Hurtownie żeli i tipsów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-16, 14:30   #1
Moncia1115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5

Hurtownie żeli i tipsów


Hej, wiem, że pewnie nie jeden wątek podobny pewnie już był, ale przeszukuje internet i nie wiele konkretów można znalesc. Otóż zaczynam szkole kosmetyczną, chciałabym za jakiś czas zacząć robić paznokcie (nie koniecznie ma być to dla mnie pracą) i szukam zestawu startowego lub hurtowni, która nie dosyć, że ma dobre żele, ale i ceny. Fajne zestawy są na allepaznokcie.pl, ale wyczytałam, że żele są problemowe i zestawy bez szału. Szukam dobrych cen żeli, lampy i innych podstawowych narzędzi, płynów itd. Zależy mi na tym, żeby dało się dobrze pracować na tym oraz, aby paznokcie wychodziły ładne i długo się trzymały. Proszę, o prawdziwe komentarze, a nie żadne reklamy trefnych marek, oraz proszę o nie krytykowanie mnie, bo nic nie wiem i nie umiem, jak wyżej napisałam dopiero w trakcie szkoły zacznę robić paznokcie. Teraz szukam hurtowni bądź zestawów startowych, a jeśli macie jakieś cenne wskazówki, to także chętnie poczytam. Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie 😄
Moncia1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 22:19   #2
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Hurtownie żeli i tipsów

Witam, polecam: hurtownia kosmetyczna Dobra Rada, Modena Nails, Silcare, Eurofashion, Perfect Beauti, Indigo, Astonishing
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 09:01   #3
Moncia1115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
Gdzie się zaopatrzyć w żele

Hej, zamierzam rozpocząć przygodę z kosmetyką, rozpoczynam szkołę i od dłuższego czasu przeszukuję internet i niestety nie mogę znaleźć taniej i dobrej hurtowni. Nie chcę wydać majątku na żele do ćwiczenia. Ale też chciałabym kupić wszystko, żeby nadawało się do pracy na żelach. Czy jest możliwe za jakieś 500 zł kupić wszystkie niezbędne średniej jakości produkty? Razem z ozdobami, pędzelkami, pilnikami itd? Wiem, że allepaznokcie.pl odpada, co sądzicie o sunny nails? Może polecicie inne firmy lub zestawy z allegro? Proszę o pomoc, nie chcę wyrzucić paru stówek w błoto.
Moncia1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-02 10:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.