oczywiście zdarzały się dobre posiłki, ale to co mi przeszkadzało to brak indywidualnego podejścia do klienta i miałam wrażenie, że te posiłki wcale nie był dietetyczny.
Co gorsza często był niesmaczne...
Jak rozmawiaąłm z innymi ludźmi czemu w sumie nadal tam zamawijaą skoro im to nie smakuje, to mówili, że nie myślą o tym co jedzą, naważniejsze to zrzucić kilogramy. BZDURA TOTALNA.

Ojciec mojego kolegi polecił mi wtedy firmę Dieta Konesera, firma z wieloletnim doświadczeniem, ze sztabem kucharzy, dietetyków, mają loklanych producentów tych produktów z których przygotowują diety.
Jedzenie jest po prostu PRZEPYSZNE
Dostałam Dietę sportową i czuje się rewelecayjnie, w każdej chwili mogę zadzwonić do dietetyczki, skonsultować, coś zmienić. Jestem zachwycona. Nie ma problemu z dowozem do Mosiny bo tu mieszkam.
Nie chcę robić tutaj jakieś kryptoreklamy, ale na serio zasługują na solidną pochwałę. Ceny podobne jak u wszytkich firm.
Bednarka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 11:53   #58
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: catering dietetyczny

Ja od tygodnia mam Maczfita 1300 kcal.

Pierwszy dzien był koszmarny, porcje wydawały mi się mega małe. Kolejne dni zdecydowanie lepsze. Mam wrażenie, że tego pierwszego dnia się pomylili i dali mi 1000 kcal )

Jedzenie jest bardzo smaczne, super zapakowane.

Najadam się, ale na pewno nie czuję sie syta No ale w końcu na diecie jestem
polewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 23:42   #59
Wroclawianka31
Przyczajenie
 
Avatar Wroclawianka31
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: catering dietetyczny

ktoś zna jakiś dobry catering dietetyczny godny polecenia we Wrocławiu ? jeśli tak poproszę o informację na PW
Wroclawianka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 16:13   #60
joksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: catering dietetyczny

ja dopiero zaczynam dietę i znajoma poleciła mi salmix, sama na ich diecie schudła już 7 kg, zobaczymy jak to będzie u mnie
joksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 23:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.