Problemy z doborem kosmetykow!! Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-05, 16:14   #1
agulaa16
Raczkowanie
 
Avatar agulaa16
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Unhappy

Problemy z doborem kosmetykow!! Pomocy!!


Hej) Mam 16 lat i mieszana cere. Moim problemem jest to,ze nie wiem jak odpowiedznio dobrac kosmetyki. Nie mam czasu i ochoty isc do dermatologa,ale prosze was o pomoc. Na poczatku opisze jakie kosmetyki uzywam.
Rano: Zel do mycia twarzy nivea visage young (troche wysusza policzki ale ogolnie dobry), puder prasowany z avonu (zatyka pory,ale nie moge sie od niego odzwyczaic) czasem jeszcze fluid miss sporty
Wieczor: zel do mycia twarzy nivea visage young, masc z witamina A (pomaga na suche policzki), miejscowo tormentiol( ost. mam sporo przyszczy ale ta masc nie za dobrze sobie z nimi radzi)
Raz w tygodniu: peeling nivea visage young( dobry ale czasem wydaje mi sie ze ma za male kuleczki i nie za dobrze oczyszczja moja twarz)

Teraz prosze was o pomoc. Chcialam bym pozbyc sie zaskornikow i grudek oraz znalezc jakis dobry krem na dzien oraz jakas masc ktora pomoze miejscowo. Ogolnie zeby moja twarz nie byla przesuszona i zeby sie nie swiecila )
Oczywiscie wszystko w rozsadnych cenach )
Dziekuje za pomoc ) wiem,ze sa juz takie watki ale jestem tu nowa i nie wiem jak je szukac ) pzdr.
agulaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 17:25   #2
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: Problemy z doborem kosmetykow!! Pomocy!!

Najlepiej by było gdybyś poszła do dermatologa- on by Ci przepisał takie kosmetyki, które faktycznie pasują do Twojej cery.
Co do kremu świetny do matowienia twarzy jest krem Lysanel Mat dostępny w aptekach za ok.40 zł- ale jest świetny. Przede wszystkim nie wysusza co zazwyczaj robią kremy matujące (przynajmniej u nmie).
Jesli coś tańszego jak dla mnie do nawilżania cery jest stary i niezawodny krem Nivea Soft. Tylko buźka się po nim świeci po kilku h.
Aha...i odłóć ten puder jeśli czujesz ,że Ci nie służy.
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 11:24   #3
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Problemy z doborem kosmetykow!! Pomocy!!

Zajrzyj na biochemię i poczytaj o kwasach i filtrach, maseczce aspirynowej. I koniecznie odstaw puder, który Cię zapycha.
__________________
Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 12:01   #4
mitochondrium199
Przyczajenie
 
Avatar mitochondrium199
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Problemy z doborem kosmetykow!! Pomocy!!

oj..używałam toniku nivea visage czy jakoś tak- nie byłam zadowolona :/ Teraz w łazience pierwsze miejsce zajmuje Clearasil Total Control: łagodny żel myjący,peeling i tonik. Naprawdę supppcio. HEHE:p Na wysyp pryszczy stosowałam Davercin. Niestety jest na receptę, ale nie kosztuje wiecej niż 12 zł, a przepisać Ci go może Twój rodzinny lekarz. Jest to bezbarwny żel, który łatwo się wchłania i- co najważniejsze- pomaga, bo leczy, a nie maskuje czy cuś tam robi. hm... no a mój podkład to Lirene- City matt(beżowy 102). Nie polecam pudrów ani podkładów z Avonu... :| uh.. podkłady nie chcą się ładnie rozprowadzać a pudry-masz rację- zatykają co nieco . fuu
__________________
Człowiek nie jest ani aniołem, ani bydlęciem, nieszczęście w tym, iż kto chce być aniołem, bywa bydlęciem.
mitochondrium199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 13:01   #5
agulaa16
Raczkowanie
 
Avatar agulaa16
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Problemy z doborem kosmetykow!! Pomocy!!

Dzieki za pomoc i czekam na wiecej
agulaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.