Rozjaśnianie włosków na ciele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-14, 16:09   #1
201712222222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12

Rozjaśnianie włosków na ciele



Edytowane przez 201712222222
Czas edycji: 2014-06-27 o 20:19
201712222222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:21   #2
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Rozjaśnianie włosków na ciele

Nie wiem, czy rozjaśniacz do włosów to jest dobry pomysł.
Rozjaśniające działanie ma napar z rumianku (może być mocniejszy) - o ile nie masz uczulenia. Włoski rozjaśnia też woda utleniona (a przy okazji osłabia).
A regularna depilacja woskiem na gorąco nie pomaga? No i czy byłaś u endokrynologa, bo jesli owłosienie jest nadmierne, to może jakiś problem hormonalny?
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:38   #3
201712222217
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Rozjaśnianie włosków na ciele

****

Edytowane przez 201712222217
Czas edycji: 2014-06-27 o 20:11
201712222217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:58   #4
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Rozjaśnianie włosków na ciele

Ale ja nie mówiłam o woskowaniu plastrami w domu, tylko w gabinecie kosmetycznym. Przy regularnych zabiegach włosy odrastają jednak słabsze, cieńsze i robi się ich mniej. Kwestia ich wrastania jest indywidualna, ale można to złagodzić przy odpowiedniej pielęgnacji (peelingi, nawilżanie).
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 02:50   #5
Katja1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśnianie włosków na ciele

Uwazam ,ze pomysł z rozjasnianiem tych włosów w ten sposób to dramat dla Twojej skóry. Moze i efekt jest gdy włoski ma jasne ale potwornie niszczysz tym zabiegiem swoja skórę!!! Poszukaj innej opcji.
Katja1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:09   #6
201712222217
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Rozjaśnianie włosków na ciele

****

Edytowane przez 201712222217
Czas edycji: 2014-06-27 o 20:10
201712222217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:19   #7
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozjaśnianie włosków na ciele

Znam ten ból Używałam przez długi Sally Hansen, ale preparat faktycznie jest drogi, jeżeli chce się go regularnie stosować.
Obecnie od ok. 2 - 3 lat używam zwykłego rozjaśniacza do włosów z Deli (kosztuje 5 zł), sprawdza się b. dobrze i nie zauważyłam nadmiernego przesuszenia skóry, nigdy się nim nie poparzyłam, a uczucie dyskomfortu jest mniejsze niż po użyciu S.Hansen.
Na skórę nakładam krem natłuszczający, a następnie przygotowuję mieszaninę (z jednej saszetki). Na włoskach trzymam nie dłużej niż pięć minut, spłukuję intensywnie letnią wodą.
Zbadaj sobie w laboratorium poziom testosteronu, zazwyczaj osoby, które borykają się z tego typu problemami mają go nadmiar
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 16:50   #8
rossaley
Przyczajenie
 
Avatar rossaley
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Rozjaśnianie włosków na ciele

jak pewnie wiele dziewczyn ( a zwłaszcza brunetek ) mam problem z ciemnymi włoskami na rękach, od zawsze były troche widoczne ale jako dziecko postanowiłam pozbyć się ich i zrobiłam to czego załuje - zgoliłam je. Idą kolejne wakacje a ja nie moge pozbyc sie kompleksów i bez obaw wyjsc w stroju kapielowym aby caly czas czegos sprytnie nie zakryc. czy to wloski na rękach czy na brzuchu.. obszukałam chyba wszystkie mozliwe fora w internecie na ten temat, dziewczyny pisały ze `slyszaly o farbowaniu wloskow ` ale zadna nie pokusiła sie zeby to opisac, i oto ja pełna obaw postanowiłam wypróbować tę metode, dlugo zwlekałam aż wkoncu nadszedl ten dzien. Kupiłam sobie zwykły rozjasniacz do wlosow firmy delia kosztowal około 5 zl w rossmanie , postepowalam tak jak w instrukcji tylko ze zamiast nalozyc farbe na głowe , wysmarowałam sobie nią ręce , brzuch . nie bylam zbytnio przekonana do tej metody bo przeciez na kazdej lepszej farbie i czyms rownie chemicznym pisze zeby uwazac na kontakt ze skora, no cóz raz sie zyje stwierdziłam. Trzymałam to na skorze jakies 45-50 minut to troche za dlugo , jezeli ktoras z was postanowi sprobowac tej metody zalecam trzymac tyle ile napisano na opakowaniu, w tym przypadku 35 maksymalnie 40 minut, gdyz skora rowniez sie wybiela , na miejscach w ktorych trzymalam farbe krocej tego nie ma, ale moja jedna ręka jest cala w jasnych plamach, ktore powoli znikaja. sposob łatwy, tani a lepszego chyba nie znajdziecie, slyszlam o jakims produkcie sally hasen czy cos takiego kosztuje okolo 20 -30 zlotych a pewnie dziala podobnie jak ten zwykly rozjasniacz. minusem jest fakt ze miejsca posmarowane farba troche swedza a nie mozna sie podrapac, po za tym trzeba uwazac zeby czegoś nie pobrudzić ale dla efektu da sie zniesc te kilka minut. Nie moge sie napatrzec na moje ręce wloski są , ale jaśniutkie jak u prawdziwych blondynek, wreszcie wygladaja kobieco ! nie chcialam depilowac rąk bo nie dosc ze takie gole ręce wygladaja dziwnie i nie naturalnie to jeszcze co jakis czas trzeba się z tym bawic zeby nie bylo ich widac, na razie jestem ciekawa czy pojawia sie jakies odrosty na moich rekach, ale wszystko w swoim czasie. Dziewczyny z czystym sumieniem polecam wam tą metode, sprawdziłam ją na sobie i rozwiązałam swoj problem szybko, tanio i bezboleśnie . Polecam !
rossaley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 16:54   #9
201712222217
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Rozjaśnianie włosków na ciele

****

Edytowane przez 201712222217
Czas edycji: 2014-06-27 o 20:10
201712222217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:06   #10
201702081016
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 162
Dot.: Rozjaśnianie włosków na ciele

Ja właśnie kupiłam rozjaśniacz Joanna i będę nim rozjaśniać włosy na ciele. Ogólnie mam bardzo dużo włosów na ciele. Właściwie nie ma u mnie takie miejsca, które nie byłoby nimi pokryte. Najgorzej jest na brzuchu. Rosną tam ciemne i grube. Postanowiłam spróbować tej metody. Depilacja nie wchodzi w grę, bo dziwnie to wygląda, gdy jestem tym miejsca łysa, a na reszcie ciała pokrywa mnie lekki meszek. Musiałabym cały meszek również wyeliminować, a on akurat mi nie przeszkadza. mam nadzieję, że ta metoda będzie świetna.
201702081016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 13:24   #11
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Rozjaśnianie włosków na ciele

Cytat:
Napisane przez dzikiJ Pokaż wiadomość
Ja właśnie kupiłam rozjaśniacz Joanna i będę nim rozjaśniać włosy na ciele. Ogólnie mam bardzo dużo włosów na ciele. Właściwie nie ma u mnie takie miejsca, które nie byłoby nimi pokryte. Najgorzej jest na brzuchu. Rosną tam ciemne i grube. Postanowiłam spróbować tej metody. Depilacja nie wchodzi w grę, bo dziwnie to wygląda, gdy jestem tym miejsca łysa, a na reszcie ciała pokrywa mnie lekki meszek. Musiałabym cały meszek również wyeliminować, a on akurat mi nie przeszkadza. mam nadzieję, że ta metoda będzie świetna.
Moim zdaniem ten rozjaśniacz jest najlepszy: http://www.bangla.babyonline.pl/foto...39_01_6249.jpg
Nie podrażnia tak skóry, a włoski rozjaśnia wręcz do przezroczystości. Jest lepszy niż mocniejszy z tej samej serii.

Ja przed rozjaśnianiem smaruję skórę byle jakim kremem. Wtedy nie mam problemu z podrażnieniami, skóra nie piecze, tylko się zaczerwienia, ale to schodzi po 5 minutach.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-07 14:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.