przebarwienia naczyniowe świeże - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 08:15   #1
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694

przebarwienia naczyniowe świeże


Witam serdecznie,
szukalam podobnego tematu i co prawda kilka informacji nt. przebarwien znalazlam, ale nie wiedzialam czy chodzi wlasnie o naczyniowe.
Moja sytuacja wygląda nastepujaco: Dzien 5. po wizycie u kosmetyczki. Zawsze wszystko bylo dobrze po oczyszczaniu a tym razem zanieczyszczenia na brodzie byly tak gleboko, że zostaly strupy. Strupow nie udalo mi sie dluzej utrzymac i odpadly odkrywajac cudowne przebarwienia naczyniowe. Plakac mi sie chce i jestem wsciekla i juz sama nie wiem, co mam robic. Chcialam zeby mi kosmetyczka troche oczyscila skore przed wyjazdem i zeby nie robily sie takie podskorne gule a tutaj nie dosc, ze przebarwienia to gule tez atakuja. Macie chociaz jakis sposob na takie przebarwienia naczyniowe, ale bez duzego zluszczania? Są bardzo swieze, wiec licze na to ze moze zejda. Licze na pomoc, bo juz sama nie wiem, co mam robic (
Czytalam o zelu Neostraty, ale nie wiem, czy nadaje sie na zmiany naczyniowe i czy nie bedzie mocno zluszczac. A moze na razie sie powstrzymac i kupic tylko No scar?
Z gory dziekuje za wszystkie sugestie i pozdrawiam
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.