Zabieg pod oczy bl'ane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 19:03   #1
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182

Zabieg pod oczy bl'ane


Mam pytanie: czy ktoś zna ten zabieg? korzystal z niego?
Mam kiepską skórę pod oczami, największy problem mam z cieniami.
Taki opis znalazlam na stronie jednego z salonów, w ofercie którego jest ten zabieg:

"Ekskluzywny zabieg okolic oczu, którego zaletą jest natychmiastowy efekt ujędrnienia, wygładzenia zmarszczek, redukcji woreczków tłuszczowych oraz cieni pod oczami. Zabieg jest połączeniem działania dwufazowej ampułki z proteinami jedwabiu oraz maski, która powoduje całkowitą regenerację włókien kolagenowych i usprawnia metabolizm skóry. Ampułka wprowadzana jest przy pomocy rewolucyjnego urządzenia firmy Bl’ane. Pobudzająca, zimna maska dobierana stosownie do potrzeb skóry wokół oczu, odblokowuje kanaliki łzowe, a także niedostrzegalne gołym okiem naczynka włosowate. Drenujący masaż okolic oczu usprawnia przepływ krwi, pobudza krążenie i zmniejsza oznaki zmęczenia, a skoncentrowany ekstrakt z ziół wmasowany przed maską działa silnie przeciwzmarszczkowo. Na koniec zabiegu stosujemy specjalnie zaprojektowane okulary Sens-Eye z podczerwienią.

Wszystko to daje doskonały efekt odprężenia oczu narażonych na długotrwały wysiłek taki jak: czytanie, praca przy komputerze, klimatyzacja. Poczuj jak oznaki stresu, zmęczenia, sińce i opuchnięcia znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!"

Chciałabym spróbować, ale cena trochę mnie ostrasza - około 300 zł za jeden zabieg.
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 19:49   #2
suvetar
Raczkowanie
 
Avatar suvetar
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Zabieg pod oczy bl'ane

Skomplikowany bełkot napakowany atrakcyjnymi hasłami typu "ekskluzywny", "natychmiastowy", "przeciwzmarszczkowy" , "całkowita regeneracja", "rewolucyjne urządzenie". Urzekły mnie te okulary z podczerwienią

Na moje oko wyciąganie kasy i obiecywanie gwiazdki z nieba.

EDIT: Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że początek tekstu to litania ujędrniająco-odmładzająca, anihilacja zmarszczek i inne cuda... a w podsumowaniu dowiadujemy się, że zabieg daje "efekt odprężenia oczu". Odprężenie oczu za trzy stówy? Wolę wziąć długą kąpiel i porządnie się wyspać, a pieniądze wydać na torbę kosmetyków o bardziej konkretnym działaniu. A nie jakieś efemeryczne odprężenie, które zmyje się po kilku dniach.

Edytowane przez suvetar
Czas edycji: 2013-11-20 o 19:39
suvetar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.