medycyna estetyczna kosmetyczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 11:23   #1
D3viL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11

medycyna estetyczna kosmetyczka


Witam chcialbym zrobic takie zabiegi ,mikrodermabrazja,usuwani e piegow,rostepy,i tradzik na klatce piersiowe.Gdzie moge znalesc dobra kosmetyczke na slasku ktora to zrobi. Katowice,chorzow,ruda slaska,bytom? Mam na twarzy zmarszczki,wagry,rozszezo ne pory ktore bym chcial zamknac,tradzik,i poprawe wygladu skory czy mikrodermabrazja bedzie dobra albo jakis inny zabieg wybrac?
Byl ktos moze na zabiegu usuwaniu piegow? Mowie o piegach takich ze slonca ze 0.5mm przykladowo na rece mam ich 7 i bym chcial usunac.(a nie ktorzy co maja ich tysiace na barkach)POZDRAWIAM
D3viL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 15:56   #2
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: medycyna estetyczna kosmetyczka

Wyszukiwarka,tam znajdziesz lekarza z Twojej miejscowości oraz opinie na jego temat
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 11:50   #3
upiekszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: medycyna estetyczna kosmetyczka

Hey! Dwa dni temu wykonałam zabieg wypełniania i nawilżania ust kwasem hialuronowym firmy stylage, który dodatkowo zawiera w sobie antyoksydanty i jestem mega zadowolona! Mimo, że jest to dopiero pierwszy dzień zmiany, nie pojawiły się u mnie ani siniaczki, ani krwiaki, nic, super. Sam zabieg był odrobinkę bolesny, nakłuwanie igłą (czego zazwyczaj najbardziej się obawiamy) nie sprawiło dyskomfortu, płyn wstrzykiwany był odczuwany jako, takie ciepło, nieprzyjemne było uciskanie ust w celu wyrównania objętości kwasu w ustach aby dobrze i równomiernie się ułożył. Teraz czekam, aż lekka opuchlizna zejdzie i będę cieszyć sie moim nowym lookiem!! Pozostaje mi pic dużo wody, przez kilka dni nie wystawiać na działanie promieni słonecznych, a co do efektów i zmian będę pisać na bieżąco. W razie pytań piszcie. )
upiekszona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.