Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 23:28   #1
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Wink

Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?


Mam cerę mieszaną przetłuszczającą się i skłonną do wyprysków w strefie T dlatego szukam jakiegoś podkładu oil free znacie jakieś dobre lecz nie drogie podkłady? ;>
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 16:12   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

Znamy Wyszukiwarkę i KWC.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 17:50   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

Cytat:
Napisane przez patka666 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną przetłuszczającą się i skłonną do wyprysków w strefie T dlatego szukam jakiegoś podkładu oil free znacie jakieś dobre lecz nie drogie podkłady? ;>
Mineralne, ale te prawdziwe mineralne, nie podróby Essence i tym podobne. Szansa na zapchanie jest bardzo mała. Tylko zależy, co rozumiesz przez "niedrogie".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 14:07   #4
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Znamy Wyszukiwarkę i KWC.
po to jest forum żeby o tym pisać...a wyszukiwarki mi dużo nie powiedzą

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mineralne, ale te prawdziwe mineralne, nie podróby Essence i tym podobne. Szansa na zapchanie jest bardzo mała. Tylko zależy, co rozumiesz przez "niedrogie".
Chodzi mi o podkład (fluid) oil free. Nie drogie w sensie nie 50-100zł bo mam 16lat i na takie podkłady mnie nie stać ;>
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 14:37   #5
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

Cytat:
Napisane przez patka666 Pokaż wiadomość
po to jest forum żeby o tym pisać...a wyszukiwarki mi dużo nie powiedzą
A wyszukiwarka jest po to, aby nie zaśmiecać forum. Zapoznaj się z regulaminem.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:14   #6
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

ja szukalam wczoraj w necie i znalazlam z safory w kompakcie double compact mineral.Mineralny , bez silikonow parabenow, komodogenny,bez olejow..Sklad super ,bez perfum .Bylam dzisiaj z sama nazwa i ekspendietka nie widziala o ktory mi chodzi.Niestety jest drogi ok.60 zł.....
chociaz patrzylam sklady wielu mineralow nawet komodogennych ,ale na przyklad maja talk albo silikony w skladzie...trzeba dobrze poszukac.Tez zmieniam podklad bo po obecnym wyskakuja mi gule ktorych nigdy wczesniej nie mialam z reszta nie mialam zadnych zmian ,kosmetyki maja pomagac nie szkodzic trzeba tego pilnowac...
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-09-03 o 18:16
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 19:57   #7
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
ja szukalam wczoraj w necie i znalazlam z safory w kompakcie double compact mineral.Mineralny , bez silikonow parabenow, komodogenny,bez olejow..Sklad super ,bez perfum .Bylam dzisiaj z sama nazwa i ekspendietka nie widziala o ktory mi chodzi.Niestety jest drogi ok.60 zł.....
chociaz patrzylam sklady wielu mineralow nawet komodogennych ,ale na przyklad maja talk albo silikony w skladzie...trzeba dobrze poszukac.Tez zmieniam podklad bo po obecnym wyskakuja mi gule ktorych nigdy wczesniej nie mialam z reszta nie mialam zadnych zmian ,kosmetyki maja pomagac nie szkodzic trzeba tego pilnowac...
Dlatego pisałam o prawdziwych minerałach, a nie podróbkach. Typowo mineralne podkłady produkują firmy specjalizujące się w kosmetykach mineralnych np Everyday Minerals, Lily Lolo, Blusche, Pixie, Lumiere, Meow. Są dostępne praktycznie tylko w sklepach internetowych, ale dla mnie warte zachodu z zamawianiem próbek i testowaniem.
Podkłady mineralne L'oreal, Essence i inne to po prostu wykorzystanie mody na naturalny trend w kosmetyce. Zazwyczaj mają skład w większości taki jak inne, nieminerale produky tych firm, tylko dorzuconą jakąś mikę czy krzemionkę. Co nie sprawia, że stają się przez to podkładem mineralnym, bo taki powinien składać się tylko ze składników pochodzenia mineralnego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 15:47   #8
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

a co myślicie o zakupie fluidu z laktoflawiną z PHARMACERIS? Moja mama używa z tej firmy kremu i jest chyba zadowolona bo gdy jej się skończy leci do sklepu po drugie opakowanie ;>

Fluid jest tu: http://www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=1374
__________________
malinowe życie zaplątane w różową gumę do żucia
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 16:11   #9
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

Cytat:
Napisane przez patka666 Pokaż wiadomość
a co myślicie o zakupie fluidu z laktoflawiną z PHARMACERIS? Moja mama używa z tej firmy kremu i jest chyba zadowolona bo gdy jej się skończy leci do sklepu po drugie opakowanie ;>

Fluid jest tu: http://www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=1374
Podbierz trochę od mamy i potestuj jakiś czas . Jeśli się u Ciebie sprawdzi, to czemu nie... Aczkolwiek do czystych minerałów mu dalekooo
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 00:46   #10
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dlatego pisałam o prawdziwych minerałach, a nie podróbkach. Typowo mineralne podkłady produkują firmy specjalizujące się w kosmetykach mineralnych np Everyday Minerals, Lily Lolo, Blusche, Pixie, Lumiere, Meow. Są dostępne praktycznie tylko w sklepach internetowych, ale dla mnie warte zachodu z zamawianiem próbek i testowaniem.
Podkłady mineralne L'oreal, Essence i inne to po prostu wykorzystanie mody na naturalny trend w kosmetyce. Zazwyczaj mają skład w większości taki jak inne, nieminerale produky tych firm, tylko dorzuconą jakąś mikę czy krzemionkę. Co nie sprawia, że stają się przez to podkładem mineralnym, bo taki powinien składać się tylko ze składników pochodzenia mineralnego.
Przepraszam, że się tak wtrącę, ale Pixie totalnie nie pasują do tego szeregu, napakowane jakimiś cudami, pozapychały mnie nieziemsko. Takich prawdziwych, gołych podkładów mineralnych prawie już nie ma, nawet stare dobre EDM pododawało jakiś dziadowski zapychający składnik
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 11:52   #11
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jakie polecacie podkłady niekomedogenne (oil free) dla cery mieszanej?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się tak wtrącę, ale Pixie totalnie nie pasują do tego szeregu, napakowane jakimiś cudami, pozapychały mnie nieziemsko. Takich prawdziwych, gołych podkładów mineralnych prawie już nie ma, nawet stare dobre EDM pododawało jakiś dziadowski zapychający składnik
Z wymienionych rzeczywiście Pixie i EDM mają dodatki niemineralne, chociaż ciagle są to substancje naturalne(lecytyna w Pixie, Lauroyl Lysine w EDM) a nie np silikony (których ja na twarzy nie lubię, co innego na włosach). Ale Lily Lolo, Blusche, BareFaced mają składy typowo mineralne. Nie wiem, jak reszta, bo nie testowałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.