Jak ¶ci±æ w³osy? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-15, 11:46   #1
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 90

Jak ¶ci±æ w³osy?


Cze¶æ dziewczyny!
Szukam jakiej¶ fajnej fryzury dla siebie, ale kompletnie nie mam pomys³u.
Nie chce za bardzo ¶cinaæ w³osów.

W³osy mam mniej wiêcej za ³opatki.


Ni¿ej dodaje swoje zdjêcie, które nie jest do koñca aktualne... (ma z rok).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 483419_355531847880319_1324546586_n.jpg (5,2 KB, 174 za³adowañ)
__________________


rdzaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 22:13   #2
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

Hmm, na zdjeciu nie wiele widac :p nie widac czy masz wlosy proste czy bardziej cieniowane, czy masz ich duzo, czy raczej nie...
Coz, jesli sa proste moze wycieniuj? Grzywka na bok tez bedzie dobrym pomyslem. Chyba ze nie boisz sie zmian i mozesz skrocic wlosy sporo.
Fajna fryzurka bedzie np bob taki dluzszy, swietna twarzowa fryzurka ktora bardzo ladnie nadaje wlosom objetosci
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 22:33   #3
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

W³osy mam strasznie cienkie i zniszczone. Nie s± idealnie proste, bo krêc± siê przy koñcach i grzywkê mam te¿ na bok aktualnie.

W³a¶nie boba nie chce, bo kiedy¶ czêsto siê ¶cina³am tak. Teraz zapuszcza³am w³osy i nie wiem co z nimi zrobiæ.
__________________


rdzaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 11:30   #4
Myszka19801
Przyczajenie
 
Avatar Myszka19801
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

Dodaj jakie¶ nowe zdjêcie, ale tak, ¿eby by³o wiecej widaæ.
Myszka19801 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 13:23   #5
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomo¶ci: 245
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

Bob nie musi byæ krótki. Taki d³u¿szy wygl±da zawsze dobrze i stylowo, np. tu:
http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...dlugi-bob1.jpg
http://cdn9.glamka.smcloud.net/t/pho...ura_129108.jpg - z grzywk± na bok.
Je¶li w³osy Ci siê faluj±, delikatnie krêc± to te¿ dobrze, bo taki pognieciony te¿ mo¿e fajnie wygl±daæ.
Pó¼niej bêdê mia³a wiêcej czasu, to wrzuce jakie¶ inne fryzurki.
Napisz czy w³osy s± wycieniowane, czy s± grube i gêste czy mo¿e przeciwnie. Jak siê uk³adaj±, czy s± podatne.
Bo mamy troszkê za ma³o informacji.
__________________
"Gdybym tylko mia³ broñ, by³by¶ pierwszy kogo bym odwiedzi³ z ni±"
rednails202 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 22:36   #6
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

Postaram siê co¶ dodaæ nowszego jutro ^^

Moje w³osy s± po prostu koszmarne. Wycieniowane by³y, ale w sumie ostatnio je ¶cina³am chyba z 1,5 roku temu. (mo¿e raz jeszcze by³y podcinane, ale nie pamiêtam) ^^

Koñcówki mi siê nie rozdwajaj±, w³osy s± cienkie, przesuszone (jak siano i muszê nak³adaæ na nie od¿ywki itp)., rzadkie i nawet zastanawiam siê czy sobie w³osów nie doczepiæ... Nie chc± siê za bardzo uk³adaæ i nawet jak s± spryskane ton± lakieru to raczej fryzury szybko mi siê rozburzaj±. Do tego tworz± mi siê ko³tuny i nawet olejowanie nie bardzo pomaga.
Zale¿y mi raczej na d³u¿szych w³osach, bo te krótkie i do ramion zwyczajnie mi siê znudzi³y.
__________________


rdzaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-19, 09:30   #7
avokia
Raczkowanie
 
Avatar avokia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

" Koñcówki mi siê nie rozdwajaj±, w³osy s± cienkie, przesuszone (jak siano i muszê nak³adaæ na nie od¿ywki itp)., rzadkie i nawet zastanawiam siê czy sobie w³osów nie doczepiæ... Nie chc± siê za bardzo uk³adaæ i nawet jak s± spryskane ton± lakieru to raczej fryzury szybko mi siê rozburzaj±. Do tego tworz± mi siê ko³tuny i nawet olejowanie nie bardzo pomaga.
Zale¿y mi raczej na d³u¿szych w³osach, bo te krótkie i do ramion zwyczajnie mi siê znudzi³y. .... " po tym opisie widzê , ¿e zapuszczanie nie ma sensu . W³osy trzeba znacznie podci±æ , zregenerowaæ i dopiero zapuszczaæ . Nie mówiê tego z³o¶liwie , tylko obiektywnie . Doczepiane w³osy znacznie obci±¿aj± cebulki i w rzeczywisto¶ci wypada ich jeszcze wiêcej .
avokia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 11:14   #8
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

Wiem, ¿e powinnam je obci±æ ale stwierdzi³am, ¿e siê nie poddam. Od dawna marzê o d³ugich w³osach, a ich obcinanie mi nie pomo¿e. Przez wzglêdy zdrowotne nie mam szans na piêkne i zdrowe w³osy. Za to upar³am sie na d³ugie, bo to mój cel i zdania nie zmieniê. Wiem, ¿e to g³upie i bez sensu, ale jak od lat mog³am tylko poparzyæ o d³u¿szych w³osach tak teraz kiedy mam okazjê chcê je zapu¶ciæ .
__________________


rdzaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-19, 14:51   #9
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomo¶ci: 245
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

W takim razie po co ten w±tek i pytanie "jak ¶ci±æ w³osy?", skoro nie chcesz ich obcinaæ?
__________________
"Gdybym tylko mia³ broñ, by³by¶ pierwszy kogo bym odwiedzi³ z ni±"
rednails202 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-19, 22:28   #10
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

Chcê je obci±æ, ale nie du¿o. Dziewczyna wy¿ej pisa³a o znacznym podciêciu, czyli w moimi mniemaniu powrocie do krótszych fryzur. CZEGO NIE CHCÊ ROBIÆ!

Chcê je obci±æ np do takiej d³ugo¶ci http://fryzurydlugie.blox.pl/resource/z2571071X.jpg

http://www.fryzury-galeria.net/Image...rotkie-120.jpg co¶ takiego i krótsze ju¿ nie wchodzi w grê.

D³u¿sze w³osy zawsze mo¿na zwi±zaæ, podkrêciæ wyprostowaæ i to fajnie wygl±da, a krótkie fryzury wygl±daj± praktycznie zawsze tak samo.
__________________


rdzaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-20, 20:25   #11
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomo¶ci: 245
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

No tak ale dziewczyna dobrze Ci radzi
bo co z tego, ¿e bêdziesz mia³a wymarzone, d³ugie w³osy jak s± zniszczone i brzydkie.
Moim zdaniem lepiej obci±æ i dbaæ o nie- hodowaæ piêkne i zdrowe. Ja sama tak w³a¶nie zrobi³am.
Rok temu zrobi³am sobie d³ugie warkoczyki, po 2 miesi±cach zdje³am i wypad³a mi ok. po³owa z moich w³osów (obci±¿one cebulki) a to co zosta³o by³o mocno zniszczone. ¯eby zostawiæ tylko zdrowe w³osy musia³abym obci±æ je na krótko, a tego nie chcia³am, dlatego zniszczone koñce obcina³am regularnie przez kilka miesiêcy jednocze¶nie bardzo dbaj±c o w³osy.
Wiadomo, by³y krótsze ale teraz hoduje ju¿ zdrowe w³osy. Dlatego namawiam do podciêcia i obcinania ich regularnie.
I uwa¿am ¿e jest zupe³nie odwrotnie ni¿ piszesz: nawet je¶li masz d³ugie w³osy, a zniszczione, to nic z nimi nie zrobisz. Pewnie bêdziesz zwi±zywaæ w kitke/koka, bo z takim sianem to przecie¿ masakra.
Ale rób jak uwa¿asz, mo¿esz delikatnie wycieniowaæ sobie w³osy z przodu, np. tak: http://img.styl.fm/resize/w410/newsy...30/1532656.jpg.
__________________
"Gdybym tylko mia³ broñ, by³by¶ pierwszy kogo bym odwiedzi³ z ni±"
rednails202 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 22:18   #12
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

Wiem, ¿e najlepiej by³oby je obj±æ wgl na krótk± ale ju¿ próbowa³am i to i tak nic nie pomog³o. Problemy z w³osami mam przez leki i nawet witaminy i drogie od¿ywki nie pomagaj± :/ Moze regularne podcinanie koñcówek pasuje.

Ale w sumie podoba mi siê twoja propozycja
__________________


rdzaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-21, 08:45   #13
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomo¶ci: 245
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

w takim razie ¿yczê powodzenia w walce.
__________________
"Gdybym tylko mia³ broñ, by³by¶ pierwszy kogo bym odwiedzi³ z ni±"
rednails202 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-21, 14:33   #14
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

Cytat:
Napisane przez rednails202 Poka¿ wiadomo¶æ
No tak ale dziewczyna dobrze Ci radzi
bo co z tego, ¿e bêdziesz mia³a wymarzone, d³ugie w³osy jak s± zniszczone i brzydkie.
Moim zdaniem lepiej obci±æ i dbaæ o nie- hodowaæ piêkne i zdrowe. Ja sama tak w³a¶nie zrobi³am.
Rok temu zrobi³am sobie d³ugie warkoczyki, po 2 miesi±cach zdje³am i wypad³a mi ok. po³owa z moich w³osów (obci±¿one cebulki) a to co zosta³o by³o mocno zniszczone. ¯eby zostawiæ tylko zdrowe w³osy musia³abym obci±æ je na krótko, a tego nie chcia³am, dlatego zniszczone koñce obcina³am regularnie przez kilka miesiêcy jednocze¶nie bardzo dbaj±c o w³osy.
Wiadomo, by³y krótsze ale teraz hoduje ju¿ zdrowe w³osy. Dlatego namawiam do podciêcia i obcinania ich regularnie.
I uwa¿am ¿e jest zupe³nie odwrotnie ni¿ piszesz: nawet je¶li masz d³ugie w³osy, a zniszczione, to nic z nimi nie zrobisz. Pewnie bêdziesz zwi±zywaæ w kitke/koka, bo z takim sianem to przecie¿ masakra.
Ale rób jak uwa¿asz, mo¿esz delikatnie wycieniowaæ sobie w³osy z przodu, np. tak: http://img.styl.fm/resize/w410/newsy...30/1532656.jpg.
Popieram w 100%!!! Rozumiem, ¿e chcia³aby¶ mieæ d³ugie w³osy, bo kiedys te¿ na si³ê zapuszcza³am Jednak naprawde zastanów siê, czy jest sens zapuszczaæ w³osy które s± zniszczone, bo to siê zupe³nie mija z celem. Bed± d³ugie, ale skoro bêd± zniszczone, nie bêdzie to estetycznie wygl±da³o, tylko wrêcz odwrotnie. A mijam na ulicy wiele dziewczun które uwa¿aj±, ¿e d³ugi w³os poprostu ju¿ z zasady ³adnie wyglada bo jest d³ugi, nie wazne ¿e spalony, zniszczony od po³owy d³ugo¶ci, etc. etc.
Oczywi¶cie to Twoja decyzja ale z tego co widzê, nie tylko ja tak uwa¿am. Lepiej miec krótsza fryzurkê, ktora napewno zrobi wrazenie bo wlosy beda zdrowe, ni¿ suche siano do pasa.
Druga sprawa jest taka, ¿e maj±c rzadkie w³osy, pomy¶l czy zapuszczanie ich bêdzie dobrym pomys³em te¿ z tego wzglêdu. Bo w³osy które s± rzadkie, wcale nie wygladaj± dobrze kiedy s± d³ugie-tworz± siê tylko takie wisz±ce piórka, natomiast po skróceniu zyskuj± na objêto¶ci.
Zrobisz jak zechcesz, ale czasem nie ma poprostu sensu zapuszczaæ w³osów na si³ê- kiedy ich kondycja pozostawia wiele do zyczenia, lub tez s± cienkie i jest ich ma³o.
Pozdrawiam
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-21, 21:56   #15
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Jak ¶ci±æ w³osy?

Moje w³osy naprawdê pozostawiaj± wiele do ¿yczenia i choæby sam kolor chcia³abym zmieniæ. Jednak podejrzewam, ¿e dekoloryzacja w ich stanie je dobije, a zapuszczanie odrostów to te¿ g³upi pomys³. (bêdê po prostu ¶miesznie wygl±daæ)
W sumie macie racje, ale wizja krótkiej fryzury wci±¿ mnie przera¿a.
__________________


rdzaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-21 21:56:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.