Jak uzywać zielonego mineralnego korektora? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 16:51   #1
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325

Jak uzywać zielonego mineralnego korektora?


Na wstępie,chce zaznaczyć,że nie wiedziałam,gdzie umieścić wątek, więc w razie czego, proszę o przeniesienie.
Mam problem z bliznami i przebarwieniami po trądziku.Są one płytki,aczkolwiek ciężko je zakryć.Stosowałam dotychczas jasne korektory,ale ślady prześwitywały,a z czasem (po paru godzinach) były już całkowicie widoczne.Zastanawiam się więc nad kupnem zielonego korektora http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/k...ny-p-1207.html
Tylko nie wiem czy się opłaca, no i nie mam pojęcia w jaki sposób go uzywać Może dla niektórych wyda to sie dziwne,ale nie jestem obyta w tego typu kosmetykach, po prostu nie wiem czym miałabym nakładać ów produkt, czy można go stosować punktowo,czy na całą twarz ? Można stosować sam korektor, ten zielony kolor jakoś się zleje ze skórą?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie porady.
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:17   #2
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Jak uzywać zielonego mineralnego korektora?

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
Na wstępie,chce zaznaczyć,że nie wiedziałam,gdzie umieścić wątek, więc w razie czego, proszę o przeniesienie.
Mam problem z bliznami i przebarwieniami po trądziku.Są one płytki,aczkolwiek ciężko je zakryć.Stosowałam dotychczas jasne korektory,ale ślady prześwitywały,a z czasem (po paru godzinach) były już całkowicie widoczne.Zastanawiam się więc nad kupnem zielonego korektora http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/k...ny-p-1207.html
Tylko nie wiem czy się opłaca, no i nie mam pojęcia w jaki sposób go uzywać Może dla niektórych wyda to sie dziwne,ale nie jestem obyta w tego typu kosmetykach, po prostu nie wiem czym miałabym nakładać ów produkt, czy można go stosować punktowo,czy na całą twarz ? Można stosować sam korektor, ten zielony kolor jakoś się zleje ze skórą?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie porady.
Zielony korektor mineralny mozna stosowac punktowo, na to korektor mineralny w zwyklym kolorze ( ale niekoniecznie) a następnie podklad, najlepiej mineralny. Sposób nakładania
-palcem, zupełnie dobry efekt
-bardzo miękkim pędzelkiem; moze byc ze sklepu dla plastyków jeśli nie masz profesjonalnego
-pędzelkiem wilgotnym
Mozesz dostac zielony korektor za darmo wraz z 3 podkladami i różem ze strony www.everydayminerals.com placąc tylko za przesylkę około 15 złotych warto dodac tez do zakupów drugi korektor jesli zamawiasz zielony. Pojemność ich próbek 1g

tu daję film z nakladaniem korektora na duzą powierzchnię buzi
http://www.youtube.com/watch?v=YeIlrkb_YdI
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:33   #3
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Jak uzywać zielonego mineralnego korektora?

Dziękuję Ci Bardzo mi ułatwiłaś sprawę. A ta srtona, którą podałaś,jest zagraniczna, oni wysyłają do Polski, bo za bardzo nie wiem jak się po niej poruszać,żeby przysłali mi te próbki?
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:39   #4
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Jak uzywać zielonego mineralnego korektora?

Firma z USA, wysyłają d Polski, a tu w pierwszym poscie znajdziesz jak zamawiac bardzo dokladnie napisane:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653

aby sobie ulatwic sprawę wpisujesz w gogle nazwe firmy i jak pokaze się wynik to obok w nawiasie jest "tlumacz' i moze nie idealnie ale jest przetlumaczone
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:48   #5
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Jak uzywać zielonego mineralnego korektora?

Ok, już rozumiem,Bardzo dziękuję
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 21:35   #6
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak uzywać zielonego mineralnego korektora?

Jeśli masz problem z rozległymi zaczerwieniami, to może pomyśl o zielonej bazie pod podkład? Inglot ma takie, chyba 32 zł kosztują swięc nie jest źle, no i Kryolan. Osobiście nie nakładałabym korektora na dużą powierzchnię, szkoda by mi go było, bo to dużo kosmetyku by pochłonęło, poza tym bałabym się, że może być wysuszający.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 21:48   #7
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Jak uzywać zielonego mineralnego korektora?

podaję skład tego poleconego przeze mnie ma tylko 4 skladniki, nie podraznia i nie wysusza i jest niesamowicie wydajny- 1g na 4 msc codziennego stosowania, na filmiku widac ile sie go biezre
*Mint Color Corrector:
Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide, Chromium Oxide Greens (CI 77288).
Kosmetyki mineralne (prawdziwe-do 6 skladnikow) maja jednak zupełnie inne warunki stoswania, zarowno jeśli chodzi o efekt, cene, ilosc itd
Ale oczywiscie warto wyprbowac i inne i dbrac odpowiedni dla siebie.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.