szukam pracy - kadry, płace, ZUS-y, - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Szukam pracy, ogłoszenia

Notka

Szukam pracy, ogłoszenia Zapraszamy do składania tutaj bezpłatnych ogłoszeń osób poszukujących pracy.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-11-11, 15:13   #1
Kasiula36
Zakorzenienie

szukam pracy - kadry, płace, ZUS-y,

Właśnie dowiedziałam się tydzień temu, że po ponad 14 latach pracy jako specjalisty ds. kadr i płac, w mojej firmie będą reorganizacje, efektem tego będzie przeniesienie mnie i kilku osób z księgowości do innej firmy, niestety na gorszych warunkach pracy i płacy (degradacja po całej linii). W związku z powyższym szukam pracy w swoim wykonywanym zawodzie - zajmuję się sprawami pracowniczymi tzn. prowadzę kadry (piszę umowy o pracę, świadectwa pracy, upoważnienia, wszelkiego rodzaju aneksy i porozumienia do umów o pracę itp.), naliczam wynagrodzenia, ZUS-y, PFRON, rozliczam pracownicze PIT-11, PIT-40 itp., prowadzę ewidencje czasu pracy pracowników, naliczam i rozliczam ryczałty, ekwiwalenty za pranie i używanie odzieży roboczej, prowadzę ZFŚS (jestem przewodnicząca Komisji Socjalnej), posiadam umiejętność pisania regulaminów, zarządzeń i wszelakich procedur zgodnie z obowiązującymi przepisami, jestem również ABI - administratorem bezpieczeństwa informacji w firmie.
Kasiula36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 16:42   #2
Kasiula36
Zakorzenienie

Dot.: szukam pracy - kadry, płace, ZUS-y,

Cytat:
Napisane przez Kasiula36 Pokaż wiadomość
Właśnie dowiedziałam się tydzień temu, że po ponad 14 latach pracy jako specjalisty ds. kadr i płac, w mojej firmie będą reorganizacje, efektem tego będzie przeniesienie mnie i kilku osób z księgowości do innej firmy, niestety na gorszych warunkach pracy i płacy (degradacja po całej linii). W związku z powyższym szukam pracy w swoim wykonywanym zawodzie - zajmuję się sprawami pracowniczymi tzn. prowadzę kadry (piszę umowy o pracę, świadectwa pracy, upoważnienia, wszelkiego rodzaju aneksy i porozumienia do umów o pracę itp.), naliczam wynagrodzenia, ZUS-y, PFRON, rozliczam pracownicze PIT-11, PIT-40 itp., prowadzę ewidencje czasu pracy pracowników, naliczam i rozliczam ryczałty, ekwiwalenty za pranie i używanie odzieży roboczej, prowadzę ZFŚS (jestem przewodnicząca Komisji Socjalnej), posiadam umiejętność pisania regulaminów, zarządzeń i wszelakich procedur zgodnie z obowiązującymi przepisami, jestem również ABI - administratorem bezpieczeństwa informacji w firmie.

Edit: interesuje mnie praca w okolicach miast: Tychy, Katowice, Pszczyna, Mikołów, okręg bieruńsko-lędziński.
Stary 2018-01-22, 15:02   #3
anna_lis12
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 5

szkoda gadać
Stary 2018-01-22, 17:30   #4
Kasiula36
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna_lis12 Pokaż wiadomość
szkoda gadać
Też szukasz pracy w tej dziedzinie?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szukam pracy, ogłoszenia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości