jak dobrać podkład, fluid? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 19:46   #1
Gosiulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Question

jak dobrać podkład, fluid?


mam lekkie problemy z doborem odpowiedniego , w miarę dobrze pokrywającego fluidu. Mam strasznie jasną cerę . moze znacie jakieś fajne kosmetyki tego typu ?
Gosiulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 08:46   #2
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

Hej . Ja tez mam bardzo jasna cere, i tez zawsze mialam problem z podkladem. Ja uzywam podkladu antybakteryjnego z under 20 kolor naturalny . Patrz zawsze na nadgarstku, nanoszac odrobinke na nadgarstek i rozmazujac
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:19   #3
mloden
Przyczajenie
 
Avatar mloden
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 12
GG do mloden
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

przeciesz koloryt skory jest jasniejszy o wiele na NADGARSTKU niz na twarzy, ja nie wiem czemu wszyscy uwazaja ze powinno sie wlasnie w tym miejscu sprawdzac fluid :.... jak juz to sprawdza sie na zuchwie badz na szyji. Ja polecam wybrac sie do inglot. Sama uzywam fluidow od nich i ceny nie sa jakos strasznie wygórowane. A ekspedientka Ci dobierze kolor , naniesie na twoja twarz i sama zobaczysz efekt.
__________________
Tych, którzy spodziewają się znaleźć rozwiązanie problemu we własnym umyśle, a nie dzięki studiowaniu faktów, może spotkać przykre rozczarowanie.....
mloden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 11:35   #4
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

Najlepiej to poprosić o próbki i wymaziać się w domu, żeby sprawdzić jak się podkłąd zachowuje na twarzy.
Osobiście próbowałam dobierać kolor tak jak Mloden mówi i nigdy nie trafiałam. Ani sprawdzając sama robiąc linię policzek, żuchwa, szyja, ani przy pomocy konsultantki z Inglota.

Próbki, próbki, próbki. Niestety podkłady idealne w sklepie, na codzień mogą okazać się nie odpowiednie, bo w trakcie dnia mogą ciemnieć, schodzić zbyt szybko i takie tam.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 11:38   #5
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

ja też nie mam pojęcia co ludzie z tym nadgasrkiem... podkład sprawdza się tak jak napisałaś na żuchwie albo na szyi... przecież ręka a buzia to chyba co innego... hm ja też nie mogę znaleźć dla siebie podkładu bo mam jasną cerę i boję się że jak kupię podkład najjaśniejszy to będę wyglądała jak trup... dlatego zawsze kupuję delikatnie ciemniejszy i ew rozjaśniam go pudrem...a co myślicie o podkładach i pudrach mineralnych Mary Kay? i podkładzie mineralnym Art Deco? bo słyszałam że ten art deco jest fajny i nawet nie potrzeba pod niego fluidu nakładać tylko nie wiem przy jakiej buźce... czy przy normalnej czy przy jakiejś z problemami lekkimi... no bo cena jest dość wysoka bo jakieś 80zł...

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2011-02-11 o 11:40
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:49   #6
niktwielkiona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 40
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

Podkład/ fluid dobieramy na kości żuchwy i szyi. Też miałam taki problemik z powodu mojej porcelanowej cery. Polecam Ci podkład z Oriflame Giordani Gold o odcieniu porcelanowym (są chyba 3 rodzaje do wyboru: mineralny, ujędrniający i adaptacyjny).
niktwielkiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 05:49   #7
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

Ja od wewnetrznej strony reki+nadgarstka , mam taki sam kolor skory . Dlatego tez sprawdzam na nagdarstku.
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 20:40   #8
Iwa1631
Raczkowanie
 
Avatar Iwa1631
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 232
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

Pharmaceris podkłąd Ivory ....meega jasny, Czyli dla mnie
Iwa1631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 14:46   #9
monikkzdw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

Dziewczyny, jesli nie wiecie jak dobrać fluid to po prostu same stwórzcie kolor jaki wam pasuje. Ja kupiłam kilka odcieni podkładu i mieszam je ze sobą po prostu, zajmuje to sekundkę a uzyskuję pożądany odcień. Np. a kwietniu moja cera potrzebuje zupełnie innego koloru niż w lipcu ( twarz się opala, bądź opala wolniej od reszty ciała) wtedy mieszam je w taki sposób, by mieć odcień jakiego aktualnie potrzebuję. Dużo trudniej byłoby mi za każdym razem szukać odpowiedniego fluidu po drogeriach
monikkzdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 15:10   #10
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

Opcja fajna pod warunkiem, że Twoja skóra nie reaguje alergicznie na większość podkładów. Czasem znalezienie takiego podkładu już graniczy z cudem.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 15:22   #11
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Unhappy Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

Jak dobrze dobrac kolor pudru ? moze ktoras z was jest posiadaczka kryolan puder TRANSPARENTNY? planuje go kupic ale nie mam pojecia jaki odcien wybrac nie mam jakos bardzo ciemnej karnacji ale latwo sie opalam i raz na jakis czas chodze na solarium nie jestem blada ale tez nie jestem jakos bardzo opalona PROSZE doradzcie
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 11:48   #12
AnotherIdentity
Raczkowanie
 
Avatar AnotherIdentity
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 115
Dot.: jak dobrać podkład, fluid?

Iwa 1631-

Niestety ciemnieje w ciągu dnia )

Edytowane przez AnotherIdentity
Czas edycji: 2013-04-26 o 11:49
AnotherIdentity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.