Dr. Hauschka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-27, 08:11   #31
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Uzywalam troche Clarnisa,ktory calkiem mi sie podobal ale najbardziej bylam zachwycona Decleor Aromessence Neroli i jezeli jeszcze kiedykolwiek zdecyduje sie na olejek to tylko ten
ja zużyłam całą buteleczkę Neroli i był super, Clarins dla mnie ładniej pachnie i ciut lepiej się wchłania niż Hauschka.

Miałam 2 produkty Hauschki:
-olejek, który nic nie działał, ale ponieważ lubie olejki, więc prawie pół zużyłam, potem straciłam serce i oddałam koleżance. Nie podrażnił i nie pomógł.
-krem różany, straaasznie ciężki, niestety miałam po nim wysyp pryszczy, koszmar, oddałam Babci-bardzo chwaliła
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:31   #32
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Dr. Hauschka

Pokrótce

Pudry

*jedwabny - fajny, u mnie identycznie zachowuje się dry-flo, zapach świetny, nie mam tłustej cery, więc dry-flo mi wystarcza. Na filtrach rzeczywiście spisuje się świetnie
*rozświetlający sypki - mój ulubiony sypki, również górnopółkowce go nie przebijają, mieszam z dry-flo pół na pół, zapach piękny
*prasowaniec - fajny do poprawek w ciągu dnia, talkowy niestety, pachnie równie pięknie jak sypki, ładna płaska puderniczka z lusterkiem
*brązer - fajny, dość drogi przy małej pojemności, talkowo-mikowy, efekt można stopniować, doś naturalnie wygląda, puderniczka ładna z lusterkiem

Krem różany - fajny zimą, nawet pod filtr przy dużych mrozach, używałam na dzień i na noc, nie zapchał, jest bezparafinowy, ślicznie pachnie, niezwykle wydajny
- ważne aby nie wcierać go jak klasyczne kremy, należy delikatnie stęplować twarz palcami, na których jest dosłownie ziarenko grochu kremu, w sezonie grzewczym sprawdza się świetnie, dość długo się wchłania

Maseczka różana - nie oszukujmy się to to samo co krem różany, tylko droższe opakowanie

Maseczka rewiatlizująca
- dla mnie pomyłka, ściąga skórę, nie nawilża, nic nie robi, skóra nią przykryta brzydko się poci, efektów rewitalizująco nawilżających brak, na szczęście miałam tylko próbki

Olejek - zużywam już którąś z kolei flaszencję, uwielbiam za działanie, zapach, nawilżenie, relaks skóry, używam naprzemian z effeclarem k

Więcej grzechów nie pamiętam, Hauschkę szczerze lubię i napewno będę w dalszym ciągu go kupowała.

Fajny wątek.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:52   #33
dagny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Dot.: Dr. Hauschka

Napisałam:
Ale jesli ktoś z cerą tłustą (bo do takiej ten olejek jest przeznaczony) używa go na noc i narzeka że nie ma żadnych efektów, to dla mnie jest to nieporozumienie.

Cytat:
Napisane przez Sandija

Dagny, jestem fanką olejku. Stosuję go zimą tylko na noc. Nie mam tłustej cery.
To czy teraz możesz wyjaśnić, co masz na myśli pisząc o "nieporozumieniu", bo nie rozumiem?
Sama sobie odpowiedziałaś
Ktoś z tłustą, problematyczną cerą mazia się na noc olejkiem, na dzień stosuje tysiąc innych rzeczy i ma pretensje że olejek nie działa "tak jak to obiecał producent". To jest nieporozumienie. Ani w pierwszym ani w drugim poście nie pisałam o osobach, którym po prostu ten czy inny kosmetyk 'nie pasuje' z różnych przyczyn. Miałam kiedyś próbkę szamponu Hauschki i na pewno nie zdecydowałabym się na zakup - próba umycia włosów to była istna trauma, nie mówiąc już o rozczesywaniu.

Jeszcze kilka słów na temat składu olejku i fotouczulających substancji.
Hauschka produkuje kosmetyki od 1935r, pewnie się nie pomylę jeśli napiszę że ponad 90% produktów ma w składzie najróżniejsze olejki eteryczne. Mają spore doświadczenie i wiedzą co robią, więc jeśli jakiś produkt (nawet zawierający substancje potencjalnie fotouczulające) przeznaczony jest do użytku w ciągu dnia, to ja wierzę, że jest on bezpieczny. Tym bardziej, że działanie fotouczulające czy fototoksyczne składników kosmetyków to nie jest wiedza tajemna, dostępna tylko Wizażankom . Jest to mój wybór, inni wierzą L'orealom, Avenom i innym Vichy, a ja wierzę Hauschce . Oczywiście gdybym zamierzała spędzić dzień smażąc się na plaży, nie smarowałabym się tym konkretnym olejkiem. Niestety większość dnia spędzam w pracy, więc jestem zupełnie spokojna o swoją skórę i nie obawiam się przebarwień ani innych niespodzianek.

ps.nie jestem w żaden sposób związana z tą firmą, a komentarz o plaży był hipotetyczny, bo ja się nie lubię opalać (chciałam to zaznaczyć zanim ktoś na mnie naskoczy
dagny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:15   #34
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Dr. Hauschka

Ja używałam kremu nawilżającego z pigwą i uważam, że był boski, kiedyś na pewno do niego wrócę - lekko tłustawy, ale genialnie odżywiał i koił skórę "zjechaną" Diacnealem. Faktycznie pachniał dość mocno, ale ja polubiłam ten zapach. Nic mi tak nie pomagalo na przesuszenie skóry, pod oczy też się nadawał, wysypu po nim nie zanotowałam.

Puder jedwabny - świetny, dla mnie tysiąc razy lepszy niż skrobie i DF, bo dużo bardziej "miękki", nie taki suchy i jednak nie wybiela tak mocno, nie jest też tak widoczny na filtrach jak skrobie. Matuje równie dobrze, świetnie spisuje się też w mieszankach pudrowych. Zapach cudny, mogę się nim zaciągać

Puder sypki - też bardzo, bardzo fajny, idealny dla mnie odcień, takiej lekkiej, jasnej żółci, sam niezmieszany z niczym matowi filtry na krótko, ale za to daje piękny efekt glow Zamierzam kupić całe opakowanie

Mleczko do zmywania makijażu - porażka, bo dużo trzeba było go wziąć, niewydajny, sporo tarcia - ale ja w ogóle nie jestem fanką mleczek, więc nie powinnam się wypowiadać.

Podsumowując: jestem na tak!
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:54   #35
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Dr. Hauschka

Jedwabny puder do ciała jestem bardzo z niego zadowolona. Bardzo dobrze matuje, nie robi efektu płaskiej twarzy tak jak skrobia, nie wysusza, ociupinę pobiela. Zapach ma intensywny (kamforowy), ale mnie on nie przeszkadza. Wg mnie jest dużo lepszy niż dry flo - dry flo pobiela i wysusza, podkreśla niedoskonałości.

Rozświetlający puder sypki też jest fajny Kolor ma transparentny, ładnie wyrównuje koloryt cery, dobrze matuje i trzyma się twarzy. Ja go używam na puder jedwabny, dla kolorku. Oferowane przez producenta rozświetlenie to jakieś nieporozumienie, nic a nic nie rozświetla. Jednak do sypkich pudrów, tzw. górnopółkowych (np. Guerlaina czy Chanel) niestety nie jest mu po drodze. Ale coś za coś - nie ma talku, ale brak mu jedwabistości.

Puder brązujący prasowany to wg mnie totalna porażka, efekt wychodzi tandetny, jest bardzo ciemny, trudno go równo rozprowadzić na skórze, po pewnym czasie jaśnieje, ale nierównomiernie i w efekcie robią się plamy. Jest trochę podobny do ziemi egipskiej. Kupiłam i czym prędzej się go pozbyłam.

Krem do powiek jest bardzo tłusty i trudno go wydobyć z opakowania, w szczególności jak ktoś ma długie paznokcie. Ale ładnie nawilża, koi podrażnienia i wygładza skórę wokół oczu. Ale podejrzewam, że ten sam efekt można osiągnąć przy pomocy innego tańszego kremu np. nanobazy.

Olejek do twarzy miałam kilka próbeczek i całe opakowanie. Ale niestety nie przypadł mi do gustu, może dlatego że nie mam tłustej cery? Rozstałam się z nim bez większego żalu.

Tonik odświeżający do twarzy zużyłam flaszeczkę i następnej nie kupię, zdecydowanie wolę hydrolaty.

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2006-07-28 o 17:39
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 11:30   #36
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez dagny
Ktoś z tłustą, problematyczną cerą mazia się na noc olejkiem, na dzień stosuje tysiąc innych rzeczy i ma pretensje że olejek nie działa "tak jak to obiecał producent".
a kiedy ma się maziać? na dzień? podejrzewam, że trudno rozprowadzić krem z filtrami na olejku.

Cytat:
Napisane przez dagny
użytku w ciągu dnia, to ja wierzę, że jest on bezpieczny. Tym bardziej, że działanie fotouczulające czy fototoksyczne składników kosmetyków to nie jest wiedza tajemna, dostępna tylko Wizażankom
fotostabilność filtrów również nie jest wiedzą tajemną, a jednak tylko niektórzy producenci takie produkują, a ci, którzy produkują niestabilne, piszą, że są stabilne. inni z kolei używają polyacrylamidu, a jeszcze inni - niestabilnej wersji wit. C. i wiedza jakoś ich przed tym nie powstrzymuje.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 22:28   #37
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dr. Hauschka

To ja znowu o olejku Rano po nocy mam po nim ściągniętą buzię jednak nic poza tym się nie dzieje to tak ma działać??? Bo używając naprzemiennie effeclaru k i olejku musze chyba włączyć krem nawilżający, bo jeszcze fitomed żel mnie podsuszył
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 11:31   #38
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Dr. Hauschka

należę do grupy zachwyconej olejkiem stosuję co z przerwami już chyba pół roku i efekty są jak najbardziej pozytywne. Skóra znacznie mniej się przetłuszcza, jest bardziej zwarta a koloryt ujednolicony. Mam też mniejsze problemy z podrażnieniami i wypryskami na pewno nie zrezygnuję z tego kosmetyku, choć nie używam go zgodnie z zaleceniami producenta (nie wiem jak można zaaplikować na niego krem z filtrem z dobrym skutkiem) tylko na noc .
Kusi mnie puder jedwabny bardzo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 18:39   #39
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Dr. Hauschka

Mnie nie zachwycil ani jeden kosmetyk Hauschki, choc zakupilam pare probek. I tak:

olejek - nie ma porownania z lotusem clarins, ten stosuje stale (na przemian z milionem innych specyfikow jak effaclar, diacneal, ystheal czy maski) i za kazdym razem mnie zachwyca

krem rozany - koszmarnie sie wchlania, stosuje zatem na szyje i dekolt - tam moze byc, i tam calkiem ladnie dziala

mleczko do demakijazu - szczypie i mnie podraznilo choc pamietam, ze wydawalo mi sie zaskakujaco skuteczne

olejek do ciala - nawilzenie tym olejkiem to chyba raczej gra wyobrazni skatalizowanej autosugestia - probowalam stosowac na rozne partie ciala, rece, nogi a nawet dlonie i nie moge skonczyc tej malutkiej buteleczki

tonik energizujacy (czy jakos tak) - czeka na litosc... po tym wszyskim co powyzej juz napisalam chyba wyladuje w koszu.

Kolorowka - zadnej nie stosowalam i tymczasem nawet mnie nie kusi

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 18:01   #40
matahari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Dot.: Dr. Hauschka

ja wlasnie kupilam ten olejek, zastanawiam sie jak mam go uzywac, moze ktos mi podpowie, bo na forum wyczytalam, ze dzieczyny uzywaja go na noc, a na opakowaniu jest napisame, ze jest to olejek na dzien i powinnin regulowac prace groczolow lojowych, olejek ma tlusta konsystecje wiec nie wiem co robic???Mam pytanie, czy ten olejek mocno dziala, bo ja co druga noc uzywam diacneal z kremem nawilzajacym, na zmiane, chcialam cos dodac co reguluje prace groczolow i pani mi polecila ten olejek, pomozcie, co mam zrobic?????
matahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:00   #41
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Dr. Hauschka

Ja używałam go na noc mieszając z mleczkiem doktorka bo akurat je miałam, a producent zalecał mieszać z mleczkiem przy mieszanej cerze więc mieszałam Jak dla mnie działanie było łagodne.

O tym mleczku mówię:

http://www.hauschka.pl/index.php?pag...aratu&ktory=86

Oczywiście mleczko nie jest konieczne
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-16, 20:41   #42
matahari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Dot.: Dr. Hauschka

dziekuje za odpowiec, chcialam sie dowiedziec, czy ktoras z was uzywala olejku rownoczesnie z diacnelem, wyczytalam na kwc, ze dziewczyny stosowaly go zmiennie z kwasami????
matahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:43   #43
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez matahari Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiec, chcialam sie dowiedziec, czy ktoras z was uzywala olejku rownoczesnie z diacnelem, wyczytalam na kwc, ze dziewczyny stosowaly go zmiennie z kwasami????
Jak najbardziej można stosować olejek zamiennie z kwasami. Łagodzi, nawilża, relaksuje.
Jeśli diacneal cię nie podrażnia to nie widzę przeciwskazań.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:06   #44
matahari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Dot.: Dr. Hauschka

mam pytanie do AGIBIL1 jaki tonik uzywalas pod olejek?????
matahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 05:30   #45
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Dr. Hauschka

Po namyśle stwierdzam, że nie ma dla mnie lepszego pudru niż sypki rozświetlający Hauschka zmieszany z dry-flo.
Zdecydowanie ma najładniejszy kolor i najlepiej radzi sobie z filtrami.
No i bezpieczny w miarę .
Hauschka górą.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 07:56   #46
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Po namyśle stwierdzam, że nie ma dla mnie lepszego pudru niż sypki rozświetlający Hauschka zmieszany z dry-flo.
Zdecydowanie ma najładniejszy kolor i najlepiej radzi sobie z filtrami.
No i bezpieczny w miarę .

Ja mam takie same zdanie, a mogę to powiedzieć bo właśnie wykańczam pierwsze opakowanie. Puder sypki Hauschki jest najlepszy przy stosowaniu na filry. Poza tym kolor ma idalny i nie jest bardzo widoczny na twarzy. I nawet już mu wybaczam brak jedwabistości.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:26   #47
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja mam takie same zdanie, a mogę to powiedzieć bo właśnie wykańczam pierwsze opakowanie. Puder sypki Hauschki jest najlepszy przy stosowaniu na filry. Poza tym kolor ma idalny i nie jest bardzo widoczny na twarzy. I nawet już mu wybaczam brak jedwabistości.
Cieszę się, że tym razem się zgadzamy .
Może byś mu jakąś recenzję skrobnęła - taki bidok, nikt nie chce o nim niczego napisać.

Ja kończę właśnie 3 opakowanie
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:10   #48
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Po namyśle stwierdzam, że nie ma dla mnie lepszego pudru niż sypki rozświetlający Hauschka zmieszany z dry-flo.
Zdecydowanie ma najładniejszy kolor i najlepiej radzi sobie z filtrami.
No i bezpieczny w miarę .
Co znaczy bezpieczny w miarę? Przecież on jest talkowy? Ja sobie ostrzę ząbki na niego, bo Trans ma nieciekawe kolory. Tzn. ten jasny jeszcze ujdzie, ale ciemny jest sam za ciemny, a zmieszany z czymś białym (np. jedwabną Hauschką) wychodzi rózowy Sporo mi niestety zostało tego ciemniejszego po lecie, nie zużyłam całego, no i muszę go z czymś wymieszać, żeby kolor był lepszy.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:15   #49
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Co znaczy bezpieczny w miarę? Przecież on jest talkowy? Ja sobie ostrzę ząbki na niego, bo Trans ma nieciekawe kolory. Tzn. ten jasny jeszcze ujdzie, ale ciemny jest sam za ciemny, a zmieszany z czymś białym (np. jedwabną Hauschką) wychodzi rózowy Sporo mi niestety zostało tego ciemniejszego po lecie, nie zużyłam całego, no i muszę go z czymś wymieszać, żeby kolor był lepszy.
Mika .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 09:17   #50
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Mika .
Ale bez talku? To i tak super
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:41   #51
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Hauschka górą.
Zgadzam się w całości Ja wielbię za to puder do ciała i chyba postawię mu jakiś pomniczek.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 12:42   #52
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całości Ja wielbię za to puder do ciała i chyba postawię mu jakiś pomniczek.
No przecież od twojego uwielbienia zaczęło się całe to Hauschko-pudrowanie .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 12:46   #53
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całości Ja wielbię za to puder do ciała i chyba postawię mu jakiś pomniczek.

Hhihihi...pomoge Ci w postawieniu pomniczka chociaz na poczatku jakos specjalnie mnie nei zachwycil jednak fala upalow zrobila swoje i wrocil do lask,a teraz trudno jest mi wyobrazic sobie zycie bez niego choc nie stronie od innych moich ulubiencow a jedwabny lubie solo bez zadnego mieszania
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 12:58   #54
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez Kate30
Może byś mu jakąś recenzję skrobnęła - taki bidok, nikt nie chce o nim niczego napisać.
Zrobione szefowo

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hhihihi...pomoge Ci w postawieniu pomniczka chociaz na poczatku jakos specjalnie mnie nei zachwycil jednak fala upalow zrobila swoje i wrocil do lask,a teraz trudno jest mi wyobrazic sobie zycie bez niego choc nie stronie od innych moich ulubiencow a jedwabny lubie solo bez zadnego mieszania
U mnie puder do ciała już od pierwszego użycia wzbudził zachwyt. Najbardziej go lubię. Mimo, że mam zachomikowane inne naturalne specjały do matowienia, to i tak z lubiścią tylko jego używam. Na potwierdzenie tego przyleciała do mnie kolejna flaszeczka tego cudeńka.

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2006-09-29 o 13:18
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 16:07   #55
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Dr. Hauschka

Cytat:
Napisane przez matahari Pokaż wiadomość
mam pytanie do AGIBIL1 jaki tonik uzywalas pod olejek?????
najpierw była to woda różana potem ten tonik http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9085
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 19:41   #56
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 93
Dot.: Dr. Hauschka

hey. doswiadczenia z hauschka mam raczej bardziej dowcipne jak przydatne. pare miesiecy temu dostalam w prezencie od jednej "ekologicznej" znajomej prezent w postaci paru produktow dr. h.
firmy nie znalam,ale slyszalam same superlatywy,ze tak powiem. wieczorem,pieknie wykapana robie probe generalna. mleczo,tonik,jakis krem,do tego woda toaletowa; a co - mysle sobie,jak hauschka to hauschka . caly proceder zajal mi oczywiscie troche czasu,a wiec mezuch zdazyl juz zasnac. wchodze do sypialni,klade sie obok slubnego a tu nagle :
- kochanie,powiedz,ze to ty? mowie tak,ja.na co mezuch wybiega z sypialni i mowi:
- kotku,wszystko zniose ale nie ten zapach! co to jest? jakis anty- feromon? bo jest strasznie aseksualny.

no i tak skonczyla sie moja przygoda z dr. hauschka.
pozdrawiam
asia b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:56   #57
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Dr. Hauschka

witam
mam pytanko - czy ktoras z was stosowala nowosc Dr Hauschka - Intensywna kuracja 03 do skóry nadwrażliwej ?
opis:

http://www.drolivia.pl/product/id/12...razliwej-40-ml

mam wielkie problemy z cera - ok 90% kosmetykow mi nie sluzy - zapychaja, podrazniaja.

jedynym lekarstwem okazal sie krem z pigwy. wiec mysle tez nad ta kuracja, jednak przed zakupem wolalabym sie upewnic co do jej mocy

teraz do dziewczyn stosujacych puder sypki rozswietlajacy hauschka - napiszcie mi prosze, jak wyglada on na twarzy - czy lekko kryje, wygladza, czy jest widoczny, czy nie nadaje tynkowego efektu, no i przede wszystkim jak wyglada w sztucznym swietle?

bede bardzo, ale to bardzo wdzieczna za wszystkie odpowiedzi i pomoc
pozdrawiam serdecznie i dziekuje

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2009-03-26 o 11:59
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:46   #58
damonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dr. Hauschka

Dzisiaj zakupiłam puder jedwabny do ciała. Wg opinii wizażanek rewelacyjnie matuje filtry. Mam nadzieję bo błyszczę się okropnie, a teraz kiedy zrobiło się bardzo ciepło normalnie koszmar. Zobaczymy jak będą się na nim prezentowały minerały, które ostatnio namiętnie testuję
damonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:33   #59
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Dr. Hauschka

ja po zakupieniu pudru jedwabnego, troche pukałam sie w głowe po co wydalam tyle kasy na taki zwykły puder, teraz natomiast nie wyobrazam sobie zycia bez niego, waarto
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:36   #60
damonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dr. Hauschka

Pierwszy dzień testowania i jak na razie bez szału, a nawet beznadziejnie. Nałożyłam filtry potem puder jedwabny i na koniec podkład mineralny EDM. Niestety już przed wyjściem z domu błyszczałam się okropnie, a w autobusie miałam wrażenie, że cały makijaż mi spływa. Szkoda!!! Jeszcze go trochę poużywam- zobaczę jak zachowuję się w połączeniu z minerałami innych firm.
damonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-06 19:04:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.