Program Rozwiązania Istnieją - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-09-17, 15:07   #1
Andromeadae
Przyczajenie

Program Rozwiązania Istnieją

Cześć!

Czy któraś z Was brała może udział w programie Rozwiązania Istnieją, który organizuje Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania?
Widziałam dziś, że startuje niedługo kolejna edycja, chwalą się, że pomaga, że innowacyjny, jedyny, blablabla....
ale nie umiałam nigdzie znaleźć opinii o nim. Warto? Pomaga to na prawdę?
Czuję się źle, raz jem, a raz się głodzę, potem zaś ćwiczę, i następnego dnia głoduję, a kolejnego objadam... i tak w kółko. Mam tego dość, i szukam pomocy, byłam już u 2 psychologów, ale nie pomogło... nie wiem, czy warto i na to coś jechać, szukam opinii... Ktoś coś...?
Andromeadae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 20:55   #2
emael
Przyczajenie

Dot.: Program Rozwiązania Istnieją

.

Edytowane przez emael
Czas edycji: 2016-09-18 o 09:33
emael jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
anoreksja, bulimia, pomoc

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości