pomozcie mi dobrac kolor wloskow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-10, 11:37   #1
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Unhappy

pomozcie mi dobrac kolor wloskow


Witam Was dziewczyny.
Pierwszy raz prosze Was o pomoc poniewaz jestem juz w naprawde kryzysowej sytuacji.
4 lata temu zafarbowalam wloski na bardzo jasny blond i od tamtego czasu stan moich wlosow z dnia na dzien sie pogarsza.
W tej chwili sa strasznie lamliwe i bardzo trudno doprowadzic je do jakiegos ladu.
Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. Mam dosyc jasna karnacje lecz ciemne brwi i oprawki oczu.
Od pewnego czasu zastanawiam sie nad pofarbowaniem wloskow na jakis czekoladowy braz albo cos w tym stylu.
Dolaczam zdjecia ktore mam nadzieje pomoga Wam mi cos poradzic na temat wyboru kolorku. Nie sa zbyt aktualne bo sprzed 2-3lat ale sadze ze dobrze pokazuja moj typ urody.

Pozdrawiam Was i czekam na odpowiedzi
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 12:41   #2
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

Masz zniszczone włosy i jeszcze chcesz je farbować? Tyle co mogę doradzić to regeneracja a potem myślmy o farbowaniu... bo w takim stanie katować je farbą...nie radzę.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 13:07   #3
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

wiem jestem w trakcie regeneracji, ale chodzi mi jaki kolorek wlosow Waszym zdaniem pasowalby do mnie
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 13:22   #4
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

Ja myślę, że jakiś brązik... taki jaśniejszy, ciemniejsze brązy i czerń odradzam. A na pierwszej fotce kolor włosów Ci nie pasuje, już lepiej nie farbuj na taki jasny blond
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 14:03   #5
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

Jasny brąz.I nie farbuj ich teraz,najlepiej podetnij i poczekaj trochę.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:23   #6
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

Moim zdaniem ten obecny blond Ci nie pasuje, bo jest ciepły, żółtawy, a Ty będziesz lepiej wyglądać w kolorach chłodnych, popielatych. Dlatego też odradzam czekoladowe brązy i wszelkie rudawe kolory brązu. Jeśli chcesz ciemniejsze włosy to wybierz jakiś jasny brąz z chłodnych odcieni.

I polecam Ci wybranie się do kosmetyczki w celu usunięcia włosków nad górną wargą, nie jest to drogi zabieg, a od razu twarz lepiej wygląda
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 23:07   #7
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

juz dawno wasik mam usuniety pisalam wyzej ze te zdjecia sa sprzed 2-3 lat ale dobrze ukazuja moj typ urody.
a moze doradzilybyscie mi jakas fryzurke?
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 10:15   #8
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

jasny brąz i proponowalabym sciąć włoski, w każdym razie pozbyć się większości tych zniszczonych, nie warto ich trzymać naprawdę ja też probowalam zregenerowac moje zniszczone farbami wlosy ale to wszystko na nic i tak nie dalo sie ich do konca przywrocic do odpowiedniego stanu, ścięłam i teraz są na etapie odrastania-juz mam do ramion;p mam mocne zdrowe lśniące wlosy...ciezko bylo mi tą decyzję podjac bo bylam przyzwyczajona do dlugich ale sie przemoglam i nie żaluję a jeśli ty masz jakiekolwiek obawy nie musisz decydować się na radykalne cięcie ale końcowki należy zlikwidować! a kolorek jak wspomnialam- jakiś jasny brązik, rudości również odradzam
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 15:01   #9
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

ostatnio wpadlam na pomysl zeby sciac te zniszczone wlosy, przefarbowac na braz i przedluzyc sobie wlosy. radykalnie pozbylabym sie tych zniszczonych. czekalabym na odrosniecie wlosow majac w tym czasie doczepione. co o tym myslicie? dobry pomysl?
aha i slyszalam ze jak sie farbuje na braz to to nie niszczy wlosow tak jak farboanie na blond. prawda to?
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 15:14   #10
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

Cytat:
Napisane przez olcik Pokaż wiadomość
ostatnio wpadlam na pomysl zeby sciac te zniszczone wlosy, przefarbowac na braz i przedluzyc sobie wlosy. radykalnie pozbylabym sie tych zniszczonych. czekalabym na odrosniecie wlosow majac w tym czasie doczepione. co o tym myslicie? dobry pomysl?
aha i slyszalam ze jak sie farbuje na braz to to nie niszczy wlosow tak jak farboanie na blond. prawda to?
Prawda to! Zafarbuj sobie czyms co sie nie zmywa w odcieniu najlepiej dopasowanym do odrostow (nie bede po raz kolejny polecac excell 10 by wyjdzie na kryptoreklame ) zakup kerastasse odzywke poziom 2, podetnij same koncowki i juz potem nie farbuj tylko odzywiaj.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 15:52   #11
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

TLU czytalam troche o tej farbie i recenzje sa zachecajace. a jaki numer tej farby bys polecila?
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 16:50   #12
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

obcięcie włosków to genialny pomysł w twoim wypadku
doradzałabym raczej kolor średni bląd bo brązik wyjdzie bardzo ciemny na tak zniszczonych włoskach....
a i jeszcze jedno nie ma takiej metody przedłużania włosów, która by ich nie niszczyła!!! więc odradzam lepiej obciąć do brody i spokojnie odczekać aż odrosną
a póki co polecam placente na spalone kosmyki...
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 11:55   #13
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

Cytat:
Napisane przez olcik Pokaż wiadomość
ostatnio wpadlam na pomysl zeby sciac te zniszczone wlosy, przefarbowac na braz i przedluzyc sobie wlosy. radykalnie pozbylabym sie tych zniszczonych. czekalabym na odrosniecie wlosow majac w tym czasie doczepione. co o tym myslicie? dobry pomysl?
aha i slyszalam ze jak sie farbuje na braz to to nie niszczy wlosow tak jak farboanie na blond. prawda to?
dobry pomysł, i prawdą jest że farbowanie nie niszczy tak włosów jak rozjasnianie a na jaki sposób doczepiania włosków chcesz się skusić? niestety może to być kolejny cios dla twoich naturalnych ponieważ doczepianie niszczy je niemiłosiernie ...
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:16   #14
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

Cytat:
Napisane przez olcik Pokaż wiadomość
TLU czytalam troche o tej farbie i recenzje sa zachecajace. a jaki numer tej farby bys polecila?
Na zdjeciach nie widac Ci odrostow wiec trudno powiedziec. Patrzac na brwi sprobowalabym 7.0 , ale moze sie okazac za jasny. I nie przetrzymaj dluzej tej farby + przez pierwsze 3 mycia kolor sie troche zmyje a potem juz zostanie jaki ma byc. Poza tym nie wiem czy nie pisze tego za pozno... Wybralas juz cos? Wrzuc zdjecia po faktcie
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 17:40   #15
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

pofarbowac na nturalny odcien, potem systematycznie scinac koncowki - mniej kosztowne a jak zrobia sie odrosty to nie bedzie widac
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:51   #16
olcik
Raczkowanie
 
Avatar olcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: sthlm
Wiadomości: 65
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

Po pierwsze dziekuje Wam wszystkim za rady sa dla mnie bardzo cenne
Juz jestem zdecydowana na zafarbowanie wlosow na brazowo bo przez ten blond naprawde zle sie dzieje z moimi wlosami. Ale zrobie to niestety dopiero na poczatku przyszleo miesiaca. Napewno wstawie zdjecie po przemianie.

Rozmawialam z kobieta w sklepie fryzjerskim na temat farby jaka najlepiej mam wybrac zeby zadnych niespodzianek nie bylo z kolorkiem. Doradzila mi ze przy tak rozjasnionych wlosach jakie ja mam zebym kupila farbe z czerwonym pigmentem to wtedy na 100% nie bede miala zielonych wlosow.
Teraz tak sobie mysle jaka farbe najlepiej wybrac zeby mi za ciemnie nie wyszly a po drugie doradzalyscie mi zebym na zimny odcien brazu zafarbowala wlosy a tak na logike biorac to farba z czerwonym pigmentem bedzie w cieplym odcieniu.
Co o tym myslicie?
__________________
Milion lat świetlnych od Ciebie...
Stockholm-Nowy Targ
21/09-2007<3
olcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:56   #17
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: pomozcie mi dobrac kolor wloskow

Cytat:
Napisane przez olcik Pokaż wiadomość
Po pierwsze dziekuje Wam wszystkim za rady sa dla mnie bardzo cenne
Juz jestem zdecydowana na zafarbowanie wlosow na brazowo bo przez ten blond naprawde zle sie dzieje z moimi wlosami. Ale zrobie to niestety dopiero na poczatku przyszleo miesiaca. Napewno wstawie zdjecie po przemianie.

Rozmawialam z kobieta w sklepie fryzjerskim na temat farby jaka najlepiej mam wybrac zeby zadnych niespodzianek nie bylo z kolorkiem. Doradzila mi ze przy tak rozjasnionych wlosach jakie ja mam zebym kupila farbe z czerwonym pigmentem to wtedy na 100% nie bede miala zielonych wlosow.
Teraz tak sobie mysle jaka farbe najlepiej wybrac zeby mi za ciemnie nie wyszly a po drugie doradzalyscie mi zebym na zimny odcien brazu zafarbowala wlosy a tak na logike biorac to farba z czerwonym pigmentem bedzie w cieplym odcieniu.
Co o tym myslicie?
Jesli masz przetrawione wlosy to raczej musisz uzyc farby z czerwonym pigmentem zeby nie bylo szaro-zielonej niespodzianki na wlosach. Dobrze Ci fryzjerka radzila. Na zimny braz mozesz ewentualnie za jakis czas pokolorowac te juz cieplo-brazowe wlosy farba ton w ton albo do 24 myc. Ja nadal polecam excell10. Czesto w recenzjach pisze, ze wychodza duzo ciemniejsze - tak jest tylko jesli sie przetrzyma ponad 10 minut (czas nakladania rowniez sie liczy). Ja na przetrawionym blondzie robilam kolorem szatyn z tej serii i wcale nie wyszedl zbyt ciemno (zwlaszcza na tej naprawde wymeczonej czesci wlosow). Jesli mialabys miec problem z tak szybkim rownomiernym nalozeniem farby, sprobuj l'oreal excellence - ta zostawia sie na wlosach klasycznie okolo 30 minut i kolor rowniez dlugo sie utrzymuje. Zycze powodzenia z odzyskiwaniem dobrej kondycji wlosow. Z doswiadczenia wiem, ze to nie latwe. Jedyne co moge jeszcze polecic to Biosilk i wax.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.