Wrocław ;-) cz. 5 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Jeśli chcesz poznać osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, jeśli chodzicie do tej samej szkoły, albo spędzacie podobnie wolny czas - to jest miejsce dla Ciebie.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-01-07, 17:00   #2131
zouuza_
Rozeznanie

Dot.: Wrocław ;-) cz. 5

Cytat:
Napisane przez tolcia1111 Pokaż wiadomość
Hej, hej. Postanowiłam tu napisać, choć trochę nie w temacie, ale może mi się nie dostanie Czy są tu jakieś dziewczyny, które miałyby ochotę czasem spotkac się na kawę, pogaduszki, zakupy lub np. pójść na imprezę? Mieszkam we Wrocławiu od 2 lat, przeprowadzka z drugiego końca Polski była dla mnie lekkim szokiem, ale wcześniej było mi łatwiej, bo miałam chłopaka, on wypełniał mi większość wolnego czasu. Niestety wraz z końcem związku poczułam się bardzo samotna, tak jakbym znowu była "świeżynką" w mieście. I tak naprawdę nie mam gdzie poznać koleżanki/przyjaciółki od serca. Czy ktoś jest chętny do zawarcia znajomości?
sprawdz na FB grupę Wrojdis koleżanki z Wrocławia dziewczyny często tam szukają i się spotykają
zouuza_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:22   #2132
Natuś-77
Zakorzenienie

Gdzie kupię stacjonarnie wosk pszczeli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2020-02-20, 01:28   #2133
hula
Raczkowanie

Dziewczyny, gdzie kupujecie szablony-formy do przedłuzenia paznokci. Kojarze stoisko w Leclercu i znalazlam w necie jakas hurtownie na Nowowiejskiej, ale moze cos blizej Pkp, bo w tych rejonach sie krece lub koło rynku? I zeby cena byla rozsądna a nie 30zł za 100 foremek..;/ Bede sobie probowac w domu przedlużyć paznokcie wiec wystarczy mi pakiet na probę. Odspoił mi sie paznokieć u stopy ,wiec kupiłam żel budujący w biedronce i aż się zdziwiłam jak fajnie mi to wyszło wiec teraz chce sie pobawić z dłońmi.
hula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 17:48   #2134
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie kupujecie szablony-formy do przedłuzenia paznokci. Kojarze stoisko w Leclercu i znalazlam w necie jakas hurtownie na Nowowiejskiej, ale moze cos blizej Pkp, bo w tych rejonach sie krece lub koło rynku? I zeby cena byla rozsądna a nie 30zł za 100 foremek..;/ Bede sobie probowac w domu przedlużyć paznokcie wiec wystarczy mi pakiet na probę. Odspoił mi sie paznokieć u stopy ,wiec kupiłam żel budujący w biedronce i aż się zdziwiłam jak fajnie mi to wyszło wiec teraz chce sie pobawić z dłońmi.
pszuaj stoisk neonail, jest w arkadach na pewno
_agg_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 10:34   #2135
kreskuwka
Raczkowanie

Dziewczyny znacie może jakiegoś dobrego reumatologa z Wrocławia?
kreskuwka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 10:41   #2136
Natuś-77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kreskuwka Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie może jakiegoś dobrego reumatologa z Wrocławia?
Z czystym sercem polecam dr Rubina. Po 12 latach szukania, trafiłam w końcu na lekarza, który poświęcił mi prawie godzinę na wizycie. Zlecił badania, skończyło się szpitalem, diagnozą. W końcu się doczekałam. Teraz tylko wizyty kontrolne i też jest na nich bardzo dociekliwy. Moja przygoda trwa już przeszło 3 lata. Niestety choroba jest nieuleczalna. Leczymy tylko objawy.

Stary 2020-02-24, 10:55   #2137
kreskuwka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Z czystym sercem polecam dr Rubina. Po 12 latach szukania, trafiłam w końcu na lekarza, który poświęcił mi prawie godzinę na wizycie. Zlecił badania, skończyło się szpitalem, diagnozą. W końcu się doczekałam. Teraz tylko wizyty kontrolne i też jest na nich bardzo dociekliwy. Moja przygoda trwa już przeszło 3 lata. Niestety choroba jest nieuleczalna. Leczymy tylko objawy.

Czytałam o nim opinie w Internecie i pojawiały się☠głosy, że podczas wizyty zajmował się głównie sprzedażą suplementów, a nie chęcią poznania objawów. Spotkałaś się z czymś takim? Trochę mnie to zniechęciło szczerze mówiąc.
Stary 2020-02-24, 11:41   #2138
Natuś-77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kreskuwka Pokaż wiadomość
Czytałam o nim opinie w Internecie i pojawiały sięgłosy, że podczas wizyty zajmował się głównie sprzedażą suplementów, a nie chęcią poznania objawów. Spotkałaś się z czymś takim? Trochę mnie to zniechęciło szczerze mówiąc.
Żadnych takich rzeczy mi nie proponował. Nigdy a chodzę od 3 lat. Raz tylko na moje pytanie, czy coś może dodatkowo powinnam brać to wspomniał o jakiś solankach, ale to tak mimochodem, że nie zaszkodzi.

Stary 2020-02-24, 11:54   #2139
kreskuwka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Żadnych takich rzeczy mi nie proponował. Nigdy a chodzę od 3 lat. Raz tylko na moje pytanie, czy coś może dodatkowo powinnam brać to wspomniał o jakiś solankach, ale to tak mimochodem, że nie zaszkodzi.

ok, dziękuję
Odpowiedz

Tagi
gdzie kupie, koleżanka, kościół, makeup revolution, nauki przedmałżeńskie, nowa, revolution, wroclaw, wrocław, znajomość

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości