biała sukienka na wesele - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 11:31   #61
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: biała sukienka na wesele

dzustam, anemon klask i:kla ski:
macie racje. Nie mam sensu tłumaczyc
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 14:17   #62
Olive21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: biała sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
I się zgadzam w 100% .

Jak się idzie na wesele to młodych się raczej zna, a poza tym prosta sukienka a suknia ślubna trochę się różną


Przesąd, nie przesąd, ale ja nie widziałam nigdzie żeby było napisane "tylko panna młoda może mieć białą suknię". Może w twoich stronach to jest brak taktu. U mnie nikt z tym nie ma problemu i ludzie takimi rzeczami głowy sobie nie zawracają.
A no i nie zapomnij, że w czarnym to tylko na pogrzeb
To nie przesad tylko kwestia dobrych manier, ktorych Wam najwidoczniej brak. Oby i na Wasze wesela dziewczyny przyszly w bialych sukienkach. Moze wtedy zrozumiecie. Nie wszyscy znaja mlodych, ja nie raz bylam na weselu jako osoba towarzyszaca i nie znalam mlodych, albo znalam tylko mlodego. Mysle, ze tylko niedowartosciowane panny, ktore swojego wesela nigdy miec nie beda (albo boja sie, ze nie beda miec), moglyby nalozyc biala sukienke na czyjes wesele.
Olive21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 18:39   #63
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: biała sukienka na wesele

Przeczytałam cały wątek - no i teraz mam kurczę problem. Oto sukienka jaką posiadam:
http://tablica.pl/oferta/sukienka-z-...equestFromAd=1
Powiedzcie co o niej sądzicie, jest kremowa i ma czarną koronkę. Mam jeszcze drugą(bardziej stosowną) ale jest ciasna w tyłku a chciałabym na weselu trochę powywijać...
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 08:36   #64
JustynaiJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: biała sukienka na wesele

Uważam, że nie masz się nad czym zastanawiać. Zakładaj śmiało
JustynaiJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:08   #65
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: biała sukienka na wesele

Nie ma zakazu zakładania białej sukienki na wesele. Tak samo jak nie ma zakazu ubierania się na różowo na pogrzeb.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:52   #66
sofia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 44
Dot.: biała sukienka na wesele

ja tam uważam, że wszystko zależy od sukienki i dodatków. Jeśli jest ryzyko, że ktoś pomyli Cię z panną młodą (bo np. Twoja sukienka byłaby długa i tiulowa albo panny młodej nadzwyczaj skromna) lepiej nie zakładać. Po co potem głupio się tłumaczyć. Poza tym pannie młodej może się zrobić przykro.

Jeśli to byłoby coś byłoby coś w tym stylu: <zmoderowano - reklama bloga> to śmiało można.

Ta, którą masz też jest jak najbardziej okej

Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2013-09-29 o 16:50
sofia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 19:14   #67
Laura Romano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 184
Dot.: biała sukienka na wesele

Zakładanie białej sukienki na czyjś ślub jest po prostu niezgodne z zasadami savoir-vivre. Ale z dużą ilością czarnego już tak, podobnie krem z czarnym jest ok
Laura Romano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 19:50   #68
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: biała sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez Olive21 Pokaż wiadomość
To nie przesad tylko kwestia dobrych manier, ktorych Wam najwidoczniej brak. Oby i na Wasze wesela dziewczyny przyszly w bialych sukienkach. Moze wtedy zrozumiecie. Nie wszyscy znaja mlodych, ja nie raz bylam na weselu jako osoba towarzyszaca i nie znalam mlodych, albo znalam tylko mlodego. Mysle, ze tylko niedowartosciowane panny, ktore swojego wesela nigdy miec nie beda (albo boja sie, ze nie beda miec), moglyby nalozyc biala sukienke na czyjes wesele.
a moze wlasnie pewne siebie dziewczyny, ktore wiedza ze na swoim slubie i tak beda w centrum uwagi i ich goscie nie beda zwracali uwagi ze ktos rowniez zalozyl biala sukienke
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:42   #69
polaa09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 41
Dot.: biała sukienka na wesele

Nie radzę zakładać białej sukienki. Nie wszyscy pozytywnie to odbiorą.
__________________
Inspiracje, wyjątkowość i nie tylko to wszystko znajdziesz na tym blogu modowym.
polaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 01:20   #70
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: biała sukienka na wesele

Moim zdaniem nie powinno się ubierać białej sukienki.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 08:48   #71
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: biała sukienka na wesele

Ja bym nigdy nie założyła białej sukienki na czyjś ślub z kilku powodów
1)Nie wypada. Po prostu. Minimum dobrych manier jeszcze nikomu nie zaszkodziło
2)Z czystej empatii. Nie wiem czy młodej by moja kreacja przeszkadzała czy nie. A jest tyle kolorów, że nie spadnie mi korona z głowy jak założę coś innego.
3)Zazwyczaj nie wiem jaką młoda będzie miała sukienkę więc wolę nie ryzykować, że niechcący ktoś mnie z nią pomyli. Ja założę krótką koronkę i ona też i co wtedy?
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 07:29   #72
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: biała sukienka na wesele

Czyli co? Mogę założyć tą swoją kremową z czarną koronką na górze? Naprawdę mam wątpliwości. Część z was zareagowała pozytywnie, że nawet nie mam nad czym sie zastanawiać a część z was kategorycznie mówi "NIE".
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 17:09   #73
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: biała sukienka na wesele

ostatecznie i tak zrobisz jak uważasz. jeśli masz wątpliwości czy masz ją założyć to radziłabym poszukać czegoś w innym kolorze. nie zaszkodzi Ci to, a na pewno też będziesz pięknie wyglądać, bez zastanawiania się czy to pasuje, czy nie.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 16:43   #74
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: biała sukienka na wesele

Byłam ostatnio na weselu, na którym jedna dziewczyna miała kremową sukienkę i do tego białe buty - ewidentnie wyglądające na ślubne, a we włosach białe kwiatki. Chyba miała to z własnego ślubu
Panna młoda przez całe wesele była w długiej ślubnej, więc nie sposób pomylić, ale tamta dziewczyna wyglądała dziwnie.
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 18:44   #75
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: biała sukienka na wesele

Ja tam nic nie mam do białych sukienek na weselach. Trzeba tylko ogólnie spojrzeć na swój wygląd, czy nie będziemy przypominać panny młodej Sukienka sukience nierówna, można założyć białą, prostą, delikatną sukieneczkę z czarnymi/kolorowymi dodatkami a można i wskoczyć w długą, balową, białą sukienkę... Ogólnie jako potencjalna panna młoda nie zważałabym na to co goście założą - najważniejsze dla mnie byłoby żeby czuli się i bawili dobrze w swoich strojach. A już w ogóle najistotniejszą sprawą jest to, że wychodzi się za mąż za ukochanego człowieka i na ślubie/weselu powinno się o tym myśleć a nie o wyglądzie gości. Jeśli komuś przed ślubem spędza sen z powiek wątpliwość czy przypadkiem żadna dziewczyna nie włoży białej sukienki to zadałabym sobie pytanie w jakim właściwie celu biorę ślub - spędzić życie z ukochaną osobą czy być księżniczką, na którą wszyscy patrzą? Polecam trochę luzu i zdrowego rozsądku

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

A z perspektywy gościa - jeśli muszę szukać sukienki to po prostu mierzę różne i kupuję taką w jakiej dobrze wyglądam i komfortowo się czuję - nieważne czy jest niebieska, czarna, fuksjowa, miętowa, biała czy malinowa :P A jeśli mam akurat w szafie białą sukienkę, którą mogę założyć na wesele (dobierając do niej odpowiednie dodatki) i mogę nie tracić czasu na latanie po sklepach i mierzenie, to dlaczego by nie? Krój sukienki moim zdaniem bardziej decyduje o tym czy jest ona odpowiednia na wesele - lepiej założyć białą skromną koktajlową sukienkę w niczym nie przypominającą sukni ślubnej niż np. niebieską, ale maksymalnie wydekoltowaną i mega krótką.

Edytowane przez morning_coffee
Czas edycji: 2015-09-17 o 18:46
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-17 19:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.