Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 20:23   #61
emiwlodarczyk
wizazanka_testuje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Największą siłę daje mi poczucie wolności, bezpieczeństwa, rodzina, ciepło, uśmiech, który codziennie moge widzieć u Rodziców. Siłę, którą daje mi również Bóg, że sie obudziłam cała i zdrowa. Siła ,to także motywacja do działania „carpie diem”, które pozwala mi wstać, przywitać dzień i móc dzielić się szczęściem z innymi. Co mi daje jeszcze siłę? Spokój, dzięki któremu nie musze się spieszyć. Mogę usiąść wygodnie na swoim łóżku z książką w ręku i w pełnym spokoju i skupieniu ją czytać nie martwiąc się zupełnie niczym.
emiwlodarczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 21:00   #62
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi każdy mały promyk nadziei na lepsze jutro. Wtedy mam ogromną chęć do działania kiedy widzę choć niewielki cień tego co mogę osiągnąć.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 21:32   #63
Justyna521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi moja rodzinka. Moja mała córeczka śliczna jak malinka, która gdy smutno mi na sercu i świat się wali, przybiegnie do mnie szybciutko przytuli się, pochwali. Mój mąż najlepszy, przyjaciel na zawsze, radą wesprze, wysłucha mnie zawsze i powie "nie martw się maleńka jutro będzie lepiej, bierz się do roboty, niech zazdroszczą wszyscy w koło, wygrywaj konkursy i baw się wesoło". Wnet rano wstaje w dobrym humorze i już nic mi na drodze do szczęścia stanąć nie może.
Justyna521 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 21:58   #64
xcarlax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Radical jest ze mną w szczytowych momentach. Był ze mną kiedy dojrzewałam i gubiłam na włosy potęgę. Wówczas gubiłam też zdrowy rozsądek, ale pieczę nade mną sprawowała moja mama.
Radical pomógł mi teraz po kilku ,,ładnych'' latach, gdzie problem z wypadaniem się pojawił po urodzeniu synka. Teraz sama jestem matką, ale to właśnie mama daje mi siłę. To ona obserwuje jak się zmieniłam, jak stałam się kobietą. Gdy już zwątpiłam w siłę swojej kobiecości, to mama przypomniała, że pomógł mi kiedyś Radical. Czy jest coś cenniejszego niż matka, która nas kocha takich jakimi jesteśmy i która zawsze wyciąga pomocną dłoń?
xcarlax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 22:09   #65
danuska197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi codzienna gonitwa za marzeniami, uśmiech bliskich i kwaśna mina wrogów, kiedy dążę do celu pomimo tego, że próbują mi zaszkodzić Siła do działania dla mnie jest determinacja i nawet jak mi podetną skrzydła to na miotle polecę
danuska197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 22:33   #66
inna01123
Przyczajenie
 
Avatar inna01123
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi praca może to i dziwne, ale jeśli ma się kochająca pracę wszystko morze układać się po naszej myśli, zapewne jestem indywidualistką, bo każdy odpowie, że siły dodaje mu rodzina wyjazd w góry czy piękne widoki, ale praca, która daje mi satysfakcje dzięki, której czuję się chciana i potrzebna dodaje mi siły i motywacji na co dzień, dzięki czemu czuję się spełniona i szczęśliwa.
inna01123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:17   #67
madzix997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Modeling. To jest to co daje mi siłę adrenalinę i pozytywne emocje. Poznaje mnóstwo nowych i wspaniałych ludzi za równo na obiektywem jak i na pokazach mody. Jest to moja największa pasja i niech trwa i dodaje mi sił jak najdłużej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (53,0 KB, 2 załadowań)
madzix997 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 00:22   #68
zoskaa3
Raczkowanie
 
Avatar zoskaa3
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódzkie/Silesia
Wiadomości: 190
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi słońce!
Tak, to piękne, żółte świecące
Ta kula, która w chłodne dni ciało ogrzewa
Mimo, że czasem humory też miewa
Lecz zawsze napawa pozytywnym myśleniem
Ono mej radosnej natury jest wcieleniem!
I może to proste, może banalne
Ale ja lubię też dni upalne
Lubię czuć słońce na swoim ciele
Jego promienie mówią tak wiele!
Ono zawsze do wszystkich uśmiecha się szczerze
Ono radość daje i nic w zamian nie bierze
Wiele kwiatów dzięki niemu ożywa
I pięknego, niebiańskiego zapachu nabywa
Również moje włosy do żywych chcą powrócić
By razem z wiatrem cudne melodie nucić
Półtora tygodnia temu dready ścięte zostały
Tyle czasu ze mną, prawie siedem lat miały!
Teraz moje włosy są trochę zniszczone
I pragną być z Radical'em zaprzyjaźnione!
Bo ja wierzę, że produkty te mogą zdziałać cuda
I mieć znów piękne włosy.. wierzę, że to się uda!
__________________
zoskaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:47   #69
kama3009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę Twoim włosom daje Radical, a co daje Tobie siłę do działania?

Dla mnie silę do działania daje rodzina i ich miłość - wiedza że w każdej sytuacji życiowej mogę polegać na nich tak samo jak oni na mnie . Szczęście które robi ze mnie najpiękniejszą osobę na świecie niezależnie jak wyglądam.
kama3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 10:48   #70
Andziulka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

inspirują mnie ludzie niepełnosprawni. Oni codziennie walczą ze swoimi ograniczeniami i nie narzekają. Zawsze kiedy nachodzą mnie myśli że mam ciężko to inspiruję się nimi walcząc o swoje jeszcze mocniej niźli do tej pory. Skoro niepelnosprawny człowiek mimo tylu niedogodnosci potrafi zdobyc najwyzszy szczyt czy wygrac maraton to ja tez moge wszystko. A nawet wiecej. To jest wlasnie prawdziwa sila w dzialaniu mimo choroby, słabości i przeciwienstw losu codziennie zdobywać swój Maunt Everest.
Andziulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 11:12   #71
exene
Przyczajenie
 
Avatar exene
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Moja siła do działania to mój TŻ, miłość moja do niego napędza mnie niesamowicie. najlepiej gdy robimy coś razem, wtedy nie ma czegoś takiego, że się zmuszam, wtedy to przyjemność On jest moją siła do działania i życia Dla niego chce być piękna, dla niego chce się żyć! Dla niego i dla naszej małej rodzinki, która kiedyś na pewno będzie większa
__________________
exene
exene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 12:43   #72
Merire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania, do życia , do istnienia w moim przypadku daje każdy kolejny dzień. Każdy promień słońca padający o świcie na moje łóżko. Każdy nieplanowany wyjazd, by poznać nowe miejsce, każdy uśmiech na twarzach najbliższych mi osób, każdy kubek herbaty... Nie jestem optymistką , bliższy jest mi realizm, doceniam jednak ulotność życia, jego nieprzewidywalność i ciągłą zmienność. Moją siłą jest moje otoczenie, zapachy, kolory, smaki , faktury otaczającej mnie rzeczywistości. Czasami przystaję w pół kroku i podziwiam , korę drzewa, zawirowania piasku pod wpływem wiatru, spadające krople deszczu. Smakuję słone łzy, słodkie truskawki czy cierpkie jagody. Dotykiem badam zmierzwioną sierść psa, ciepłe oparcie ławki, delikatne sploty satyny. Czuję zapach leśnego runa, korzennych perfum czy świeżo wyjętego z pieca chleba… Zawsze, nawet w chwilach najtrudniejszych staram się wykuwać moją siłę, uczę się żyć i ciągle wiem, że jestem jeszcze daleko. Siłą do działania jest WSZYSTKO, dosłownie wszystko.
Merire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 12:44   #73
Iwonka420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Moją siłą napędową jest cały otaczający mnie świat. Nie potrafiłabym wskazać jednej konkretnej rzeczy bądź osoby. Jedną z osób, która mnie napędza jest oczywiście mój partner, który zawsze służy mi dobrym słowem i wsparciem w motywacji do działania. Jednak dla mnie siłą napędową są też ludzie dookoła mnie. Przykładowo gdy widzę kobietę w odważnym i bardzo modnym stroju (którego ja bym się nie odważyła założyć) to właśnie ta osoba napędza mnie i ośmiela do wcielenia w życie skrytych pragnień - bo skoro Ona może to ja też. Dzieje się tak z fryzurami, strojami, makijażem osób które są mi całkowicie obce a jednak mają wpływ na moje wybory i dają mi siłę na działania w tych obszarach, w których bez ich nieświadomej pomocy bałabym się zaryzykować.
Ostatnio widziałam dorosłego (ok 45 lat) przystojnego mężczyznę, który bezproblemowo grał z grę Pou na swoim telefonie w metrze. Nie było mu wstyd, nie myślał że może mu nie wypada ( taki dorosły facet) a ja wtedy pomyślałam - BRAWO! Od tej pory sama nie wstydzę się grać w to na co mam ochotę.
Niejedyną ale ostatnią siłą napędową jest piękna pogoda - gdy wstaje rano, odsłaniam zasłony i widzę piękny słoneczny dzień od razu jestem pełna energii. Słońce i ciepło napędzają mnie niesamowicie, tak że nawet po dniu pracy jestem pełna energii.
Iwonka420 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 14:09   #74
EK1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 23
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Jest to smutne, ale na dzień dzisiejszy największą siłę do działania daje mi kredyt na zakup wymarzonego mieszkania.
EK1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 15:21   #75
lola121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi ukochana córeczka,która nawet w dni gdy jest mi smutno i źle i nie potrafię powstrzymać łez,podchodzi do mnie i ocierając je mówi,,nie płacz,ja Cię kocham,uśmiechnij się,dasz radę''i od razu człowiek inaczej się czuje.Tą siłę daje mi także czasami mój mąż,gdy bez powodu otacza mnie swoim ramieniem i prawi komplementy.
lola121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 15:24   #76
edyta2209
Przyczajenie
 
Avatar edyta2209
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rachocin
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Co mi daje siłę do działania?
Każdy wschód i zachód słońca, soczyste kolory wiosny i lata, ludzie szczególnie Ci życzliwi i szczerze uśmiechnięci, maluchy bo tak naprawdę tylko one potrafią się cieszyć z małych rzeczy. Każda chwila jest piękna wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć.
edyta2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 17:46   #77
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Kolejna porażka, kolejne potknięcie. Życie nie składa się z samych pięknych, pozytywnych chwil. Ja jednak nie załamuję się, nie zamykam się w sobie, ale zaczynam działać! Paradoksalnie to właśnie te ZŁE chwile dają mi SIŁĘ do działania. Stres działa na mnie motywująco, porażki wzmacniają mnie. Z każdego potknięcia staram się wyciągnąć wnioski. Bliskie mi osoby są dla mnie ogromnym wsparciem i ładują moje wewnętrzne akumulatorki, dzięki czemu z uśmiechem na twarzy stawiam czoła trudnościom dnia codziennego. Wystarczy ciepłe słowo, promienny uśmiech, a ja czuję jak rosnę w SIŁĘ!
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 18:37   #78
N_ikusia
Przyczajenie
 
Avatar N_ikusia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi uśmiech i życzliwość drugiej osoby. Kiedy ktoś się do mnie uśmiecha, od razu dostaję powera. Nie ważne czy uśmiech śle mi mój syn, czy pani w sklepie. Potrzebuję koło siebie pozytywnych ludzi. Kiedy mijana na ulicy osoba się umiecha, od razu człowiekowi chce żyć, nwet jak aura nie pasuje, pogpda ducha zawsze dopisuje
N_ikusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 19:26   #79
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Zawsze podchodzę do życia z optymizmem. Siłę do działania dają mi osoby, które mnie otaczają. To dzięki rodzinie i znajomym mam motywację do wszelkich przedsięwzięć. Wiem, że w pełni mnie akceptują i wspierają na każdym kroku. Dużo łatwiej kroczyć w życiu ze świadomością, że jest ktoś komu nie jesteśmy obojętni, u kogo zawsze znajdziemy wsparcie w trudnych chwilach.
Zawsze gdy mam gorszy dzień i nie wszystko układa się po mojej myśli, przypominam sobie, że mam wspaniałą rodzinę, przyjaciół, jestem zdrowa, mam co zjeść i gdzie mieszkać. Dochodzę do wniosku, że niepotrzebnie czuję się nieszczęśliwa, gdyż przecież niczego mi nie brakuje. Warto pamiętać, że są ludzie, którzy mają mniej od nas, a mają więcej determinacji i wewnętrznej siły.
Nie poddawajmy się, nie stójmy w miejscu! Każdy ma to na co się odważy!
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 19:55   #80
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

'' Siłę Twoim włosom daje Radical, a co daje Tobie siłę do działania? ''

Co mi daję siłę do działania? Pytanie niby proste, ale jest to dla mnie jednak pewna trudność odpowiedzieć na nie poprawnie i przede wszystkim szczerze. Niestety, ale mi siłę daję niewiara ludzi w moje umiejętności i w to ,ze potrafię jednak coś osiągnąć. Moi rodzice oraz bliscy ludzie z otoczenia zawsze byli raczej typem podcinającym skrzydła, dlatego mówiąc komuś o swoich marzeniach, planach słyszałam ''ty sie nie nadajesz do tego'' ''nie umiesz nic dobrze zrobić'' ''ja nie wiem jak ty sobie dasz rade''. I właśnie to mnie motywowało i napędzało do pokazania im wszystkim ,że UMIEM. Nikt mi nie pomagał w niczym, nie miałam wsparcia w rodzicach ,czy dziadkach. I co ? Mam dopiero 20 lat fartem dostałam niezłą prace w sali weselnej na weekendy. Zrobiłam krótki kurs wizażystki i współpracuję z małym salonikiem w naszym mieście i wykonuję makijaże. Kupiłam sobie małe autko, zwiedziłam Grecję i Hiszpanię. Z zagrożeń z matematyk w szkole co roku, maturę zdałam z niej na 75 %. Mam zamiar iść na Warszawski Uniwersytet Medyczny.Schudłam około 15 kg mimo choroby... i co nadal nic nie umiem i do niczego się nie nadaję. Właśnie to napędza mnie do działania i pokazywanie wszystkim ,ze nie jestem zerem.
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 20:30   #81
mamamichasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Jestem zabieganym nerwusem i przy zdrowiu psychicznym trzyma mnie tylko aktywność fizyczna idealna dla mojego rozedrganego stanu ducha. Trzy razy w tygodniu chodzę na jogę, co pozwala mi oderwać się od zawieruchy dnia codziennego i skupić się na własnym organizmie, wyciszyć się i wzmocnić każdy mięsień mojego ciała. Kiedy wyciszenie na jodze to za mało, pędzę na basen, żeby bardziej dynamicznie rozładować emocje. Dzięki temu moja rodzina jest cała i zdrowa, a ich żona i mama objawia się jako oaza spokoju i zrównoważenia...
mamamichasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 20:42   #82
Anieg
Przyczajenie
 
Avatar Anieg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 15
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Wygodna kanapa, ciepły kocyk, kubek ulubionej herbaty-cudownie jest pozwolić sobie czasem na błogie lenistwo i nic nie robienie... Jednak uciekający przez palce czas, to chwile których już nie odzyskamy... Siłe i motywację do działania wbrew wszystkiemu dała mi choroba. Nie wiem jak długo będę mogła cieszyć się dobrą formą więc wykorzystuję każdą minutę! Nawet gorszy dzień, taki jak dziś, wykorzystuję na działanie-siedzę na balkonie z kompem na kolanach i aparatem w ręku i czekam aż osiedlowe ptaszki zapozują na mojej antenie tak, że powstanie kadr idealny!
A jutro-może zaświeci słońce i będę mogła zdobywać świat!!! Oczywiście z pięknymi włosami, przecież o to dba Radical!
__________________
Nie mogę przejmować się tym, co mówią inni, bo innych jest dużo,
i każdy mówi co innego...
Anieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 20:57   #83
klaudia16101991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mi siłę do działania daję mi mój cudowny 4 letni synek Bartuś , który mimo częstych przeziębień , mimo dużo ilości leków jakie musiał przyjmować zawsze był i jest pełen energii i entuzjazmu na każdy nasz piękny dzień. Bo te nasze kochane dzieci nam pokazują jak żyć się powinno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13432187_635632496613296_4429259582591760705_n.jpg (94,2 KB, 2 załadowań)
klaudia16101991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 21:27   #84
claudiova
Przyczajenie
 
Avatar claudiova
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Witam serdecznie. Produktów Radical używam już od paru lat, cenie je sobie bardzo. Ale przejdźmy do pytania konkursowego. Siłę do działania daje mi własna pewność siebie, nabyta dzięki samej sobie i w zależności od humoru. Pomagają mi w tym różne czynniki, wszystko zależy także od dnia. Najważniejsze to wstać zdrowym, jest ciepło, włosy są piękne i makijaż wychodzi. Kolejne to mieć plan na dzień, relaks najlepszy. Moją siłą jestem JA sama - moje poczucie wartości, jak każda kobieta chcę dobrze wyglądać, a że jestem blondynką z kilkuletnim stażem rozjaśniania włosów każde wspomagacze do nich się przydadzą. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom.
__________________
Lepiej żałować czegoś, co się zrobiło, niż żałować, że się nie spróbowało..

claudiova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 21:55   #85
Majakasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mi siłę do działania daje moja córeczka, w ciągu jednej nocy jednej jedynej zrobiło mi się siwe pasmo o grubości ok 1 cm. fryzjerka powiedziała że to od silnego nagłego stresu i to był mój pierwszy i ostatni dzień kiedy się załamałam teraz jestem trwam i będę walczyć razem z moją córeczką !!!!
Majakasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 22:23   #86
Pumbinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłe do działania daje mi moje zaangażowanie i upór! Jestem osobą która łatwo nie odpuszcza i dąży do celów. Kiedy jednak zdarzy się chwila słabości to mam oparcie w swoim chłopaku czy rodzinie na którą zawsze mogę liczyć. Aktualnie moim marzeniem i celem do jakiego dążę jest obrona inżyniera na jak najlepszym stopniu.
Pumbinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 22:35   #87
malgol24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Każdego ranka, gdy (po czasem nie przespanej nocy) do mojej sypialni wkradają się promienie słońca, a z ogrodu słychać ćwierkanie ptaszków, zastanawiam się co dziś ciekawego wymyślą moi chłopcy. Zaraz po tym słyszę tupot małych stópek wędrujących do mojego łóżka. I mimo iż mają 10000 myśli na sekundę, to właśnie oni dają mi siłę do działania. To oni sprawiają, że nawet po ciężkiej nocy ich niebieskie oczka, które uśmiechają się tak radośnie i tak czysto, mam siłę by kroczyć dalej, i razem z nimi, i przede wszystkim dla nich, pokonywać trudności dnia codziennego, a czasem i większe. Odkąd mąż wyjechał w delegację, zostałam sama z domem i dziećmi. Mimo to nie poddałam się i idę dalej, by móc każdego wieczoru usłyszeń "Mamusiu kochamy Cię". Jestem dumna z tego, że jestem MAMĄ i to sprawia, że nie straszne są mi przeszkody
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160612_16_35_33_Pro.jpg (125,5 KB, 1 załadowań)
malgol24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 22:36   #88
sisi783
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Red face Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi moi przyjaciele. To dzięki nim chce mi się w poniedziałek wstawać do szkoły. To dzięki nim każde wakacje są najlepszymi na całym świecie. To dzięki nim mam takie wspaniałe wspomnienia. Kiedy myślę o swoich znajomych dostaję dosłownego "kopa" życiowego. Mam motywację na ćwiczenia i dietę, zawsze mnie wspierają we wszystkim co robię. Mogę liczyć na nich w każdej chwili i dziękuje im, że zawsze są przy mnie. Gdyby nie oni, nie miałabym co wspominać. Szanujcie swoich przyjaciół, bo to najpiękniejszy skarb! Nie pozwólcie im odejść z byle jakiej kłótni. Przyjaciele to siła. Przyjaciele to życie...
sisi783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 22:52   #89
biexray
Przyczajenie
 
Avatar biexray
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi moja pasja, która również wymaga mojego perfekcyjnego, schludnego wyglądu, a co za tym idzie - zdrowych i lśniących włosów. Każdego dnia doskonalę swój talent jakim jest śpiew oraz gra na gitarze. Wychodząc na scenę chciałabym czuć się silna, pewna siebie oraz mieć świadomość, że wyglądam dobrze.
Siłę i motywację do działania dają mi efekty jakie otrzymuję z mojej ciężkiej pracy, również moje włosy zaczęłam intensywniej pielęgnować około 2 lat temu - są one słabe i łamliwe i szukam ideału, który dałby mi jeszcze więcej pewności na scenie. Niestety nie miałam jeszcze możliwości wypróbowania produktów z serii Radical, ale uważam, że z pewnością przypadłyby mi one do gustu ze względu na naturalny skład oraz działanie wzmacniająco - regenerujące.
biexray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 23:09   #90
BenitaH2O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi przede wszystkim sen. Prawda że banalne? Ten przyziemny, często niedoceniany stan ma zbawienne działanie na wiele sfer naszego życia. Od wydajności pracy przez urodę na radzeniu ze stresem kończąc. Jak wszyscy bardzo cenię sobie bliskie mi osoby, Te trzy istoty motywują mnie do działania i niejednokrotnie podnoszą gdy już nie mam siły. To wspaniałe móc polegać na kimś ta bardzo, zaufać komuś bezgranicznie i dawać to samo w zamian
BenitaH2O jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 15:12:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.