Zmarszczka miedzy brwiami:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-07, 18:07   #1
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11

Zmarszczka miedzy brwiami:)


dziewczyny pomozcie,kazdego ranka gdy sie budze mam bardzo wyrazna zmarszczke miedzy brwiami,po posmarowaniu jej kremem i masowaniu troche znika ale i tak mam ja kazdego ranka,co powinnam zastosowac?jakies olejki i masowac czy moze krem przeciwzmarszczkowy( jaki?)Prosze o pomoc.Dziekuje
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 18:16   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

Trudno Ci doradzać, bo nie wypełniłaś swojego profilu
Ile masz lat ?
Możesz spróbować - tylko na to miejsce - nakładać jakiś krem "botoksopodobny" (te kremy NIE zawierają botoksu, więc bez obawy ) - z tego co słyszałam od ekspedientek w perfumerii, dobre opinie zbierają kremiki z serii Oceanika i Dermika Extremale. Ja używam Dermiki i potwierdzam że pewne efekty po kilu tygodniach stosowania są widoczne.
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 18:47   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

możesz testować np. Dermikę Extremale lub "prawdziwy botox"
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 18:51   #4
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

dzieki dziewczyny mam 27 lat i niewiem czy tutaj znajde dermike (mieszkam w Stanach) ale poszukam,jak nie uda mi sie znalesc poszukam jakiegos innego kremu z biotoxem.Dzieki za porady
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 18:58   #5
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

Aaa jak w Stanach to masz łatwo
Szukaj preparatów z czynnikiem aktywnym Argireline - inaczej Acetyl Hexapeptyd-3 (w Stanach masz do wyboru kilka takich preparatów, stężenie ok. 10% o ile pamiętam)
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 19:04   #6
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

Dziekuje za ta nazwe wogole nie mialam pojecia jak to sie nazywaBede teraz szukacjeszce raz dziekuje
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 20:05   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

Moja rowiesniczka jestes ja uzywam przeciwzmarszczkowego YR z serii Bio-Calmille. I zmarszczki mi sie wygladzily ale najwazniejsze zebys nie marszczyla brwi i czola. Staraj sie zapanowac nad mimika obejmujaca to miejsce twarzy , bo wiem ze jesli tego nie zrobisz to efekty beda marne albo krotko trwale
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-07, 20:14   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

Smutna prawda jest taka że jak już coś wyskoczyło, to najlepszy i trwały efekt da prawdziwy botox, zdaje się... ale faktycznie kremy pomogą nieco rozprasować skórę. W Stanach na pewno dostaniesz Lancome Resolution, nie wiem jak to jest z Heleną Rubinstein (Expressionist), bo ponoć wycofała się z rynku amerykańskiego. Jestem w twoim wieku i też używam tego typu kremów, myśle że nie trzeba się nich bać.
A tak przy okazji - najskuteczniejszym kremem przeciwzmarszczkowym jest dobry krem z filtrami UVB/UVA...
Nie ma się co łudzić, innych cudów raczej nie ma
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 02:44   #9
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

Dzieki dziewczyny rozejrze sie za tymi kremami najgorsze jest to ze ja nie potrafie zapanowac nad mimika twarzy bo te zmarszczki mi sie robia jak spie zawsze je mam po nocy w dzien sa prawie niezauwazalne(pewnie za duzo koszmarow mi sie sni hihihi)i tak marszcze te brwi.
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 04:35   #10
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Troszke sie wtrace :)

Powiedz mi droga Smoczyco czy uzywasz moze Collagenis? Zainteresowana jestem glownie kremem pod oczy - "na gwaltu rety" szukm czegos na moje 27 letnie, suche i "podmarszczone" oczy. Do tego wszystkiego sa dosyc wrazliwe. Mam liste kremow wsrod ktorych zapisalam Collagenist, Anti gravity (Clinique), Benefiance (Shiseido), Loong vie yeux (Guinota) i zupelnie nie wiem na co sie zdecydowac.
Dzieki za wszystkie wskazowki.
A ciebie Elfiku pozdrawim - tez ze Stanow.
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 15:55   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Troszke sie wtrace :)

Aniu, w zeszłym roku długo i intensywnie myślałam nad tym który krem "botoxowy" wybrać, zużyłam sporo próbek różnych preparatów. Bardziej od expressionista spodobał mi się Collagenist i tego serum właśnie uzywałam w okresie jesiennym - z bardzo dobrym skutkiem. Uważam że to bardzo dobry kosmetyk, cudów nie ma i zmarszczek które juz są krem nie usunie, ale ten bardzo dobrze nawilża i wygładza.
Co do oczu - owszem uzywałam Collagenist pod oczy - spodobal mi się również, ale póki co stosuję non stop (bardzo wydajny!) Antigravity Clinique, został mi on polecony i niezmiernie mi podpasował - dość tłusty, a ja mam suchą skórę pod oczami, bardzo dobrze nawilża, mocno wygładza.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-08, 16:26   #12
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Troszke sie wtrace :)

Pozdrawiam Cie Aniu?A skad dokladnie nadajesz bo ja springfield illinois.dziewczyny jeszcze jedno pytanie czym sie rozni boswelox od botexu i ktory skladnik jest lepszy?Dziekuje i pozdrawiam
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 17:59   #13
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Troszke sie wtrace :)

Zadaję pytania totalnie nie na temat . Jak się mieszka w USA? Lepiej niz w Polsce? Urodziłaś się tam, czy wyemigrowałaś? Czy brałaś udział w loterii zielonej karty, czy mieszkasz tam w inny sposób (wizy studenckie itp.)? Wybacz, za to egzaminowanie , ale jestem okropnie ciekawa, bo sama zastanawiam się nad wyjazdem w przyszłości.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 18:17   #14
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: Troszke sie wtrace :)

Smoczyco - dzieki za podpowiedzi. Uzywalam Anti Gravity jakies dwa lata temu - i milo wspominam ten krem. Pewno wiec znowu do niego powroce - a Collagenist niech poczeka

Elfilu - ja jestem w Kaliforni. A czy ty jestes w tym Springfield w ktoreym mieszkaja Simpsony?

Nataljo - to bylo pytanie do mnie, czy do Elfa, czy tak ogolnie
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 18:38   #15
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

Czesc Dark .
Botox i boswelox to dwie rozne bajki, nie wytlumacze Ci czym jest to drugie, bo sama nie wiem, ale moge Ci powiedziec, ze botox to toksyna, ktora dziala (rozluzniajaco bodajze) jedynie jesli jest wstrzyknieta pod skore, dlatego kremy z botoxem mijalyby sie z celem. Tak na marginesie odchodzi sie juz od wstrzykiwania botoxu (zdaje sie, ze i tak wynaleziono juz cos nowego), poniewaz ma on dzialanie paralizujace i w efekcie znika mimika twarzy, twarz przemienia sie w gladka co prawda, ale maske (katastrofa dla aktorek szczegolnie ).
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 19:10   #16
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

Dokładnie, botox wstrzykiwany pod skórę w efekcie paraliżuje przyczepy mięśniowe..., dzięki czemu mięśnie te stają się bezwładne, nie możemy np, marszczyć czółka lub wykonywać pewnych gestów mimicznych, które przyczyniają się do powstania zmarszczek...Jest to jednak efekt krótko czasowy, dlatego zastrzyki z zastosowaniem botoxu muszą byc powtarzane co jakiś okres.
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 19:59   #17
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Troszke sie wtrace :)

Moje pytanie było ogólne, najlepiej by odpowiedziało jak najwięcej "Polskich Amerykanów" .
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 16:39   #18
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Troszke sie wtrace :)

Jak sie mieszka w usa?
ja przyjechalam tu na wize narzeczenska okolo poltora roku temu poznalam milosc mojego zycia przez internet i wyemigrowalam.Co moge powiedziec o Stanach jest inaczej niz w Polsce,do tej pory przezywam szok kulturowy i nie moge sie przestawic na ten tryb zycia w niektorych sytuacjach,teraz wlasnie szukam pracyPowiem Ci jedno gdybym nie byla tutaj z moim mezem byloby mi bardzo ciezko napewno nie chcialabym tu byc sama bez zadnych przyjaciol znajomych rodziny.Czasami miewam totalne doly bo wiem ze nie moge np porozmawiac z moja siostra czy wyjsc z nia na zakupy w chwili gdy tego zapragneNo ale sa tez plusy,jest latwiej znalesc prace niz w Polsce,no i ma sie mozliwosc poznawania obcej kultury obyczajow( choc szcerze mowiac niektore zwyczaje amerykanow doprowadzaja mnie do szalu) no ale coz lubie ich fast foody ale tesknie za polskim jedzeniem jestem rozerwana pomiedzy dwoma krajami tutaj mam meza ktorego kocham tam mam rodzine, no ale bede sie starac zeby moja siostre do mnie zaprosic mam nadzieje ze w przyszlosci bedzie to mozliwe.Jedno Ci powiem jezeli wybierasz sie za granice nie jedz sama jezeli masz taki charakter jak ja( a ja myslalam ze ja twardziel jestem) jedz z kims bliskimJak masz jeszcze jakies pytania chetnie odpowiemwow ale sie rozpisalam
Pozdrawiam
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 16:45   #19
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

Akara dziekii innym dziewczynom tez dzieki za informacje o tych skladnikach ten bioswelox to wyczytalam ze jest w tym kremie z loreala wrinkle decrease przeciwko zmarszczkom momicznym ,chce sprobowac tego botoxu bo mnie ta zmarszczka do szalu doprowadza,teraz na noc nakladam napinajaca maske na twarz( mandarynkowa) w to miejsce gdzie ta zmarszczka jest i spie z tym rano jak sie budze jest lepiejA w dzien to przylepiam plaster zeby nie marszcyc czola niezla jestem co hihihihi no ale czego kobieta nie zrobi dla urody ,juz nawet wiem co chce na walentynki( krem z lancome albo clinique)
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-09, 21:53   #20
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: Troszke sie wtrace :)

Jesli o mnie chodzi to jestem tutaj na wizie F1 - czyli studenckiej. Mieszkam tutaj juz drugi rok - ale bylam w Pl w minione wakacje i Swieta - mi sie poprostu bardzo teskni Jestem tutaj z mezem - i powtorze to co Elf napisala - nie wyobrazam sobie byc tutaj sama. Dodatkowo mieszkam w takim rejonie gdzie jest bardzo malo Polakow.
A Ameryka - da sie lubic - chociaz ja nie chciala bym tutaj zostac na zawsze...
Pozdrawiam
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 22:12   #21
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
ja tez mieszkam w CA

a gdzie konkretnie mieszkasz? bo ja w okolicach San Francisco
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 22:14   #22
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dark Elf

Ja tez poznalam meza przez internet.. i tez wyemigrowalam do Stanow
.. najpierw na wizie turystycznej..tutaj sie ozenilismy i potem
zmienialam wize...a teraz czekamy na zielona karte
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-10, 16:47   #23
DarkElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: Zmarszczka miedzy brwiami:)

juz wiem! wyczytalam w internecie ze ten boswelox to pseudo botoxPozdrawiam
DarkElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-11, 12:38   #24
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
:-)

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi!!!
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 17:07   #25
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
głęboka bruzda między brwiami-co robić??

mam 25 lat (mylący nick, nie mam ogólnie zmarszczek, tylko ostatnio zaczeła mi się tworzyć taka jedna bruzda pomiędzy brwiami. Nie stosuję żadnych kremów przeciwzmarszczkowych.
Dziewczyny, czy możecie mi polecić coś dobrego może jakiś punktowy krem, tak aby zapobiec dalszemu pogłebianiu tej bruzdy-ale to nieładnie wygląda Bardzo Wam dziękuję za pomoc
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 10:43   #26
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: głęboka bruzda między brwiami-co robić??

nikt nie wie, jak pomóc??
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 14:57   #27
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: głęboka bruzda między brwiami-co robić??

botoks. to dla satysfakcjonujących efektów.

trochę moga pomóc masaże tej okolicy, dermika extremale, retinoidy.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:24   #28
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: głęboka bruzda między brwiami-co robić??

Podnosze wątek.
Czy są dostepne w polsce jakies preparaty "punktowe" na tego typu zmarszczki? Np. jakis kremik, ktory bym mogla wcisnac w program pielegnacyjny pomiedzy effaclar a diroseal?
Mam taką jedną pomiedzy brwiami i dwie na czole, strasznie to wygląda kiedy naloze jakikolwiek filtr, albo podklad.
Z plasterkami frownies sobie nie poradze i brak mi dla nich cierpliwosci
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.