Keratyna hydrolizowana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 12:17   #1
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie

Keratyna hydrolizowana


stworzylam watek by podzielic sie swymi wrazeniam i zdobyc nowe informacje na temat tworzenia mikstur z tego oto skladnika
sama krece sobie lotion do wlosow z przepisu mazidlowego jednak zamiast hydrolatu stosuje wode destylowana(braki funduszy) bywa ze uzwam go zamiast utrwalaczy fryzur i pianek wtedy daje drugie tyle keratyny swietnie wlosy usztywnia na nawet kilka dni a loki zrobiene metoda zabek na keratyne trzymaja sie do mometu az wlosow nie umyje
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2012-07-30 o 17:34
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 13:01   #2
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: keratyna hydrolizowana

Moje nowe zastosowanie dla keratyny:
Mam odzywke keratynowa GAL - skład super hiper, ale tytułowej keratyny brak. Kapsułkami napełniam buteleczke z pedzelkiem po serum wibo
(w ten sposob odzywka jest tez wydajniejsza) i wzbogacam keratyna hydrolizowana. Efekt bomba Rozdwajanie paznokci poszło w niwecz.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-05 o 22:08
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 17:27   #3
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: keratyna hydrolizowana

u mnie stosowanie podwójnej dawki keratyny się nie sprawdza.
ostatecznie robi mi się efekt zniszczonych, suchych włosów, takiego sianka, oczywiscie tylko do następnego mycia
za to malutka dawka (minimalna) bardzo dobrze robi moim włosom raczej dodaje im objętości, ale nie układa mi to fryzury
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 21:41   #4
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: keratyna hydrolizowana

a ktos z jakims olejem mieszal?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:10   #5
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: keratyna hydrolizowana

hejka
piszecie o półprodukcie, który można łączyć prawie że dowolnie
a co z hydrolizowaną keratyną w gotowych produktach?
wiem, że na włosy i paznokcie ten składnik ma zbawienny wpływ
(pewnie w zalezności od tego jaka jej ilość jest użyta)

ale co z keratyną w balsamach do ciała i kremach pod oczy?
nie wyrosną mi po tym bujne kędziory pod okiem, czy na kolanie??
(z opisów tego półproduktu nie widzę wzmianek o zastosowaniu jej do ciała)


mam się bać?
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 19:35   #6
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: keratyna hydrolizowana

W sumie to nie byłoby złe - mieć włosy pod oczami. Nie byłoby widac kurzych łapek
Z tego co pamiętam, to w balsamach do ciała i w kremach pod oczy jest KREATYNA, natomiast KERATYNA w produktach do włosów, rzęs, rąk i paznokci.

Sama nie wiem właśnie, ile jej dodawać np: do olejków, żeby zrobić odżywke do paznokci. Robiłyście?
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 19:49   #7
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez Aranjani Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to w balsamach do ciała i w kremach pod oczy jest KREATYNA, natomiast KERATYNA w produktach do włosów, rzęs, rąk i paznokci.
nawet jak nazwa jest taka sama, czyli 'Hydrolyzed Keratin'?
nie znam się, a do tego nie mogę znaleźć sensownego wytłumaczenia w Google
wszędzie w produktach gdzie w skłądzie jest Hydrolyzed Keratin pisze w opisie, że kosmetyk zawiera kaszmir

ps/ ja jednak uważam, ze włosy pod oczami to nie jest dobra rzecz
włochatych stóp jak u hobbita też mieć nie chce
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 20:57   #8
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: keratyna hydrolizowana

A wiesz, że to ciekawa zagadka? Szukam i szukam i wszędzie są informacje o jej zastosowanie na włosy. Tymczasem jest jej sporo w wielu balsamach do ciała... Nie spocznę, dopóki nie znajdę odpowiedzi na to nurtujące mnie teraz pytanie: po co?
Może zmiękcza skórę?

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Znalazłam info o tym, że jest keratyna z wełny, ta do włosów, i keratyna z owadziej przędzy - tą dodają do balsamów.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:39   #9
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: keratyna hydrolizowana

brawka Aranjani
zapewne masz rację, bo w tych balsamach, antyperspirantach, żelach do mycia ciała, kremach pod oczy, które znam jest napisane w opisie, że zawiera kaszmir - wyszłoby na to, że to ta keratyna z owadziej przędzy
tak jak kaszmir jako tkanina pochodzi z wełny kóz kaszmirskich (tez przędzy)

mam nadzieję, że ten "kaszmir" ma tu działanie czysto nawilżające, zmiękczające i nic mi nie wyrośnie, co najwyżej ciało będzie w dotyku kaszmirowe (a tak właśnie czuję po balsamie Sorayi)

dziękuję za wspólne odkrywanie nowego terytorium
pozdrówka
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:09   #10
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: keratyna hydrolizowana

mi sie wydaje ze ta keratyna jedynie wbudowuje sie w ubytki naskorka i go wzmacnia na podobnej zasadzie jak we wlosy
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 13:07   #11
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: keratyna hydrolizowana


Czasem łapią mnie takie misje, hihi... Jednakże informacja nie jest do końca zweryfikowana.

Też myślałam, że ma ona po prostu wzmacniać skórę, ale nie chciałabym, żeby mi włosy na ciele lepiej rosły.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 08:28   #12
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: keratyna hydrolizowana

A mi keratyna strasznie wysusza włosy- robi się siano. Nie wiem dlaczego skoro z założenia powinna 'naprawiac' i wypełniać ubytki we wlosie
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:37   #13
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: keratyna hydrolizowana

No mi też własnie. Wyczytała gdzieś, że lepiej dodawac ja do odżywek i szamponów w małym stężeniu i że stosowanie bezpośrednie może spowodowac odwrotne skutki. Czyli klasycznie - wszystko z umiarem. Możesz kilka kropel dodac do maseczek na przykład.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:14   #14
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
A mi keratyna strasznie wysusza włosy- robi się siano. Nie wiem dlaczego skoro z założenia powinna 'naprawiac' i wypełniać ubytki we wlosie
moze dajesz jej za duzo? mi to samo robi ale zmuwa sie ja i juz cacy: za bardzo moze oblepia wlos Ci w duzym stezeniu. cos jak lakieru albo pianki za duzo tylko z tym ze nie zawiera alkoholu ktory w tym przypadku powoduje trwale przesuszenie .nie sadze ze wysusza raczej pozornie mi ratuje wloski obecnie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 08:19   #15
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: keratyna hydrolizowana

Dałam ze 3-4 krople ( tyle ile zawsze nakładam jedwabiu ) i wlosy były okropne- suche i zrobilo się siano. Bardzo się zawiodłam tą keratyną. Teraz dodaję właśnie do masek do włosów ale nie widzę jakiejś spektakularnej zmiany w kondycji włosów
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 11:52   #16
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: keratyna hydrolizowana

Annaoj a może spróbuj jej używać tak jak jest w przepiseie z mazidel: 10ml hydrolatu, 10 kropel keratyny i kropelka witaminy B5?? Ja właśnie wczoraj zrobiłam sobie po raz pierwszy to serum i moje włosy są sztywniejsze, nieco bardziej się błyszczą i optycznie jest ich więcej. Zobaczymy jak będzie dalej ale na dziś jestem zadowolona
W innym wątku dziewczyny pisały, że włosów mają 2x więcej ale wczoraj nie miałam czasu obserwować ile razy zwiększyla się ich objętość

Edytowane przez klaudia_13
Czas edycji: 2010-04-15 o 11:54
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 12:26   #17
Mystic Shine
Raczkowanie
 
Avatar Mystic Shine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 498
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez Aranjani Pokaż wiadomość
A wiesz, że to ciekawa zagadka? Szukam i szukam i wszędzie są informacje o jej zastosowanie na włosy. Tymczasem jest jej sporo w wielu balsamach do ciała... Nie spocznę, dopóki nie znajdę odpowiedzi na to nurtujące mnie teraz pytanie: po co?
Może zmiękcza skórę?

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Znalazłam info o tym, że jest keratyna z wełny, ta do włosów, i keratyna z owadziej przędzy - tą dodają do balsamów.
Hydrolizaty keratyny to po prostu składnik nawilżający. I można je stosować wszędzie-i do pielegnacji włosów i skóry.
Mystic Shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:09   #18
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Dałam ze 3-4 krople ( tyle ile zawsze nakładam jedwabiu ) i wlosy były okropne- suche i zrobilo się siano. Bardzo się zawiodłam tą keratyną. Teraz dodaję właśnie do masek do włosów ale nie widzę jakiejś spektakularnej zmiany w kondycji włosów

aaaaa to nie dziwne ze skleja i usztywnia jak kladziesz ja prosto z butelki na wlosy.... w przepisach na mazidlach i innych podobnych portalach pisze o roztworach o okreslonych stezeniach najkorzystniejszych na wlosy. keratyna to nie jedwab nie naklada sie jej bezposrednio wcierajac a rozrabia i spryzkuje wlosy. gdybys tak robila bys problemu nie miala z szopa i poklejonymi wlosami
bo ja hektolitry (z tym ze rozcienczona hydrolatem lub chociaz woda destylowana)wylewam i jest ok wolenawet przesadzic i miec ta sztywnosc niz jak sa ciapniete przy glowie po jakims czasie jej stosowania zauwazylam ze wlosy farbowane na blond te nadwyrezone i zmeczone sie odbudowuja. jasne ze nie sa miekkie i elastyczne jak wczesniej ale za to nie ciagna sie na mokro jak wczesniej i sa jakby grubsze i sztywniejsze
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 08:20   #19
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: keratyna hydrolizowana

No to sprobuję jeszcze z hydrolatem. Myślalam że sama keratyna da bardziej spektakularne efekty . Wyczyniam cuda z wlosami - mój TŻ juz nawet przestal reagować na kolejne moje eksperymenty i odzywki. Wlosy niestety starzeją się :-(((
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 09:39   #20
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: keratyna hydrolizowana

no efektow nie ma od razu fakt wlos sztywnieje lekko ale po jakims czasie (u mnie ok 4 miesiacach) kurowania keratyna dzien w dzien niemal) i bardzo sie wzmocnily. dzis now fryzjer i znow ok 2 miesiecy dochodzenia wlosow do siebie po koloryzacji ;/ ale zapas keratyny mam wiec dam rade

jesli sztywnieja Ci wlosy to ja mam na to sposob:

pryskam duuuuzo na wolgotne wlosy ,czekam kilka minut az znow lekko podeschna i nakladam serum jedwabne ( czy jakos tak) firmy Leo z fryzjerskiego i sa mieciutkie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:16   #21
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
No to sprobuję jeszcze z hydrolatem. Myślalam że sama keratyna da bardziej spektakularne efekty .
A myślałam, że już nic mnie nie zdziwi...
Cytat z mazideł: "Sugerowane stężenie: 3-5%". Czyli trzeba ją rozcieńczać co najmniej 20-krotnie.
Dobrze, że nie spaliła Ci dokumentnie włosów...
Na twarz też stosujesz czyste 100% kwasy z nadzieją, że dadzą bardziej spektakularne efekty niż w zalecanych stężeniach?

Edytowane przez Galadriella
Czas edycji: 2010-04-16 o 11:26
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 12:01   #22
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez Galadriella Pokaż wiadomość
A myślałam, że już nic mnie nie zdziwi...
Cytat z mazideł: "Sugerowane stężenie: 3-5%". Czyli trzeba ją rozcieńczać co najmniej 20-krotnie.
Dobrze, że nie spaliła Ci dokumentnie włosów...
Na twarz też stosujesz czyste 100% kwasy z nadzieją, że dadzą bardziej spektakularne efekty niż w zalecanych stężeniach?
spalila?????? ze co????? jak keratyna hydroliowana moze spalic wlosy????? keratyna jest bialkiem a kwas to kwas. jedynie co moze zrobic to:

oblepic wlos
usztywnic wlos
posklejac wlosy


i nic wiecej

a efekt przedobrzenia utrzyma sie tylko do.....kolejnego mycia.

nadmiar keratyny nie szkodzi wlosom jedynie pogarsza ich wyglad i robia sie "rzepiaste" ale efekt nie jest trwaly
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:34   #23
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: keratyna hydrolizowana

ja robię sobie z keratyną psikadełko do włosów- mieszam żel aloesowy palomy, 10 kropli keratyny i wodę destylowana.
Używam do utrwalania skrętu włosów, spisuje się świetnie, Włosy Są ładnie skręcone aż do następnego mycia, nawet cztery dni, nie wiem czy to zasługa keratyny, żelu czy ich obu na raz.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:24   #24
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
spalila?????? ze co????? jak keratyna hydroliowana moze spalic wlosy?????
(...)
nadmiar keratyny nie szkodzi wlosom jedynie pogarsza ich wyglad i robia sie "rzepiaste" ale efekt nie jest trwaly
Użyłam słowa "spalić", bo u mnie efekt stosowania w stężeniu 5% był identyczny jak po niegdysiejszej fatalnej zbyt mocnej trwałej. Masakryczny przesusz, trwający dużo dłużej niż do kolejnego mycia. Czytam kilka biochemicznych wątków i nie chce mi się teraz szukać, ale spotkałam się z takimi samymi opisami - wielotygodniowego ratowania włosów przesuszonych po użyciu keratyny.
Nie wiem za to, co oznacza "rzepiaste"... Podejrzewam, że właśnie to, co opisuję.

Zupełnie sobie nie wyobrażam używanie jej w 100% stężeniu dla bardziej spektakularnych efektów...
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 15:32   #25
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez Galadriella Pokaż wiadomość
Użyłam słowa "spalić", bo u mnie efekt stosowania w stężeniu 5% był identyczny jak po niegdysiejszej fatalnej zbyt mocnej trwałej. Masakryczny przesusz, trwający dużo dłużej niż do kolejnego mycia. Czytam kilka biochemicznych wątków i nie chce mi się teraz szukać, ale spotkałam się z takimi samymi opisami - wielotygodniowego ratowania włosów przesuszonych po użyciu keratyny.
Nie wiem za to, co oznacza "rzepiaste"... Podejrzewam, że właśnie to, co opisuję.

Zupełnie sobie nie wyobrażam używanie jej w 100% stężeniu dla bardziej spektakularnych efektów...
wiec musisz uzywac bardziej trafnych slow. rzepiaste nie ma co tlumaczyc - poprprostu sie placza i zczepiaja przez za duza illosc "kosmetyku",efekt podobny do nadmiaru pianki. keratyna nie wbudowuje sie w zdrowe wlosy a w uszkodzone wiec nadmiar latwo zmyc juz po pierwszym myciu. bycmoze uzywasz za delikatnych szamponow ktore nie domywaja wlosow choc to byloby tez dziwne bo u mnie nawet jak przesadze z keratyna nie maja problemu z zmyciem nadmiaru

po 2gie . przesuszenie wlosow nie wynika z uzywania keratyny. pewnie juz zanim sie uzywalo keratyny byly one juz przesuszone i zniszczone. keratyna wbudowuje sie tylko we wlos a sama jako tako nie nawilza dlatego dodaje sie do mikstury d-panthenol . uzupelniajac wlos jedynie dodaje mu budulca przez co napewno usztywnia . bez dodatkowego nawilzania nie dziwne ze wlosy pozostaly sztywne co potegowalo uczucie wususzenia choc jest oczywiste ze nie bylo ono napewno wieksze niz przed kuracja .


sama mialam to samo ale mnie bardzoj to cieszylo niz zniechecalo. przynajmniej czulam ze koncowki podczas mycia i suszenia nie sa jakos nienaturalnie miekkie i nie ciagnely sie jak guma . wystarczylo zaaplikowac jakis intensywnie nawilzajacy balsam i wlosy miesite grube i gladkie a nie smetnie zwisajace pasma pozbawione zycia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 17:12   #26
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
pewnie juz zanim sie uzywalo keratyny byly one juz przesuszone i zniszczone (...) uczucie wususzenia choc jest oczywiste ze nie bylo ono napewno wieksze niz przed kuracja
Gratuluję tak dokładnej wiedzy na temat MOICH włosów...
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 17:54   #27
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez Galadriella Pokaż wiadomość
Gratuluję tak dokładnej wiedzy na temat MOICH włosów...
po pierwsze pisalas cos o jakis watkach gdzie ludzie sie tak wypowiadali wiec skad stwierdzenie ze moja wypowiedz dotyczy Ciebie?????hmmm???
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 18:23   #28
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
po pierwsze pisalas cos o jakis watkach gdzie ludzie sie tak wypowiadali wiec skad stwierdzenie ze moja wypowiedz dotyczy Ciebie?????hmmm???
Tym bardziej gratuluję tak dogłębnej wiedzy na temat włosów ludzi, których wypowiedzi nawet nie widziałaś.
W pierwszym odruchu chciałam zapytać co po drugie, ale właściwie... jednak nie jestem zainteresowana.
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:51   #29
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez Galadriella Pokaż wiadomość
Tym bardziej gratuluję tak dogłębnej wiedzy na temat włosów ludzi, których wypowiedzi nawet nie widziałaś.
W pierwszym odruchu chciałam zapytać co po drugie, ale właściwie... jednak nie jestem zainteresowana.
nie szukaj sprzeczki tylko dlatego ze podwazylam twe argumenty. niektorzy nie umieja pogodzic sie z tym ze nie maja czasem racji. i nie odpowiem na "co po drugie" cokolwiek by to bylo.


a co do stosowania keratyny- nie sadze zeby ja stosowali bez powodu skoro ma tylko jedno zadanie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 10:49   #30
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: keratyna hydrolizowana

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nie szukaj sprzeczki tylko dlatego ze podwazylam twe argumenty. niektorzy nie umieja pogodzic sie z tym ze nie maja czasem racji.
O, to już znowu mówimy o mnie? hmmm???
Przekażę moim włosom, że nie mają racji. Na pewno się zawstydzą, że nie umieją się z tym pogodzić...

Edytowane przez Galadriella
Czas edycji: 2010-04-18 o 10:53
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-29 16:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.