Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 14:44   #61
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Apsik witaj, jak milo cie widziec w tym watku.

A powiedz czego uzywasz jak nie uzywasz mydla?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:05   #62
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Witaj Monisiu

Już teraz nie używam nic innego, niedługo tak jak Ty będę miała wielką kolekcję mydełek , bo co z tego, że mam to czego szukałam, jak cały czas coś kusi, coś ciekawi, coś zachęca i co najgorsze... ktoś!
Sama wiesz, że przez wizażowe ochy i achy nie jedna z nas stała się kolekcjonerką
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:26   #63
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

byłam w almie a tam zastałam jakiejś mydełka z czystym składem na oliwie jakiejś włoskiej firmy (to większe białe) i zielone francuskiej chyba. ceny ok. 10 zeta. Miałyście?
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 09:54   #64
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Apsik o tak wiem o czym piszesz hihihi.

tiare a jak nazywaja sie te mydla bo nie mam pojecia o czym piszesz.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 10:21   #65
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

http://www.alma24.pl/produkt/2101360...ylia_prawdziwe

drugie tej firmy, tylko też pewnie 300g
http://www.alma24.pl/produkt/122397/Mydlo_oliwkowe
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 11:07   #66
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

A to pierwsza znam. tak myslalam ze o marsylskie ci chodzi. Mialam oliwkowe marsylskie z Biolandera i bardzo mi sie podobalo. Marsylskie sa takie wielkie 300g w kostce, ale mozna je na pol przekroic albo nawet na 3 czesci i bedziesz miec mydlo po 100g w 3 czesciach.

A tego drugiego nie znam
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:13   #67
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ja myje twarz aleppo już od dwóch tygodni i troche mnie wysuszyło ale za to od tamtej pory ani jedne syf nie wyskoczył zaczyna mi się twarz wreszcie goić i ślady po pryszczach zbladły
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 21:33   #68
patka316
Raczkowanie
 
Avatar patka316
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ja do twarzy nei uzywam mydla bo mydlo wysusza zalezy jakie ale wiekszac tak, ja uzywam kremu DERMOL nawilza i jest antybakteryjny przepisala mi go dermatolog zeby szybciej tradzik mi zeszedl bo ten krem jest antybakteryjny wiec jak narzie nowych nie mam
__________________
some daizz i feel like shit
some daizz i wanna quit
'n' be a normal a little bit
patka316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 21:58   #69
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ja wieczorem używam Aleppo - a w dzien olejek myjący z BU... czasem tez stosuję Lactacyd
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 07:37   #70
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ojoj laktacyd ja tego nie mogę na żadną część ciała
mydło oczywiście wysusza ale wcale nie tak strasznie (przynajmniej naturalne mydła) nie mam na twarzy suchych skórek ani nie jest ściągnięta po umyciu tylko po prostu jakaś taka bardziej sucha, nie błyszczy się jak kiedyś, wydaje mi się też że mam trochę odwodnioną skórę ale to od zimy raczej. tak sobie myślę że jak chodziłam do dermatologa to mi dawał mazidło na twarz takie żrące to już lepsze mydło.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 09:58   #71
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dziewczyny jakie mydło kupujecie z tych Aleppo? 40%?

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2010-02-16 o 10:28
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 10:39   #72
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
ojoj laktacyd ja tego nie mogę na żadną część ciała
mydło oczywiście wysusza ale wcale nie tak strasznie (przynajmniej naturalne mydła) nie mam na twarzy suchych skórek ani nie jest ściągnięta po umyciu tylko po prostu jakaś taka bardziej sucha, nie błyszczy się jak kiedyś, wydaje mi się też że mam trochę odwodnioną skórę ale to od zimy raczej. tak sobie myślę że jak chodziłam do dermatologa to mi dawał mazidło na twarz takie żrące to już lepsze mydło.
Ja jestem przykładem totalnego suchara i zgadzam się, że mydło nie musi wysuszać. Jeśli jest dobrze dobrane do rodzaju skóry (np przy suchej lepiej sprawdzą się glicerynowe z olejkami, a dla tłustej lepsze te, które zawierają glinkę itd) będzie tylko służyło na plus.
Jak pisałam wcześniej spotkałam mydło, po którym skóra była aż za nadto nawilżona. Co wydaje się niepojęte, przynajmniej dla mnie, wiecznie była nawilżona za mało. Makijaż spływał po godzinie, kremy nie wsiąkały w ogóle, nawet te najlżejsze. Warto poeksperymentować i znaleźć swoje ulubione. Na szczęście rynek jest tak zaopatrzony, że tylko wybierać
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 13:35   #73
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja bardzo lubie mydla naturalne, ale uzywam glownie do ciala - po zelach swedzi mnie skora i dostaje wysypki..po uzyciu mydla wszystko jest w porzadku, nie musze tez za kazdym razem smarowac sie balsamem. No i wychodzi ekonomiczniej ( przekonalam meza do mycia sie kostka, zele pod prysznic to chyba na siebie wylewal )
Probowalam tez na twarz, ale mam straszny susz i srednio sie sprawdzily. Uzywam ich na zmiane z zelem Avene.

Moje ulubione do tej pory to mydlo rozane Aubrey Organics, lubie tez Australian Organics. Dzis kupilam mydlo oliwkowe jakiejs greckiej firmy Abea, nie moge doczekac sie testowania
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:40   #74
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie mydla naturalne, ale uzywam glownie do ciala - po zelach swedzi mnie skora i dostaje wysypki..po uzyciu mydla wszystko jest w porzadku, nie musze tez za kazdym razem smarowac sie balsamem. No i wychodzi ekonomiczniej ( przekonalam meza do mycia sie kostka, zele pod prysznic to chyba na siebie wylewal )
Probowalam tez na twarz, ale mam straszny susz i srednio sie sprawdzily. Uzywam ich na zmiane z zelem Avene.

Moje ulubione do tej pory to mydlo rozane Aubrey Organics, lubie tez Australian Organics. Dzis kupilam mydlo oliwkowe jakiejs greckiej firmy Abea, nie moge doczekac sie testowania
Henieczko, widzę, że jesteś z Anglii
Używałam tutaj mydełka geraniowo-różanego, które jest glicerynowe a nakłada się je trochę inaczej niż zwykłe mydło. Najpierw moczysz buzię, pienisz mydło i myjesz, następnie spłukujesz i powtarzasz "rytuał" ale jak już masz piankę na buzi to czekasz chwilę. Wtedy następuje jakby "wchłonienie" olejków, zostaje niewielka ilość pianki, którą trzeba porządnie spłukać.
Można kupić tam próbki, są po 1,5 funta (http://www.newdawnhandmadesoap.co.uk/)
Mydełka mają świetne opinie, ja wybrałam dwa: do cery suchej i drugie z egzemą, skusił mnie ten olejek różany.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 16:31   #75
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Henieczko, widzę, że jesteś z Anglii
Używałam tutaj mydełka geraniowo-różanego, które jest glicerynowe a nakłada się je trochę inaczej niż zwykłe mydło. Najpierw moczysz buzię, pienisz mydło i myjesz, następnie spłukujesz i powtarzasz "rytuał" ale jak już masz piankę na buzi to czekasz chwilę. Wtedy następuje jakby "wchłonienie" olejków, zostaje niewielka ilość pianki, którą trzeba porządnie spłukać.
Można kupić tam próbki, są po 1,5 funta (http://www.newdawnhandmadesoap.co.uk/)
Mydełka mają świetne opinie, ja wybrałam dwa: do cery suchej i drugie z egzemą, skusił mnie ten olejek różany.

Ooo, dziekuje za fajna stronke. Pewnie cos zamowie, jak to nowe oliwkowe bedzie sie konczyc
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 23:54   #76
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
W mydłach ma chyba przeciwdziałać wytrącaniu się osadu w twardej wodzie?
A Biały Jeleń myje i wysusza. Nie uleczył mnie cudownie. Efektu psychologicznego, związanego z użyciem „surowego” środka, „powrotu do prostej pielęgnacji” brak, odwołanie do sentymentów nietrafione, bo choć na opakowaniu widnieje napis „oryginalny od 1921”, to wtedy był mydłem potasowym, dziś jest sodowym. Zawartość EDTA, raczej nie wpisuje się w ideologię „samej natury” jak to się o nim pisze na Wizażu. Wolałabym też raczej mydło z tłuszczu roślinnego, nie łoju zwierzęcego. Cóż, w ciepłych krainach wina i oliwy to z niej wytwarzają tradycyjne mydła, na Północy smalcu i wódki mamy Jelenia.
Dla mnie Biały Jeleń to mydło super wysuszające, a na dodatek zawiera Sodium Tallowate (czyli tłuszcz zwierzęcy), którego unikam. Przełamałam sie swego czasu, gdy pani dermatolog mi je poleciła - efekt: super sucha, łuszcząca się skóra.

Nie robi mi tego "roslinny" odpowiednik Jelenia - czyli Biały Wielbłąd - tam zamiast łoju zwierzęcego jest olej palmowy, dla mnie to mydło jest w porządku, ale szału nie ma.

Teraz przymierzam się do marsylskiego, czarnego i Alep (miałam okazję wyprobować i było to chyba najlepsze mydło jakie miałam). Miałam też greckie mydło na bazie oliwy z oliwek z tymiankiem, lawendą i chyba miodem. Też nawilżało skórę, tak jak balsam.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 09:49   #77
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:29   #78
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Miałam też greckie mydło na bazie oliwy z oliwek z tymiankiem, lawendą i chyba miodem. Też nawilżało skórę, tak jak balsam.
a gdzie kupiłaś?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 23:28   #79
robaczek41
Raczkowanie
 
Avatar robaczek41
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dalekoooo
Wiadomości: 268
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

moje ukochane mydło, to różane z Bułgarii. cudownie pachnie, skóra jest gładziutka. zawiera płatki czyli jest peellingujące

http://allegro.pl/item932010597_bulg...g_peeling.html


kupiłam mamie i babci na święta i wszystkie sobie chwalimy
ogólnie polecam kosmetyki z bułgarii, uwielbiam je po prostu

pozdrawiam
__________________
Jakiekolwiek byłoby źródło mej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało

robaczek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 08:26   #80
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 12:15   #81
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

http://www.naturalnemydla.pl/hammam.htm
zauważyłam to w nowościach firmy Lavea. Nawet nie wiem gdzie w stolicy można je znaleźć

mydła dr. Bacha - czy są naturalne?
http://madstudio.pl/?cms_page_id=_item&id=14&brand=2

Edytowane przez tiare
Czas edycji: 2010-02-28 o 09:22 Powód: dopisek
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:12   #82
Jofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 5
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Hej
A ja mam pytanko o bardzo naturalne nawilzajace mydlo w plynie.
Mam pana w domu z atopowym zapaleniem skory i malego synka. Chcialabym wlac cos bezpiecznego (jak najmniej chemii) i jak najmniej wysuszajacego, co moge wlac do dozownikow. Obaj panowie preferuja zdecydowanie mydla w plynie. Mlodszemu kostki wyslizguja sie z raczek
Jakby jeszcze nie smierdzialo to w ogole luks
Polecicie cos?
Jofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:18   #83
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

dla mnie niewysuszające było to
http://www.sodasan.pl/mydlo_plyn.html
można też nim myć włosy
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:32   #84
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez tiare Pokaż wiadomość
http://www.naturalnemydla.pl/hammam.htm
zauważyłam to w nowościach firmy Lavea. Nawet nie wiem gdzie w stolicy można je znaleźć

mydła dr. Bacha - czy są naturalne?
http://madstudio.pl/?cms_page_id=_item&id=14&brand=2

To wejdz na sklepy i sie dowiesz gdzie w stolicy jest Lavea a maja sklep. ja wlasnie ymje rece ichniem mydlem bzowym
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:14   #85
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

mają jakieś tylko w mydlarniach internetowych, ale dziękuję za ta bystrą poradę. Popraw błędy w swoim poście, bo ciężko to czytać.

Edytowane przez tiare
Czas edycji: 2010-03-01 o 17:29 Powód: porada
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 22:17   #86
mydelkowapodroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Witam bardzo wieczorowa pora.Milo czytac,ze tak duzo z was podwaza "dobra"sztucznych mydel.Ja osobiscie robie sobie mydla i mydelka-roznego rodzaju,zapachu,bogatosci ,kolorytu ,sama.Robie takie jak nasze babcie robily.Dodaje dobre oleje(oliwe z oliwek,kokos,palmowy,sojo wy,migdalkowy,macadamia,k ukurydziany i....-nie wszystkie oczywiscie na raz),ziola,zapachy,barwy-czesto z owocow,warzyw,herbaty,win a....do cieplej masy olejowej dodaje cieply lug rozpuszczony w plynie(herbata,aqua dest.,mleko,kawa,i....)zo stawiam mydelko na 4tyg i....jest gotowe do uzytku.Poezja dla ciala po tygodniu nie musialam uzywac zadnych kremow.Mydlo jest tak dobre,ze nawet mojego maltanczyka nim myje-robie 100%oliwkowe tylko dla niej.A teraz koniec przechwalek,zycze milego dnia jutrzejszego pozdrawiam Iwona
mydelkowapodroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 10:39   #87
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ekstra!
powiedz tylko jakie są twoje proporcje.
Stosujesz wodorotlenek sodu? Może próbowałaś coś zmieszać używając popiołu drzewnego czy węglanu potasu?
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 17:05   #88
mydelkowapodroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Witam popoludniowo,mydelka mieszam z laweda lub z rumiankiem lub jedwabiem lub kawa lub glinka(mam jej 4 odmiany) .Jesli chodzi o proporcje to np.25%oleju z oliwek,25% oleju kokosowego,25% oleju palmowego,10%oleju kukurydzianego i 15%oleju rycynowego dla dobrego pienienia sie,no i oczywiscie NaOH-ale to trzeba wyliczyc i ilosc wody takze.MIeszanie NaOH z woda jest bardzo niebezpieczne(zasada jest bardzo zraca)wiec bez przygotowania radzilabym uwazac. iwona
mydelkowapodroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 22:24   #89
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Wyszukałam sobie takie mydełko skład brzmi ciekawie co myślicie?
http://www.allegro.pl/item1014800351...a_arabska.html
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 11:12   #90
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Wyszukałam sobie takie mydełko skład brzmi ciekawie co myślicie?
http://www.allegro.pl/item1014800351...a_arabska.html
Wygląda ciekawie, szkoda, że nie podano składu INCI. Ale jeśli zapewnienia są prawdziwe to jest to produkt warty uwagi. Może ktoś już je zna i mógłby podzielić się doświadczeniami?

Ja muszę, no muszę po prostu, napisać o moim odkryciu ostatnim. W angielskim sklepie Boots znalazłam mydło mineralne (Dead Sea Mineral Soap), które zakupiłam z ogromną radością, że moje zakupy tego typu produktów nie muszą się opierać jedynie na internecie. Przyniosłam do domu i otworzyłam i poczułam zapach, strasznie silny, trochę męski zapach. Poprzednie mydła naturalne, jakich używałam pachniały naturalnie albo były lekko perfumowane a to po prostu ostry sztuczny zapach. Ale użyłam do ciała i poznikały mi wszelkie niespodzianki na dekolcie, które akurat się tam pojawiły. Zaryzykowałam na buzię ale to był błąd, lekkie wypalenie skóry (łuszczące się placki, pieczenie i swędzenie). Natomiast do ciała jest genialne, leczy skórę w tempie błyskawicznym. Jeśli ktoś ma Bootsa pod ręką to polecam wypróbować (i nie zrażać się kompletnie nienaturalnym zapachem).
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.