z grzywka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 12:39   #1
anna17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1

z grzywka?


Witam wszystkich! od zawsze marze o grzywce. nie wiem kompletnie czy mi pasuje a jesli tak to jaka. na codzien mam kręcone włoski i jest ich baardzo dużo. a jesli chodzi o krecenie włosów to bardzo bym chciała, żeby grzywke dało się ułożyć zarówno jak włosy są kręcone jak i proste. jednak to nie jest bardzo koniecznie. chodzi poprosru o coś co pasuje do mojej twarzy. postaram się załączyć zdjęcie. tylko niestety nie mam żadnego calkiem z przodu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa.jpg (47,7 KB, 114 załadowań)
anna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 16:59   #2
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: z grzywka?

jesli marzysz to zrob!

ciezko ocenic (zdjecie z profilu). nie widze kształtu Twojej szczeki, ani policzków. grzywka nadaje twarzy charakteru. wg mnie pasuje niemal kazdemu, choc bardzo zmienia czlowieka niektorych wrecz nie do poznania. obetnij, w koncu koszt takiego zabiegu to ok5zł. sama ocenisz, czy czujesz sie w niej dobrze. jesli nie, zawsze mozesz zaczesac na bok, na 2 boki, podpiac spinka, zaczesac opaska a grzywka odrasta szybko. to kwestia tygodni.

do odwaznych swiat nalezy!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 18:40   #3
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: z grzywka?

No ja bym nie była taka odważna zwracając uwagę na strukturę Twojego włosa, który niewątpliwie jest niezdyscyplinowany i kręcony. Możesz zaryzykować, ale zapuszczanie grzywki, zwłaszcza takiej nieokiełznanej będzie nie lada utrapieniem.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 21:03   #4
kinokinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 41
Dot.: z grzywka?

no tak wlosy tez wg mnie beda ciezkie na grzywke. Nie wiem czy bedzie Ci sie chciala ja ciagle prostowac i ukladac... okiełznać
kinokinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 09:32   #5
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: z grzywka?

oczywiscie fryzura wymaga poswiecen. osobiscie nie kieruje sie raczej przesadna wygoda i nie lubie podejscia: "wstane z lozka, przeczesze wlosy palcami i moge wyjsc z domu" owszem, są osoby ktore maja podatne i łatwe w obyciu włosy. sama jednak pomimo wlosow dosc kłopotliwych poswiecam im sporo czasu - w tym na stylizacje. dzieki czemu nie jestem ograniczona rodzajem tego co mam na glowie.

kwestia podejscia do sprawy. masz niesforne wlosy i mozesz je przez cale zycie wiazac w kucyk i spinac wieloma spinkami wystające kosmyki.
znam wiele osob o podobnych włosach, ktore zdecydowaly sie na roznego rodzaju zmiany (krzywki, fryzury krotkie, cieniowane itp.), ktore wyszły im na dobre nie obedzie sie jednak bez ofiar (czas, czas, czas i cierpliwosc)
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:47   #6
mailarax
Przyczajenie
 
Avatar mailarax
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Pokoj pelen mody...
Wiadomości: 2
Dot.: z grzywka?

Ja mysle ze powinnas !
Najlepiej pasowala by ci grzywka na bok .
Masz inna twarz ale mysle ze powinna ci pasowac
Moze i nie jestem taka dobra w poradach , ale jak bym byla taka jak ty zrobilabym sobie grzywke na bok ^^
__________________
Smieszka

"Pierw zastanow sie co chcesz powiedziec"
mailarax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.