Pomocy co myślicie o tej sytuacji? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-09-01, 18:19   #31
kredit
Przyczajenie

Dot.: Pomocy co myślicie o tej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Zerwijcie. On Cię nie szanuje i nie zacznie. A te teksty o kobietach to poniżej krytyki.
Te teksty to przy kumplach były gadane i tylko i wyłącznie jako żarty i oni rozumieli żarty ja rozumiałem tylko Ona nie rozumiała. Gdybym ją nie szanował i miał bym wy☠☠☠ane to nawet bym nie zakładał tego postu.
kredit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 18:22   #32
Shawtty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kredit Pokaż wiadomość
Ja już sie nawet nie wypowiadam tylko powiem jedno, że nigdy nawet nie liczyłem, że kiedykolwiek jej będę musiał coś takiego wyliczać cokolwiek aby zobaczyła, że mi na niej zależy. Jak cały czas słyszałem że tylko jej dogryzam i z wymagań na wymagania nie mówie że byłem święty ale na prawdę dla mnie wyliczanie pieniędzy normalnie by w ogóle nie miało miejsca. Niczego nigdy nie żałowałem bo zawsze robiłem tak aby było dobrze ale wyszło tak jak zawsze czyli źle...
i nigdy nie musiałeś, ba, nie powinieneś!

och, zobacz kochanie jak mi na tobie zależy: na paliwo wydałem 20 zł, na zapiekankę 6 zł, dwa tygodnie temu kwiatka ci kupiłem za 4 zł, ty niewdzięcznico!

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kredit Pokaż wiadomość
Te teksty to przy kumplach były gadane i tylko i wyłącznie jako żarty i oni rozumieli żarty ja rozumiałem tylko Ona nie rozumiała. Gdybym ją nie szanował i miał bym wy☠☠☠ane to nawet bym nie zakładał tego postu.
Uważasz, że szowinistyczne żarty mają jakiekolwiek usprawiedliwienie? NIE MAJĄ. Chciałeś ją upokorzyć, pośmiać sięz kolegami, zwykły gówniarz z Ciebie jeszcze.
Stary 2016-09-01, 18:23   #33
kredit
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Proszę Cię, zerwij z nim, nie ma sensu męczyć się z takim tyranem i materialistą. Jesteście jeszcze bardzo młodzi, im dłużej to będzie trwało, tym gorzej będzie Cię traktował.
Nie rozumiesz tego, że nigdy nie chciałem jej tego wypominać nawet takie coś mi w myślach nie przeszło. Ona kiedyś zaczęła mnie obwiniac, że nic nie robie nic się nie staram, że sam sie do niczego nie nadaje to wkońcu nie wytrzymałem i chciałem jej pokazać, że to wszystko robie do niej, aby było jej miło. Teraz po tym wszystkim i tak ja będę najgorszy więc temat myślę do zamknięcia.
kredit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 18:23   #34
thirky
on tired little feet

Zgadzam się z Shawtty.
Dziewczyno zerwij z nim, nie po drodze wam ze sobą, a on się zachowuje jak dzieciak.

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 18:45   #35
nyana89
Zakorzenienie

Jeśli faktycznie ten bój toczą dwie osoby, a nie jedna z rozdwojeniem jaźni, to oficjalnie dotrze do obydwu: rozstańcie się, bo Wasz 'związek' to już karykatura, przeciąganie liny, publiczne pranie brudów. A fee. Macie dopiero po 19 lat (i dziwne, że aż po tyle), niech zatem każde sobie układa życie po swojemu. Pozdrawiam

Tagi
chłopak problem pomoc, dziewczyna problem, zwiazek, zwiazek kłótnie

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości