Garnier - krem Podstawa Pielęgnacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 14:59   #1
Arashy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka.
Wiadomości: 249

Garnier - krem Podstawa Pielęgnacji


Jeżeli podobny wątek juz był to kajam się w przeprosinach i proszę o nakierowanie, bo mnie przez wyszukiwarkę sie nie udało znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi. Dopuszczam jednak, ze po prostu wpisałam nieodpowiednią kombinację słów i to co mnie interesuje "gdzieś tam jest".

Otóż...

Dostalam w prezencie krem Garnier Skin Naturals - Podstawa Pielęgnacji, Krem przeciwzmarszczkowy na Dzień. Z chęcią bym go zaczęła używać, ale nurtuje mnie pewna rzecz. Czytałam bowiem kiedyś, że kremy Garniera lubią niejako "przyzwyczajać" skórę do siebie, czyli uzależniać ja od siebie. Nie do końca zrozumiałam o co wtedy chodziło, więc byłabym wdzięczna za jakieś sensowne opinie na ten temat - mianowicie czy jest to w ogóle możliwe, a jeśli tak to czy bardzo ciężko jest skórę potem od tego kremu "odzwyczaić".
I zaznaczam, ze nie chodzi mi o sytuację, w której nagle przestaję stosować krem - bo wiem, ze skóra której nagle pozbawiamy składników odżywczych, jakich potrzebuje, poprzez odstawienie kremów ma prawo stracić na wyglądzie, nawilżeniu itd. A raczej o sytuacje, w której skóra nie chce przyjmować żadnego innego kremu poza tym jednym jedynym.

Zdaję sobie sprawę, że pytanie brzmieć może nieco śmiesznie, ale ponieważ nie znam się kompletnie, pozwoliłam sobie je zadać

I jeszcze jedno. W przypływie inteligencji robiąc porządki wyrzuciłam sobie pudełko z tego kremu wobec czego nie mam jego składu. Czy któraś z Was ma możliwość udostępnienia mi go? Chciałam poprosić o jego analizę, ale trudno mi zrobić to bez składu.

Będę bardzo dźwięczna za pomoc.
__________________
W imię dysku i stacji i monitora ciekłokrystalicznego.
Enter!



Edytowane przez Arashy
Czas edycji: 2010-12-09 o 15:04
Arashy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.