Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-10, 11:58   #301
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej

Ja od niedawna stosuję krem do cery naczynkowej Oillan Ballance i jestem z niego całkiem zadowolona. Nie jest to drogi kosmetyk, a pierwsze efekty już widać. Osobiście kosmetyki naturalne zamawiam zawsze w aptece wysyłkowej Olmed, bo wychodzi zdecydowanie taniej niż w stacjonarnych. Moim zdaniem w głównie takich miejscach warto rozglądać się za nutrikosmetykami.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 11:46   #302
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej

Cytat:
Napisane przez Izma56O Pokaż wiadomość
Ja od niedawna stosuję krem do cery naczynkowej Oillan Ballance i jestem z niego całkiem zadowolona. Nie jest to drogi kosmetyk, a pierwsze efekty już widać. Osobiście kosmetyki naturalne zamawiam zawsze w aptece wysyłkowej Olmed, bo wychodzi zdecydowanie taniej niż w stacjonarnych. Moim zdaniem w głównie takich miejscach warto rozglądać się za nutrikosmetykami.
A co to ma wspólnego z filtrami mineralnymi i kosmetykami naturalnymi? Bo wspomniany krem nie jest ani jednym ani drugim.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 12:22   #303
anulla74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 54
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość

Emulsja Ochronna z mazidel spf 30.To moj aktualny ulubieniec.Przede wszystkim,żeby filtr mineralny dał przyzwoita ochronę UVA ,tlenku cynku musi być 17% lub więcej.Tutaj mamy go 20% więc jest super.Dodatkowo mamy jeszcze dwa ekstakty roślinne chroniące przed UV,dodatkowy plus
Nie ma dwutlenku tytanu,którego nienawidze i osobiście uważam za zbędny ,więc kolejny plus.Lekki,dzięki zmikronizowanym (ale nie nano!) cząsteczkom tlenku cynku nie bieli bardzo.Składowo bardzo fajny,bardzo widocznie przyspiesza gojenie się pryszczy,poprawia stan cery trądzikowej,świetnie wygląda na nim podkład mineralny.No i cena,za 100g ok 60zł,więc nie narzekam.Zamierzam kupić kolejne opakowania,to narazie najlepszy filtr mineralny,jakiego używałam.Naprawdę bardzo dobry.
Uwaga,przez taką zawartość tlenku cynku może lekko wysuszać,dlatego zawsze pod filtr stosuję jakieś nawilżające serum bądz czasem krem
Czyli kolejny raz potwierdza się, że co inna skóra to inny odbiór. Ja go wcale nie odbierałam jako lekki, bielił mocno, ciężko było go rozsmarować - dla mnie nie różnił się od pasty cynkowej.
anulla74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 12:28   #304
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej

Cytat:
Napisane przez anulla74 Pokaż wiadomość
Czyli kolejny raz potwierdza się, że co inna skóra to inny odbiór. Ja go wcale nie odbierałam jako lekki, bielił mocno, ciężko było go rozsmarować - dla mnie nie różnił się od pasty cynkowej.
Tak samo zachowywał się u mnie filtr mineralny Avene, podczas gdy na filmiku na stronie marki pani rozsmarowuje go sobie jak zwykły krem. Nie wiem, być może są osoby, u których filtry mineralne nie dają tego okropnego pobielenia podobnego do, jak napisałaś, pasty cynkowej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-13 13:28:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.