Długie włosy, ale jaka fryzura? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 12:57   #1
punkUstrzyki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Exclamation

Długie włosy, ale jaka fryzura?


Mam nietypową strukturę włosów. Ogólnie są bardzo długie, bo sięgają za "pupę", czarne, lekko się falują, ale...są jak sianko, bardzo szorstkie...Myślałam ostatnio o zmianie fryzury(uczesania?). Sęk w tym, że chciałabym zostawić długość, no może troszkę podciąć. Proszę o pomoc, dołączam zdjęcie....
punkUstrzyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:12   #2
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

ja bym przede wszystkim skróciła i zaczęła porządnie odżywiać włoski na twoim miejscu...jak dla mnie są stanowczo za długie to nie jest już 2kl podstawówki, żeby się "prześcigiwać w zapuszczaniu włosków"...podobają mi się długie włosy i sama zapuszczam, ale uważam że długość do pasa to jest już max jeśli chce się wyglądać kobieco a nie dziewczęco poza tym, żeby takie włosy dodawały uroku muszą być bardzo zdrowe i zadbane a w większości przypadkach jest wręcz odwrotnie i tworzy się wizerunek a la Zosia z Pana Tadeusza

sama zobaczysz ile zyskają energii jak skrócisz włosy do pasa, do tego cieniowanie po całości z grzywką na bok i będzie miodzio zwłaszcza, że ładna z Ciebie dziewczyna
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:15   #3
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

Rzeczywiście masz takie włosy. Powinnaś je mooocno nawilżać . Mimo iż długie przy takim typie włosa ścięte od linijki, nie wyglądają jakoś dla mnie atrakcyjnie. Myślę, że powinnaś je postopniować, ale w miarę regularnie[aby nie zrobiła się szopa] - fryzura nabierze objętości u góry, przy skórze, a nie u dołu[nie będziesz mieć tzw. trapezu].
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:17   #4
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:50   #5
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez punkUstrzyki Pokaż wiadomość
Mam nietypową strukturę włosów. Ogólnie są bardzo długie, bo sięgają za "pupę", czarne, lekko się falują, ale...są jak sianko, bardzo szorstkie...Myślałam ostatnio o zmianie fryzury(uczesania?). Sęk w tym, że chciałabym zostawić długość, no może troszkę podciąć. Proszę o pomoc, dołączam zdjęcie....
mimo iz nie chcesz scinac ja bym ci radzila skrocic o 10 cm zeby wloski troche odzyly.a moze wybralabys sie do fryzjera na regeneracje?? szkoda ze nie mieszkasz w kaliszu bo u nas jest szkola fryzjerow i taka regeneracja obojetnie na jaka dlugosc wlosow kosztuje 10zl...powinnas tez zainwestowac w dobra odzywke do wlosow..albo od czasu do czasu wcieraj olejek rycynowy we wlosy..ja kiedys po dekoloryzacji tak zrobilam i zostawilam wloski na noc a rano byly baardzo mięciutkie..z innych tanich kosmetykow polecam nafte kosmetyczna
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 16:49   #6
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
mimo iz nie chcesz scinac ja bym ci radzila skrocic o 10 cm zeby wloski troche odzyly.a moze wybralabys sie do fryzjera na regeneracje?? szkoda ze nie mieszkasz w kaliszu bo u nas jest szkola fryzjerow i taka regeneracja obojetnie na jaka dlugosc wlosow kosztuje 10zl...powinnas tez zainwestowac w dobra odzywke do wlosow..albo od czasu do czasu wcieraj olejek rycynowy we wlosy..ja kiedys po dekoloryzacji tak zrobilam i zostawilam wloski na noc a rano byly baardzo mięciutkie..z innych tanich kosmetykow polecam nafte kosmetyczna
Za to ja mieszkam blisko Kalisza
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:11   #7
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

he he no prosze..ja ide sie zapisac na jakas kuracje na lipiec..ale to dopiero w poniedzialek bo babka powiedziala zew mam w polowie miesiaca przyjsc;]
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 23:00   #8
HAIRGAZM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: WIRTUALNY SWIAT KOLORU I FRYZURY
Wiadomości: 15
Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

WITAJ.oczywiscie ze powinnas te wlosy sciac,dziewczyny maja racje.ja jednak zaproponowalbym Ci cieniowanie ,,zero do gory,,[fryzjer bedzie wiedzial]gdzie pasmem pamieci bedzie dlugosc za linie szczeki-ta najkrotsza.grzywka jest tez dobrym pomyslem dla Ciebie ale poczekalbym z tym jeszcze troszeczke.a oto przepis na najprostsza odzywke do wszystkich wlosow szorstkich i takich po przejsciach fryzjerskich.potrzeba jedno awokado,pozbywasz sie pestki,obierasz ze skorki i polowke lub cale miksujesz na papke.mozesz zastosowac na swiezo umyte lub suche dobrze rozczesane wlosy,wczesac grzebieniem o bardzo duzych zebach,owinac wlosy folia do zywnosci i tak trzymac do pol godziny potem zmyc woda i ewentualnie umyc wlosy,znam dziewczyny ktore nie myja potem szamponem tylko wlasnie splukuja.wlosy sa lsniace i delikatne.zycze sukcesu
HAIRGAZM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 23:01   #9
HAIRGAZM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: WIRTUALNY SWIAT KOLORU I FRYZURY
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
czesc,bardzo ladne ciecie na tej fotce srodkowej,to tak na marginesie.pozdrawiam:ehe m:
HAIRGAZM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 18:07   #10
kassiunia91z
Raczkowanie
 
Avatar kassiunia91z
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

powinnaś je wycieniować....na takich długich włoskach jak ty masz (aż pozazdrościć takiej długości) cieniowana fryzura wyglądała by fajniutko
kassiunia91z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 19:17   #11
punkUstrzyki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: Długie włosy, ale jaka fryzura?

Kochane jesteście wizażanki...już tyle razy ścinałam, że teraz mi żal...nie wiecie jaki to ból...włosy bardzo mi szybko rosną ... Ale powiem tak...podcięłam włosy 5 cm...moze to nie za wiele, ale dla mnie i tak wielkie wyzwanie do tego używam szmponu i odżywki Nive HairCare regeneracja i odżywianie, jest świetny i moje włosy wygladają już dużo lepiej..., mimo wszystko dziękuje wam za propozycje i dobre rady, napewno skorzystam z niejednej
punkUstrzyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.