Konieczna zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 11:29   #1
elmira777
Przyczajenie
 
Avatar elmira777
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17

Konieczna zmiana


Witam Was
Chciałabym dokonać jakiejś przemiany w swoim wyglądzie, żeby choć trochę zacząć przypominać człowieka Zawsze miałam problem z dobraniem fryzury i makijażu. Cerę leczę antybiotykami. Myślałam nad zrobieniem trwałej na najgrubszych wałkach, żeby włosy nie były takie oklapnięte, ale nie jestem pewna czy będzie mi w niej dobrze...
Mam wielkie czoło wiem, ale grzywka odpada, miałam grzywkę przez długi czas, a że mam strasznie przetłuszczające się włosy to po godzinie zamieniała się w tłuste kluchy mimo że włosy myję codziennie
Paskudnie wyglądam w kolorze białym i czarnym, a dobrze się czuję w brązach, turkusie. Opalam się raczej od razu na brązowo ( nie bardzo się orientuję bo rzadko się opalam ) Cera jest jasna, żółtawa z tendencją do niezidentyfikowanych sinych plam. Włosy mam brązowe, rudzieją na słońcu.

Będę wdzięczna za wszelkie rady zwłaszcza jeśli chodzi o fryzurę i opinie na temat pomysłu z tą trwałą Bardzo Was proszę o pomoc bo czuję się jak pasztecior ostatni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3270255jjj.jpg (172,0 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3270251.jpg (24,5 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3270257.jpg (23,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3180106.jpg (40,4 KB, 226 załadowań)
elmira777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:16   #2
Aniaaaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 101
Dot.: Konieczna zmiana

trwałej nie radzę, bo wiele kobiet które znam musiały potem ścinać włosy niemal na łyso, a nadal im wypadają. może spróbuj podkreślić oczy? wydają się bardzo małe, "powiększ" je, optycznie oczywiście. Tusz do rzęsz, kredki itp.
__________________


Zapuszczam włosy i dbam o paznokcie
Aniaaaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 08:36   #3
Rencar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6
Dot.: Konieczna zmiana

probowalas dodawac do szamponu troszke sody? podobno dluzej zachowuja swiezosc, ale to tylko raz na jakis czas;d

splukuj wlosy chlodna woda to spowalnia wydzielanie loju;d
uzywalas pianki jakiejs? moja kolezanka z natury ma bardziej przyklapniete wlosy, z tego co widze, i myje codziennie, bo musi, i z pianka na prawde zwiekszaja objetosc conajmniej 2krotnie, tylko omijaj skore glowy

na wieksze wyjscia tez jest puder unoszacy wlosy, robi go taft i got2be (schwarzkopf oba), fajnie dziala, testowalam;d

to tyle co do wlosow;d
Rencar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 17:05   #4
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Konieczna zmiana

Takie przeróbki dla Ciebie symulacje tego jakbyś wyglądała w różnych fryzurach. Jeśli chodzi o makijaż to postawiłabym na podkreślenie oczu tuszem ,a na policzki nałożyła pędzlem róż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przerobkii.jpg (151,7 KB, 158 załadowań)
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 14:48   #5
elmira777
Przyczajenie
 
Avatar elmira777
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Konieczna zmiana

Dzięki za pomoc
Faktycznie zrezygnuję z trwałej, lepiej nie ryzykować. Wolę kupić porządną lokówkę i podkręcać włosy wtedy gdy mi pasuje. Tłuste włosy biorą się najprawdopodobniej ze sporo przekroczonego testosteronu
elmira777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 16:51   #6
cLEvER
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Konieczna zmiana

Hej nie jesteś paszteciorem tak jak piszesz, no coś ty nie jest z tobą aż tak źleWiesz piszesz, że nie chcesz grzywki bo się szybko przetłuszcza ja tez mam grzywke i myję ją do 2 x dziennie jakoś daję rade choć czasem też żałuję, że ją ścięłam. Może spróbuj prostych włosów. Masz pełną twarz tzn okrągłą i dość duże czoło grzywka pomoze ci sie pozbyć tego efektu. Ajakich szamponów i odżywki używasz kup sobie z Pantene z serii intensywna regeneracja szamp + odż. są świetne.

Co do makijażu to napiszę jak poprzedniczki trochę różu na policzki i podkreślenie kredką oczu wystarczy i zobaczysz zmianę. Podkładów raczej nie polecam bo na cerze jaką masz nie wyglądało by to dobrze.

3mam kciuki za Ciebie
cLEvER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 08:39   #7
Deborah23
Zadomowienie
 
Avatar Deborah23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 027
Dot.: Konieczna zmiana

Może zrób sobie grzywkę i wycieniuj włosy. Rób sobie kocią kreskę eyelinerem i będzie super
Deborah23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 09:22   #8
TheBeth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Konieczna zmiana

Myślę, że najważniejszą rzeczą jest przede wszystkim dodanie objętości Twoim włosom. Spróbowałabym je tez minimalnie podciąć i jeśli chcesz mogłabyś zastanowić się nad czekoladowym kolorem włosów (sama nie jestem fanką farbowania, bo mam bardzo jasne włosy i kolor jest myślę ładny, ale widzę efekty farbowania i to jest po prostu genialne !) Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Myślę, że mogłabyś także zastanowić się nad grzywką na bok! Nieszczególnie prostą, bo wiem jak to się kończy- sama musiałam myć włosy dwa razy dziennie co w moim trybie życia jest strasznie uciążliwe, ale grzywka na bok, jeśli dobrze się ją ułoży i nie będzie bezpośrednio hm... dotykać czoła, to są zdecydowanie większe szanse na to że nie będzie się przetłuszczać tak szybko, a jednocześnie zasłoni trochę i sprawi, że optycznie będziesz miała mniejsze czoło
TheBeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 09:48   #9
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Konieczna zmiana

Po pierwsze - próbowałaś pielęgnacji skóry z kwasami owocowymi? Pomogłoby to w wyrównaniu kolorytu, te pierwsze zmarszczki na czole też miałyby szansę odejść w niepamięć.

Po drugie - jesteś typem urody jesień i tego się trzymaj: http://www.truth-is-beauty.com/autumn.html

Po trzecie: grzywka Ci bardzo, bardzo dobrze zrobi. Jeśli masz problem z przetłuszczaniem się włosów, to szoruj na forum pielęgnacyjne. Są różne produkty normalizujące przetłuszczanie włosów.

Makijaż: kreska tak, ale na górnej powiece; unikaj czerni w makijażu - poszukaj brązowej maskary koniecznie i brązowej kredki.

Nie polecam szczególnie zmiany koloru, ale jeśli chcesz, możesz pokusić się na złoto-rudawe refleksy.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 15:48   #10
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Konieczna zmiana

Bardzo mi pasuje do Ciebie ta fryzura, która zaproponowała AnetteK
( środkowy rząd, druga).
Na wizażowym forum Fryzjerka jest też chyba wątek o tym jak podkreślić naturalny skręt włosa, bez trwałej.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 18:48   #11
Rosiee
Zadomowienie
 
Avatar Rosiee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 461
Dot.: Konieczna zmiana

Ja bym cię widziała w fryzurce a'la bob, proste włoski i ładny jakiś makijaż.
__________________
Rosiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 20:36   #12
Ania990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 99
Dot.: Konieczna zmiana

Z grzywką było by o wiele lepiej. Musisz sobie jakoś radzić z przetłuszczaniem.
__________________
Promocje, wyprzedaże, kody rabatowe http://shoppingnews.pl
Ania990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.