Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 11:34   #1771
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

O matko, pamietam jak ja sie bałam jeździć, wcale nie chciałam iść na kurs
siedzę teraz jak na szpilkach bo czekam na kuriera, ale to gls i boję się, że nie dojedzie :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 11:42   #1772
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
hej

piękny weekend był i korzystałam z niego, jak tylko się dało miałam gości, którzy nie znają Wro, więc dużo chodziliśmy po mieście, próbowałam na nie patrzeć oczami turysty i przypomniałam sobie jak piękne jest moje miasto, szczególnie nocą. zazwyczaj człowiek chodzi i nie zwraca uwagi na wszystko dookoła, bo już to zna...

od wczoraj za to choroba mnie próbuje rozłożyć
ja byłam w ten weekend w Poznaniu i też trochę połaziłam, pooglądałam, zjadłam mnóstwo pyszności, byłam w parku sołackim na śniadaniu na trawie Poznanianki, fajne macie miasto
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:57   #1773
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Hmmm, kusząca propozycja Muszę się nad tym poważnie zastanowić
hehe, u mnie dzisiaj deszcz :x spóźniłaś się
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
No wszystko już dziś było, stylizacja cała, wszyscy zwarci i gotowi, a tu... pupa.
ach ta pogoda wredna
Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
A mi chodzi po głowie kurs wizażu, ale najpierw rzeczywistość czyli kupiłam pralkę A we wrzesniu kupuję rolety no i jeszcze chciałabym kupić obraz do pokoju, a po głowie chodzi mi odkurzacz "samojezdny" - ma ktoś z was navibota czy irobota? No w końcu muszę zakupić też szczoteczkę elektryczną, ale przerzucam ten zakup z miesiąca na miesiąc.
chciałabym już urządzać dom ale to jeszcze daleko
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mnie chodzą po głowie lakiery Color Club miał ktoś?

W ogóle jeszcze aparaty nie mam już prawie 3 msc jest w serwisie wczoraj poszło pismo do serwisu z ,,prośbą" o wymianę na nowy albo zwrot kasy wolałabym zwrot kasy to bym sobie dołożyła i lustrzankę wzięła
ja miałam kilka, ale nie zachwyciły mnie: cienki pędzelek, kremowe pastele smużą, 3 warstwy do krycia (mam jasnoróżowy i beżowy), ciężko się otwierają, za to mam dwa glittery i wow ale tak średnio jestem zadowolona
Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Daj znać jak Ci poszło
Nigdy nie zapomnę stresu na swoich pierwszych jazdach
było super bardzo się bałam na początku, tym bardziej, że lało, trudno mi skoordynować pracę rąk i nóg (sprzęgło i biegi) jednocześnie patrząc na drogę, trzy razy mi zgasł, ale nie w jakimś trudnym miejscu, żebym komuś ruch utrudniła, nikt nie klaksonił na mnie na szczęście
mam fajnego, spokojnego instruktora, jakoś to będzie
najpierw trochę pojeździłam po parkingu, w miarę pusto było, wiec ok, ale panika na początku
a on, to co, jedziemy?
a ja, że jak to tak od razu? no ale nie było wyjścia
objechałam miasto, potem za miasto pojechaliśmy na plac, zrobiłam obsługę, kilka razy łuk do przodu i do tyłu, no i jeszcze ze trzy razy przez miasto przejechaliśmy, podoba mi się nawet przez moment 70km/h jechałam
na końcu zajechałam pod szkołę jazdy i podwieźli mnie bliżej domu, po mnie jechała dziewczyna, która ma egzamin 15 sierpnia i masakra, byłam zaskoczona, ale nieskromnie powiem, że chyba gorzej ode mnie jej szło, nie zapięła pasów, nie zapaliła świateł, zgasł jej kilka razy, szarpała, nie patrzyła gdzie ma jechać, zapominała o kierunku, może to stres, ale na egzaminie będzie przecież gorzej
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
od wczoraj za to choroba mnie próbuje rozłożyć
zdrówka, mój brat też przeziębiony
Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
O matko, pamietam jak ja sie bałam jeździć, wcale nie chciałam iść na kurs
ja też się bałam ale było fajnie
dawno zdawałaś?
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ja byłam w ten weekend w Poznaniu i też trochę połaziłam, pooglądałam, zjadłam mnóstwo pyszności, byłam w parku sołackim na śniadaniu na trawie Poznanianki, fajne macie miasto
Poznań, tęskno mogłabym tam mieszkać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:19
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 13:12   #1774
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
było super bardzo się bałam na początku, tym bardziej, zę lało, trudno mi skoordynować pracę rąk i nóg (sprzęgło i biegi) jednocześnie patrząc na drogę, trzy razy mi zgasł, ale nie w jakimś trudnym miejscu, żebym komuś ruch utrudniła, nikt nie klaksonił na mnie na szczęście
mam fajnego, spokojnego instruktora, jakoś to będzie
najpierw trochę pojeździłam po parkingu, w miarę pusto było, wiec ok, ale panika na początku
a on, to co, jedziemy?
a ja, że jak to tak od razu? no ale nie było wyjścia
objechałam miasto, potem za miasto pojechaliśmy na plac, zrobiłam obsługę, kilka razy łuk do przodu i do tyłu, no i jeszcze ze trzy razy przez miasto przejechaliśmy, podoba mi się nawet przez moment 70km/h jechałam
na końcu zajechałam pod szkołę jazdy i podwieźli mnie bliżej domu, po nie jechała dziewczyna, która ma egzamin 15 sierpnia i masakra, byłam zaskoczona, ale nieskromnie powiem, że chyba gorzej ode mnie jej szło, nie zapięła pasów, nie zapaliła świateł, zgasł jej kilka razy, szarpała, nie patrzyła gdzie ma jechać, zapominała o kierunku, może to stres, ale na egzaminie będzie przecież gorzej

E to super, że Ci się podobało, najważniejsze jest pierwsze wrażenie
Ja miałam instruktora choleryka czasem w samochodzie wrzało, bo ja też spokojnego charakteru nie mam
Mnie, jak zobaczył, że umiem płynnie ruszać,zabrał po 5 minutach na jedną z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie

Niektórzy niestety nie mają daru do prowadzenia pojazdów i jeżdzą w taki sposób nawet dzień przed egzaminem. Zapewne nie wyjedzie nawet z placu
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 13:15   #1775
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
było super bardzo się bałam na początku, tym bardziej, zę lało, trudno mi skoordynować pracę rąk i nóg (sprzęgło i biegi) jednocześnie patrząc na drogę, trzy razy mi zgasł, ale nie w jakimś trudnym miejscu, żebym komuś ruch utrudniła, nikt nie klaksonił na mnie na szczęście
mam fajnego, spokojnego instruktora, jakoś to będzie
najpierw trochę pojeździłam po parkingu, w miarę pusto było, wiec ok, ale panika na początku
a on, to co, jedziemy?
a ja, że jak to tak od razu? no ale nie było wyjścia
objechałam miasto, potem za miasto pojechaliśmy na plac, zrobiłam obsługę, kilka razy łuk do przodu i do tyłu, no i jeszcze ze trzy razy przez miasto przejechaliśmy, podoba mi się nawet przez moment 70km/h jechałam
na końcu zajechałam pod szkołę jazdy i podwieźli mnie bliżej domu, po nie jechała dziewczyna, która ma egzamin 15 sierpnia i masakra, byłam zaskoczona, ale nieskromnie powiem, że chyba gorzej ode mnie jej szło, nie zapięła pasów, nie zapaliła świateł, zgasł jej kilka razy, szarpała, nie patrzyła gdzie ma jechać, zapominała o kierunku, może to stres, ale na egzaminie będzie przecież gorzej

zdrówka, mój brat też przeziębiony
tak sobie czytam i mnie chyba też to niedługo czeka na razie musimy przekalkulować wszystkie wydatki, bo niestety zebrało się ich dużo, a to głównie przez to, że nowe auto musimy kupić. stresuje mnie ruch na ulicach w moim mieście i to jak niektóre osoby jeżdżą, ale motywację do zrobienia prawka mam teraz ogromną, bo fajne auto będziemy mieć

dzięki
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 13:29   #1776
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
E to super, że Ci się podobało, najważniejsze jest pierwsze wrażenie
Ja miałam instruktora choleryka czasem w samochodzie wrzało, bo ja też spokojnego charakteru nie mam
Mnie, jak zobaczył, że umiem płynnie ruszać,zabrał po 5 minutach na jedną z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie

Niektórzy niestety nie mają daru do prowadzenia pojazdów i jeżdzą w taki sposób nawet dzień przed egzaminem. Zapewne nie wyjedzie nawet z placu
no super było, nie mogę się doczekać soboty
ale na początku był stres, tym bardziej, że wczoraj się jeszcze nasłuchałam, że laska na egzaminie miała wypadek, straciła kontrolę nad pojazdem, egzaminator za kierownicę na zakręcie aż złapał, a ona ręczny zaciągnęła ( ), zarzuciło ich ponoć równo

ale to jest straszne, ja bym nie szła na egzamin tylko dokupiła jazdy, to jest kasa w błoto normalnie szkoda mi jej
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
tak sobie czytam i mnie chyba też to niedługo czeka na razie musimy przekalkulować wszystkie wydatki, bo niestety zebrało się ich dużo, a to głównie przez to, że nowe auto musimy kupić. stresuje mnie ruch na ulicach w moim mieście i to jak niektóre osoby jeżdżą, ale motywację do zrobienia prawka mam teraz ogromną, bo fajne auto będziemy mieć

dzięki
no to jest duży wydatek kurs 900, plus badania (kiedyś było 60, teraz 200zł ), plus zdjęcia, no i potem egzamin, 10 podejść

jeżdżą jak wariaci, mokro, pada, ograniczenie do 50, a tu prują normalnie wymusił pierwszeństwo mi dzisiaj facet, ale co zrobić

nad autem na razie nie myślę, ale trzebaby coś kupić, bo zdać tylko dla zdania to bezsens
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:31
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 13:46   #1777
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja też się bałam ale było fajnie
dawno zdawałaś?
W styczniu 2013, mimo zdanego egzaminu to był dla mnie tragiczny dzień Nie miałam jak wrócić do swojego miasta, sypało śniegiem, mróz straszny. Przyjechał po mnie chłopak i dwie koleżanki, zepsuło im się auto i po drodze chyba z 6 razy stawało i nie chciało odpalić W końcu stanęło gdzieś już w Rybniku i nie chciało ruszyć wcale, więc poszłam ich szukać. Oczywiście zgubiłam się w tej zamieci Teraz się z tego śmieje a wtedy zero radości ze zdanego egzaminu
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 14:06   #1778
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
W styczniu 2013, mimo zdanego egzaminu to był dla mnie tragiczny dzień Nie miałam jak wrócić do swojego miasta, sypało śniegiem, mróz straszny. Przyjechał po mnie chłopak i dwie koleżanki, zepsuło im się auto i po drodze chyba z 6 razy stawało i nie chciało odpalić W końcu stanęło gdzieś już w Rybniku i nie chciało ruszyć wcale, więc poszłam ich szukać. Oczywiście zgubiłam się w tej zamieci Teraz się z tego śmieje a wtedy zero radości ze zdanego egzaminu
ale dzień, chociaż jakbym zdała, to chyba nic by mi nie zepsuło tej radości
jak słyszę po ile razy ludzie zdają, to aż się nie chce podchodzić do tego egzaminu no a teraz to i z teorią ponoć problem
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 14:08   #1779
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no super było, nie mogę się doczekać soboty
ale na początku był stres, tym bardziej, że wczoraj się jeszcze nasłuchałam, że laska na egzaminie miała wypadek, straciła kontrolę nad pojazdem, egzaminator za kierownicę na zakręcie aż złapał, a ona ręczny zaciągnęła ( ), zarzuciło ich ponoć równo

ale to jest straszne, ja bym nie szła na egzamin tylko dokupiła jazdy, to jest kasa w błoto normalnie szkoda mi jej

Moja koleżanka do momentu kiedy ja wiedziałam nie zdała 16 razy
Po jakimś roku jak straciłyśmy kontakt w końcu dowiedziałam sie, że zdała, ale ile łącznie miała egzamnów- nie chcę wiedzieć strach potem na ulicach
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 14:28   #1780
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka do momentu kiedy ja wiedziałam nie zdała 16 razy
Po jakimś roku jak straciłyśmy kontakt w końcu dowiedziałam sie, że zdała, ale ile łącznie miała egzamnów- nie chcę wiedzieć strach potem na ulicach
Ja przepraszam, że to powiem, ale jak dla mnie 10 egzaminów powinno być ABSOLUTNĄ granicą... Jeszcze pytanie na czym nie zdają, bo jeden mój kolega z pięć razy oblał na górce, ale błagam, nie wszyscy muszą mieć prawo jazdy i nie wszyscy się do tego nadają... A mam taką "znajomą", która na skrzyżowaniu zamyka oczy bo się boi...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 14:52   #1781
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
A mam taką "znajomą", która na skrzyżowaniu zamyka oczy bo się boi...


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to jest duży wydatek kurs 900, plus badania (kiedyś było 60, teraz 200zł ), plus zdjęcia, no i potem egzamin, 10 podejść
200zł za badania? drogo
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 15:14   #1782
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
200zł za badania? drogo
bardzo drogo, zwłaszcza, że to takie "badanie"na odwal się
jeszcze mi kobieta powiedziała jak poszłam robić: jakby pani przyszła wczoraj to by było 60, bo się przepisy zmieniły od dzisiaj i jest 200
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:20   #1783
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
A mam taką "znajomą", która na skrzyżowaniu zamyka oczy bo się boi...
Nie wiem, czy to bardziej śmieszne, czy przerażające.
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:43   #1784
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Sentymentalnie mi się zrobiło, bo chyba nigdy nie zapomnę swoich pierwszych jazd i samego egzaminu też
Na pierwszej godzinie jazd gość mnie wywiózł za miasto, kompletnie nie wiedziałam gdzie jestem. Zaparkował, przesiedliśmy się i on mówi "No to jedziemy". To mu mówię, że nie wiem jak Dopiero potem mi wyjaśnił jak sprawa wygląda z pedałami, biegami itp. No to jakimś cudem wycofałam, wjechałam na drogę i zonk, byłam na obwodnicy i kazał mi zasuwać, żeby nie spowalniać ruchu Jechałam 90km/h i kurczowo trzymałam kierownicę, bo tak się bałam. Teraz się z tego śmieję, ale wtedy byłam serio przerażona
A egzamin miałam w lutym, wiadomo - zima, szybko ciemno. No i trafiło mi, że musiałam czekać do godz.16-17, czyli ciemno jak w nocy. Do tego zima, mróz. Pal to licho, nie przerażało mnie to, bo wiedziałam co potrafię. Ale trafiłam na egzaminatora-ćwoka. Stary, marudny dziad, który się co chwilę na mnie wydzierał Przez to, że tak mnie wkurzył zrobiłam kilka mniejszych błędów, ale nie takich przez które mógłby mnie oblać. I tak udało mi się zdać za pierwszym razem A gdybym nie zdała, to poszłabym na skargę na gościa i niech by sobie przejrzeli jak traktuje ludzi...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:53   #1785
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Zrobiłam leczo z cukini mnia mniam
Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Nie żartuj, jeszcze nie zwrócili Ci go ani kasy ? Trza ich tam pognić w tym serwisie.
Nie ojciec jeździ tam codziennie i ich ochrzania a najlepsze że dziś zawozi tam maszynę do reklamacji więc będą mieli z nim jazdę
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja miałam kilka, ale nie zachwyciły mnie: cienki pędzelek, kremowe pastele smużą, 3 warstwy do krycia (mam jasnoróżowy i beżowy), ciężko się otwierają, za to mam dwa glittery i wow ale tak średnio jestem zadowolona

było super bardzo się bałam na początku, tym bardziej, że lało, trudno mi skoordynować pracę rąk i nóg (sprzęgło i biegi) jednocześnie patrząc na drogę, trzy razy mi zgasł, ale nie w jakimś trudnym miejscu, żebym komuś ruch utrudniła, nikt nie klaksonił na mnie na szczęście
mam fajnego, spokojnego instruktora, jakoś to będzie
najpierw trochę pojeździłam po parkingu, w miarę pusto było, wiec ok, ale panika na początku
a on, to co, jedziemy?
a ja, że jak to tak od razu? no ale nie było wyjścia
objechałam miasto, potem za miasto pojechaliśmy na plac, zrobiłam obsługę, kilka razy łuk do przodu i do tyłu, no i jeszcze ze trzy razy przez miasto przejechaliśmy, podoba mi się nawet przez moment 70km/h jechałam
na końcu zajechałam pod szkołę jazdy i podwieźli mnie bliżej domu, po mnie jechała dziewczyna, która ma egzamin 15 sierpnia i masakra, byłam zaskoczona, ale nieskromnie powiem, że chyba gorzej ode mnie jej szło, nie zapięła pasów, nie zapaliła świateł, zgasł jej kilka razy, szarpała, nie patrzyła gdzie ma jechać, zapominała o kierunku, może to stres, ale na egzaminie będzie przecież gorzej
Kusi mnie parę kolorów może kliknę ja mam jeden piasek i jest taki piękny

Jakbyś mnie na początku widziała jak jeździłam
Ale jeżdżenie jest super uwielbiam szczególnie jak jeżdżę sama
Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka do momentu kiedy ja wiedziałam nie zdała 16 razy
Po jakimś roku jak straciłyśmy kontakt w końcu dowiedziałam sie, że zdała, ale ile łącznie miała egzamnów- nie chcę wiedzieć strach potem na ulicach
Ja znam gościa który zdał za 13 razem dwa razy miał już wypadek

Ja zdałam za 6
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 16:30   #1786
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Ja przepraszam, że to powiem, ale jak dla mnie 10 egzaminów powinno być ABSOLUTNĄ granicą... Jeszcze pytanie na czym nie zdają, bo jeden mój kolega z pięć razy oblał na górce, ale błagam, nie wszyscy muszą mieć prawo jazdy i nie wszyscy się do tego nadają... A mam taką "znajomą", która na skrzyżowaniu zamyka oczy bo się boi...
Ona tylko 2 razy nie zdała na placu, tak to wszystko na mieście
Ja dałam sobie granicę, powiedziałam idąc na 6 egzamin, że jak nie zdam to trudno, widoczenie to nie dla mnie. No i zdałam

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość

Ja znam gościa który zdał za 13 razem dwa razy miał już wypadek

Ja zdałam za 6
Ja też
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 17:48   #1787
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
A mi chodzi po głowie kurs wizażu, ale najpierw rzeczywistość czyli kupiłam pralkę A we wrzesniu kupuję rolety no i jeszcze chciałabym kupić obraz do pokoju, a po głowie chodzi mi odkurzacz "samojezdny" - ma ktoś z was navibota czy irobota? No w końcu muszę zakupić też szczoteczkę elektryczną, ale przerzucam ten zakup z miesiąca na miesiąc.
polecam, to świetna zabawa a dobrze zorganizowany na serio dużo daje!
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
hej

piękny weekend był i korzystałam z niego, jak tylko się dało miałam gości, którzy nie znają Wro, więc dużo chodziliśmy po mieście, próbowałam na nie patrzeć oczami turysty i przypomniałam sobie jak piękne jest moje miasto, szczególnie nocą. zazwyczaj człowiek chodzi i nie zwraca uwagi na wszystko dookoła, bo już to zna...

od wczoraj za to choroba mnie próbuje rozłożyć
zdrówka!
nie wiedziałam, że jesteś z Wro ) trzeba by się kiedyś na kawę jakąś umówić
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja miałam kilka, ale nie zachwyciły mnie: cienki pędzelek, kremowe pastele smużą, 3 warstwy do krycia (mam jasnoróżowy i beżowy), ciężko się otwierają, za to mam dwa glittery i wow ale tak średnio jestem zadowolona
ja mam sporo CC i jestem przeważnie zadowolona, Ty, Ty weź mi lepiej powiedz jaki jasnoróżowy i beżowy będzie krył po dwóch warstwach idealnie :P z chęcią taki wypróbuję bo jak dotąd spośród tego typu odcieni wszystkie to porażka.
było super bardzo się bałam na początku, tym bardziej, że lało, trudno mi skoordynować pracę rąk i nóg (sprzęgło i biegi) jednocześnie patrząc na drogę, trzy razy mi zgasł, ale nie w jakimś trudnym miejscu, żebym komuś ruch utrudniła, nikt nie klaksonił na mnie na szczęście
mam fajnego, spokojnego instruktora, jakoś to będzie
najpierw trochę pojeździłam po parkingu, w miarę pusto było, wiec ok, ale panika na początku
a on, to co, jedziemy?
a ja, że jak to tak od razu? no ale nie było wyjścia
objechałam miasto, potem za miasto pojechaliśmy na plac, zrobiłam obsługę, kilka razy łuk do przodu i do tyłu, no i jeszcze ze trzy razy przez miasto przejechaliśmy, podoba mi się nawet przez moment 70km/h jechałam
na końcu zajechałam pod szkołę jazdy i podwieźli mnie bliżej domu, po mnie jechała dziewczyna, która ma egzamin 15 sierpnia i masakra, byłam zaskoczona, ale nieskromnie powiem, że chyba gorzej ode mnie jej szło, nie zapięła pasów, nie zapaliła świateł, zgasł jej kilka razy, szarpała, nie patrzyła gdzie ma jechać, zapominała o kierunku, może to stres, ale na egzaminie będzie przecież gorzej
[/QUOTE]
eeeeeeeech egzamin na prawko, kiedy to było! tyle wspomnień. mi nie szło na kursie źle, miałam w połowie kryzys taki że stanęłam na krzyżówce i chciałam wysiadać, na szczęście miałam świetnego instruktowa, zabawnego itp. I od tamtego czasu jeździłam dobrze, egzamin miałam na 8 rano, trafiłam na młodego sympatycznego egzaminatora, w skórze itp. Kazał mi się do łuku ustawić, cofając prawie wyrąbałam w garaż, na szczęście dał się omamić mojemu urokowi osobistemu manewry zrobiłam dobrze, coś tam niby na łuku mogłam dojechać blizej ale przymknął oko, pojechaliśmy na miasto, na mieście zrobiłam jakiś śmieszny błąd na zasadzie kazał na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo a ja myk kierunkowskaz i w prawy pas... naprawiając błąd wpakowałam się w poprzek między dwa tiry żartując, że kobiety mają lekki problem z lewa-prawa ale pojechałam dalej. Ogólnie wyszło nieźle, nawet mnie nie maglował za długo. Zdałam za pierwszym razem <3 do dzisiaj nie wiem jakim cudem

Potem przez 10 lat jeździłam jak sierota tylko po moim miasteczku. A rok temu ruszyłam w pierwszą trasę, do Poznania. Kurde laski po 4 godzinach za kierownicą na drugi dzień bolały mnie całe plecy, barki, ramiona tak kurczowo ściskałam kółko

A teraz sobie śmigam po Wrocławiu na kurs, dobra muza, obwodnica. Ostatnio coś opowiadam mężowi "i wiesz, jadę sobie te 150 na obwodnicy" a on na mnie takie oczy ILE wyciągasz Corsą??? ehh
Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Sentymentalnie mi się zrobiło, bo chyba nigdy nie zapomnę swoich pierwszych jazd i samego egzaminu też
prawda? tego się nie zapomina. Ani tego jak mi wtedy udo latało, nie mogłam nogi na egzaminie opanować, tak mi drżała na sprzęgle...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 17:48   #1788
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
bardzo drogo, zwłaszcza, że to takie "badanie"na odwal się
jeszcze mi kobieta powiedziała jak poszłam robić: jakby pani przyszła wczoraj to by było 60, bo się przepisy zmieniły od dzisiaj i jest 200
to Ci dowaliła
mniej za dentystę się płaci, a on na prawdę coś robi

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Zrobiłam leczo z cukini mnia mniam
ja się ostatnio zajadam kremem z marchewki i soczewicy
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 20:18   #1789
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Ja przepraszam, że to powiem, ale jak dla mnie 10 egzaminów powinno być ABSOLUTNĄ granicą... Jeszcze pytanie na czym nie zdają, bo jeden mój kolega z pięć razy oblał na górce, ale błagam, nie wszyscy muszą mieć prawo jazdy i nie wszyscy się do tego nadają... A mam taką "znajomą", która na skrzyżowaniu zamyka oczy bo się boi...
Absolutnie się zgadzam z tym :nie każdy się nadaje do prowadzenia auta. Niestety wiele takich osób się pcha na siłę, bo teraz chyba taka moda, że każdy musi mieć prawko...
Ale ilość zadawanych egzaminów nie jest dokładnym wyznacznikiem, bo znam kilka osób co zdały za pierwszym razem i jeżdżą po prostu źle i stwarzają niebezpieczeństwo.

Jedna moja koleżanka zdała prawko za pierwszym razem i niedługo po tym jak odebrała dokument zabrała dwie kumpele za miasto. Miały wypadek bo jedna z nich powiedziała "o, jelonki" a kierująca się popatrzyła i... Straciła panowanie nad autem.
No szkoda słów...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 21:37   #1790
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Na pierwszej godzinie jazd gość mnie wywiózł za miasto, kompletnie nie wiedziałam gdzie jestem. Zaparkował, przesiedliśmy się i on mówi "No to jedziemy". To mu mówię, że nie wiem jak
no własnie oni tak od razu robią, jedziemy i już, bez cackania się

super zdać za pierwszym razem chcę! [tupie nóżką]
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Kusi mnie parę kolorów może kliknę ja mam jeden piasek i jest taki piękny

Jakbyś mnie na początku widziała jak jeździłam
Ale jeżdżenie jest super uwielbiam szczególnie jak jeżdżę sama

Ja znam gościa który zdał za 13 razem dwa razy miał już wypadek

Ja zdałam za 6
o piaskach nic nie wiem, ale one ogólnie są "inne" więc trudno porównywać

13 razy
Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ja dałam sobie granicę, powiedziałam idąc na 6 egzamin, że jak nie zdam to trudno, widoczenie to nie dla mnie. No i zdałam
potem to już szkoda się poddać chyba a w sumie nie zdać jest łatwo
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja mam sporo CC i jestem przeważnie zadowolona, Ty, Ty weź mi lepiej powiedz jaki jasnoróżowy i beżowy będzie krył po dwóch warstwach idealnie :P z chęcią taki wypróbuję bo jak dotąd spośród tego typu odcieni wszystkie to porażka.

eeeeeeeech egzamin na prawko, kiedy to było!

Zdałam za pierwszym razem <3 do dzisiaj nie wiem jakim cudem
ale to nie jest jedyny ich minus, pędzelek i trudność otwarcia mnie bardzo irytuje, i to niekrycie to nie tylko niekrycie, ale też takie smużenie paskudne
kryjące kremowe lakiery... hm... chociażby Orlu Pure Porelain

wspomnień czar urok osobisty
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
to Ci dowaliła
mniej za dentystę się płaci, a on na prawdę coś robi
prawda to, ale u orto jak daję stówę za 4 minuty roboty, dosłownie, to też boli po kieszeni
Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Jedna moja koleżanka zdała prawko za pierwszym razem i niedługo po tym jak odebrała dokument zabrała dwie kumpele za miasto. Miały wypadek bo jedna z nich powiedziała "o, jelonki" a kierująca się popatrzyła i... Straciła panowanie nad autem.
No szkoda słów...
o matulu
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 12:23   #1791
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Absolutnie się zgadzam z tym :nie każdy się nadaje do prowadzenia auta. Niestety wiele takich osób się pcha na siłę, bo teraz chyba taka moda, że każdy musi mieć prawko...
Ale ilość zadawanych egzaminów nie jest dokładnym wyznacznikiem, bo znam kilka osób co zdały za pierwszym razem i jeżdżą po prostu źle i stwarzają niebezpieczeństwo.

Jedna moja koleżanka zdała prawko za pierwszym razem i niedługo po tym jak odebrała dokument zabrała dwie kumpele za miasto. Miały wypadek bo jedna z nich powiedziała "o, jelonki" a kierująca się popatrzyła i... Straciła panowanie nad autem.
No szkoda słów...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to prawda...moja niby ciotka nie powinna miec prawka...tak jezdzi, ze jestem w szoku, ze jeszcze wypadku nie spowodowala. Kiedys jechalam z nia wraz z moja mama, a ciotka na czerwonym przez skrzyzowanie...to znowu wymusza pierwszenstwo, to na stopie jedzie...kiedys mama jej zwrocila uwage (nie ma prawka, ale na rowerze smiga i sie orientuje znacznie lepiej niz wielu kierowcow) to ciotka stwierdzila tylko zeby inni uwazali bo przeciez musza patrzec jak jezdza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 12:27   #1792
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to prawda...moja niby ciotka nie powinna miec prawka...tak jezdzi, ze jestem w szoku, ze jeszcze wypadku nie spowodowala. Kiedys jechalam z nia wraz z moja mama, a ciotka na czerwonym przez skrzyzowanie...to znowu wymusza pierwszenstwo, to na stopie jedzie...kiedys mama jej zwrocila uwage (nie ma prawka, ale na rowerze smiga i sie orientuje znacznie lepiej niz wielu kierowcow) to ciotka stwierdzila tylko zeby inni uwazali bo przeciez musza patrzec jak jezdza
Z drogi śledzie, bo królowa jedzie !
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 13:44   #1793
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Z drogi śledzie, bo królowa jedzie !
królowa szos

ostatnio moja kuzynka (50+ i jest świetnym kierowcą!) jechała główną i facet cofał z podjazdu szybko i nieuważnie i ją puknął, w sumie nic się nie stało tylko się dotknęli, ale facet wyskoczył z auta i do niej "co pani robi!!! ja jestem uprzywilejowany, bo wyjeżdżam z posesji" to mu odpowiedziała: "albo panu upał zaszkodził albo pan nie zna przepisów"
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 14:33   #1794
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
królowa szos

ostatnio moja kuzynka (50+ i jest świetnym kierowcą!) jechała główną i facet cofał z podjazdu szybko i nieuważnie i ją puknął, w sumie nic się nie stało tylko się dotknęli, ale facet wyskoczył z auta i do niej "co pani robi!!! ja jestem uprzywilejowany, bo wyjeżdżam z posesji" to mu odpowiedziała: "albo panu upał zaszkodził albo pan nie zna przepisów"
Chyba bym się poskładała ze śmiechu gdybym była świadkiem tej sytuacji Brawa dla kuzynki
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 14:52   #1795
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
królowa szos

ostatnio moja kuzynka (50+ i jest świetnym kierowcą!) jechała główną i facet cofał z podjazdu szybko i nieuważnie i ją puknął, w sumie nic się nie stało tylko się dotknęli, ale facet wyskoczył z auta i do niej "co pani robi!!! ja jestem uprzywilejowany, bo wyjeżdżam z posesji" to mu odpowiedziała: "albo panu upał zaszkodził albo pan nie zna przepisów"
Szlachta szos . Uprzywilejowany się znalazł .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 21:29   #1796
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
królowa szos

ostatnio moja kuzynka (50+ i jest świetnym kierowcą!) jechała główną i facet cofał z podjazdu szybko i nieuważnie i ją puknął, w sumie nic się nie stało tylko się dotknęli, ale facet wyskoczył z auta i do niej "co pani robi!!! ja jestem uprzywilejowany, bo wyjeżdżam z posesji" to mu odpowiedziała: "albo panu upał zaszkodził albo pan nie zna przepisów"
Hahah dobre


Moja koleżanka miała kiedyś sytuację, że puknęła lekko samochód bo ten nagle skręcił w prawo bez kierunkowskazu. Wytłumaczenie kierowcy? "Ja tu przecież zawsze skręcam, bo tu mieszkam" No jak mogła nie wiedzieć?


A propos wytłuszczonego, to podobne zdanie od prezesa usłyszała moja koleżanka kilka dni temu po złozeniu wypowiedzenia: "chyba pani upał zaszkodził". Uznała to za tyle żenujący poziom, że nie skomentowała
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-08-13 o 21:31
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 21:35   #1797
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Chyba bym się poskładała ze śmiechu gdybym była świadkiem tej sytuacji Brawa dla kuzynki
jak mi to opowiadała, to się zaśmiewałyśmy z kolesia
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Szlachta szos . Uprzywilejowany się znalazł .

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moja koleżanka miała kiedyś sytuację, że puknęła lekko samochód bo ten nagle skręcił w prawo bez kierunkowskazu. Wytłumaczenie kierowcy? "Ja tu przecież zawsze skręcam, bo tu mieszkam" No jak mogła nie wiedzieć?


A propos wytłuszczonego, to podobne zdanie od prezesa usłyszała moja koleżanka kilka dni temu po złozeniu wypowiedzenia: "chyba pani upał zaszkodził". Uznała to za tyle żenujący poziom, że nie skomentowała
no przecież, co ona, nie wie? też uprzywilejowany, bo na posesję swoją wjeżdżał

no to akurat było nie na miejscu
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:25   #1798
pauliska993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 156
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
królowa szos

ostatnio moja kuzynka (50+ i jest świetnym kierowcą!) jechała główną i facet cofał z podjazdu szybko i nieuważnie i ją puknął, w sumie nic się nie stało tylko się dotknęli, ale facet wyskoczył z auta i do niej "co pani robi!!! ja jestem uprzywilejowany, bo wyjeżdżam z posesji" to mu odpowiedziała: "albo panu upał zaszkodził albo pan nie zna przepisów"


faceci są cwani, widzi że kobieta to od razu myśli że się nie zna i można jej każdy kit wcisnąć. Pewnie już niejedna zapłaciła mu za taką stłuczkę z jego winy i może nawet jeszcze przeprosiła. Ostatnio jakiś mężczyzna z całą wesołą rodzinką wyjechał mi z bocznej osiedlowej dróżki tak, że musiałam się zatrzymać, patrzę na niego, a on mi pokazuje gest "żebym puknęła się w głowę" serio?
mój tata miał ubaw jak mu o tym opowiadałam i jak zwykle powiedział mi że "mogłam wysiąść i dać mu w dziób"
__________________
pauliska993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 09:25   #1799
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Daaaawno mnie nie było! Ale wracam na trochę
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 10:30   #1800
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

hej

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
prawda to, ale u orto jak daję stówę za 4 minuty roboty, dosłownie, to też boli po kieszeni
jeszcze nie miałam takiej wizyty, ale za to u weterynarza nieźle mnie już nie raz skasowali za chwilę roboty

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zdrówka!
nie wiedziałam, że jesteś z Wro ) trzeba by się kiedyś na kawę jakąś umówić
dzięki
kiedyś miałam podane w lokalizacji, ale wolałam usunąć.
kurs wizażu masz we Wro?
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 18:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.