Pierwsze kroki z hybyrydami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-12, 15:52   #1
nailslover17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4

Pierwsze kroki z hybyrydami


Hej! Przed chwilą się tutaj zarejestrowałam. Szukałam podobnych linków, ale nie mogę trafić na fajny, szczegółowy opis postępowania z przygotowaniem paznokcia do malowania aż po sam top. Mam 17 lat i uwielbiam malować paznokcie. Wzorki też super mi wychodzą. Z tego powodu chciałabym spróbować z malowaniem hybryd na paznokciach koleżanek, aczkolwiek nawet nie próbowałam ich na sobie :P Dlatego proszę o dokładny opis postępowania z hybrydami, co to np. primer, jak zdejmować hybrydy, które marki są dla mnie odpowiednie jak na początkującą, a przede wszystkim jaka LAMPA?
nailslover17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:24   #2
RozowaMulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 407
Dot.: Pierwsze kroki z hybyrydami

Istnieje mnóstwo blogów, na których wszystko dokładnie, krok po kroku jest opisane. Wystarczy poszukać.
__________________
Bloguję!

Wymianka
RozowaMulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 07:52   #3
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Pierwsze kroki z hybyrydami

najlepiej zarejestrowac sie, walnac post i czekac z zalozonymi rekami na gotowe. istnieje tu tysiące postów odpowiadajacych na każde pytanie. Ale błagam ilez mozna pisac kazdej z osobna co to jest primer. idz na szkolenie poki nikogo nie skrzywdzilas. To nie zabawa tylko zabieg przy ktorym trzeba miec chocby minimum wiedzy o produkach, schorzeniach, chorobach, higienie i bezpieczenstwie. Jak ktos nie wie nawet jakie produkty ma kupic, nawet nie oczekuje ze bedzie wiedzial jak je zdezynfekowac i wysterylizowac miedzy kolejnymi klientami, a o zakazenie nie trudno.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 21:21   #4
nailslover17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwsze kroki z hybyrydami

Byłoby fajnie jakbyś nie traktowała mnie z taką pogardą.
O jakiej dezynfekcji mówisz? (tutaj juz chyba nie powiesz, żebym znalazła w Internecie, bo po prostu tego nie ma). Jeśli juz w ogole robiłabym hybrydy koleżankom, to co powinnam zrobić po zakończeniu pracy? Masz na myśli dezynfekcje pikników itp?

Edytowane przez nailslover17
Czas edycji: 2014-12-13 o 21:50
nailslover17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 09:21   #5
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Pierwsze kroki z hybyrydami

To nie jest pogarda tylko irytacja faktem, że co druga dziewczyna zabiera się za coś o czym nie ma bladego pojęcia. Jeżeli nie wiesz o jakiej dezynfekcji mówię, nie powinnaś w ogóle tykać tematu. W internecie jest WSZYSTKO łącznie z zagadnieniami z zakresu higieny. Jeżeli zamierzasz jednym zestawem narzędzi śmigać wszystkich to gratuluję odwagi i braku wyobraźni, bo to igranie z cudzym zdrowiem. Pilniki są z założenia jednorazowe ich się nie dezynfekuje o.O jeżeli ktoś mi mówi, że chce sobie kupić zestaw bo kosmetyczka za drogo wychodzi, ok pomogę doradzę, ale jeśli widzę, że ktoś od razu brnie w robienie na koleżankach a już nie mówię o sytuacji, że za kasę, to dla mnie jest przegięcie brać się za to bez PORZĄDNEGO PRZESZKOLENIA i nie mam na myśli rad koleżanek z forum, bo są tu zarówno profesjonaliści jak i osoby, które nie raz i nie dwa nieświadomie podpowiedzą Ci źle. Szkolenia nie są drogie, a ja nie raz miałam wątpliwą przyjemność poprawiania po pseudostylizacjach. Co zrobisz jeśli po którymś razie koleżanka wróci do Ciebie z czymś takim i pretensjami, że to Ty jej zrobiłaś? Co jeśli trafi Ci się osoba u której nie będziesz potrafiła rozpoznać początkowego stadium choroby zakaźnej, a przez brak dezynfekcji i sterylizacji podzielisz się chorobą z kolejną osobą?
10475933_786607328045361_8891863470365691892_n.jpg
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok

Edytowane przez mysiaczeq
Czas edycji: 2014-12-14 o 09:30
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 10:32   #6
nailslover17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwsze kroki z hybyrydami

Uspokuj się, dzięki, ze mnie uświadomiłaś. Nie wiedziałam, że to jest taka powazna sprawa, nie wystarczyłoby napisać tego jako pierwszy post? Odrobinę życzliwości. Baaardzo dużo czytałam na ten temat, a o dezynfekcji nie natknęłam się ani razu... Mogłam o tym pomyśleć, fakt, ale za bardzo byłam pochłonięta tematami o samej czynności robieniu hybryd. Widzę, ze masz bardzo obszerną wiedzę, a także to, że nie będziesz mi juz skłonna pomóc? :/
nailslover17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 15:37   #7
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Pierwsze kroki z hybyrydami

Na te wszystkie pytania znalazłabyś odpowiedź gdyby chciało Ci się przejrzeć forum.
Odsyłam do wątków: lakiery hybrydowe obie części, dobre lakiery hybrydowe, manicure hybrydowy.
Wątek zamykam.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-14 16:37:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.