Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 11:57   #1
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97

Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel


Witajcie ....otóż mam do was drogie kobietki pytanie ...czy któraś z was uczęszczała na kurs wizażu i stylizacji Laurel ....chciałabym isć na taki kurs wiecie w jakich cenach one są ile trwają czy uczą tam też stylizacji fryzur i jaki dyplom sie poźniej dostaje itp. właściwie jakie są opinnie na ich temat i czy możecie polecic jeszcze jakieś inne kursy w warszawie które sa godne poswięcenia chwili uwagi .....wielkie dzieki za odpowiedzi...
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 10:46   #2
ANIXTERKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel

Niestety dopiero teraz mogę ci pomoc - ja też borykam się z tym problemem wyboru kursu wizażu i dodatkowo fryzjerstwa.

Ostatnio znalzałam stronkę pt. www.najpiekniejsza.pl tam są

wypisane wszystkie szkoły i kursy.
ANIXTERKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 22:57   #3
valkiria2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
Dot.: Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel

Witam
właśnie zakończyłam szkolenie w LAUREL.
Ostrzegam przed przekroczeniem progu tej niby "Międzynarodowej Akademii Estetyki LAUREL" .Uwaga naciągacze !!!! Warunki nauczania jak w Średniowieczu -stare lakiery ,brak sprzętu ,łyse pędzle,brak higieny ( jeżeli chcesz pracować w rękawiczkach musisz je kupić), pamiętaj również aby nie narażać "Akademii " na koszta i myj po sobie papierowe pilniki!!!! Trzeba również uważać aby nie zadawać Pani " Instruktor" pytań na które nie potrafiła by odpowiedzieć,bo może pczuć się głeboko urażona i uwali cię na egzaminie!!
valkiria2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 17:54   #4
KamaFama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel

Też mogę coś powiedzieć na temat tych szkoleń ale moja opinia jest inna . Szkoliłam się w LAUREL i uważam że jest bardzo dobrze , poleciło mi to miejsce kilka koleżanek ...a takie opinie wydają mi się bardzo przesadzone...może nie przyswajasz wiedzy i się do tego zawodu nie nadajesz!!!!!!!!!!!!! Poznałam tam wszystkie metody , pracowałam na modelkach a nie na sobie czy sztucznych paluchach . Instruktor był wymagający ale teraz to procentuje . Szkole się dalej w innych firmach i mam porównania ....WCALE NIE JEST ŻLE!!!!! I BARDZO PROSZĘ ZANIM PISZECIE DROGIE PANIE OPINIE ZRÓBCIE RACHUNEK SUMIENIA....bo śmieszy mnie fakt że odpowiadają Wam na takie wiadomości Panienki które szkolą i chcą w ten sposób zareklamować swój kurs .
KamaFama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 14:56   #5
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel

Cytat:
Napisane przez KamaFama Pokaż wiadomość
Też mogę coś powiedzieć na temat tych szkoleń ale moja opinia jest inna . Szkoliłam się w LAUREL i uważam że jest bardzo dobrze , poleciło mi to miejsce kilka koleżanek ...a takie opinie wydają mi się bardzo przesadzone...może nie przyswajasz wiedzy i się do tego zawodu nie nadajesz!!!!!!!!!!!!! Poznałam tam wszystkie metody , pracowałam na modelkach a nie na sobie czy sztucznych paluchach . Instruktor był wymagający ale teraz to procentuje . Szkole się dalej w innych firmach i mam porównania ....WCALE NIE JEST ŻLE!!!!! I BARDZO PROSZĘ ZANIM PISZECIE DROGIE PANIE OPINIE ZRÓBCIE RACHUNEK SUMIENIA....bo śmieszy mnie fakt że odpowiadają Wam na takie wiadomości Panienki które szkolą i chcą w ten sposób zareklamować swój kurs .
A może Ty też reklamujesz?

Każdy ma prawo do własnego osądu, a przyznam że ja wierzę bardziej poprzedniczce niż Tobie...
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 18:48   #6
valkiria2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel

Cytat:
Napisane przez KamaFama Pokaż wiadomość
Też mogę coś powiedzieć na temat tych szkoleń ale moja opinia jest inna . Szkoliłam się w LAUREL i uważam że jest bardzo dobrze , poleciło mi to miejsce kilka koleżanek ...a takie opinie wydają mi się bardzo przesadzone...może nie przyswajasz wiedzy i się do tego zawodu nie nadajesz!!!!!!!!!!!!! Poznałam tam wszystkie metody , pracowałam na modelkach a nie na sobie czy sztucznych paluchach . Instruktor był wymagający ale teraz to procentuje . Szkole się dalej w innych firmach i mam porównania ....WCALE NIE JEST ŻLE!!!!! I BARDZO PROSZĘ ZANIM PISZECIE DROGIE PANIE OPINIE ZRÓBCIE RACHUNEK SUMIENIA....bo śmieszy mnie fakt że odpowiadają Wam na takie wiadomości Panienki które szkolą i chcą w ten sposób zareklamować swój kurs .

WITAM PONOWNIE "PANIĄ INSTRUKTOR"!!! RACHUNEK SUMIENIA PANI POWINNA ZROBIĆ !!!! MOŻE BYŁO BY LEPIEJ ĆWICZYĆ NA "SZTUCZNYCH PALUCHACH" BO NIE MOŻNA ICH ZARAZIĆ NP.HCV !!! "INSTRUKTORKA KTÓRA NIE WIE CO TO JEST AUTOKLAW , A NARZĘDZIA KTÓRYMI BYŁA ZACIĘTA DO KRWI KLIENTKA MYJE POD WODĄ I UŻYWA DO NASTĘPNEJ MODELKI ( MOŻE PODAĆ NAZWISKO KLIENTKI)" może nie pszyswaja wiedzy i się do tego zawodu nie nadaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
JAK CHCESZ JESZCZE POGADAĆ NA FORUM TO PROSZĘ !!!!!!!!! ( TO W KWESTII REKLAMY) POZDRAWIAM SPECA OD REKLAMY !!! BO PRZECIEŻ NIE OD MANICURU!!!!
valkiria2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.