Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-13, 09:25   #31
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żebyś dała radę jeśli to konieczność My byliśmy o 8, więc nie było źle. W innej części teraz jest więc nie ma dramatu. My poprzednim razem staliśmy półtorej godziny w kolejce o 19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Miałam iść na 8, ale pospaliśmy dziś na pewno nie dam rady stać dłużej jak 20 minut. Najwyżej tylko mąż zagłosuje

Beznadziejna jest ta komisja na takie duże osiedle taka klitka
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 09:57   #32
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Wiecie zazdroszczę wam ze mozecie isc, ja mam najblizszy punkt 220km ode mnie i nie pojadę na pewno... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:07   #33
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Kurczak, mieszkam na naprawdę dużym osiedlu a nigdy takich problemów nie mialam.

Udanych wyborów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:07   #34
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Dzień dobry. My odespaliśmy po wczorajszej wizycie u teściów. O dziwo wizyta minęła bez większych rewelacji, teściowie zmienili swoje podejście i oszaleli na punkcie wnuka dzisiaj za to wzięliśmy się za sprzątanie w szafach, a ja dodatkowo wrzuciłam pranie z pieluchami, więc dam znać jak się moje zachowały po praniu.

Mały od rana szaleje i TŻ wstał rano po wodę i mówi, że już nie szedł spać bo mały tak fajnie wierzgał, że cały czas go miział. I pytał czy czułam jak latał czułam, ale nie chciało mi się oczu otwierać bo rozczuliła mnie ta czułość TŻ a mały celował akurat w to miejsce, gdzie TŻ trzymał rękę.

Też się wybieramy na wybory jak ogarniemy mieszkanie, a po południu pojedziemy na cmentarz umyć groby i poprawić napisy. Ładna pogoda dzisiaj u nas, więc nie wymarzniemy przynajmniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:10   #35
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Mnie te ruchy przerazaja, brzuch ma dziwne ksztalty wczoraj po prawej stronie mialam twarda wielka gule a po lewej nic. Maz siedzial i sie wgapial ,dotykal jak to mozliwe Tymek chyba się pupą do nas wypiął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:11   #36
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Ja siedze w pracy, wlasnie odpoczywam troszkę, zostala mi jakas godzinka. A nawet mniej z tym ze co cos porobie to siadam na pare minut i mi schodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:13   #37
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Ale super pogoda, szlam na krótki rękaw szkoda, że ledwo człapie i nie dam rady nigdzie pojechać żeby połazić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 10:20   #38
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Dzień dobry w 4 części ☕️

Ja pospalam prawie do 10 także spałam koło 11 h, wreszcie odsypiam bo w szpitalu i po szpitalu to klo 5-6 h spałam, a lekarze mówili ze Nasze dzieciaki rosną jak my śpimy

Dopiero teraz zobaczyłam, ze tez mam tetry 115 i po wypraniu faktycznie zrobiły się mięsiste ale ja ich nie prasowałam bo zamówiłam ich 10 na zapas do wielo bo szybko schną. Bo mam 6 pieluszek muslinowych i 5 otulaczy z motherhood. Plus 10 małych ręczniczków z Ikea, także zobaczę co się do czego najlepiej sprawdzi ale więcej nie kupuje. Myślałam żeby ewentualnie flanelowe ze 3 kupić bo mówiliście ze do lekarza czy gdzieś jako podkład dobrze wziąć. Ale to nie wiem czy te muślinowa nie wystarcza?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:45   #39
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Kurcze kolezanki wypytuja co potrzeba mi dla malucha , juz 3 napisala a nagle z mojej wielkiej listy potrzeb nie wiem co mam odpisac szumisia mam, ciuchy mam... haha nie wiem... moze chustę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:50   #40
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Myślicie, że jest sens iść na dni otwarte na porodówkę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 10:52   #41
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Kurcze kolezanki wypytuja co potrzeba mi dla malucha , juz 3 napisala a nagle z mojej wielkiej listy potrzeb nie wiem co mam odpisac szumisia mam, ciuchy mam... haha nie wiem... moze chustę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chusta to jest dobry pomysł jak zamierzasz korzystać
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. My odespaliśmy po wczorajszej wizycie u teściów. O dziwo wizyta minęła bez większych rewelacji, teściowie zmienili swoje podejście i oszaleli na punkcie wnuka dzisiaj za to wzięliśmy się za sprzątanie w szafach, a ja dodatkowo wrzuciłam pranie z pieluchami, więc dam znać jak się moje zachowały po praniu.

Mały od rana szaleje i TŻ wstał rano po wodę i mówi, że już nie szedł spać bo mały tak fajnie wierzgał, że cały czas go miział. I pytał czy czułam jak latał czułam, ale nie chciało mi się oczu otwierać bo rozczuliła mnie ta czułość TŻ a mały celował akurat w to miejsce, gdzie TŻ trzymał rękę.

Też się wybieramy na wybory jak ogarniemy mieszkanie, a po południu pojedziemy na cmentarz umyć groby i poprawić napisy. Ładna pogoda dzisiaj u nas, więc nie wymarzniemy przynajmniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się wzięłam za sprzątanie, zostało mi tylko odkurzyć i zmyć podłogi, ale mąż w końcu nigdzie dziś nie pojechał i zasnął mi na kanapie więc nie mogę dokończyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 11:56   #42
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Wstawiłam pierwsze pranie, powiem wam, że masakra myślałam, że mniej pralek mnie czeka
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 12:00   #43
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Myślicie, że jest sens iść na dni otwarte na porodówkę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Warto! Mniejsza o to, ze pooglądasz sobie sale, ale masz możliwość wypytania na miejscu o ich prodecudry i podejście do interesujących cię aspektów porodu i czasu zaraz po.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

W krk dzisiaj 21 i cuuuudowna pogoda. Od paru godzin cała rodzinka „kwitniemy” w parku i na placu zabaw
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 12:01   #44
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Warto! Mniejsza o to, ze pooglądasz sobie sale, ale masz możliwość wypytania na miejscu o ich prodecudry i podejście do interesujących cię aspektów porodu i czasu zaraz po.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

W krk dzisiaj 21 i cuuuudowna pogoda. Od paru godzin cała rodzinka „kwitniemy” w parku i na placu zabaw
Właśnie tak pomyślałam, to będę w takim razie czatowały, żeby się zapisać



Głupie pytanie, jak przypiąć ciuszki spinaczem żeby nie został mi ślad ? :/ wieje trochę i bez tego mi pospadają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 12:27   #45
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Arya pewnie , ze idz! Nic nie stracisz a na pewno zyskasz jakies info. Fajnie tez wiedziec jak wszystko wyglada i co ,gdzie sie znajduje.

Powodzenia w praniu dziewczyny. U nas tez dość cieplutko, choc nie ma słońca. Obiad mi sie piecze a ja ide do wanny bede pewnie zalegac na kabapie dzis , maz sam z Leo pojdzie na rower pewnie po obiedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:05   #46
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Wstałam dzisiaj po 11... Masakra . Byłam już na wyborach i wypracowałam tetre... Dzisiejsze prasowanie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że musze kupić nową bo na pewno nie bedemiala cierpliwości do prasowania szmatki, ktora ma służyć tylko do zbierania wymiocin... A i tak zauwazylam już malutkie dziurki, wiec długo nie posłuży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:21   #47
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mnie te ruchy przerazaja, brzuch ma dziwne ksztalty wczoraj po prawej stronie mialam twarda wielka gule a po lewej nic. Maz siedzial i sie wgapial ,dotykal jak to mozliwe Tymek chyba się pupą do nas wypiął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie to też przeraża mało co czuje kopnięć tylko tak właśnie jakby mu miejsca brakowało i się rozpychał i brzuch wtedy taki krzywy najgorzej mialam wczesniej wieczorami gdy się kładłam spać i wtedy czułam, ze nogi miał po lewej głowę po prawej i się naciągał i miałam wrażenie, ze brzuch ekspoloduje

u nas piękna pogoda, wybieramy sie na wybory a pozniej na spacerek nad jezioro, trzeba korzystac tylko musze chodzic powoli bo za chwile zadyszke łapie
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 14:39   #48
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Jestem w szoku, przepuszczono mnie w kolejce do głosowania. A w lokalu wyborczym średnia wieku wynosiła max 30 lat o_o.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 16:01   #49
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
mnie to też przeraża mało co czuje kopnięć tylko tak właśnie jakby mu miejsca brakowało i się rozpychał i brzuch wtedy taki krzywy najgorzej mialam wczesniej wieczorami gdy się kładłam spać i wtedy czułam, ze nogi miał po lewej głowę po prawej i się naciągał i miałam wrażenie, ze brzuch ekspoloduje

u nas piękna pogoda, wybieramy sie na wybory a pozniej na spacerek nad jezioro, trzeba korzystac tylko musze chodzic powoli bo za chwile zadyszke łapie
U mnie też się wypycha bardziej chociaż dość często uderza i brzuch mi skacze. Nie wiem co prawda w jaki sposób to robi skoro tydzień temu główka nisko i przodem do mojego kręgosłupa. Czyżby łokciami się tak wypychal?
Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, przepuszczono mnie w kolejce do głosowania. A w lokalu wyborczym średnia wieku wynosiła max 30 lat o_o.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
I tak powinno być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 16:32   #50
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Wrzucam moje porównanie pieluch. Po lewej stronie są po praniu, po prawej po prasowaniu. Wg mnie najlepiej po praniu wypada otulacz bambusowy z aliexpress, jest najprzyjemniejszy w dotyku i najmniej pognieciony. Miło zaskoczyły mnie te z Kauflanda bo jak je kupiłam to byłam zawiedziona, że są sztywne, cienkie i na pewno po praniu stracą nadruk. Z prania wyszły przyjemne w dotyku i mniej pogniecione niż te 140gram. Najgorzej chyba wypadają białe lux z allegro. No ale ogólnie jestem zadowolona ze wszystkich. IMG_20191013_172730_compress78.jpgIMG_20191013_172646_compress51.jpgIMG_20191013_172606_compress55.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 16:36   #51
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Ta tetra z kauflandu faktycznie mega... Pewnie już nie ma jej w sprzedaży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 16:51   #52
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Ta tetra z kauflandu faktycznie mega... Pewnie już nie ma jej w sprzedaży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas są cały czas. Ja kupowałam akurat na jakiejś promocji 3 sztuki za 10 zł, a teraz widziałam, że nadal są ale inne wzory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 17:26   #53
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Jak zobaczyłam ilość mojego prania to chyba przesadziłam z ilością ubranek, masakra mam 5 czerwonych rzeczy na święta i nie wiem z czym to uprać pralki 9kg z taką ilością się nie opłaca odpalać, z kolei dorzucić do ciemnych się boje. Używałyście kiedyś takich chusteczek wyłapujących kolor? Czytam, że niby są skuteczne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 17:29   #54
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Arya a nie masz zadnych waszych ciuchów w tej tonacji? Ja mialam tak z zoltymi i musztardowymi rzeczami, dorzucilam moja pidzame jakas meza koszulke i koc i wypralam. mi wyszło 5 pełnych pralek ale ja mam wsad chyba tylko 5 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 17:35   #55
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość

Głupie pytanie, jak przypiąć ciuszki spinaczem żeby nie został mi ślad ? :/ wieje trochę i bez tego mi pospadają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Maaatko! Jesteście moimi mistrzyniami w kwestii tego, jakie można mieć rozkminy odnosnie prania. Czuje się czasem jak jakiś flejtuch
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 17:45   #56
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya a nie masz zadnych waszych ciuchów w tej tonacji? Ja mialam tak z zoltymi i musztardowymi rzeczami, dorzucilam moja pidzame jakas meza koszulke i koc i wypralam. mi wyszło 5 pełnych pralek ale ja mam wsad chyba tylko 5 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie mam właśnie nic naszego czerwonego o nie o musztardowym też zapomniałam mam 4 rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Maaatko! Jesteście moimi mistrzyniami w kwestii tego, jakie można mieć rozkminy odnosnie prania. Czuje się czasem jak jakiś flejtuch

Haha ale to tylko z dziecięcymi bo nie chce nic zniszczyć. Jak przeżyją pierwsze pranie to potem już z górki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 18:01   #57
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Nie mam właśnie nic naszego czerwonego o nie o musztardowym też zapomniałam mam 4 rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------




Haha ale to tylko z dziecięcymi bo nie chce nic zniszczyć. Jak przeżyją pierwsze pranie to potem już z górki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bez przesady, spinacz nie zniszczy Ci ubranek Ale odpowiadając na Twoje pytanie, ja przypinam po bokach, praktycznie na szwie :P

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Jaki rozmiar czapki powinnam kupić małej?
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 18:26   #58
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Hejo w nowym wątku

W zeszłym tygodniu zepsuł mi się niestety telefon, nie udało się go odratować, więc chwilkę trwało zanim dorobiłam się nowego

Co do sposobów przyspieszania porodu to herbaty z liści malin nie piłam ale masaż sutków się u mnie świetnie spisał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 18:33   #59
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Bez przesady, spinacz nie zniszczy Ci ubranek Ale odpowiadając na Twoje pytanie, ja przypinam po bokach, praktycznie na szwie :P

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Jaki rozmiar czapki powinnam kupić małej?


No nie wiem, sobie kiedyś tak załatwiłam bluzkę

Ja zimową mam z h&m rozmiar 50/56.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-13, 18:40   #60
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Na wybory była mega kolejka, ale najwiecej osób do początku alfabetu, wiec się śmiałam z koleżanka, ze dobrze się nazywam, bo z końca alfabetu za chwilkę byłam gotowa a ona z nazwiskiem na J tam stała i stała.
Jak już podeszłam po kartę, to mi pani z komisji powiedziała, ze z brzuchem trzeba było bez kolejki iść.

Jeszcze ta ikea nieszczęsna, tak i z powrotem z godzina w aucie i wróciłam ledwo żywa. Boże, jak ja się cieszę, ze nie mieszkam w wielkim mieście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.