Czas na zmiany, ale jakie? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-09, 13:25   #1
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239

Czas na zmiany, ale jakie? ;)


Witajcie
Naszła mnie ochota na zmiany, tylko hmm... nie wiem od czego zacząć
Wstawiam zdjęcie na którym jestem prawie bez makeup-u , żeby łatwiej było określić co i jak Skóre mam taką różowawą, teraz przez słońce duuużo piegów, chciała bym coś zrobić z wlosami, ubiorem
Co do sylwetki mam 1,70 m wzrostu, raczej szczupłą budowę ciala z szerszymi biodrami i większym biustem i duzym wcięciem w tali z odrobina boczków :d ( też dodaję zdjęcie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0080.jpg (73,2 KB, 461 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0432~2.jpg (70,3 KB, 305 załadowań)
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 13:29   #2
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Aa i mam 24 lata, prawie 25
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 14:16   #3
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to stan skory - wyglada na bardzo przesuszona, zwlaszcza wokol oczu! Czy odpowiednia ja nawilzasz?
Wydaje mi sie, ze kolor wlosow bardzo Ci pasuje. Jesli Ci sie znudzil, moglabys ewentualnie przyciemnic o ton, dwa, nie wiecej.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 14:54   #4
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to stan skory - wyglada na bardzo przesuszona, zwlaszcza wokol oczu! Czy odpowiednia ja nawilzasz?
Wydaje mi sie, ze kolor wlosow bardzo Ci pasuje. Jesli Ci sie znudzil, moglabys ewentualnie przyciemnic o ton, dwa, nie wiecej.
Odnosnie skóry, nawilżam ale jesli jednego dnia ominę krem, to potem jest od razu tak jak na zdjęciu... A wokół oczu niestety mam takie male zmarszczki, od mrużenia oczu(wada wzroku) teraz juz noszę soczewki, wiec się nie pogłebiają, ale niestety nie zniweluję ich niczym juz chyba ...

Odnosnie włosow to własnie chciałam przyciemnić, ale nie wiem na jaki? Bardziej ciemny blond, czy brąz ?
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 15:47   #5
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Masz urodę blondynki, po co chcesz na siłę przyciemniać włosy? Ja bym nie szła w tę stronę, myślę, że to może cię tylko dodatkowo postarzyć, bo już cera działa ci bardzo na niekorzyść. Poczytaj o makijażu dla opadających powiek.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 16:14   #6
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to stan skory - wyglada na bardzo przesuszona, zwlaszcza wokol oczu! Czy odpowiednia ja nawilzasz?
Wydaje mi sie, ze kolor wlosow bardzo Ci pasuje. Jesli Ci sie znudzil, moglabys ewentualnie przyciemnic o ton, dwa, nie wiecej.
dokładnie to samo pomyślałam.. skóra pod oczami mocno przesuszona i zmarszczki są dość widoczne. Zainwestuj w dobry krem pod oczy. Moja kosmetyczka radzi nakładać najpierw jakiś lekki krem pod oczy, a potem drug,ą warstwę bardziej treściwego - na wieczór oczywiście, jak już nie zamierzasz nakładać makijażu. T druga warstwa cięższego kremu powoduje, że krem pod spodem lepiej się wchłonie itd.
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 17:27   #7
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Jesli w ogole chcesz przyciemniac to sugerowalabym tylko o kilka tonow, ladnie jest Ci w jasnym blondzie. Moze ewentualnie jak ponizej, ale naprawde mocno bym to przemyslala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51294eb885d9385f52ed5cbced1c9d07.jpg (18,2 KB, 68 załadowań)
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 17:43   #8
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Dzięki dziewczyny a polecicie może jakieś dobre nawilzacze pod oczy i ogólnie do twarzy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 19:26   #9
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Krem Avene tolerance bardzo dobrze nawilza, jest dla cery wrazliwej, ale nie polecam jesli masz sklonnosci do niedoskonalosci bo moze zapychac.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 15:39   #10
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Witajcie
Naszła mnie ochota na zmiany, tylko hmm... nie wiem od czego zacząć
Wstawiam zdjęcie na którym jestem prawie bez makeup-u , żeby łatwiej było określić co i jak Skóre mam taką różowawą, teraz przez słońce duuużo piegów, chciała bym coś zrobić z wlosami, ubiorem
Co do sylwetki mam 1,70 m wzrostu, raczej szczupłą budowę ciala z szerszymi biodrami i większym biustem i duzym wcięciem w tali z odrobina boczków :d ( też dodaję zdjęcie)
na pierwszym miejscu powinnaś intensywnie zadbać o stan skóry wokół oczu bo jest na obecną chwilę fatalny, myślałam że masz z 38 lat. Sama używam azjatyckich specyfików na okolice oczne więc nic dostępnego u nas nie mogę polecić poza ogólnodostępnym serum z witaminą c jako dodatek do głównego nawilżacza no i koniecznie okulary przeciwsłoneczne.
Kolor włosów moim zdaniem Ci pasuje, masz taką zimną urodę więc nie kombinowałam bym z żadnymi rudościami, czy miodowymi odcieniami włosów bo w połączeniu z różowawą cerą mogą dać efekt prosiaka. Z kolei ciemne moga Cię przytłoczyć. Jak się ubierasz i co Ci nie pasuje w dotychczasowym stylu ubierania? Masz zgrabne proporcjonalne ciało więc specjalnych tricków ubraniowych nie musisz stosować
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 18:03   #11
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Ten kolor włosów Ci pasuje, więc jeżeli chcesz przyciemnić o tylko o jeden dwa tony a fryzurke też chciałabyś zmienić czy raczej nie?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 18:38   #12
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na pierwszym miejscu powinnaś intensywnie zadbać o stan skóry wokół oczu bo jest na obecną chwilę fatalny, myślałam że masz z 38 lat. Sama używam azjatyckich specyfików na okolice oczne więc nic dostępnego u nas nie mogę polecić poza ogólnodostępnym serum z witaminą c jako dodatek do głównego nawilżacza no i koniecznie okulary przeciwsłoneczne.
Kolor włosów moim zdaniem Ci pasuje, masz taką zimną urodę więc nie kombinowałam bym z żadnymi rudościami, czy miodowymi odcieniami włosów bo w połączeniu z różowawą cerą mogą dać efekt prosiaka. Z kolei ciemne moga Cię przytłoczyć. Jak się ubierasz i co Ci nie pasuje w dotychczasowym stylu ubierania? Masz zgrabne proporcjonalne ciało więc specjalnych tricków ubraniowych nie musisz stosować
A jakie azjatyckie masz? ;D No niestety zmarszczki mam z wady wzroku i mrużenia przez długi czas oczu, teraz juz nosze kontakty ... Zdaje sobie że pod oczy przydało by sie coś bardzo mocnego ...
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 11:05   #13
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
A jakie azjatyckie masz? ;D No niestety zmarszczki mam z wady wzroku i mrużenia przez długi czas oczu, teraz juz nosze kontakty ... Zdaje sobie że pod oczy przydało by sie coś bardzo mocnego ...
Używałam(próbek z ebaya) i mogłyby Ci pomóc np. te:
http://agathblog.blogspot.com/2013/0...eye-cream.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pod-oczy.html

pod oczy i na całą twarz:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ing-serum.html

chwalony jest również z su:m37(mnie lekko uczulił akurat):
http://agathblog.blogspot.com/2013/0...-flawless.html
http://japonskiekosmetyki.blogspot.c...eye-cream.html

http://firmakokardamakeup.blogspot.c...ating-eye.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:33   #14
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Rzuć opalanie/solarium i stosuj wysokie filtry UV, rzuć palenie jeśli palisz, bo skóra jest w fatalnym stanie - przesuszona i nie wygląda 25 lat... Nawilżaj skórę i stosuj dobry krem pod oczy.
Kolor włosów taki jaki masz idealnie Ci pasuje.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 18:17   #15
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Rzuć opalanie/solarium i stosuj wysokie filtry UV, rzuć palenie jeśli palisz, bo skóra jest w fatalnym stanie - przesuszona i nie wygląda 25 lat... Nawilżaj skórę i stosuj dobry krem pod oczy.
Kolor włosów taki jaki masz idealnie Ci pasuje.
Rzadko się opalam, bo moją skóra ciężko się nadaje do tego :-D teraz tylko jestem na słońcu bo pracuje w szklarni ale mam kremy z filtrem ale może kupię większy dziękuję bardzo za odpowiedź :-*


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:54   #16
avokia
Raczkowanie
 
Avatar avokia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Może delikatna zmiana fryzury http://www.hairstylesidea.us/wp-cont...satisfying.jpg i przyciemnienie np taką farbą http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...mousse-700.jpg
avokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:06   #17
Zelda87
Raczkowanie
 
Avatar Zelda87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 65
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

jest ślicznie, ja bym nic nie zmieniała, ale jeśli potrzebujesz to może jakaś mała korekta mentalna? np drobne doedukowanie/poprawienie nastroju za pomocą fajnych książek? a jeśli koniecznie ma to być poprawka wizerunkowa to może powrót do własnego koloru włosów? wszystkie blondynki do tego namawiam, zwłaszcza jeśli odcień włosów jest taki szarawy- to szalenie oryginalne- takiego koloru niemal nie ma na ulicach! do tego jakaś fajna sukieneczka retro w błękicie i będzie cudnie
Zelda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 21:17   #18
Alan 998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: Czas na zmiany, ale jakie? ;)

Powiem ci że mnie zabiłaś ślicznie wyglądasz po co zmieniać to co jest piękne?
Alan 998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 21:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.