Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-26, 12:21   #1741
ertyjnbvcxzxcvbnm
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dla mnie Nuit Vanille to rozwodnione Bois Vanille Lutensa. Słodziutka wanilia i drewienko. Najładniejszy z tych wszystkich wanilii PN (burbońska, złota, ..., co roku wychodziła 'nowa' wersja wanilii z YR).

Cuir do Nuit - pierwsze skojarzenia to Eisenberg Tentation i lalique le parfum. Nie zgadłabym nigdy, że to zapach YR. Też przestaję je czuć szybko, ale myślę, że po prostu mój nos się do nich przyzwyczaja. Spryskałam nimi kiedyś pościel przed snem, i wtedy czułam go w łóżku przez kilka dni jak tylko zamachałam kołdrą.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 12:42   #1742
goczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja to jestem ten filar mocno kulejący.
Ale faktycznie... to były czasy.
Początki sklepu internetowego i kilka tłustych lat.
Teraz przyszły te chude.
Rosiek powrócił do korzeni i cen ze stacjonarek.
Problem w tym, że jakoś produktów spadła na łeb i szyję.
mi sie wydaje, zę danow temu (te ponad 10 lat) ceny YR były spore- tak w porownaniu. Jakość świetna. A teraz ceny sa śrenie, jakość coraz słabsza, no i przede wszystkim jest większa konkurencja- duzo nowych jeszcze tanich marek ze świetnymi produktami. A u YR jak to w duzych i starzejących się koncernach coraz większe cięcie kosztów (czyli jakości)

Własnie mam na sobie wodę Zmysłowa Wanilia - wg mnie jest waniliowa (ale dodatkowo z innymi nutami, nie taka mocno słodka) i po ok godzinie ją czuje (a ja mam słaby węch i sporo wysokopólkowych zapachów bardzo krótko czuję) no kusi mnie dokupić...
tylko nie wiem jaki gratis wybrac- na prezent bym wziela- nie wiem ktory zapach najbardziej uniwersalny...(dla kobiety 50+)
Evidence?
goczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 12:44   #1743
cosmetix
Makeup challenge winner

Vanille Nuit jednak pachnie po 6 godzinach, ale jest bardzo bliskoskórny. Może warto go nałożyć na jakiś balsam.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2019-09-26 o 16:32
cosmetix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 13:44   #1744
AnulaQa
Zakorzenienie

goczek

Tak, dawno temu ceny były spore ale w stacjonarkach, bo na stronie esklepu mega okazyjne (dzięki kodom). Teraz dobrych kodów jak na lekarstwo, a i kosmetyki nie te same co kiedyś. Dla mnie obecnie mało atrakcyjne.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Mnie się trochę gust zmienił jak widać albo ogólny odbiór zapachu, ph, sama nie wiem co, bo w tamtym roku Nuit Vanille oceniałam jako zapach typowo wytrawny, waniliowo- drzewny i lekko dymny, z wyczuwalną nutą delikatnie stęchłej jeszcze niedojrzałej skorupki orzecha włoskiego. A dziś układa się on na mnie czekoladowo-karmelowo, coś jak cukierki Dumle, gorzka czekolada, ciepły karmel i wytrawna wanilia. Jest miękko, otulająco, ale też i z charakterem.

Zapach nie jest długotrwały. Na mnie trzyma się koło 2h, potem czuć go nadal, ale trzeba się mocno zaciągnąć.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Drewno cedrowe mocno dochodzi do głosu. W składzie są Jaśmin, kwiat pomarańczy i karmel. To taka rozwodniona wersja Cologne of the Missions Le Couvent Dr Minimes.

W zeszłym roku dziewczyny nieźle główkowały jakby ją kupić taniej, a teraz jak są w przyzwoitej cenie, to wszyscy główkują jak kupić inne nowości taniej. A zapach zasadniczo się nie zmienił (mam napoczęty z zeszłego roku), no tylko nie jest już promowany....

A... faktycznie zapomniałabym. Ja nie jestem fanką kwiatu pomarańczy, doprowadza mnie do mdłości i migren i faktycznie w Nuit Vanille trochę go czuć choć tej jesieni, jakoś mi to nie przeszkadza. No nie wiem.

O to to to to!

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Natura człowieka.
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 13:54   #1745
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goczek Pokaż wiadomość

tylko nie wiem jaki gratis wybrac- na prezent bym wziela- nie wiem ktory zapach najbardziej uniwersalny...(dla kobiety 50+)
Evidence?
Trudno powiedzieć.
Wiem, że wiele osób z mojego otoczenia (dojrzalszy wiek) ceni sobie Mon Evidence. Wydaje się to w miarę bezpieczny wybór. Ale czy trafiony? Każdy ma inne gusta. Ale ja bym celowała z ME. W dodatku mają śliczny koreczek.
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
Stary 2019-09-26, 19:26   #1746
silkosia
Przyczajenie

Dziewczyny, chciałam zamówić coś z oferty katalogowej. Loguję się, ale występuje błąd. Czy możecie sprawdzić czy u Was też są problemy?
silkosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 19:53   #1747
goczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
goczek

Tak, dawno temu ceny były spore ale w stacjonarkach, bo na stronie esklepu mega okazyjne (dzięki kodom). Teraz dobrych kodów jak na lekarstwo, a i kosmetyki nie te same co kiedyś. Dla mnie obecnie mało atrakcyjne.
to chyba było jeszcze dawniej temu, sporo wiecej niz 10 lat z czasów m.in. zapachu Ode a l'amour - i w ofertach wysyłkowych większość kupowałam, esklepu nie kojarzę (ale moze mi sie wydaje, ze drogo, bo biedniejsza by łam ) potem - dzieki wizażowi faktycznie złote lata superkodow

niestety juz nie ma zestawu Evidence, wid wziełam oui a'lamour, ktos gdzies go porównał własnie do tego starego Ode
ja tam póki co jednak amour toujour YR , chociaż juz troche mniej

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez silkosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam zamówić coś z oferty katalogowej. Loguję się, ale występuje błąd. Czy możecie sprawdzić czy u Was też są problemy?
u nie też probem - jakis błąd 504
goczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 20:28   #1748
tuRmaNIA
Wtajemniczenie

Jeszcze nie kliknęłam Nuit Vanille, wciąż się waham

Ode a l'amour i Oui a l'amour to dwa różne zapachy.
Miałam chusteczkę zapachową i zupełnie nie dla mnie
Gdybym wyczuła podobieństwo do Ode a l'amour to bym otworzyła gratisowy flakon i używała.

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 13:52   #1749
rabanek
Zadomowienie

Dostałam nową wysyłkową. Jest w niej woda Autour de minuit za 149,90 + krem do rąk ten sam zapach gratis.

Sa też wersje 30 ml trzech zapachow
rabanek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 16:09   #1750
k9871
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rabanek Pokaż wiadomość
Dostałam nową wysyłkową. Jest w niej woda Autour de minuit za 149,90 + krem do rąk ten sam zapach gratis.

Czy mogłabyś podać cenę wersji 30 ml? I co jest prezentem w tej wysyłkowej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 17:14   #1751
rabanek
Zadomowienie

79 zł.

prezentów jest 10 do wyboru: oaL'A 50 ml, Vanille Noire 50 ml, krem SV ten duży czerwony, krem Elixir Jeunesse na dzień, serum SV pomarańczowe, Riche creme 75 ml, tusz sexy pulp, minceur Peau parfaite, CuE 50 ml i Hoggar 50 ml

Edytowane przez rabanek
Czas edycji: 2019-09-27 o 17:23
Stary 2019-09-27, 18:57   #1752
Iryna_Misouskaya
Raczkowanie

Cytat:

i jaki jest kod oferty?
Iryna_Misouskaya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 19:03   #1753
rabanek
Zadomowienie

9pyiara50

ma być duzymi literami- nie wiem czemu po wysłaniu posta zmienia mi na małe

P.S. Prezent powyżej 59 zł, oferta jednokrotna

Edytowane przez rabanek
Czas edycji: 2019-09-27 o 19:06
Stary 2019-09-27, 20:38   #1754
k9871
Raczkowanie

Dziękuję za informację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 21:32   #1755
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
9pyiara50

ma być duzymi literami- nie wiem czemu po wysłaniu posta zmienia mi na małe

P.S. Prezent powyżej 59 zł, oferta jednokrotna
Przepraszamy, ale wprowadzony kod oferty nie jest dostępny na stronie. Czy chcesz zamówić z innej oferty? Jeśli tak, proszę wybrać 'Tak'. Jeśli chcesz zamówić z oferty otrzymanej pocztą, wybierz 'Nie' i skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 21:42   #1756
rabanek
Zadomowienie

Nowe oferty wchodzą przez stronę z opóźnieniem. Pewnie trzeba kilka dni poczekać.
Stary 2019-09-28, 04:49   #1757
dorotade
Raczkowanie

Buszując po sklepie natknęłam się na regulamin Strefy VIP:
https://www.yves-rocher.pl/uimg/Regu...VIP_2019-09-30[1].pdf

Program wchodzi w życie 30 września 2019 r.
dorotade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 08:13   #1758
ertyjnbvcxzxcvbnm
Raczkowanie

Wow, nieźle.
Wydasz 250zł w ciągu poprzedniego roku -jesteś VIP silver, wydasz 500zl jesteś gold

Cytat:
Status VIP GOLD:
4.3.1. rabat 5% na zakup produktów (w tym od cen promocyjnych)
4.3.2. możliwość kupowania niektórych produktów w przedsprzedaży
4.3.3. możliwość kupowania produktów limitowanych, dostępnych tylko online
4.3.4. Yves Rocher Box na urodziny
4.3.5. opieka konsultanta BOK na życzenie
4.3.6. otrzymywanie dodatkowych punktów w ramach programu lojalnościowego „Klub Yves Rocher” (regulamin programu pod adresem https://www.yves-rocher.pl/regulamin_klubu
4.3.7. ekskluzywne prezenty i niespodzianki
4.3.8. darmowa dostawa wszystkich zamówień
Stary 2019-09-28, 15:47   #1759
greenblueviolet
Raczkowanie

Paczka dotarła w piątek Mam porządny zapas Qnd'A (w sumie kilka buteleczek i dwa zestawy) i drugą flaszkę Cuir de NUIT (już widzę spory ubytek w pierwszej, ale są takie piękne, że nie zamierzam ich sobie żałować, oj nie ).

Super, że przygotowali nowy program - załapię się do grupy VIPów Ogólnie ciekawie.

Co do Waszych wcześniejszych wiadomości, to podpisuję się pod Waszymi refleksjami - z jednej strony Yves Rocher podejmuje złe decyzje w kwestii wycofywania bestsellerów, naprawdę lubianych produktów, ale z drugiej strony takie działania podejmuje wiele marek. Miejmy nadzieję, że spadkobiercy YR pójdą we właściwym kierunku.

Zauważyłyście, że coraz więcej produktów nie ma już polskich etykiet, a polskie opisy między tymi francuskimi i rosyjskimi? Pewnie produkcja została uruchomiona również m.in. w Rosji ze względu na niższe koszty. To oznacza, że teoretycznie produkty powinny być tańsze na wschodnich rynkach, w tym na naszym polskim - optymistka ze mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190928_151622.jpg (157,1 KB, 125 załadowań)
Stary 2019-09-28, 17:55   #1760
AnulaQa
Zakorzenienie

Zwłaszcza gaz.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Ten chwyt z vipami całkiem niezły.
Stary 2019-09-28, 19:48   #1761
tuRmaNIA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dorotade Pokaż wiadomość

Ciekawa sprawa.
Czy do tej strefy VIP będą wliczały się kwoty zamówień sprzed 30 września br. czy dopiero nowych zamówień po 30 września?

Też mam bloga

Stary 2019-09-30, 13:43   #1762
Iryna_Misouskaya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dorotade Pokaż wiadomość

błąd na stronie www((

Znalazłem to na stronie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20190930-144109.jpg (20,3 KB, 95 załadowań)
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf Regulamin Programu lojalnościowego VIP_2019-09-30[1].pdf (471,5 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Iryna_Misouskaya
Czas edycji: 2019-09-30 o 15:00
Stary 2019-09-30, 20:39   #1763
jaestera
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziewczyny- dopytałam na messengerze.
Punkty do strefy VIP będą się liczyły dopiero od momentu ogłoszenia programu ;/
Podlinkowuje regulamin, bo tamten link faktycznie nie działa...Może jeszcze zmieniają regulamin

jaestera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 23:24   #1764
Ifinick
Raczkowanie

http://www.yves-rocher.pl/regulamin_strefy_vip
teraz link powinien dzialac

Cytat:
3. Warunki uczestnictwa
3.1. Program wchodzi w życie dnia 30 września 2019 r.

3.2. Przystąpienie do Programu oraz uczestnictwo w nim jest bezpłatne dla Uczestników.
3.3. Program skierowany jest wyłącznie do osób fizycznych będących konsumentami, tj. nabywających produkty bez bezpośredniego związku z ich działalnością gospodarczą lub zawodową. Nie jest dopuszczalne uczestnictwo w Programie w związku z działalnością gospodarczą Uczestnika.

3.4. Do Programu może przystąpić osoba:
3.4.1. pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych;
3.4.2. posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych (w szczególności osoba niepełnoletnia, która ukończyła 13 lat), o ile osoba taka w świetle obowiązujących przepisów uprawniona jest do dokonania tej czynności prawnej w sposób ważny (np. uzyskała zgodę rodzica lub innego przedstawiciela ustawowego);

3.5. Uczestnictwo w Programie i korzystanie z wynikających z niego korzyści jest automatyczne w przypadku spełnienia warunków uczestnictwa.

3.6. Osoba spełniająca warunki określone w pkt. 3.3 i 3.4 powyżej, która w okresie 365 dni przed dniem, w którym składa zamówienie w Sklepie Internetowym kupiła w Sklepie Internetowym produkty o łącznej wartości co najmniej 250 zł uzyskuje status VIP Silver, a osoba, która w tym okresie kupiła towary o łącznej wartości co najmniej 500 zł uzyskuje status VIP Gold.

3.7. Dniem, od którego liczy się poprzedzający 365-dniowy okres na potrzeby ustalenia, czy klient osiągną status VIP jest dzień złożenia danego zamówienia w Sklepie Internetowym z zastrzeżeniem pkt. 3.9 poniżej.

3.9. Ze względów technicznych, uwzględnianie zakupów w Sklepie Internetowym na potrzeby obliczenia, czy dany klient w okresie 365 dni poprzedzających składanie danego zamówienia uzyskał status VIP może zostać opóźnione o nie więcej niż 30 dni od dokonania danego zakupu.
Ifinick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 09:03   #1765
Figarro
Zakorzenienie

Cytat:
79 zł.

prezentów jest 10 do wyboru: oaL'A 50 ml, Vanille Noire 50 ml, krem SV ten duży czerwony, krem Elixir Jeunesse na dzień, serum SV pomarańczowe, Riche creme 75 ml, tusz sexy pulp, minceur Peau parfaite, CuE 50 ml i Hoggar 50 ml
też wczoraj dostałam tą samą ofertę i dzisiaj już złożyłam zamówienie, ale przyjdzie mi na nie poczekać

nie mają Vanille Noire na stanie, a nie chciałam nic innego, więc poczekam, jeśli nie będzie do 1-2 tygodni, to zmienię na coś innego.

Kupiłam Irysową wodę 100ml z kremem do rąk, skoro to pozycja limitowana, to wolałam już dłużej nie czekać z jej zamówieniem

Wymieniam się
mikroREKLAMA
moja reklama
Przydatne wiadomości dotycząsce SM - dla chorych i ich rodzin. Warto zaglądnąć.

Ta reklama pokazywana jest pod 18 150 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Figarro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 09:38   #1766
umman
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
też wczoraj dostałam tą samą ofertę i dzisiaj już złożyłam zamówienie, ale przyjdzie mi na nie poczekać

nie mają Vanille Noire na stanie, a nie chciałam nic innego, więc poczekam, jeśli nie będzie do 1-2 tygodni, to zmienię na coś innego.

Kupiłam Irysową wodę 100ml z kremem do rąk, skoro to pozycja limitowana, to wolałam już dłużej nie czekać z jej zamówieniem
daj znac jak z realizacja
umman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 13:27   #1767
tuRmaNIA
Wtajemniczenie

SMS do stacjonarki:
DNI PIEKNEJ SKORY: kup 2 kremy do twarzy z rabatem -40% i odbierz Serum GRATIS. Umow sie na bezplatne badanie skory w sklepie.Z SMS do 27.10.Szczegoly w sklepie

Też mam bloga

Stary 2019-10-01, 18:59   #1768
Iryna_Misouskaya
Raczkowanie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20191001-195713.jpg (35,9 KB, 118 załadowań)
Stary 2019-10-01, 22:30   #1769
akisia
Zakorzenienie

Jest może dostępny jakiś fajny kod? Liczyłam na to, że w nowej wysyłkowej będzie Cuir de Nuit, ale niestety nie ma i muszę kupić online, a chciałabym jak najtaniej...
Stary 2019-10-02, 07:32   #1770
ertyjnbvcxzxcvbnm
Raczkowanie

Nowa wysyłkowa 9pyi2ac04
dowolny produkt gratis od 59zł, wchodzi przez net, można brać gratis nowe wody 100ml , w tym irysa i nouveau genre
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 7 (1 użytkowników i 6 gości)
patrycja_maaslak
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości