Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 14:59   #1
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29

Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)


W końcu i ja się odważyłam...pokaże wam moje straszydełka
Kurs skończyłam w połowie listopada i jak narazie zrobiłam 5 osobom paznokcie, wiem że nie są doskonałe i wstawiam je bardziej z chęci pokazania ich fachowcom aby dowiedzieć się jakie błędy popełniam...
Więc dziewczynki proszę powiedzcie mi co tam w nich jeszcze jest do poprawki...Te z wtapianymi kwiatkami były pierwsze robione po kursie, wiem że próg nie jest dokładnie zatarty i są krzywe, no ale mam nadzieję że do wszystkiego dojdę po mału...
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 15:52   #2
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

No tak te z kwiatkami sa krzywe i jakos ida do gory, poza tym bardzo szerokie sie wydaja.
te rozowe to po pierwsze zdobienie mi si nie podoba (ale to rzecz gustu ) a po drugie jakies takie łopatowate, no i nie rowno rozmieszczony rozowy kolor, w niektorych paski rozowe za grubsze a w niektorych krotsze,
te ostatnie zdecydowanie najlepsze ale zdobienie tez nie wmojm stylu:P
cwicz,cwicz i jeszcze raz cwicz a bedzie co raz lepiej a w ogole to zadowolona jestes z kursu?)
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 16:25   #3
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

też jestem najbardziej zadowolona z tych ostatnich...te różowe to było wtapianie brokatu czego nie lubię no i właśnie słabo się rozkładał, a po spiłowaniu to już totalna kicha bo tu się starło trochę więcej tam mniej i efekt jak widać, no i ta linia uśmiechu tez nie wyszła, no ale trzeba jakoś do wprawy dojść...o tych pierwszych nie wspomnę...
Co do kursu to...średnie moje zadowolenie...w tym czasie jak go zaczynałam w szkole były jakieś zmiany kadrowe i zamiast 2 instruktorek w pierwszym tygodniu była jedna w drugim już były 2 i z tej co przyszła byłam bardzo zadowolona, no ale tydzień pierwszy jednak stracony, w ogóle jak dla mnie to taki kurs powinien trwać przynajmniej 12 dni bo 8 to stanowczo za mało przy grupie 7 osobowej
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:18   #4
lila1986
Raczkowanie
 
Avatar lila1986
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 183
GG do lila1986
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Ja się może jakoś super nie znam, ale uważam, że następnym razem powinnaś wybrać kurs na którym będą góra 2 kursantki. Ja taki miałam i jestem zadowolona. Robiłam trochę wcześniej niż Ty, ale robię podobne błędy, ponoć się pomalutku poprawiam, ale widzę, że nadal robię dużo błędów. Musisz jak najwięcej ćwiczyć. To forum też bardzo pomaga w tym temacie. A ogólnie Twoje pazurki też nie w moim stylu
__________________
Moje prace:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382285

http://lilastyle.pl

"...nadal bowiem pragnę być zwariowana
i przeżyć swoje życie tak, jak mnie się podoba,
a nie jak się podoba innym."


Veronica Decides To Die
Paulo Coelho


ENAS serwis stylistek paznokci!
lila1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 18:52   #5
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

generalnie to jest zle...
Pazurki maja bardzo krociutka plytke, trzeba nalozyc cover, bo widac wolny brzeg ogryzka, pierwsze strasznie krzywe, gory i doliny, w rozowych nierowna dlugosc frencha, zero usmiechu, koncowka dluzsza od plytki przez co wygladaja nieestetycznie, ksztaltem cos nie tego no i szeroko... bardzo bardzo duzo pracy przed toba
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:27   #6
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

No wiem że jeszcze dużo pracy przede mną, co do uśmiechu to mam z nim ogromny problem nigdy nie chce wyjść taki jak zamierzałam, najczęściej w ogóle go nie ma a co do długości końcówki i długości paznokcia to na kursie nikt nie wspomniał, że końcówka nie powinna być dłuższa od płytki paznokcia

Dziewczyny a co do szerokości...to jak mam zwężać paznokieć jeśli mam do czynienia z bardzo szeroką płytką? tak było przy różowych krótka i szeroka płytka jak zaczęłam ją opracowywać żeby był wąski to w końcu dopiłowałam się do naturala
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 22:15   #7
kleo303
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 036
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

stańmy przed faktem dokonanym, wywaliłaś pieniądze w błoto, gdyz z przykrością muszę stwierdzić że kurs za wiele Cię nie nauczył. Może inaczej, nie została Ci przekazana wiedza jaka powinna zostać.
Ja proponuje udac się na jakieś doszkolenie tylko do naprawdę fachowców i wyciągnąć od nich tyle ile się da. Nawet wczesniej przygotować sobie pytania na nurtujace Cię tematy.
Ja życzę powodzenia i wytrwałości, a napewno osiągniesz wiele.

Chcąc wysmuklić pazurka zbyt szerokiego pilnik skieruje pod kontem do srodka, ale juz dosłownie przy ostatnim pociagnięciu.
__________________
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie.
To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają
kleo303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 22:40   #8
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

I dlatego jestem samoukiem, bo widze ze od WAS Wizażanki wiecej się nauczę niz na niejednym kursie
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 23:22   #9
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Przepiłowane płytki? :/ No i ten uśmiech...
Poszukaj na forum, bo jakiś czas temu było opisywanych kilka sposobów na brokatowego frencha. Na pewno, któryś Ci podejdzie.

A ogólnie to nie lubię tych paznokciowych zająców
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 09:34   #10
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

No szczerze ja też widzę że więcej dowiem się tu na wizażu niż na tym moim po żal się Boże kursie...trzeba będzie się za jakimś lepszym rozejrzeć.
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 15:21   #11
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

doszkolenie - koniecznie ... niestety rynek stylizacji paznokci przelewa się zarówno od pseudostylistek jak i pseudo-instruktorek ... broń się przed tym ...dużo ćwicz, czytaj słuchaj podpowiedzi a przede wszystkim znajdź dobrą instruktorkę, która w prosty i klarowny sposób nauczy cię poprawnej stylizacji
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 20:05   #12
bedronka
Rozeznanie
 
Avatar bedronka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pisz/Gdańsk
Wiadomości: 512
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Hejka!
Widzę że mamy podobny problem. Ja też ukończyłam lichy kurs i moje paznokcie są strasznie podobne do Twoich. Staram się jak mogę nie popełniać tych samych błędów ale jest ciężko gdy jest sie niedouczonym lub wpojono nam złe nawyki. Mam nadzieję jednak że nam sie uda. A co ty myślisz?

bedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 12:14   #13
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Myślę że jakoś nam się uda...fakt gdybyśmy skończyły porządny kurs było by łatwiej, ale wydaje mi się, że wszystko jest kwestia praktyki...mamy o tyle ciężej że do wszystkiego musimy dojść same chyba że pójdziemy na drugi kurs, ale u mnie zanim zbiorę na to kase trochę minie
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 12:22   #14
bedronka
Rozeznanie
 
Avatar bedronka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pisz/Gdańsk
Wiadomości: 512
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Ja mam tak samo. Ciężko mi będzie wybrać sie na kolejny kurs. U mnie sprawa finansowa to jeden problem a drugi to mam małe dziecko które nie chce za bardzo z nikim siedzieć tylko ze mną. A miałam taką szansę którą zmarnowałam. Miałam do wyboru kurs w Krakowie w ASP i kurs z urzędu pracy na miejscu. Teraz żałuję że nie pojechałam. A siostra mi mówiła że kasę zaoszczędzę a to samo będę miała i jej posłuchałam. Kurczę a teraz pewnie już nie pojadę ;(((((((((((
bedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 20:43   #15
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

kobietki dobra stylistka nie kończy na kursie podstawowym , dziedzina stylizacji paznokci rozwija się w dużym tempie ... osobiście średnio co miesiąc jestem na jakiś warsztatach bądź pokazie ...o ile warsztaty są płatne , to za pokaz nic się nie płaci ...
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 21:31   #16
bedronka
Rozeznanie
 
Avatar bedronka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pisz/Gdańsk
Wiadomości: 512
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Nyszko ale ty masz większe możliwości. Ja mieszkam w małym miasteczku i u nas nie ma żadnych warsztatów ani pokazów a wyjechać do większego miasta też raczej ciężko. Ale mam nadzieję że nie będę aż tak do tyłu z nowinkami zaglądając na forum WIZAŻ
bedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 21:38   #17
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

No to mamy podobna sytuację...małe dziecko i brak kasy...z tym że mój mały z babcią zostanie
Zgadzam się że wciąż trzeba się doszkalać ale z takimi brakami to wstyd iść na następny kurs i powiedzieć że ma się certyfikat...Ja mam zamiar iść na kurs w przyszłym roku, jeśli uda mi się wyprosić urząd pracy...a jeśli nie...no to odłoży się to w czasie długgooo
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 21:49   #18
bedronka
Rozeznanie
 
Avatar bedronka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pisz/Gdańsk
Wiadomości: 512
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Alonqa skąd jestes? Gdzie masz zamiar wybrać się na kurs? Moim zdaniem nie ma sie czego wstydzic. To nie nasza wina że na poprzednim tak mało nas nauczono. Ja to wyszłam niewiele wiecej wiedząc . Wszystko robiłam dobrze przed kursem. Tylko ta technika.....
bedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 22:44   #19
basssiuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 50
GG do basssiuleczka
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Alonqa ćwicz kobitko to dojdziesz do wprawy i takie pazurczesy bedziesz śmigać że czapki z głów, bo masz już jakieś podstawy (nie to co ja ). Ale straszycie dziewczyny tymi kursami z urzedu pracy, a ja po nowym roku właśnie na taki idę i teraz się boję że się nic nie nauczę :/ Na inny niestety nie mogę sobie pozwolić, ze względu na bobaska no i jeszcze studia zaoczne pochłaniają większą część moich oszczędności ponad to podobno w moim mieście same badziewne kursy i jak tu się czegoś nauczyć :/

Czytać wizaż i prosić dziewczyny o rady

Mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=385090
basssiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 09:18   #20
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Cytat:
Napisane przez bedronka Pokaż wiadomość
Nyszko ale ty masz większe możliwości. Ja mieszkam w małym miasteczku i u nas nie ma żadnych warsztatów ani pokazów a wyjechać do większego miasta też raczej ciężko. Ale mam nadzieję że nie będę aż tak do tyłu z nowinkami zaglądając na forum WIZAŻ
bedronko miejsce zamieszkania nie ma tutaj nic do rzeczy - jeśli chcesz się super dobrze nauczyć stylizować paznokcie to niestety nie czeka się aż ktoś godny polecenia z instruktorów przyjedzie do Twojej miejscowości ... powiem Tobie iż pomimo tego że mieszkam blisko Krakowa w tym mieście byłam na szkoleniu tylko 1 raz ... a tak to jeżdżę tam gdzie akurat ma wykłady/warsztaty wartościowy instruktor, który ma ogromne doświadczenie i wiedzę w danym temacie ze stylizacji Warszawa, Częstochowa, Katowice, Zabrze , Tychy...
jesteś początkującą stylistką i masz cudowną dzidzię więc priorytety też są troszkę inne - rozumiem ..
ale na Twoim miejscu na obecną chwilę postarałabym się o dobre warsztaty doszkalające najlepiej indywidualne albo max w 4-ro osobowej grupie abyś mogła zobaczyć i poćwiczyć poprawną technikę ... potem przez kilka miesięcy do roku (w zależności jak często będziesz robić paznokcie) pracujesz nad techniką i dopiero możesz zainteresować się innymi warsztatami .... Twoich kilka pierwszych warsztatów powinny być z techniki poprawnie zbudowania paznokcia z zachowaniem wszystkich krzywych i pięknego tunelu , idealnego uśmiechu french...
nie twierdzę , że na forum nie znajdziesz info... tylko że na warsztatach to instruktorka na bieżąco pokieruje Twoją ręką , pokaże pod jakim kątem trzymać pilnik - no nie da się tego porównać do przeczytania instrukcji w internecie ..

a i dziewczyny to nie Wy powinnyście się wstydzić ze padłyście ofiarą pseudo-instruktorów z beznadziejnym kursem To Ci pseudo instruktorzy powinni się wstydzić , że za beznadziejną wiedzę albo nawet i jej brak każą sobie płacić i to przeważnie bardzo wiele ... dlatego teraz nim wybierzecie się na kolejny kurs/warsztaty/pokaz poszukajcie jaką opinię dany instruktor ma wśród doświadczonych stylistek

ja nie zapomniałam jak sama byłam początkująca także służę - jeśli komuś pomogłam tym moim wywodem to jest mi bardzo miło
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 10:22   #21
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

nysza pomogłaś bardzo...tylko gdzie takiego instruktora znaleźć jak nie ma się za bardzo pojęcia kto kim jest...ja niby kurs robiłam w polecanej szkole, ale akurat zmieniała się kadra i to może dlatego te braki

więc jak możesz polec kogoś może z Warszawy jak dla mnie....bo pójdę na następny kurs albo warsztaty ale nie chcę się już sparzyć ...
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 10:34   #22
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

to sie cieszę że mogłam pomóc ...

dziś jest niestety więcej osób skłonnych wyśmiać i poniżyć niż pomóc ...wiadomo że nikt wszystkich swoich tajników nie zdradzi - bo to zdobywa się na warsztatach a te sa płatne, ale zawsze małe podpowiedzi można wyłuskać
..
na potwierdzenie, że początki są ciężkie zapraszam do mojego wątku

Alonqa rozumiem, że rozmawiamy o doszkoleniu w technice budowania paznokcia ???
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 13:46   #23
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Tak, tak chodzi o doszkolenie z techniki, jak to będę umiała perfekt zajmę się zdobieniami i innymi
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 23:14   #24
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

info na priv poszło
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 18:43   #25
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Wklejam tu coś nowego
Mam nadzieję że trochę się poprawiłam...

Sorki za słaba jakość foto
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 18:51   #26
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Przydał by się cover- zbyt długi french jak na taką długość płytki No i grubaśne strasznie są... Ale ćwicz, a dojdziesz do wprawy
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:43   #27
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Szczerze to mam cover ale mi jakoś nie podszedł....i dlatego clear.
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 20:17   #28
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

No niestety, ale niektóre pazurki wymagają covera... I tak jest moim zdaniem w tym przypadku... a z jakiej firmy masz cover?
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 22:25   #29
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

... no i dlaczego Ci nie podszedł ???? cover aby ładnie wyglądał należ cieniować na paznokciu
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 09:01   #30
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Moje wprawki po kursie...proszę o ocenę...:)

Cover mam od dobrej rady, kolor pink, nie podszedł mi bo słabo kryje i jest jakiś taki sztuczny nie wiem jak to określić
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.