blizny a mikrodermabrazja---> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 15:04   #1
Michal89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33

blizny a mikrodermabrazja--->


Witam, leczę się na trądzik juz kilka lat, dopiero ostatnio dostałem antybiotyk ktory mi naprawde pomaga, mianowicie Tetralysal, ale moja skóra po tylu latach męki przestała się regenerować tak jak powinna, zostają blizny i kolor skóry nie jest jednolity:/ używam kremow nawilżających, buzie myję tylko mydłem siarkowym i smaruje ją acnemycinem punktowo, naprzemiennie z skinoren/acneDermem do tego od kilku miesiecy pije zieloną herbatę i fiołka trójbarwnego. Wykończony psychicznie bliznami poszedłem do kosmetyczki i zapytalem o zabieg Mikrodermabrazji. Kosmetyczka wydawała się bardzo kompetentna, wielu mi o tym opowiadała, ale powiedziala ze mam sie wstrzymać az do skończenia terapii z antybiotykami, czyli jakies 3 tygodnie:/ Moje pytanie jest takie czy ten zabieg koliduje w jakims stopniu z antybiotykami? podkreślam ze trądzik już w dużej mierze zniknął i zostały szpecące blizny:/
Pozdrawiam
Michal89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:41   #2
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: blizny a mikrodermabrazja--->

Michał jakiekolwiek zabiegi kosmetyczne wykonuje się po całkowitym wykończeniu antybiotyków, zwłaszcza jeszcze takich które działają na skórę. Ja na jej miejscu jeszcze po antybiotykach bym odczekała z 2 tygodnie aby skora się "oczyściła" z nich. Powinieneś się cieszyć że trafiłeś na kompetentną kosmetyczkę i jakoś wytrzymać te 3 tygodnie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.