Metamorfoza MidnightGothique - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 13:19   #1
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Talking

Metamorfoza MidnightGothique


Hej dziewczyny
Przegladając rózne watki zauwazylam, że wiekszość z Was naprawde zna się na rzeczy, więc moze i mi byście pomogły? Sama sobie nie radze, mam wrażenie nie nie potrafie o siebie zadbać, cały czas czuje sie tak.. bezpłciowo Chciałabym wreszcie poczuć sie atrakcyjna dziewczyną
Wiec tak:
Wiek: 19lat
Wzrost: 157cm
Waga: 50-53kg
Talia: 74cm
Brzuch: 85cm
Biodra: 90cm
Biust: 75A/70B
Oczy: Jasnoniebieskie, duze
Wlosy: Blond, dlugie, farbowane
Skóra: Bardzo blada, lekko rózowawa
Opalanie: Nie moge sie opalac.. Od razu jestem czerwona jak burak i schodzi mi skóra. Stosuje najwyzsze filtry.
Kolory: Dobrze sie czuje w ciemnych kolorach, najlepiej czarnym i niebieskim
Makijaz: Na codzien robie sobie takie lekkie przydymione oko, czarna kredka, jednak dosc delikatnie to wyglada. To tego czesto niebieski cien, podklad mineralny (fair z edm) i roz (soft touch). Lekko przyciemniam brwi
Styl: do tej pory taka mieszanka boho/gotyk/rock, ale teraz jestem otwarta na wszystko

Chciałabym przede wszysktim prosic o porady odnośnie:
- koloru wlosow, ew. fryzury (tu rady powtrzebuje jak najszybciej!)
- ubioru: jaki kroj sukienek, spodnic, spodni, bluzek, wszystko!
- butow: jaki obcas, rodzaj
- makijazu: jak modelowac twarz, jak uzywac rozu, moze inny sposob oprocz przydymionego na podkreslenie koloru oczu
- czego powinnam sie wystrzegac

Myslalam nad przefarbowaniem sie na czarno (zeby osiagnac efekt "krolewny sniezki" czy Dity) lub rudo (Simone Simons) co myslicie o tym?

Wstawiam zdjecia z roznych "etapow" mojego zycia zebyscie mialy lepszy obraz
1) Rok 2005, naturalne wlosy
2) Tez jakos 2005 rok
3) Jakos 2007/08 rok, z makijazem, wlosy naturalne
4) Tez jakos 07/08, wlosy naturalne, bez makijazu (tzn troche tuszu mialam na rzesach i korektor )
5) Rok 2008, wlosy naturalne
6) Rok 2008, wlosy naturalne
7) Koniec 2008, wlosy naturalne
8) Rok 2009, wlosy rozjasniane
9) Rok 2009, wlosy rozjasniane
10) Rok 2009, wlosy rozjasniane

cdn!
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 13:28   #2
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

1) Rok 2009, wlosy rozjasniane
2) Rok 2009, wlosy rozjasniane
3) Grudzien 2009, wlosy przyciemniane
4) Grudzien 2009, wlosy przyciemniane
5) Grudzien 2009, wlosy przyciemniane
6) Grudzien 2009, wlosy przyciemniane
7) S.S. (o ktorej mowilam)
8) S.S. (o ktorej mowilam
9) "Krolewna sniezka"
10) "Krolewna sniezka"

Niedlugo moze wrzuce zdjecia mojej figury, zeby latwiej bylo dobrac jakies ubrania
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:12   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Ale sliczna jestes najbardziej podobasz mi sie na tych zdjeciach w blond z grzywkä i w rudym.W krötkich wlosach jakos mi sie nie widzisz.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:33   #4
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ale sliczna jestes najbardziej podobasz mi sie na tych zdjeciach w blond z grzywkä i w rudym.W krötkich wlosach jakos mi sie nie widzisz.
kochana ta w rudym to nie ja niestety bo jest przesliczna to Simone Simons, zastanawiam sie nad takimi wlosami jak ona ma, wspomnialam o niej "Myslalam nad przefarbowaniem sie na czarno (zeby osiagnac efekt "krolewny sniezki" czy Dity) lub rudo (Simone Simons) co myslicie o tym?" i wkleilam zdjecie zebyscie szukac nie musialy
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:57   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Acha a ja myslalam ze to ty-nawet podobna Spröbuje zrobic za chwile symulacje odcieni rudym i czarnym.

Edit;w czarnym mi sie nie widzisz,bedziesz za blada,pomysl co z odrostami,a jak bedziesz chciala powröcic do innego odcienia to bedzie czekac na Ciebie dekoloryzacja ,zniszczenie wlosöw.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-09 o 16:14
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:57   #6
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

oo dziekuje

1,2,3) chyba masz racje.. zamiast efektu królewny sniezki jest efekt starej baby Bladosc mi sie ogolnie bardzo podoba, czernia chcialam to podkreslic.. i przede wszystkim podkreslic oczy odkad zaczelam je na czarno malowac, ludzie sie nimi zachwycaja, myslalam ze czarne wlosy jeszcze bardziej je podkresla.. fakt, podkreslily, ale calosc chyba za dobrze nie wyglada ja nie wiem, te dziewczyny na zdjeciach tak ladnie wygladaja.. zastanawiam sie czy maja taką skore jakas inna czy to po prostu efekt tapety i photoshopa
wlasnie z powodu tych odrostow i trwalosci czarnych farb zwlekam z tym malowaniem od grudnia w sumie mam dosc cienkie wlosy i sie balam ze odrosty beda wygladac jakbym łysiała i chyba tak by bylo. A tak jak mowisz gdyby mi sie nie spodoblo musialabym uzyc dekoloryzatora czego by moje wlosy chyba nie przezyly.. przynajmniej rozjasnianie znosily fatalnie.. ehh a ja juz farby kupilam
hm.. tak patrze na to 3 to nawet fajne.. ale no mam wrazenie ze mnie strasznie postarza

A pozostale mi sie bardzo podobają Ciekawa jestem opinii innych, bo teraz to dopiero mam dylemat mm w tych rudych to tak drapieznie troche
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:08   #7
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Łaa śliczna jesteś. Co do koloru włosów i fryzury, jestem zdecydowanie za zdjęciem 6, czyli naturalny blond i prześlicznie dobrane do Twojej twarzy cięcie razem z grzywką. Ciemne kolory i rudości niestety nie są dla Ciebie, masz delikatną urodę którą trzeba podkreślać blondem. Jednak natura wie co robi.
Photoshop zdecydowanie u większości dziewczyn się pojawia także nie ma się co martwić. Aaa.. jeszcze jedno, masz cudne oczy!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 18:38   #8
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Łaa śliczna jesteś. Co do koloru włosów i fryzury, jestem zdecydowanie za zdjęciem 6, czyli naturalny blond i prześlicznie dobrane do Twojej twarzy cięcie razem z grzywką. Ciemne kolory i rudości niestety nie są dla Ciebie, masz delikatną urodę którą trzeba podkreślać blondem. Jednak natura wie co robi.
Photoshop zdecydowanie u większości dziewczyn się pojawia także nie ma się co martwić. Aaa.. jeszcze jedno, masz cudne oczy!
Niestety nie ma szans juz na powrot do tamtego koloru Myslalam nad powrotem do naturalnych wlosow, ale jak zobaczylam odrosty to sie zalamałam.. są ciemne i jakby bez koloru, takie myszowate.. jak rozmawialam z fryzjerką to powiedziala mi ze to reakcja obronna włosa na farbe i wątpi zebym powrocila do tamtego koloru.. a jesli i nawet by dalo rade to trzeba by bylo na to kilka dobrych lat zresztą, widze to nawet po swojej mamie.. kiedys tez miala taki blondzik ładny a po trwałeych zrobily jej sie straszne.. wlasnie takie ciemne i zupełnie bezpłciowe, bezkoloru zrobilam bład malując je, ale coz.. czasu nie cofne
Hm.. Simone tez ma wydaje mi sie delikatną urode a w rudych wyglada slicznie
w sumie to chciałabym tak troche hm.. mniej delikatnie wygladac.. troche starzej.. tzn tak na swoj wiek bo mam dosyc komentarzy, ze wygladam na 14 lat i te miny sprzedawców kiedy pokazuje im dowod kiedys mnie to bawiło, ale teraz zaczyna juz naprawde denerwowac.. i w ogole w sumie znudzilo mi sie bawienie w aniołka, ktorym wcale nie jestem
a za mile słowa dziekuje
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:55   #9
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Najbardziej podobasz mi się w naturalnym kolorze, ale skoro trudno do niego wrócić to spróbowałabym z rudym lub rudym blondem (wtedy jeszcze trudniej będzie wrócić do naturalnego, ale zawsze to jakaś odmiana) No i może jakaś grzywka skośna, żeby odświeżyć cięcie.
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:02   #10
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Niestety nie ma szans juz na powrot do tamtego koloru Myslalam nad powrotem do naturalnych wlosow, ale jak zobaczylam odrosty to sie zalamałam.. są ciemne i jakby bez koloru, takie myszowate.. jak rozmawialam z fryzjerką to powiedziala mi ze to reakcja obronna włosa na farbe i wątpi zebym powrocila do tamtego koloru.. a jesli i nawet by dalo rade to trzeba by bylo na to kilka dobrych lat zresztą, widze to nawet po swojej mamie.. kiedys tez miala taki blondzik ładny a po trwałeych zrobily jej sie straszne.. wlasnie takie ciemne i zupełnie bezpłciowe, bezkoloru zrobilam bład malując je, ale coz.. czasu nie cofne
Hm.. Simone tez ma wydaje mi sie delikatną urode a w rudych wyglada slicznie
w sumie to chciałabym tak troche hm.. mniej delikatnie wygladac.. troche starzej.. tzn tak na swoj wiek bo mam dosyc komentarzy, ze wygladam na 14 lat i te miny sprzedawców kiedy pokazuje im dowod kiedys mnie to bawiło, ale teraz zaczyna juz naprawde denerwowac.. i w ogole w sumie znudzilo mi sie bawienie w aniołka, ktorym wcale nie jestem
a za mile słowa dziekuje
Heh, znam ten ból, ja też wyglądam jak jakiś krasnal, ale już się przyzwyczaiłam.
Co do włosów, faktycznie, masz rację, czekać na odrosty nie warto a farbować na blond.. rozjaśniacz może nieźle namieszać.
Rudy.. Z symulacji zrobionych przez Kasie faktycznie w tym rudym wyglądasz ciekawie i charakterystycznie, masz ładną, jasną cerę, może faktycznie warto by spróbować.. Poczekamy co powie reszta.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:40   #11
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez Żenada Pokaż wiadomość
Najbardziej podobasz mi się w naturalnym kolorze, ale skoro trudno do niego wrócić to spróbowałabym z rudym lub rudym blondem (wtedy jeszcze trudniej będzie wrócić do naturalnego, ale zawsze to jakaś odmiana) No i może jakaś grzywka skośna, żeby odświeżyć cięcie.
ale nie chodzi o to ze trudno wrocic ze wzgledu na kolor tych pomalowanych, tylko po prostu te co mi rosna nowe są brzydkie.. ciemne i takie bez koloru w ogole nad grzywka pomysle ale w sumie srednio mi sie to usmiecha bo strasznie duzo ciapciania z nią było gdy miałam..

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Heh, znam ten ból, ja też wyglądam jak jakiś krasnal, ale już się przyzwyczaiłam.
Co do włosów, faktycznie, masz rację, czekać na odrosty nie warto a farbować na blond.. rozjaśniacz może nieźle namieszać.
Rudy.. Z symulacji zrobionych przez Kasie faktycznie w tym rudym wyglądasz ciekawie i charakterystycznie, masz ładną, jasną cerę, może faktycznie warto by spróbować.. Poczekamy co powie reszta.
tez sie niby przyzwyczailam, ale skoro moznaby cos z tym zrobic to czemu nie no zanim moje naturalne by odrosly to by minelo pare lat (od trzech miesiecy nie farbowalam i teraz mam 2cm odrostów..) , zreszta po co, skoro rosna mi teraz takie paskudne Myslalam nad powrotem do tego jasniejszego blondu ale w sumie srednio sie w nim czulam.. caly czas mialam wrazenie ze jestem potwornie czerwona choc na zdjeciach w sumie nawet ladnie wyglada. Ale jak sobie pomysle ze znowu bym sie musiała bawić w zwalczanie żółci na glowie to az mi sie zimno robi Bo zawsze po rozjasnianiu wychodzilo mi zółtko pomijając fakt ze przez kilka miesiecy rozjaniania tak mi sie zniszczyly ze oj
Wlasnie ten rudy nawet wpadł mi w oko.. tak sobie dorysowalam na tym zdjeciu ciemniejszy makijaz (dosc nieumiejetnie, no alee ), co myslicie?

Prosze tez o pomoc w doborze makijazu stroju butow itd wiem ze chodze zle ubrana, kupuje rzeczy "bo ladne" a nie "bo to mi pasuje".. a potem ogladam zdjecia i jestem zalamana
Zrobilam sobie zdjecie w bieliznie zeby widac bylo moja dosc niesforna sylwetke mam nadzieje ze zadnych chlopow tu nie ma
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 23:18   #12
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

A tam chłopy.
Jeżeli wybierasz rudy, to faktycznie przydałoby się mocniej podkreślić urodę. Doskonale zrobiłaś z kreską, wiadomo, można dorzucić do niej cienie, itd. Jeżeli chodzi o makijaż to poczytaj trochę o typie kolorystycznym Jesień, tam są dobrane kolory. Ubrania.. ja bym postawiła na tuniki, masz ładne łydki, może jakieś spódniczki-spódnice, warto by zainwestować w buty na obcasach. No i przede wszystkim zainwestować w kolory, odpowiednie dla Jesieni, bo widzę, że przeważa czerń a przy rudym i Twojej urodzie trzeba raczej na nią uważać. (zapewne jest związana z subkulturą do której należysz ale wiem z autopsji, że można się z nią w przyzwoity sposób pożegnać )
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 01:55   #13
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
A tam chłopy.
Jeżeli wybierasz rudy, to faktycznie przydałoby się mocniej podkreślić urodę. Doskonale zrobiłaś z kreską, wiadomo, można dorzucić do niej cienie, itd. Jeżeli chodzi o makijaż to poczytaj trochę o typie kolorystycznym Jesień, tam są dobrane kolory. Ubrania.. ja bym postawiła na tuniki, masz ładne łydki, może jakieś spódniczki-spódnice, warto by zainwestować w buty na obcasach. No i przede wszystkim zainwestować w kolory, odpowiednie dla Jesieni, bo widzę, że przeważa czerń a przy rudym i Twojej urodzie trzeba raczej na nią uważać. (zapewne jest związana z subkulturą do której należysz ale wiem z autopsji, że można się z nią w przyzwoity sposób pożegnać )
ale czy ja na pewno jestem jesienią? zawsze bylam pewna ze jestem zimą teraz zrobilam sobie tescik na jakiejs stronce tez mi zima wyszla dlatego wydaje mi sie (nie wiem czy dobrze) ze powinnam poszukac jakiegos zimnego odcienia farby czerwonej/rudej
A czern nie ma nic wspolnego z subkulturą odkad pamietam kochałam sie w czarnym kolorze i najbardziej podobalam sie sobie w czerni nawet, kiedy sluchalam jeszcze hiphopu oj kiedy to bylo Baa wrecz czesto słyszałam, że jestem jedna z niewielu blondynek ktorym ladnie w tym kolorze Hm a moim zdaniem przy rudych wlosach czern sie moze pieknie prezentowac - i znowu sie posluze przypadkiem Simone Simons

Wlasnie w to lato zaczelam nosic tuniki kupilam 2 obcinane pod biustem (co by brzuszek ukryły), z falbankami i marszceniem w biuscie (zeby biust wydawal sie wiekszy) i nosze je do leginsow 3/4.. bo mam wrazenie ze nie widac wtedy ze mam nogi jak slupy telegraficzne
Spodniczki i sukienki staram sie kupowac tak lekko przed kolanko, zeby wlasnie widac bylo łydki.. a uda zakryc ew. lubie takie dluuugie, ale nie jestem pewna czy dobrze w nich wygladam
Buty na obcasach tez zaczelam niedawno nosic tzn w to lato kupilam koturny, bo mialam problem z ujsciem w normalnych obcasach ale na zime kupilam sobie troche nizsze kozaki (7cm chyba) i na dosc cienkim obcasie, i już zasuwam w nich jak nie wiem wiec, postępy są
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 03:21   #14
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

RUDY RUDY RUDY RUDY!!!
Mam bardzo podobną do Ciebie koleżankę, która nosiła rudo-czerwone włosy i wyglądała kapitalnie! BBardzo interesująco, przyciągała spojrzenia. Wadą było to, że musiała często farbować włosy, żeby osiągnąć efekt świeżości koloru - ale warto!
Pamiętaj, że jak się zdecydujesz na czarny - nie będzie odwrotu! Sama farbuję włosy na ten kolor od 4 lat i naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić dramat dekoloryzacjii...
Odważ się na rudy Będziesz wyglądać ślicznie! Do tego zielona lub niebieska chustka wokół szyi...

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 08:02   #15
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Nie wież w testy-mi zawsze wychodziło że jestem jesienią a tu BACH,wizazystka mi powiedziała że południowa zima

Ja bym powiedziała że naturalnie to ty jestes mieszanka zima-lato,ale z rudymi włosami to zawsze tak sie jesiennie kojazy. Lubisz niebieski-poszukaj w tym kolorze,ale w róznych odcieniach,moze troszke zieleni? Pasowałaby i do włosów i do oczu. Z czarnym bym nie przesadzała-owszem jest sexy i kobiecy,ale robi sie tez monotonny gdy sie go nosi zawsze i wszedzie.Ale jak nie chcesz odrazu z niego rezygnowac,kup małą czarna i dokładaj do niej dodatki-raz niebieskie,raz zielone innym razem np.żółte-tym samym zobaczysz który kolor lepiej bedzie pasował. Ja tak zrobiła,i wiem jakich kolorów mam unikać nawet w dodatkach
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 08:41   #16
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Hej MidnightGothique
Jeśli chodzi o włosy: z czarnego łatwo nie zejdziesz , a z resztą nie widzisz mi się w tym kolorze. Ja osobiście kocham się w rudościach (tylko nie tych co przebijają czerwienią) i Tobie (w tych propozycjach) też jest ładnie. Tylko wiadomo - przydałby się wtedy trochę inny makijaż (moja opinia ). Z rudością jest też tak, że trzeba o nią bardzo dbać żeby ciągle był świeży. No i spróbowałabym z grzywką skośną.

Jeśli chodzi o ubrania: to zdecydowanie tuniki (ukrywają brzuszek) czy do legginsów czy do spodni rurek (zakryjesz uda i pupę tuniką więc będzie ok). Masz 157 cm wzrostu, więc zrezygnowałabym z długich sukienek/spódnic. Najlepsze będą te do kolon. I raczej nie ołówkowe, a te trochę rozkloszowane.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Buty na obcasach tez zaczelam niedawno nosic tzn w to lato kupilam koturny, bo mialam problem z ujsciem w normalnych obcasach ale na zime kupilam sobie troche nizsze kozaki (7cm chyba) i na dosc cienkim obcasie, i już zasuwam w nich jak nie wiem wiec, postępy są
Buty na obcasie jak najbardziej . Chociaż koturny mogą też być fajnym rozwiązaniem (wygodniej się w nich chodzi po "polskich" chodnikach , zwłaszcza jeśli jest się skazanym na poruszanie na nóżkach lub autobusem). Wiadomo nogi wydają się smuklejsze, dłuższe. Unikać trzeba raczej butów, które są zapinane na kostce, bo skracają nogi.
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:36   #17
Vanillllka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Nie mogę się zdecydować czy bardziej podobasz mi się z grzywką czy bez . Tak i tak ładnie, ale jak to się mówi- ładnemu we wszystkim ładnie .
Jeśli chodzi o kolor to zdecydowanie jasny blond lub rudy. Jak już Ci mówiłam kojarzysz mi się z Evan Rachel Wood i tak teraz przeglądałam jej fotki i bardzo ładnie wygląda w miedzianym blondzie. Więc może się na taki zdecydujesz? A jeśli będziesz się dobrze czuła w tym kolorze to wtedy poszalejesz z rudym.
Jeśli chodzi o makijaż to radzę odwiedzić wątek dla bladolicych. Ładnie wyglądasz, gdy masz sam tusz do rzęs, ale chciałabym Cię zobaczyć z klasyczną czarną kreską na górnej powiece i do tego sztuczne rzęsy. Ahhh wyglądałabyś cudownie
A tak w ogóle to jesteś śliczna i masz piękną cerę i wiele możliwości jeśli chodzi o kolor włosów zazdroszczę :P
Vanillllka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:46   #18
Kiasmina
Raczkowanie
 
Avatar Kiasmina
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 55
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Moim zdaniem w rudych włosach wyglądałabyś ślicznie, jesteś bardzo podobna do tej Simone, też na początku myślałam, że to Ty Do rudych włosów świetnie pasują ciemnoniebieskie ubrania (ale też kolory brudnego różu, jasny łosoś, zielenie..), które dodatkowo podkreśliłyby kolor Twoich oczu. Czarne włosy odradzam, przy Twojej delikatnej urodzie mogłyby wyglądać tandetnie.
__________________
Wszystko jest możliwe, jeśli tylko o to walczysz!
Kiasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 14:52   #19
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Witaj MidnightGotique
Na początek muszę Ci powiedzieć, że jesteś naprawdę śliczną dziewczyną.
Moje sugestie:
Włosy - rudy jak najbardziej. Moim zdaniem bardzo do Ciebie pasuje, nawet taki dość ostry, pomarańczowo - czerwony. Włosy bez grzywki. Nie zakładaj ich za ucho. W tej fryzurze wyglądałabyś idealnie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1268137532 Myślę, że przedziałek Ci nie służy, lepiej wyglądałabyś, gdybyś układała włosy właśnie w ten sposób - włosy zaczesane do tyłu, króciutki przedziałek z boku głowy, włosy utrwalone lakierem (musiałabyś poszukać takiego, który nie wysusza, nie niszczy włosów i można go używać codziennie). Wyglądałabyś pięknie!
Makijaż - do tego koloru włosów widzi mi się zielony cień do powiek!
Ubrania - warto by kolorystycznie ożywić twoją garderobę. Sama uwielbiam czerń ale coraz częściej przekonuję się do innych kolorów, w których wyglądam korzystniej Może trochę brązu, zieleni, niebieskiego/granatu? Na początek bluzeczki, sweterki w takich kolorach + czarne spodnie, później może odważysz się na kolorowe spodnie/spódnicę? A co do kroju to myślę, że fajnie wyglądałabyś w dłuższych bluzkach/tunikach do połowy bioder.
Buty - nie wiem jakie lubisz? Zresztą ja sama mam problemy z butami, więc tu chyba nie doradzę...

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Przejrzałam wizażową szafę w poszukiwaniu krojów i kolorów ciuszków, w których bym Cię widziała.
Mój nr 1: luźna zielona bluzeczka + brązowe dodatki https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=1404 z rudymi włosami bomba!
2: na niebiesko, nie wiem czy lubisz baleriny ale równie dobrze wyglądałyby do tego jasne trampki https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=251
3: brąz + turkus https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=395
4: bardziej kobieco - zestaw ze spódnicą https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=1391

To są oczywiście tylko moje luźne sugestie i subiektywne zdanie. Pozdrawiam i życzę udanej metamorfozy!
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 15:02   #20
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
ale czy ja na pewno jestem jesienią? zawsze bylam pewna ze jestem zimą
A czern nie ma nic wspolnego z subkulturą odkad pamietam kochałam sie w czarnym kolorze i najbardziej podobalam sie sobie w czerni nawet, kiedy sluchalam jeszcze hiphopu
Miałam na myśli to, że po farbowaniu powinnaś spojrzeć na kolorystykę dotyczącą "jesieni" bo kolor wiele zmienia. Faktycznie jeżeli chodzi o odcień farby to jestem za zimnym rudym. Ach! Byłam przekonana, że mam do czynienia z rock'menką, ale nie, okej. Co do tych czerni.. po prostu je ograniczyć, nie mówię o pozbyciu się całkowicie, ale warto by zainwestować teraz w zielenie, fiolety i inne ciekawe kolory dla rudowłosych. Zaczęłaś coś zmieniać, super, czekamy więc na efekty farbowania no i ewentualnie działamy dalej ze stylizacją.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 15:13   #21
Barbietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Barbie World
Wiadomości: 41
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Zdecydowanie widze Cie w rudym. Nawet się nie zastanawiaj. Wycieniowałabym troszke włosy, aby nadać im lekkości.
No i nie cały czas czarny. ; )) Pokombinuj z kolorami.
Ja Cie widze w zielonym, czerwonym, niebieskim, czarnym, fiolecie, różu.
Wybralabym ogolnie jakiś bardzo jasny podklad, i jakiś słodki jasny kolor różu na policzki. Mocno wytuszowała rzęsy, i zrobila kreski wychodzące za kąciki kilka mm.
Taka moja wizja.
Barbietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:45   #22
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
RUDY RUDY RUDY RUDY!!!
Mam bardzo podobną do Ciebie koleżankę, która nosiła rudo-czerwone włosy i wyglądała kapitalnie! BBardzo interesująco, przyciągała spojrzenia. Wadą było to, że musiała często farbować włosy, żeby osiągnąć efekt świeżości koloru - ale warto!
Pamiętaj, że jak się zdecydujesz na czarny - nie będzie odwrotu! Sama farbuję włosy na ten kolor od 4 lat i naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić dramat dekoloryzacjii...
Odważ się na rudy Będziesz wyglądać ślicznie! Do tego zielona lub niebieska chustka wokół szyi...

Pozdrawiam serdecznie!
Ooo to badzo fajnie Wlasnie o to czeste farbowanie troche sie boje, bo mam raczej dosc cienkie i słabe włosy. Ale mam nadzieje ze farbowanie raz na miesiac wystarczy.. przy odpowiedniej pielegnacji mam nadzieje ze nic im nie bedzie
a z czerni raczej zrezygnuje, przynajmniej narazie w rudym jest raczej o wiele lepiej i jestem coraz bardziej do niego przekonana..
W ogole doznałam szoku! moj tż doslownie nienawidzi rudych wlosow i wczoraj tak niesmialo mu pokazalam to zdjecie i zapytalam co mysli.. a on powiedzial ze ladnie i zebym sie przefarbowala bo wygladam bardzo kuszaco moje zdziwienie nie miało końca.....

Cytat:
Napisane przez SAH20 Pokaż wiadomość
Nie wież w testy-mi zawsze wychodziło że jestem jesienią a tu BACH,wizazystka mi powiedziała że południowa zima

Ja bym powiedziała że naturalnie to ty jestes mieszanka zima-lato,ale z rudymi włosami to zawsze tak sie jesiennie kojazy. Lubisz niebieski-poszukaj w tym kolorze,ale w róznych odcieniach,moze troszke zieleni? Pasowałaby i do włosów i do oczu. Z czarnym bym nie przesadzała-owszem jest sexy i kobiecy,ale robi sie tez monotonny gdy sie go nosi zawsze i wszedzie.Ale jak nie chcesz odrazu z niego rezygnowac,kup małą czarna i dokładaj do niej dodatki-raz niebieskie,raz zielone innym razem np.żółte-tym samym zobaczysz który kolor lepiej bedzie pasował. Ja tak zrobiła,i wiem jakich kolorów mam unikać nawet w dodatkach
testzrobilam z ciekawosci ale to raczej z daleka widac ze mam dosc chlodny typ urody Ostatnio kupilam wlasnie jedną taka błekitna bluzeczke i jedna granatowa bo tez doszlam do wniosku ze co za duzo tej czerni to nie zdrowo.. i w sumie fajnie sie w nich czuje, teraz nawet czesciej je nosze niz czarne ale oczywiscie do czarnych spodni w zielonym sie kiepsko czulam, mialam wrazenie ze mi nie pasuje.. zrobilam sobie kilka razy zielony makijaz i przymierzalam zielone bluzki.. i tak nie bardzo ale zobaczymy jak to bedzie w tych rudych wloskach
wlasnie z dodatkami tez ostatnio zaczelam kombinowac.. heh sama robie bizuterie od kilku lat a dla siebie nie robilam nic Teraz zrobilam sobie kilka naszyjnikow itd ale jakos nie moge sie przyzwyczaic do ich noszenia

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
Hej MidnightGothique
Jeśli chodzi o włosy: z czarnego łatwo nie zejdziesz , a z resztą nie widzisz mi się w tym kolorze. Ja osobiście kocham się w rudościach (tylko nie tych co przebijają czerwienią) i Tobie (w tych propozycjach) też jest ładnie. Tylko wiadomo - przydałby się wtedy trochę inny makijaż (moja opinia ). Z rudością jest też tak, że trzeba o nią bardzo dbać żeby ciągle był świeży. No i spróbowałabym z grzywką skośną.

Jeśli chodzi o ubrania: to zdecydowanie tuniki (ukrywają brzuszek) czy do legginsów czy do spodni rurek (zakryjesz uda i pupę tuniką więc będzie ok). Masz 157 cm wzrostu, więc zrezygnowałabym z długich sukienek/spódnic. Najlepsze będą te do kolon. I raczej nie ołówkowe, a te trochę rozkloszowane.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------


Buty na obcasie jak najbardziej . Chociaż koturny mogą też być fajnym rozwiązaniem (wygodniej się w nich chodzi po "polskich" chodnikach , zwłaszcza jeśli jest się skazanym na poruszanie na nóżkach lub autobusem). Wiadomo nogi wydają się smuklejsze, dłuższe. Unikać trzeba raczej butów, które są zapinane na kostce, bo skracają nogi.
Z czarnego narazie rezygnuje a w rudosciach tez sie od dawna kocham ale w zyciu nie pomyslalam ze kiedys i ja sobie je tak przefarbuje i w sumie jak zakladalam ten wątek myslalam ze bedziecie mi odradzac zarowno czern jak i rudy.. a tu taka niespodzianka
A wlasnie.. jaki makijaz? Mysle nad przydymionym okiem, takim mocniejszym, moze polaczonym z blekitnym cieniem? pokabinuje jak juz bede miala te rude wloski, ale czekam na jakies propozycje


a wlasnie tak sie zastanawiam.. czy moge nosic rurki? takie bardziej obcisle.. nie beda mi podkreslac duzych bioder i tych niesfornych nog? teraz kupuje takie proste zwykle spodnie, ni to dzwony ni rurki, takie po prostu proste
faktycznie, spodnice olowkowe nie dla mnie, a szkoda bardzo mi duze biodra podkreslaja i brzuch w sumie tez
Oj a o polskich chodnikach to mi nawet nie mow jeszcze u mnie w miescie to tragedia jest pod tym wzgledem... Kurcze a ja kupowalam buty wlasnie zapinane na kostce ehh nie wiem, ale jak inne przymierzalam to mi spadaly podczas chodzenia.. i wrecz specjalnie szukalam takich oplatajacych kostke
hm.. z krotkich spodnic/sukienek tez chyba powinnam zrezygnowac?
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:47   #23
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez Vanillllka22 Pokaż wiadomość
Nie mogę się zdecydować czy bardziej podobasz mi się z grzywką czy bez . Tak i tak ładnie, ale jak to się mówi- ładnemu we wszystkim ładnie .
Jeśli chodzi o kolor to zdecydowanie jasny blond lub rudy. Jak już Ci mówiłam kojarzysz mi się z Evan Rachel Wood i tak teraz przeglądałam jej fotki i bardzo ładnie wygląda w miedzianym blondzie. Więc może się na taki zdecydujesz? A jeśli będziesz się dobrze czuła w tym kolorze to wtedy poszalejesz z rudym.
Jeśli chodzi o makijaż to radzę odwiedzić wątek dla bladolicych. Ładnie wyglądasz, gdy masz sam tusz do rzęs, ale chciałabym Cię zobaczyć z klasyczną czarną kreską na górnej powiece i do tego sztuczne rzęsy. Ahhh wyglądałabyś cudownie
A tak w ogóle to jesteś śliczna i masz piękną cerę i wiele możliwości jeśli chodzi o kolor włosów zazdroszczę :P
hihi dziekuje za mile slowa wlasnie tak mysle nad tym miedzianym blondem.. dzisiaj przejde sie do sklepu i popatrze na te farby
eh nie potrafie sie tak umalowac.. tyle razy probowalam i ni huhu tzn jesli masz na mysli cos w tym stylu: http://ponine.files.wordpress.com/20...pinuplover.jpg nie potrafie zrobic sobie prostej kreski dlatego robie sobie lekkie przydymione oko i na to czarna kreska eyelinerem na gorze i tusz wtedy cwicze a nie widac ze krzywa i przede wszystkim wlasnie oczka podresla

Cytat:
Napisane przez Kiasmina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w rudych włosach wyglądałabyś ślicznie, jesteś bardzo podobna do tej Simone, też na początku myślałam, że to Ty Do rudych włosów świetnie pasują ciemnoniebieskie ubrania (ale też kolory brudnego różu, jasny łosoś, zielenie..), które dodatkowo podkreśliłyby kolor Twoich oczu. Czarne włosy odradzam, przy Twojej delikatnej urodzie mogłyby wyglądać tandetnie.
Oj az taka ladna jestem? kurcze dziewczyny, ale mi samoocene poprawiacie Wyproboje wiec te kolory
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:48   #24
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Witaj MidnightGotique
Na początek muszę Ci powiedzieć, że jesteś naprawdę śliczną dziewczyną.
Moje sugestie:
Włosy - rudy jak najbardziej. Moim zdaniem bardzo do Ciebie pasuje, nawet taki dość ostry, pomarańczowo - czerwony. Włosy bez grzywki. Nie zakładaj ich za ucho. W tej fryzurze wyglądałabyś idealnie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1268137532 Myślę, że przedziałek Ci nie służy, lepiej wyglądałabyś, gdybyś układała włosy właśnie w ten sposób - włosy zaczesane do tyłu, króciutki przedziałek z boku głowy, włosy utrwalone lakierem (musiałabyś poszukać takiego, który nie wysusza, nie niszczy włosów i można go używać codziennie). Wyglądałabyś pięknie!
Makijaż - do tego koloru włosów widzi mi się zielony cień do powiek!
Ubrania - warto by kolorystycznie ożywić twoją garderobę. Sama uwielbiam czerń ale coraz częściej przekonuję się do innych kolorów, w których wyglądam korzystniej Może trochę brązu, zieleni, niebieskiego/granatu? Na początek bluzeczki, sweterki w takich kolorach + czarne spodnie, później może odważysz się na kolorowe spodnie/spódnicę? A co do kroju to myślę, że fajnie wyglądałabyś w dłuższych bluzkach/tunikach do połowy bioder.
Buty - nie wiem jakie lubisz? Zresztą ja sama mam problemy z butami, więc tu chyba nie doradzę...

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Przejrzałam wizażową szafę w poszukiwaniu krojów i kolorów ciuszków, w których bym Cię widziała.
Mój nr 1: luźna zielona bluzeczka + brązowe dodatki https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=1404 z rudymi włosami bomba!
2: na niebiesko, nie wiem czy lubisz baleriny ale równie dobrze wyglądałyby do tego jasne trampki https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=251
3: brąz + turkus https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=395
4: bardziej kobieco - zestaw ze spódnicą https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=1391

To są oczywiście tylko moje luźne sugestie i subiektywne zdanie. Pozdrawiam i życzę udanej metamorfozy!
Dziekuje wlasnie tez grzywki nie usmiecha mi sie zbytnio robic bo ostatnio jak mialam to mnie strasznie denerwowala.. i takmysle ze teraz je tylko podetne i myslalam nad scieniowaniem ich na calej dlugosci,zeby wydawaly sie gesciejsze, dobry pomysl? faktycznie fryzurka bardzo fajna, taka naturalna sie wydaje wyproboje ją..tylko nie wiem czy cos z tego wyjdzie, bo mam bardzo cienkie lekkie wlosy itd i zawsze od lakieru robia sie bardzo przyklapniete :| ale zobaczymy co to wyjdzie
Zielony cien mi do wczesniejszych wlosow raczej nie pasowal, ale moze do rudych faktycznie bedzie
Dziekuje za rady dotyczace ubran te zestawy bardzo mi sie podobaja, no moze oprocz tego ostatniego a ta zielona bluzeczka jest po prostu przepiekna

Hm.. a jak z sukienkami? jakie powinnam nosic? mysle ze fajnie mi w tej czarnej co mam na jednym zdjeciu, jest obcinana pod biustem i puszczona luzno do kolan ale jakie jeszcze?

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Miałam na myśli to, że po farbowaniu powinnaś spojrzeć na kolorystykę dotyczącą "jesieni" bo kolor wiele zmienia. Faktycznie jeżeli chodzi o odcień farby to jestem za zimnym rudym. Ach! Byłam przekonana, że mam do czynienia z rock'menką, ale nie, okej. Co do tych czerni.. po prostu je ograniczyć, nie mówię o pozbyciu się całkowicie, ale warto by zainwestować teraz w zielenie, fiolety i inne ciekawe kolory dla rudowłosych. Zaczęłaś coś zmieniać, super, czekamy więc na efekty farbowania no i ewentualnie działamy dalej ze stylizacją.
aha to zle zrozumialam no faktycznie moze inne kolory, cieplejsze beda mi bardziej pasowac.. zobaczymy hm.. czy z rockmenka.. no moze troche tak faktycznie przede wszyskim slucham rocka metalu, ale nie jestem jakas ograniczona oprocz tego lubuje sie np. w muzyce elektronicznej, folku, ambiencie, new age, w klasyce i wieluu innych czy naleze do jakiejs subkultury.. no moze troche tak.. trudno mi to opisac moze tak - nie ubieram sie w tym stylu BO naleze do danej sybkultury tylko tak jak mowie ubieralam sie juz tak zanim mialam doczynienia z taka muzyka.. co nie przeszkadza mi tez zalozyc np. rozowej bluzki czy cos o ile mozna w ogole mowic o przynaleznosci do subkultury, w sumie nie zastanawialam sie nad tym nigdy

no tak, dzisiaj tak jak wspominalam ide po farbe jutro chyba sie przefarbuje i pojde do fryzjera.. ale sie boje strasznie taka drastyczna w sumie zmiana i patrzac w lustro nie moge sie sobie wyobrazic w rudych wlosach, no ale zobaczymy.. w sumie na zdjeciu bardzo mi sie podoba wiec nie powinno byc zle uff
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:56   #25
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez Barbietta Pokaż wiadomość
Zdecydowanie widze Cie w rudym. Nawet się nie zastanawiaj. Wycieniowałabym troszke włosy, aby nadać im lekkości.
No i nie cały czas czarny. ; )) Pokombinuj z kolorami.
Ja Cie widze w zielonym, czerwonym, niebieskim, czarnym, fiolecie, różu.
Wybralabym ogolnie jakiś bardzo jasny podklad, i jakiś słodki jasny kolor różu na policzki. Mocno wytuszowała rzęsy, i zrobila kreski wychodzące za kąciki kilka mm.
Taka moja wizja.
Pokombinuje
co do makijazu na dzien dzisiejszy uzywam:
podklad edm fair (z cool)
roz soft touch lub dvr saturday z edm tylko kurcze nie wiem czy teraz mi beda pasowac :|
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:12   #26
Barbietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Barbie World
Wiadomości: 41
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Wybierz rudy bardziej pod czerwien, nie pod brąz.
Barbietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:45   #27
Neneya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Wiadomości: 75
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

też jestem jak najbardziej za rudym Ślicznie będziesz wyglądać jeśli chodzi o makijaż i kolory... najbardziej przemawiają do mnie kombinacje rudy + brąz, stare złoto i zieleeń uwielbiam widok rudzielców w zielonym zwłaszcza w odcieniu butelkowym
Neneya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:29   #28
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
W ogole doznałam szoku! moj tż doslownie nienawidzi rudych wlosow i wczoraj tak niesmialo mu pokazalam to zdjecie i zapytalam co mysli.. a on powiedzial ze ladnie i zebym sie przefarbowala bo wygladam bardzo kuszaco moje zdziwienie nie miało końca.....
hehe widzę że u Ciebie TŻ też polubił rudy

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
A wlasnie.. jaki makijaz? Mysle nad przydymionym okiem, takim mocniejszym, moze polaczonym z blekitnym cieniem? pokabinuje jak juz bede miala te rude wloski, ale czekam na jakies propozycje
powiem Ci, że ja jak mam rude włosy to lubię malować oczy matowym cielistym cieniem i do tego czarną grubszą kreskę unoszącą się w kącikach do góry, jak tu np https://wizaz.pl/Makijaz/Inspiracje/...-Teese/krok-12

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
a wlasnie tak sie zastanawiam.. czy moge nosic rurki? takie bardziej obcisle.. nie beda mi podkreslac duzych bioder i tych niesfornych nog? teraz kupuje takie proste zwykle spodnie, ni to dzwony ni rurki, takie po prostu proste
rurki możesz kupić spokojnie, ale noś je tylko do dłuższych rzeczy (typu tunika, może jakaś dłuższa koszula), które zakrywają te części ciała które nie są korzystne

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Oj a o polskich chodnikach to mi nawet nie mow jeszcze u mnie w miescie to tragedia jest pod tym wzgledem... Kurcze a ja kupowalam buty wlasnie zapinane na kostce ehh nie wiem, ale jak inne przymierzalam to mi spadaly podczas chodzenia.. i wrecz specjalnie szukalam takich oplatajacych kostke
więc noś te buty do spodni, żeby nóg Ci nie skróciły (ja tak robię )

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
hm.. z krotkich spodnic/sukienek tez chyba powinnam zrezygnowac?
tak

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
hihi dziekuje za mile slowa wlasnie tak mysle nad tym miedzianym blondem.. dzisiaj przejde sie do sklepu i popatrze na te farby
eh nie potrafie sie tak umalowac.. tyle razy probowalam i ni huhu tzn jesli masz na mysli cos w tym stylu: http://ponine.files.wordpress.com/20...pinuplover.jpg nie potrafie zrobic sobie prostej kreski dlatego robie sobie lekkie przydymione oko i na to czarna kreska eyelinerem na gorze i tusz wtedy cwicze a nie widac ze krzywa i przede wszystkim wlasnie oczka podresla
fajną sprawą jest kredka do oczu (miękka) z gąbeczką do rozcierania. Często sama jej używam, bo czasmi fajnie ponosić takie "nieostre" kreski. Wiadomo do eyelinera potrzeba wprawy. Jest ich cała masa do wyboru: w płynie, we flamastrze, w kremie. Mi np ciężko maluję się tym flamastrem, mimo że w płynie umiem kreskę szybko i prosto namalować

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Hm.. a jak z sukienkami? jakie powinnam nosic? mysle ze fajnie mi w tej czarnej co mam na jednym zdjeciu, jest obcinana pod biustem i puszczona luzno do kolan ale jakie jeszcze?
z sukienek proponowałabym te o podwyższonej tali (właśnie te odcinane pod biustem). Z sukienek - te rozkoszowane (takie w kształcie litery A). Zrezygnowałabym z obcisłych sukienek ze względu na to, że brzuszek będzie odstawał, będzie widoczny (a chyba nikt nie chce ciągle wciągać brzucha). Zbyt luźne sukienki raczej się chyba też nie nadają (bo jak dla mnie wtedy wyglądałabyś na większą niż w rzeczywistości jesteś)

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

yyy znikła mi opcja "edytuj" .
Zrobiłam błąd miało być: Ze spódnic- te rozkoszowane (takie w kształcie litery A)
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:09   #29
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Zielony cien mi do wczesniejszych wlosow raczej nie pasowal, ale moze do rudych faktycznie bedzie
Dziekuje za rady dotyczace ubran te zestawy bardzo mi sie podobaja, no moze oprocz tego ostatniego a ta zielona bluzeczka jest po prostu przepiekna

Hm.. a jak z sukienkami? jakie powinnam nosic? mysle ze fajnie mi w tej czarnej co mam na jednym zdjeciu, jest obcinana pod biustem i puszczona luzno do kolan ale jakie jeszcze?
Te zestawy to tylko przykłady, chciałam pokazać w jakich kolorach moim zdaniem byłoby Ci do twarzy. Myślę, że spodnie rurki też by Ci pasowały - mam podobną do Ciebie figurę (oprócz tego, że jestem wyższa) i uważam, że dobrze wyglądam w rurkach, lepiej niż w zwykłych prostych spodniach czy dzwonach. Musiałabyś jakieś przymierzyć i sama stwierdzić czy Ci się podoba ale na moje oko wyglądałabyś korzystnie. Np. czarne rurki + luźniejsza bluzeczka w jakimś miłym kolorze
Zgadzam się co do sukienek, bardzo ładnie wyglądasz w tej czarnej, właśnie ten krój jest idealny. Też właśnie takie wybieram bo jak już pisałam mam podobną figurę.
Pozdrawiam serdecznie!
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 07:48   #30
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Po tylu podpowiedziach juz chyba nie bedziesz miała problemu z decycją Więc jak przejdziesz metamorfoze to wstaw swoje nowe zdjęcia Szczerze,nie moge sie doczekać kiedy cie zobacze w nowej odsłonie. Zycze powodzenia!
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.