Ciekawa jestem co myślicie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-10-14, 13:10   #31
Haza04
Raczkowanie

Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

To było tak. Zaczął do mnie przyjeżdżać. Przyjeżdżał przeważnie w soboty. 15 km mieszka ode mnie, twierdzi, że pracuje ciężko fizycznie, że handluje nocami i po prostu jest zmęczony. I to akurat jest prawda. Tylko nie on jeden ma tego typu charakter pracy... Ma czas iść do sklepu i kupić papierosy, a nie ma czasu do mnie zadzwonić. Ma czas jechać i kupić swojej chrzesnicy jakieś zabawki, a nie ma czasu jechać ze mną i kupić żakietu. W święta wsiada w samochód, zabiera że sobą rodziców i jadą razem do jego siostry. Rozumiem, że siostra daleko, że jego rodzice są starsi... No ale czy na pewno tak powinny wyglądać święta? Czy spotykając się 5 lat, zapoznając swoją i jego rodzinę, powinniśmy Wigilię spędzać osobno? W końcu przed świętami Wielkanocnymi postawiłam sprawę jasno. Zarzadałam, żeby wreszcie się określił. No to on stwierdził, że mnie kocha, ale nie pasujemy do siebie, ponieważ chciałby żebym zrezygnowała że swojej pracy celem zajmowania się domem. I w sumie za każdym razem jak coś próbuje wspomnieć o ślubie jest z jego strony pytanie czy zrezygnuje że swojej pracy. Nie chce tego robić, ponieważ nie uważam za dobre rozwiązanie ubezwllasnowolnic się od kogoś i być czyjąś utrzymanką.
Haza04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 13:14   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Więc ma rację, że nie pasujecie do siebie. Po co mu d... zawracasz i sobie dajesz robić to samo, skoro macie tak skrajnie różne wizje życia codziennego? Idź do psychologa, serio serio.
Stary 2019-10-14, 13:27   #33
ertyjnbvcxzxcvbnm
Raczkowanie

Napisz lepiej co was łączy, będzie krócej.

Edytowane przez ertyjnbvcxzxcvbnm
Czas edycji: 2019-10-14 o 13:29
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 13:39   #34
galakty098
Zakorzenienie

Jeden drugiemu za przeproszeniem dupę męczy i żadne nie odejdzie. Dramat. Jeszcze bym zrozumiał gdyby jedna osoba tkwiła a drugiej to pasowało i nie widziała, że jest źle, ale nie, Wy obydwoje to wiecie. I jeszcze w takim wieku? Z desperacji się męczycie?
Stary 2019-10-14, 13:48   #35
AnnLady
Zakorzenienie

Mój mózg tego nie ogarnia

Każdy post autorki to tylko głębiej pokazuje to bagno w którym siedzi, koleś ma ją w d...ie, a ona rozkosznie umawia się oglądać salę na wesele i jest zdziwiona że on to olał
Pewnie zaklep sale, zorganizuj wszystko bo on może jeszcze nie wie że chce tego ślubu a że też nie ma czasu to będzie zadowolony że się tym zajęłaś, zaproś gości a potem załóż kolejny wątek na wizażu pt "dlaczego on mnie zostawił przed ołtarzem? Co poszło nie tak?"
Kobieto zacznij używać mózgu i rozumu, serio w tym wieku by wypadało.
Co on musi zrobić żebyś w końcu zrozumiała że ma Cię gdzieś????

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 14:35   #36
FALLinLOVE
Realistka

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Mój mózg tego nie ogarnia

Każdy post autorki to tylko głębiej pokazuje to bagno w którym siedzi, koleś ma ją w d...ie, a ona rozkosznie umawia się oglądać salę na wesele i jest zdziwiona że on to olał
Pewnie zaklep sale, zorganizuj wszystko bo on może jeszcze nie wie że chce tego ślubu a że też nie ma czasu to będzie zadowolony że się tym zajęłaś, zaproś gości a potem załóż kolejny wątek na wizażu pt "dlaczego on mnie zostawił przed ołtarzem? Co poszło nie tak?"
Kobieto zacznij używać mózgu i rozumu, serio w tym wieku by wypadało.
Co on musi zrobić żebyś w końcu zrozumiała że ma Cię gdzieś????

Tez mnie to przeraza. Facet ma autorke naprawde daleko w d.... a ona radosnie planuje wesele. To jest juz albo totalna desperacja, albo totalna glupota.
Stary 2019-10-14, 18:05   #37
I am Rock
lokalna gwiazda

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Nie statut żony. Statut żony myślę, że już dawno bym zdobyła, gdybym tylko zwróciła uwagę na tych innych facetów, którzy zabiegali o moje względy.

Chyba status?
Mając 34 lata chyba wypadałoby rozróżniać te pojęcia?
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 22:30   #38
AnnLady
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość

Chyba status?
Mając 34 lata chyba wypadałoby rozróżniać te pojęcia?
i może tu jest pies pogrzebany

AnnLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 22:50   #39
MsN
Femme fatale

GG do MsN

Cytat:
W 2015 roku zaczęłam się spotykać z chłopakiem, który bardzo mnie sie podobał. Minęlo prawie 5 lat, a on ani razu nie wspomniał o ślubie, o dzieciach. Co wiecej, zaczęłam odnosić wrażenie, że mnie unika. Świeta wolał spedzić z siostrą, z matką... Doszłam do wniosku, że od samego początku nie chciał być ze mną. Nigdy się o mnie nie starał, nigdy nie zabiegał. Moje imieniny czy urodziny nie istniały dla niego. To samo dotyczyło świąt. Już na samym początku 4 lata temu jego kolega powiedział, że jak chce pierscionka, to sama muszę sobie kupić. Na początku myślałam, że to żart. Dziś wiem, że się myliłam. Mam podejrzenia, że on jest gejem. Gdy byliśmy razem na rynku (on handluje owocami), mnie zostawił na pace, a sam poszedł spać do kabiny. Odnoszę wrażenie, że mnie nocuje po to by zrzucić z siebie jakiekolwiek podejrzenia. Wiele razy mówiłam mu, że nie chce aby zostawał u mnie na noc, ale do niego nic nie dociera. Przez cały czas co się spotykamy ani razu nie wspomniał o ślubie. Jak się w końcu wkurzyłam i tego zarzadałam, to mnie zostawił. Tak samo było z jego poprzednimi dziewczynami, tylko one oczekiwały ślubu po krótszym czasie spotykania, niż ja. Bo ja dopiero po 4 latach! Z rynku też dotarła do mnie informacja, że on do dziewczyn się nie nadaje, żebym dała sobie z nim spokój. Przed świętami Wielkanocnymi zarzadałam określenia się, bo już jestem w odpowiednim wieku, to mnie zostawił. Na moje prośby po miesiącu wróciliśmy do siebie. Ale ja po jakimś czasie znowu wróciłam do tematu ślubu. No i znowu zaczęły się problemy. Miał wesele, powiedział mi o nim na 2 tygodnie przed. Powiedziałam, że odnoszę wrażenie że jestem jemu potrzebna tylko jako osoba towarzysząca. I dałam warunek, że jeżeli mi się oświadczył, to pójdę, bo nie mam zamiaru kolejny raz iść na wesele tylko jako osoba towarzysząca. Nie oświadczył się, więc nie poszłam. Zdziwiony był, jak zadzwonił do mnie, że wyjeżdża po mnie, a ja jeszcze nie ubrana. Po 2 tygodniach okazało się, że jest wolny termin sali na wesele w przyszłym roku. Umówiłam się z właścicielką, oczywiście za porozumieniem z chłopakiem. Po czym mnie olał i nie przyjechał po mnie twierdząc, że mu nic nie powiedziałam. Dzień wcześniej o tym rozmawialiśmy i jeszcze tego samego dnia. Nie mam już siły. Ja mam 34 lata, a on 36, najwyższy czas na dzieci. Ale on w ogóle zachowuje się poniżej krytyki. Dodatkowo jego rodzice, z którymi po ślubie niestety byśmy mieszkali, są bardzo przeciwni by się on związał ze mną. Wymyślają różne historie na mój temat i mojej rodziny. Co o tym wszystkim myślicie?
Szczerze brzmi trollowato, ale okej może się nie znam.

Cytat:
W 2015 roku zaczęłam się spotykać z chłopakiem, który bardzo mnie sie podobał. Minęlo prawie 5 lat, a on ani razu nie wspomniał o ślubie, o dzieciach. Co wiecej, zaczęłam odnosić wrażenie, że mnie unika. Świeta wolał spedzić z siostrą, z matką...
Czy Ty z nim kiedykolwiek byłaś w związku? Jesteś obecnie? No bo piszesz "W 2015 roku zaczęłam spotkać się z chłopakiem..." więc ponawiam pytanie, wyszedł z tego związek czy nie? Bo z początku opisu szczerze powiedziawszy brzmi to i "wyłania" się obraz kumpelstwa, przyjaźni, znajomości (aczkolwiek mogę się mylić), nie związku dwojga ludzi opartego na powadze i dojrzałości.

Poznałaś jego rodzinę, on poznał Twoją? Jak Cię im przestawił?

Więc dziwi mnie to trochę.

Wracając do meritum - jeśli jesteś z nim to nie jesteś z nim za karę raczej i weszłaś w ten związek dobrowolnie i świadomie. Skoro wiesz już jakie ma plany względem Ciebie czy jakie plany miałby względem innych dziewczyn gdyby nie był z Tobą to po co z nim jesteś?

Bo sorry, jeśli ja bym z danym typem chciała rodziny, ślubu, dziecka, a on by nie chciał i wciąż by zdania nie zmienił (a jego wcześniejsze zapewnienia typu by mniej więcej tak wyglądały - "kiedyś na pewno" , "nie wiem" , "za młody jestem na bycie ojcem" ) i byłyby na przykład tylko graniem na zwłokę i odciąganiem wszystkiego w czasie to bym się z takim facetem rozstała bo miałabym takie priorytety i cele, on miałby inne i wtedy obydwoje patrzyliśmy w innych kierunkach.

Szukaj kogoś kto ma podobnie do Ciebie. Po za tym drugiego człowieka nie da się zmienić (nawet jestem przeciw zmianom w tej kwestii), ani tym bardziej nie da się go zmusić do miłości, do uczucia.

W tym muszą być uczucia, chemia, pozytywne fluidy, muszą w powietrzu "unosić się" pozytywne feromony - jeśli tego nie ma i tej fascynacji to nie "zaskoczy" i tyle. Nie ma się co oszukiwać czy wybielać w tym momencie partnera.

Cytat:
Mam podejrzenia, że on jest gejem
Na jakiej podstawie wnosisz, że on jest gejem? Masz jakieś dowody, które o tym by świadczyły?

Uważasz, że jest gejem tylko dlatego, że nie kupi Ci nigdy pierścionka i nie nadaje się do związku?

Jeśli jesteście razem to może to się wypaliło, albo nigdy nie był Tobą tak naprawdę poważnie zainteresowany.

No powinnaś to wiedzieć, w końcu masz 34 lata, a brzmisz jak nastolatka. Powinnaś wiedzieć, że jeśli przez tyle lat nie doczekałaś się nie wiem, wspólnego mieszkania, pierścionka zaręczynowego, ślubu i jakiś poważnych deklaracji co do ewentualnego życia u boku jakiejś kobiety, żony, matki to nie doczekasz się tego, nic z tego nie wyjdzie.

Może to nie z Tobą chcę to budować, albo z żadną. W końcu dziś coraz trudniej o relacje (ok, nie popieram, ale też nie tępie) i może koleś chce żyć bez zobowiązań.

Zerwij z nim, zostaw go, przestań się z nim spotykać. To nie ma sensu.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-10-15 o 09:45
MsN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 12:38   #40
FALLinLOVE
Realistka

Dopiero teraz doczytalam, ze autorka ma 34 lata

Stary 2019-10-15, 12:43   #41
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Dopiero teraz doczytalam, ze autorka ma 34 lata

Nieźle co? Gdyby mieli 24 lata to można wybaczyć nieogarnięcie, ale mając 34 i rezerwując salę na wesele, mimo że facet ślubu nie chce, to... nawet nie wiem jak to określić, scenariusz na kiepski, polski film romantyczny?
Stary 2019-10-15, 13:06   #42
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez galakty098 Pokaż wiadomość
Nieźle co? Gdyby mieli 24 lata to można wybaczyć nieogarnięcie, ale mając 34 i rezerwując salę na wesele, mimo że facet ślubu nie chce, to... nawet nie wiem jak to określić, scenariusz na kiepski, polski film romantyczny?
I mimo tego, że chyba nawet nie są w oficjalnym związku. Oni się po prostu - bo żadna z wypowiedzi Autorki nie wskazuje na nic innego - spotykają, tak sobie bujają ze sobą od czasu do czasu.
Stary 2019-10-15, 13:31   #43
FALLinLOVE
Realistka

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I mimo tego, że chyba nawet nie są w oficjalnym związku. Oni się po prostu - bo żadna z wypowiedzi Autorki nie wskazuje na nic innego - spotykają, tak sobie bujają ze sobą od czasu do czasu.
Nie wiem jak to skomentować nawet, naprawdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-10-15, 13:40   #44
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
W sumie na to nie wpadłem... 5 lat się bujać jako koledzy? Ciekawe czy się całowali w ogóle
Stary 2019-10-15, 13:58   #45
FALLinLOVE
Realistka

Autorka uwaza, ze sa w zwiazku, a on ze nie sa. Ja to tak widze, patrzac na to co napisala w pierwszym poscie ...

Wlasnie przeczytalam to jeszcze raz i wyciagnelam najbardziej szokujace dla mnie fragmenty:

Cytat:
(...)Minęlo prawie 5 lat, a on ani razu nie wspomniał o ślubie, o dzieciach(...) Nigdy się o mnie nie starał, nigdy nie zabiegał. Moje imieniny czy urodziny nie istniały dla niego.(...) Już na samym początku 4 lata temu jego kolega powiedział, że jak chce pierscionka, to sama muszę sobie kupić. (...) Przez cały czas co się spotykamy ani razu nie wspomniał o ślubie. Jak się w końcu wkurzyłam i tego zarzadałam, to mnie zostawił. (...) Przed świętami Wielkanocnymi zarzadałam określenia się, bo już jestem w odpowiednim wieku, to mnie zostawił. Na moje prośby po miesiącu wróciliśmy do siebie. Ale ja po jakimś czasie znowu wróciłam do tematu ślubu. (...)Miał wesele, (...) I dałam warunek, że jeżeli mi się oświadczył, to pójdę, bo nie mam zamiaru kolejny raz iść na wesele tylko jako osoba towarzysząca. Nie oświadczył się, więc nie poszłam. (...)Po 2 tygodniach okazało się, że jest wolny termin sali na wesele w przyszłym roku. Umówiłam się z właścicielką,
Stary 2019-10-15, 14:09   #46
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
W sumie na to nie wpadłem... 5 lat się bujać jako koledzy? Ciekawe czy się całowali w ogóle
Niekoniecznie jako koledzy. Ale też nie jako "normalny, regularny, stały związek". Oni tak od czasu do czasu romansują, gdzie ona uważa, że to związek, a facet stwierdza "phi, akurat".

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Autorka uwaza, ze sa w zwiazku, a on ze nie sa.
(...)
Czyli nie są.
Stary 2019-10-15, 14:24   #47
xfrida
Zakorzenienie

postawilas sprawe na ostrzu noza chcialas zeby sie okreslil
wiec sie okreslil skonczyl z toba
ty pozniej go blagalas i wrociliscie do siebie
do tego myslisz ze jest gejem,nie dba o ciebie a ty szukasz sali i planujesz slub?
wez sie otrzasnij gosciu nie jest najlepszy ale ty to DRAMAT
xfrida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 14:42   #48
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Niekoniecznie jako koledzy. Ale też nie jako "normalny, regularny, stały związek". Oni tak od czasu do czasu romansują, gdzie ona uważa, że to związek, a facet stwierdza "phi, akurat".
No ale nawet, po prostu sobie tego nie wyobrażam, jak można 5 lat się tak luźno spotykać. W sensie... no ze strony tego faceta ok, może chce być singlem i wykorzystuje sytuację, ale że autorka tyle czasu nie przejrzała na oczy? Jeśli serio tego nie dostrzega to jej specjalista potrzebny, bo to dla mnie już jakieś zaburzenie jest.
Stary 2019-10-15, 14:49   #49
FALLinLOVE
Realistka

Cytat:
No ale nawet, po prostu sobie tego nie wyobrażam, jak można 5 lat się tak luźno spotykać. W sensie... no ze strony tego faceta ok, może chce być singlem i wykorzystuje sytuację, ale że autorka tyle czasu nie przejrzała na oczy? Jeśli serio tego nie dostrzega to jej specjalista potrzebny, bo to dla mnie już jakieś zaburzenie jest.
Autorka przejrzala na oczy i organizuje wesele
Stary 2019-10-15, 16:32   #50
Haza04
Raczkowanie

Skończona ze mnie debilka i idiotka. Tylko mnie przez cały czas zależało. Tak myślę sobie, że on cały czas wykorzystywał to, że mnie zależy. W niedzielę ani razu do mnie nie zadzwonił, nie wysłał smsa. Ja pierwsza to zrobiłam. Przez cały dzień był zajęty. Dziś jest już godzina 16.30, a on od rana był w stanie zadzwonić, wysłać smsa... Skończona ze mnie debilka i idiotka!!!

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

A wesele zaczęłam organizować, bo mam już dość takiego "romansowania" raz na tydzień albo raz na dwa tygodnie. Mam dość spotkania się. Chce być wreszcie w związku!!!
Stary 2019-10-15, 16:42   #51
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
A wesele zaczęłam organizować, bo mam już dość takiego "romansowania" raz na tydzień albo raz na dwa tygodnie. Mam dość spotkania się. Chce być wreszcie w związku!!!
Ale związku nie tworzy się przez ślub XD
Stary 2019-10-15, 16:56   #52
xfrida
Zakorzenienie

Troll albo osoba z zaburzeniami psychicznymi
Stary 2019-10-15, 17:00   #53
Haza04
Raczkowanie

On stwierdził, że jest w stanie się oświadczyć, ale muszę zrezygnować z pracy i zająć się domem i nim.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Stwierdził, że w związku z tym, że nie chce zrezygnować z pracy, ze swoich znajomych, to on nie może mi się oświadczyć i brać ze mną ślubu...
Stary 2019-10-15, 17:04   #54
Angel7891
Zadomowienie

Wypraszam sobie, mam 23 i mój mózg również nie ogarnia rozumowania autorki myślę, że troll albo pojedyncze przypadki szczególnie nie ogarniające?
Dokładnie, związku nie załatwisz ślubem
Autorko, przecież znajdziesz sobie jeszcze faceta, nie trać czasu na kogoś kto nie jest tobą zainteresowany. I, o boże, naprawdę jesteś taką desperatką? Trochę szacunku do samej siebie, kobieto! Bądź kurą domową, bądź zależna ode mnie, zrezygnuj ze znajomych i co jeszcze? Co to za warunki oświadczyn Życzę przejrzenia na oczy i udanego kolejnego związku.

Angel7891 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 17:35   #55
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Troll albo osoba z zaburzeniami psychicznymi
Też tak uważam.

Leany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 18:01   #56
Haza04
Raczkowanie

Co w tym złego, że ja w wieku 34 lat ( on w wieku 36 lat) chce wreszcie użytkowania, chce być z kimś częściej niż raz na tydzień albo raz na dwa tygodnie? Co w tym złego, ze chce mieć dzieci ? Mam czekać do 50 siatki, żeby się wreszcie określił? Postanowiłam mu pomóc w podjęciu decyzji...
Stary 2019-10-15, 18:04   #57
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Co w tym złego, że ja w wieku 34 lat ( on w wieku 36 lat) chce wreszcie użytkowania, chce być z kimś częściej niż raz na tydzień albo raz na dwa tygodnie? Co w tym złego, ze chce mieć dzieci ? Mam czekać do 50 siatki, żeby się wreszcie określił? Postanowiłam mu pomóc w podjęciu decyzji...
Nie no troll, ewidentnie. Niemożliwe żeby cały czas nie pojmować, w czym leży problem.
Stary 2019-10-15, 18:08   #58
Haza04
Raczkowanie

To w czym leży ten problem. Łopatologicznie , proszę.
Stary 2019-10-15, 18:21   #59
xfrida
Zakorzenienie

Twoim problemem nie jest to jak zmusić go do ślubu ale to że ten związek jest do dupy, nie rokuje a Ty myślisz że zmuszeniem go do ślubu zmienisz wszystko że będzie Cię kochał szanował że będziecie tworzyć parę
To nie działa na takich zasadach ,ślub bierze się bo się chce tworzyć rodzinę z osoba która nam pasuje A nie z byle kim żeby tylko był
Ślub niczego nie zmieni w twojej sytuacji bo ten związek jest nieudany ,ślub nie ma za zadanie rozpoczynać relacji to jest zwieczenie kiedy ta relacja jest udana i chcemy z tą osobą być na zawsze
On tego nie chce ,zerwał z Tobą w odpowiedzi na próbę wymuszenia ślubu,Ty go nawet nie lubisz wypowiadasz się o nim negatywnie .czy myślisz że jak weźmiesz z nim ślub to wszystko się zmieni ?
Nie naprawia się kiepskiego związku ślubem, tylko powinno się rozstac

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2019-10-15 o 18:28
Stary 2019-10-15, 18:22   #60
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
To w czym leży ten problem. Łopatologicznie , proszę.
Ano w tym, że NIKT nie ma obowiązku ci zapewniać związku, ślubu i dzieci tylko dlatego, że ty bardzo chcesz. Nie możesz sobie złapać jakiegoś przypadkowego faceta i mu oznajmić, że bierzecie ślub, a właśnie coś takiego usiłujesz przeforsować.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości