Woda utleniona - rozjaśnianie włosków - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 20:57   #181
pkpe
Przyczajenie
 
Avatar pkpe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

A czy woda utleniona 9% nie poparzy skóry? Podobnie z farba do włosów: czy mozna ją stosowac na brzuch/ręce, bez zadnych skutkow ubocznych? Czekam na odpowiedz, z góry dzieki
pkpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 16:04   #182
Paramour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Weźcie proszę nie gadajcie takich bzdur, że po goleniu maszynką włoski gdziekolwiek są cieńsze, wolniej rosną i w ogóle.
Nie wiem czy na złość ludziom robicie czy co, ale przestańcie.!
Mogę Wam powiedzieć z punktu kosmetycznego, że po maszynce włosy są grubsze, szybko odrastają i są oczywiście bardziej widoczne. Radzę Wam używać do depilacji nóg, pach i bikini depilatora. Naprawdę, może trochę kosztuje, ale warto i wcale nie boli aż tak jak wszyscy to wyolbrzymiają. Początki są zawsze trudne, ale trzeba się przełamać.
Co do rozjaśnienia włosów na udach wodą utlenioną polecam.! Każdy chyba wie, że włosy na ciele cały czas rosną więc zabieg trzeba powtarzać i oczywiście są `odrosty`. A włosy na udach ścierają się poprzez noszenie jeansów. Tylko nie przesadzajcie wystarczy raz dziennie 100% jak nie rzadziej.
Paramour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 11:48   #183
benatnash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 24
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

.

Edytowane przez benatnash
Czas edycji: 2010-07-07 o 16:51
benatnash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 10:12   #184
primarylady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

pod żadnym pozorem nie golić włosów w mniej popularnych miejscach czyli ręce, brzuch, plecy czy twarz. jeśli już chce się pozbyć niechcianego owłosienia to lepiej udac się do kosmetyczki, która odpowiednim sposobem usunie włoski.
ja jak byłam u ginekologa z zapytaniem o te niechciane włoski na brzuchu to powiedziala, że taka moja natura a jeśli tak bardzo mi to przeszkadza to moge codziennie pocierać te miejsca watą nasączoną wodą utlenioną i jeśli będę robiła to regularnie przez dłuzszy czas to włoski zaczną sie kruszyć, ale muszę być cierpliwa.
rzeczywiscie jakiś czas temu tak robiłam i włoski stały się o wiele jaśniejsze i rzadsze, ale później przestałam to robić i włoski znów stały sie ciemniejsze...
primarylady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:02   #185
angela_888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
Lightbulb Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Ja właśnie czytam te wasze opinie i chcę spróbować tą wodą utlenioną ale sama nw czy to pomoże na długi czy na któtki czas nie chcę co chwile smarować sie tą wodą chodzi mi gł,ownie o włosy na rękach masakra ;// i na brzuchu troszkę.. czy to mi nie podrażni skóry czy nie zrobi sie jaśniejsza? i jeszcze jedno pytanie na ile to starcza i czy osłabia włoski aż do wypadnięcia ??
z góry dzięki
angela_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 19:49   #186
ometielvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

U mnie działa woda utleniona w żelu 3%, smaruje na noc przez kilka dni i problem znika na kilka miesięcy. Najlepiej przed samym snem posmarować bo robi się biała skrupa z tego żelu. Jednak każdy jest inny. Jeśli się obawiasz przebarwień sprawdź na przedramieniu czy cię nie podrażnia. Efekt nie jest natychmiastowy, ale po 3 dniach u mnie był efekt i nie miałam żadnych problemów ze skórą. Ale jeśli masz wrażliwą skórę to proponuje posmarować najpierw kremem. Polecam wypróbować bo 5zł wydane w aptece to nie skarb. Jeśli nie będzie działać to można spróbować znaleźć silniejszą wode utleniona np. 6% (mnie się nie udało znaleźć, a zwykła woda nie dawała efektu dlatego zdecydowałam się na zakup w żelu) ale też najpierw sprawdzić w mniej widocznym miejscu.

I jak najdłużej wystrzegać się wyrywania, golenia, depilacji.... później trzeba to robić bardzo często.

Powodzenia.
ometielvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 17:15   #187
baby78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Cytat:
Napisane przez agata_ Pokaż wiadomość
iza wystarczy jak dwa lub trzy razy dziennie rozetrzesz kilka kropel wody utl(normalnej 3% bo tą mocniejszą mozna sobie zaszkodzic) na reke .

A co do czasu to róznie najwazniejsze to zebys systematycznie ja uzywala
tak przez miesiac.

Po pewnym czasie wloski beda sie rozjasniac i kruszyc i same "znikna"
POZDR
zgadam się w stu procentach, ale w przypadku wąsików polecam wodę utlenioną w żelu, nie spływa po buzi i można ją bardzo dokładnie rozprowadzić - u mnie działa
baby78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 22:16   #188
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Stosuję wodę 3% z powodzeniem. Naprawdę ładnie rozjaśnia włosy. Paradoksalnie 12% nie działa już tak dobrze. Poza tym nie jest dokładna i podrażnia. W planach mam jeszcze wypróbować wodę w żelu
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 23:36   #189
kataraina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Cześć
mam problem z wąsikiem. Wyczytałam w internecie ze dobrym sposobem jest woda utleniona w kremie. Zakupiłam taką wodę utlenioną 12% tylko niestety przeszukałam cały stos forów i nigdzie nie ma konkretnej podpowiedzi jak tego stosować. Czy rozcienczyc z wodą czy posmarować poprostu i ile czasu czekac zanim sie zmyje.
Będę bardzo wdzieczna za pomoc
kataraina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 13:02   #190
mbcox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Exclamation Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Cześć. Mam pytanie, gdzie mogę kupić wodę utlenioną w kremie, bo słyszałam, że dobrze rozjaśnia włosy. Nie mam pojęcia gdzie tego szukać. Da się kupić normalnie w drogerii?

Edytowane przez mbcox
Czas edycji: 2013-06-09 o 13:44
mbcox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 00:39   #191
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Jako, że wiele wątków tutaj rozpoczyna temat wody utlenionej, a mniej wypowiada się o efektach...


Z moich doświadczeń niestety wynika, że efekt wody utlenionej jest bardzo krótkotrwały, prędzej rozjaśnia skórę niż włosy Przerzuciłam się aktualnie na kremy wybielające i wosk i przy tych opcjach raczej pozostanę, bo spokój na dłużej
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 13:07   #192
mbcox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
Jako, że wiele wątków tutaj rozpoczyna temat wody utlenionej, a mniej wypowiada się o efektach...


Z moich doświadczeń niestety wynika, że efekt wody utlenionej jest bardzo krótkotrwały, prędzej rozjaśnia skórę niż włosy Przerzuciłam się aktualnie na kremy wybielające i wosk i przy tych opcjach raczej pozostanę, bo spokój na dłużej
A w jaki sposob one dzialaja?
mbcox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 16:18   #193
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 214
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

wyprobuje ta wode utleniona bo juz nie mam pojecia,co robic! Mam wloski na rekach,ciemne zwazywszy na to,ze mam czarne wlosy. Kiedys golilam wloski na rekach,ale przestalam zniechecona mysla,ze bede musiala to robic co pare dni. Wstydze sie zakladac koszulek na krotki rekaw zastosuje tez woda utleniony wasik nad gorna warga,mam nadzieje ze pomoze
lanalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 18:37   #194
lanalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 214
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

wyprobowalam dzisiaj,raz i zauwazylam,ze moja skora zrobila sie jasniejsza... .-. czy to normalne? w sumie nie da sie stosowac tej wody utlenionej na same wloski,nie napotykajac o skore
lanalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.