Praca dodatkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Szukam pracy, ogłoszenia

Notka

Szukam pracy, ogłoszenia Zapraszamy do składania tutaj bezpłatnych ogłoszeń osób poszukujących pracy.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-19, 11:47   #1
agataa92
Raczkowanie

Smile

Praca dodatkowa

Witam.
Mam 18 lat, ale się jeszcze uczę. Jestem z trójmiasta. Chciałam bym znaleźć prace dorywczą. Od poniedziałku do piątku tylko szkoła do późna, weekendy mam wolne, ale też nie zawsze.
Myślałam o pracy hostessy, szukałam w różnych ogłoszeniach w internecie, wysyłam swoje CV ale jeszcze nigdy nikt mnie nie przyjął.
Szukam w internecie, ponieważ tam są zawsze ogłoszenia, gdzie szukają osoby na dany termin i nic więcej. Jeśli wiem, że dany termin mam wolny to mogę się zgłosić.
Może doradzicie mi coś? Gdzie szukać, lub gdzie się zgłosić. Myślę, ze jak się zgłoszę do agencji, a oni powiedzą mi że jest praca a w dany weekend, a ja nie mogła bym, to i tak nie mogę odmówić, przecież jest umowa, praca itd.
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi
agataa92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:19   #2
niusia_87
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Praca dodatkowa

Cytat:
Napisane przez agataa92 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam 18 lat, ale się jeszcze uczę. Jestem z trójmiasta. Chciałam bym znaleźć prace dorywczą. Od poniedziałku do piątku tylko szkoła do późna, weekendy mam wolne, ale też nie zawsze.
Myślałam o pracy hostessy, szukałam w różnych ogłoszeniach w internecie, wysyłam swoje CV ale jeszcze nigdy nikt mnie nie przyjął.
Szukam w internecie, ponieważ tam są zawsze ogłoszenia, gdzie szukają osoby na dany termin i nic więcej. Jeśli wiem, że dany termin mam wolny to mogę się zgłosić.
Może doradzicie mi coś? Gdzie szukać, lub gdzie się zgłosić. Myślę, ze jak się zgłoszę do agencji, a oni powiedzą mi że jest praca a w dany weekend, a ja nie mogła bym, to i tak nie mogę odmówić, przecież jest umowa, praca itd.
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi
Idź do Młodzieżowego Biura Pracy, oni mają dane różnych agencji.

Pracowałam przez pół roku w jednej z nich, na daną sieć sklepów, lub nawet kilka sieci. Wyglądało to tak, że albo ja do nich dzwoniłam i mówiłam kiedy mam czas i pytałam się czy mają jakieś zlecenie, albo oni do mnie dzwonili z konkretną propozycją, czasu i miejsca.
Jak mi nie pasowało to nie zgadzałam się na wpisanie do grafiku. W umowie był określony czas możliwości rezygnacji, jak dobrze pamiętam 72 godziny (chyba w różnych agencjach, to rożnie wygadało).
Pracowałam także w jednej firmie, gdzie byłam hostessą i odgórnie miałam podany grafik, jak mi nie pasowało, to musiałam znaleźć inną osobę i ja za nią odpowiadałam, za jej ewentualne błędy...
niusia_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 14:33   #3
agataa92
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Idź do Młodzieżowego Biura Pracy, oni mają dane różnych agencji.

Pracowałam przez pół roku w jednej z nich, na daną sieć sklepów, lub nawet kilka sieci. Wyglądało to tak, że albo ja do nich dzwoniłam i mówiłam kiedy mam czas i pytałam się czy mają jakieś zlecenie, albo oni do mnie dzwonili z konkretną propozycją, czasu i miejsca.
Jak mi nie pasowało to nie zgadzałam się na wpisanie do grafiku. W umowie był określony czas możliwości rezygnacji, jak dobrze pamiętam 72 godziny (chyba w różnych agencjach, to rożnie wygadało).
Pracowałam także w jednej firmie, gdzie byłam hostessą i odgórnie miałam podany grafik, jak mi nie pasowało, to musiałam znaleźć inną osobę i ja za nią odpowiadałam, za jej ewentualne błędy...
Taka pierwsza wersja o której napisałaś jak pracowałaś najbardziej by mi pasowała. Znaleźć zastępstwo na moje miejsce by mi było ciężko. A możesz podać nazwę agencji, w której pracowałaś, gdzie oni mówili kiedy jest praca, a Ty mogłaś w jakimś czasie zrezygnować, albo Ty dzwoniłaś?
Jeżeli nie możesz podać, to nic nie szkodzi.
Stary 2011-03-20, 15:44   #4
niusia_87
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

http://www.mbp.ohp.pl/ stronka Młodzieżowego biura pracy
niusia_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 16:07   #5
agataa92
Raczkowanie

Zwolnię się może jutro wcześniej ze szkoły bo chce tam podjechać. A czynne jest tylko do 14
Stary 2011-04-28, 16:14   #6
Kamillaa W
BAN stały

GG do Kamillaa W

Zapraszam na moją stronę internetową - warto pomyśleć o tym na poważnie
Kamillaa W jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:05   #7
Wiesio19
SPAMER
Nieopłacona reklama

Witajcie
oto sposób na powiększenie zasobów gotówki:
20 dollars 2 surf. Innowacyjny sposób zarabiania pieniędzy!
Po 1 zarabiamy w dollarach! Sposobów na zarobek jest bardzo wiele.
Wystarczy się zarejestrować i zainstalować baner z reklamami, będzie to cienki pasek
na monitorze na którym bedą wyświetlany reklamy. Nie musisz nic robić a
punkty się same nabijają . Są również na stronie po zalogowaniu płatne
banery za które dostajemy sporą liczbę punktów

Następny sposób to taki - zostanie przydzielony tobie twój własny
INDYWIDUALNY LINK wyślij go swoim znajomym i namów ich aby się
zarejestrowali z twojego linku i zaczeli
zarabiać punkty. I ty tez będziesz zarabiał! Będziesz pobierał ich
cześć zarobków, oni oczywiście NIC NIE STRACĄ PRZY TYM, a ty tylko
możesz zyskać. Zwerbuj jak najwięcej ludzi aby się zarejestrowali
KLIKNIJ !!

=========http://pl.✂✂✂✂✂✂✂✂✂2surf.com/?ref=270672============== =

powodzenia

Edytowane przez Wiesio19
Czas edycji: 2011-05-06 o 21:08
Wiesio19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 16:58   #8
Porozmawialnia
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Porozmawialnia

Proponuję pracę dodatkową lub na stałe w miejscu zamieszkania. Napisz do mnie na renatka383@wp.pl a wszystko Ci opowiem.
Porozmawialnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:32   #9
Fantazja1993
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nena1906 Pokaż wiadomość
Szukam odpowiedzialnych osób do pracy przez Internet w grupie abc Net-Work. Jeśli masz mało czasu i nie możesz pracować na pełny etat bądź szukasz pracy dodatkowej ta oferta jest dla Ciebie idealna ! Praca przy współpracy z dużą znaną firmą. Wejdź na stronę http://www.abc-work.pl/marlena gdzie znajdziesz konkretne informacje
Mogłabyś konkretnie napisać o co w tej pracy chodzi, bo tam nic nie ma, wszystko jest ogólnikowo i wygląda na oszustwo...
Fantazja1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 12:12   #10
workwell
Przyczajenie

Firma świadcząca usługi SMS szuka pracowników do pracy o charakterze operatora. Wymagania do wykonywania pracy: dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość, poprawna pisownia, niezawodny komputer i łącze internetowe. Aplikacje są mile widziane na adres mailowy: Workwell.poland.job@gmail .com.
workwell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 17:10   #11
ola5001
Raczkowanie

Jest wiele ofert współpracy, opierajacych się na MLM. Poczytaj o tym, a moze jakaś firma Ci podpasuje.
Stary 2013-05-20, 23:34   #12
wenusjanka12345
Przyczajenie

Jeżeli chcesz pracować, a nie masz zbyt dużo czasu ( szkoła do późna i wolne tylko weekendy) to pomyśl o pracy przez internet.
Jeżeli nie wiesz jak zacząć to polecam przeczytać książkę Wiktora Nowickiego i Jana Kuncewicza "Kurs pracy dodatkowej ONLINE12 xxx Warto spróbować

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 14:36 Powód: link
wenusjanka12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 10:25   #13
EdwardAlp
Przyczajenie

A próbowaliście na portalach pracy tymczasowej? To chyba najlepsze w młodym wieku. Ja polecam www.happinate.com. Niby portal się rozwija, ale wygląda całkiem nieźle
EdwardAlp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 19:15   #14
Elektris
Przyczajenie

Zapraszam Cię do świata Oriflame, ale z całkowicie nowej perspektywy. Owszem możesz kupować kosmetyki taniej, możesz dorobić sobie na sprzedaży i bardzo chętnie Ci w tym pomogę.
Jednak jeśli myślisz o konkretnych pieniądzach lub o robieniu czegoś satysfakcjonującego i rozwijającego dla samego siebie odwiedź xxxxxx i przekonaj się, że sukces zależy od Ciebie!

Czas edycji: 2013-11-08 o 14:39 Powód: link
Elektris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:36   #15
michalszafranski
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2
GG do michalszafranski Send a message via Skype™ to michalszafranski
Arrow Dot.: Praca dodatkowa

Powtarzam moim kursantom, że zanim powiedzą, że coś się nie opłaca należy przekonać się o tym w praktyce. Przede wszystkim nie należy myśleć o milionach. Jeśli Twoim celem jest 10 000 zł to poznaj sposób na 100 zł i powielaj ten schemat....
michalszafranski jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:03   #16
smile99
Przyczajenie

GG do smile99

Hej

Ja studiuję dziennie i też mam mało czasu na dodatkową pracę. Pracuję wieczorami jako kelnerka i czasem w weekendy, a dodatkowo jestem konsultantką firmy FM Group i naprawdę nieźle można wychodzić finansowo, bo to niezbyt znana firma, a kosmetyki mają naprawdę super i fajne perfumy więc ludzie kupują
Jeśli byłby ktoś zainteresowany szczegółowymi informacjami na temat tej firmy to chętnie odpowiem na priv
Na studiach też można nieźle zarobić
smile99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:36   #17
Garderobianka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez michalszafranski Pokaż wiadomość
Powtarzam moim kursantom, że zanim powiedzą, że coś się nie opłaca należy przekonać się o tym w praktyce. Przede wszystkim nie należy myśleć o milionach. Jeśli Twoim celem jest 10 000 zł to poznaj sposób na 100 zł i powielaj ten schemat....
Cytat do zapamiętania
Garderobianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 17:22   #18
justa 23
Przyczajenie

ja dorabiam sobie jako konsultantka firmy Mariza (kosmetyki) i wcześniej wspomnianej Fm Group (perfumy, kosmetyki, środki do domu). W Marizie nie trzeba nic inwestować na początek, zamawia się bezpłatny katalog i już, zarobek to 30% od każdej rzeczy, kosmetyki nie są jeszcze tak znane i oklepane jak avon czy oriflame, można spróbować nic nie tracąc, nie ryzykując. W Fm na początek trzeba kupić starter z próbkami, mniejszy z wybranymi zapachami lub większy z wszystkimi zapachami ( ponad 160 próbek). Jeśli chcemy zarabiać na poważnie, to warto zainwestować w duży starter, bo te pieniądze na pewno się zwrócą. Mariza to zarobek rzędu 200zł miesięcznie, Fm dwa czasem nawet trzy razy tyle, bo asortyment dużo większy. Jestem na etapie budowania swojej grupy (zawsze zapisujemy się do kogoś), osoby zapisane u mnie również namawiam na budowanie własnej grupy, wtedy można więcej zarobić Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, chciałby spróbować to można do mnie napisać na priv
justa 23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 10:58   #19
panda_92
Przyczajenie

GG do panda_92

Jesli chcecie dorobić - zosatńcie konsultantką Marizy! Bez zadnych opłat i 30 % dla Was. xxxxxxx
Szybko łatwo i przyjemnie

Czas edycji: 2013-10-24 o 11:00 Powód: link
panda_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 12:43   #20
mandee
amandaniedrich

Kochana, polecam Ci portal mega pensji - w zaleznosci od ilosci czasu jakim dysponujesz moze to byc Twoja dodatkowa lub nawet stala praca

Czas edycji: 2013-11-08 o 14:39 Powód: linki
mandee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 10:02   #21
Makiszka
Przyczajenie

Witam może spróbuj sprzedawać kosmetyki oriflame albo avon?
Makiszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 17:20   #22
normalnyFacet
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justa 23 Pokaż wiadomość
ja dorabiam sobie jako konsultantka firmy Mariza (kosmetyki) i wcześniej wspomnianej Fm Group (perfumy, kosmetyki, środki do domu). W Marizie nie trzeba nic inwestować na początek, zamawia się bezpłatny katalog i już, zarobek to 30% od każdej rzeczy, kosmetyki nie są jeszcze tak znane i oklepane jak avon czy oriflame, można spróbować nic nie tracąc, nie ryzykując. W Fm na początek trzeba kupić starter z próbkami, mniejszy z wybranymi zapachami lub większy z wszystkimi zapachami ( ponad 160 próbek). Jeśli chcemy zarabiać na poważnie, to warto zainwestować w duży starter, bo te pieniądze na pewno się zwrócą. Mariza to zarobek rzędu 200zł miesięcznie, Fm dwa czasem nawet trzy razy tyle, bo asortyment dużo większy. Jestem na etapie budowania swojej grupy (zawsze zapisujemy się do kogoś), osoby zapisane u mnie również namawiam na budowanie własnej grupy, wtedy można więcej zarobić Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, chciałby spróbować to można do mnie napisać na priv
W Forever Living jest lepiej niz w fm group. W FLP nie traci sie raz osiagnietej pozycji nie ma presji aby utrzymac pozycje obrotami grupy.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
normalnyFacet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 13:51   #23
Eliza_tanc
Przyczajenie

Jeżeli szuka się pracy dodatkowej, można też połączyc tego typu sprzedaż z programem partnerskim lepszej oferty- robi się zdjęcia telefonem rachunkom za media etc. - i dostaje prowizję.
Eliza_tanc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 14:14   #24
Honey7
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mandee Pokaż wiadomość
Kochana, polecam Ci portal mega pensji - w zaleznosci od ilosci czasu jakim dysponujesz moze to byc Twoja dodatkowa lub nawet stala praca
Mogłabyś coś wiecęj na ten temat napisać :róża:
Stary 2014-11-15, 17:15   #25
dryda
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Eliza_tanc Pokaż wiadomość
Jeżeli szuka się pracy dodatkowej, można też połączyc tego typu sprzedaż z programem partnerskim lepszej oferty- robi się zdjęcia telefonem rachunkom za media etc. - i dostaje prowizję.
Zupełnie niezrozumiałe...
Dostaje się prowizję za robienie zdjęć rachunkom?
Nie widzę w tym zupełnie sensu dla osoby, która daje prowizje tego rodzaju no chyba, że z tych zdjęć ściąga dane ludzi i je potem sprzedaje, ale to chyba nie jest legalne (ani fajne).
dryda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 15:59   #26
izunia2012
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
Zupełnie niezrozumiałe...
Dostaje się prowizję za robienie zdjęć rachunkom?
Nie widzę w tym zupełnie sensu dla osoby, która daje prowizje tego rodzaju no chyba, że z tych zdjęć ściąga dane ludzi i je potem sprzedaje, ale to chyba nie jest legalne (ani fajne).
Na lepszaoferta.pl zarabiasz na zdjęciu dopiero w momencie gdy osoba której zdjęcie rachunku zrobiłeś otrzyma od serwisu tańszą i lepszą propozycję usług i je zmieni. Za samo zdjęcie była ostatnio promocja 5 zł od zdjęcia, ale to dlatego że serwis jest nowy i szuka użytkowników, więc daje takie akcje. Ja na tych zdjęciach za 5 zł trochę sobie zebrałam, ale zarabianie na rachunkach wymaga wysiłku, podobnie jak na zarabianiu w avonie czy innym kosmetycznych rzeczach.
izunia2012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:08   #27
dryda
Rozeznanie

Dla mnie to aż za bardzo skomplikowane i na dłuższą metę raczej fajnego zysku nie ma.
A przecież wszyscy pracujemy dla pieniędzy, a nie czekamy aż ktoś tam gdzieś znajdzie tańszą ofertę. Ogólnie dziwne, ale jak komuś chce się próbować...
Stary 2014-12-20, 00:05   #28
pagal
BAN stały

GG do pagal Send a message via Skype™ to pagal

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Mogłabyś coś wiecęj na ten temat napisać :róża:
wygogluj frazę megapensja i zobaczysz co to takiego ....
I moja rada ... nie daj się na to nabrać .. będziesz w plecy na 100%
pagal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 12:17   #29
dryda
Rozeznanie

Zwykle z tekstami typu "mega pensja" wiąże się albo a) mega praca żeby to osiągnąć albo b) mega rozczarowanie.
Ja zwykle z zasady nie skreślam biznesu, jak go nie znam, ale i unikam wszelkich cudów na kiju typu klikanie w reklamy i zostań milionerem, wypełniaj ankiety i zarabiaj 5 tysiaków miesięcznie itd itd.
No bądźmy szczerzy... to w większości pic na wodę.
Stary 2015-03-16, 18:21   #30
xplus
Przyczajenie

Proponuje Marketing Referencyjny w zakresie szkoleń i produktów

Nowe wątki na forum Szukam pracy, ogłoszenia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości