Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-24, 22:37   #901
mariamaria1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 13
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czesc dziewczyny.

od kilku lat mysle o powiekszeniu piersi. poniewaz nie mieszkam w polsce ciagle odsuwam ten plan na pozniej z braku czasu. mysle ze w pierwszej polowie 2019 sie w koncu zdecyduje przeszukiwalam te forum ale nie widzialam nigdzie tematu latania samolotem po operacji. jak szybko po operacji mozna wsiasc do samolotu? czy sa w ogole jakies przciwskazania?
mariamaria1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 22:43   #902
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Byłam dziś na ściągnięciu szwow, wszystko jest ok, choć mocno są opuchnięte. Doktor stwierdził, że jak widział mnie pierwszy dzień po operacji, to zastanawiał się, czy dobrze zrobił, że zgodził się na 390cc. Zdychałam nawet na morfinie. A ja tego efektu wcale nie widzę, jak dla mnie, to są nie za duże. No ale ok. Więcej doktor by nie włożył, bo mówi, że obawial się zerwania mięśni. A i ponoc sie jeszcze wybija i nabiora ksztaltu
Cześć kochana Miałam właśnie pytać co tam jak tam Cieszę się, że wszystko dobrze
Ta opuchlizna może długo schodzić, ja jestem ponad 6 tygodni po i popatrz dopiero teraz opuchlizna całkowicie schodzi,w końcu wyszły mi żebra ,mostek jest wyczuwalny ( zawsze miałam żebra na wierzchu ) choć otoczki jeszcze opuchnięte Tak idealnie to pewnie do 3 miesięcy i będzie git.
Jasne, że Ci się cycki wybiją. Będą ładne okrąglutkie, opadną trochę nabiorą fajnego kształtu. Moje mają 92cm w obwodzie( czyli plus dwa cm od 2 tygodni po operce). I nie dziwię Ci się z tą wielkością, dla mnie moje też nie są jakieś super duże ot normalne jak się czasem ubiorę w te swetry czy bluzę to wisz-szału ni ma Ale jak ubiorę obcisły np. golf to już jest dużo lepiej no nie mówiąc o dekolcie
Także cierpliwości maleńka


A jak Ci się nie będą podobać to za rok se przynajmniej 600cc pierdykniesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 11:22   #903
Anytra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej,

Jestem 6 tyg po operacji u dr G. N-J. w Warszawie. Mam żelki 470 cc xtra Mentor. Wszystko wygląda idealnie. Mam do Was pytanie:

- już mam zgodę na noszenie zwykłego stanika, a pooperacyjny na noc (po odcięciu tego wstrętnego pasa),

- gdzie kupujecie staniki teraz? Ja upolowałam piękne w Etam ale może macie jakies inne godne polcenia sklepy?

- niby dr wie najlepiej (mówi że super tkanki itd) ale spytać nie zaszkodzi i Was - czy w Waszej opini przejście po 6 tyg na zwykłe staniki nie generuje ryzyka że się rozjadą piersi? Teoretycznie chyba już wszystko się zrosło w środku więc nie powinny. Któras z Was pisała że po 6 mies nawet się zbliżyły ale zakładam że nie w efekcie noszenia stanika pooperacyjnego wyłącznie?...

- kiedy wróciłyście na siłkę? tak na spokojnie - stepper/eliptyk czy rowerek lub zajęcia ze stepu?
Anytra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 11:42   #904
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Cześć kochana Miałam właśnie pytać co tam jak tam Cieszę się, że wszystko dobrze
Ta opuchlizna może długo schodzić, ja jestem ponad 6 tygodni po i popatrz dopiero teraz opuchlizna całkowicie schodzi,w końcu wyszły mi żebra ,mostek jest wyczuwalny ( zawsze miałam żebra na wierzchu ) choć otoczki jeszcze opuchnięte Tak idealnie to pewnie do 3 miesięcy i będzie git.
Jasne, że Ci się cycki wybiją. Będą ładne okrąglutkie, opadną trochę nabiorą fajnego kształtu. Moje mają 92cm w obwodzie( czyli plus dwa cm od 2 tygodni po operce). I nie dziwię Ci się z tą wielkością, dla mnie moje też nie są jakieś super duże ot normalne jak się czasem ubiorę w te swetry czy bluzę to wisz-szału ni ma Ale jak ubiorę obcisły np. golf to już jest dużo lepiej no nie mówiąc o dekolcie
Także cierpliwości maleńka


A jak Ci się nie będą podobać to za rok se przynajmniej 600cc pierdykniesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ano właśnie, w swetrze to już w ogóle, nic nie widać, jakbym push upa nałożyła, nikt nic nie zauważył, jakby nic się nie zmieniło. A ja mam cycki ludzie, czemu tego nie widzicie!

No za rok to może za wcześnie, ale będę myśleć i za kilka lat wymienię. Wiadomo, apetyt rośnie...

A i na spokojnie na 2 godzinki mogę sobie zbroję ściągnąć i przeprać to wszystko, w tym czasie tylko mam jakiś stanik bezszwowy sportowy założyć. Czyli luz, nie będzie trzeciego cycka po środku

A czy normalne jest, że w jednym sutku mam zaburzone czucie? Nie reaguje na dotyk tak szybko, jak drugi Nie chciałabym efektu pod koszulką latem, że jeden sutek sterczy, a drugiego ni ma. Niby zaraz po operacji czułam oba, bo się wymacałam specjalnie pod tym kątem.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamaria1984 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

od kilku lat mysle o powiekszeniu piersi. poniewaz nie mieszkam w polsce ciagle odsuwam ten plan na pozniej z braku czasu. mysle ze w pierwszej polowie 2019 sie w koncu zdecyduje przeszukiwalam te forum ale nie widzialam nigdzie tematu latania samolotem po operacji. jak szybko po operacji mozna wsiasc do samolotu? czy sa w ogole jakies przciwskazania?
Jestem na grupie na fb i tam niektóre dziewczyny przylatują do PL specjalnie by sobie zrobić piersi i na drugi dzień wracają. Myślę, że to zależy od tego, jak będziesz się czuła po operacji. Najlepiej zarezerwuj sobie nocleg na kilka nocy w PL, albo u rodziny. Lub ewentualnie wykup w klinice.
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 15:40   #905
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Jestem po konsultacji! Beda Mentory okragle 340 lub 365cc wysokiej projekcji. Operacje mam 14 stycznia. Jestem bardzo zadowolona, bo to byl ostatni wolny termin na styczen, a potem dopiero doktor mial dostepne terminy na kwiecien. MMK wzbudzil we mnie zaufanie. Wszystko wytlumaczyl dokladnie. Odpowiadal na moje pytania. Ja jestem zachwycona! Nie moge sie doczekac i juz odliczam. Moja wyjsciowka to zero. Nic tam prawie nie mam.
Bierz najwięcej ile doktorek proponuje tam wcisnąć, żebyś później nie żałowała jak niektóre z nas (w tym ja)
Chciałam naturalny efekt, a teraz już przywykłam do tych cycków i chcę jeszcze większe!

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Ano właśnie, w swetrze to już w ogóle, nic nie widać, jakbym push upa nałożyła, nikt nic nie zauważył, jakby nic się nie zmieniło. A ja mam cycki ludzie, czemu tego nie widzicie!

No za rok to może za wcześnie, ale będę myśleć i za kilka lat wymienię. Wiadomo, apetyt rośnie...

A i na spokojnie na 2 godzinki mogę sobie zbroję ściągnąć i przeprać to wszystko, w tym czasie tylko mam jakiś stanik bezszwowy sportowy założyć. Czyli luz, nie będzie trzeciego cycka po środku
U mnie to samo. Wróciłam po 10 dniach zwolnienia i nikt nie pyta co i jak. Nikomu też kompletnie nie mówiłam, ale teraz to mam ochotę wykrzyczeć to samo - patrzcie, mam cycki!
Trochę mi wystaje dzisiaj pas spod koszulki, ale mam to gdzieś.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 16:31   #906
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Bierz najwięcej ile doktorek proponuje tam wcisnąć, żebyś później nie żałowała jak niektóre z nas (w tym ja)

Chciałam naturalny efekt, a teraz już przywykłam do tych cycków i chcę jeszcze większe!







U mnie to samo. Wróciłam po 10 dniach zwolnienia i nikt nie pyta co i jak. Nikomu też kompletnie nie mówiłam, ale teraz to mam ochotę wykrzyczeć to samo - patrzcie, mam cycki!

Trochę mi wystaje dzisiaj pas spod koszulki, ale mam to gdzieś.
Bede odmierzac ryz i upychac w stanik. Lekarz mi tak kazal zrobic. W ten sposob moge zdecydowac, czy chce 340, czy 365. A jezeli nie zdecyduje sama to doktor podejmie decyzje na stole operacyjnym.

Naprawde az tyle osob chce wieksze niz wzielo? Skad to sie bierze?


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 16:57   #907
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Bede odmierzac ryz i upychac w stanik. Lekarz mi tak kazal zrobic. W ten sposob moge zdecydowac, czy chce 340, czy 365. A jezeli nie zdecyduje sama to doktor podejmie decyzje na stole operacyjnym.

Naprawde az tyle osob chce wieksze niz wzielo? Skad to sie bierze?


Sent from my iPhone
Pomiędzy 340 a 365 nie będzie wizualnie żadnej różnicy! Lepiej popatrz na wymiary tych implantów, ich szerokość, wysokość projekcje i wtedy zdecyduj które. Co to za implanty? Znasz ich wymiary?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Ano właśnie, w swetrze to już w ogóle, nic nie widać, jakbym push upa nałożyła, nikt nic nie zauważył, jakby nic się nie zmieniło. A ja mam cycki ludzie, czemu tego nie widzicie!

No za rok to może za wcześnie, ale będę myśleć i za kilka lat wymienię. Wiadomo, apetyt rośnie...

A i na spokojnie na 2 godzinki mogę sobie zbroję ściągnąć i przeprać to wszystko, w tym czasie tylko mam jakiś stanik bezszwowy sportowy założyć. Czyli luz, nie będzie trzeciego cycka po środku

A czy normalne jest, że w jednym sutku mam zaburzone czucie? Nie reaguje na dotyk tak szybko, jak drugi Nie chciałabym efektu pod koszulką latem, że jeden sutek sterczy, a drugiego ni ma. Niby zaraz po operacji czułam oba, bo się wymacałam specjalnie pod tym kątem.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



Jestem na grupie na fb i tam niektóre dziewczyny przylatują do PL specjalnie by sobie zrobić piersi i na drugi dzień wracają. Myślę, że to zależy od tego, jak będziesz się czuła po operacji. Najlepiej zarezerwuj sobie nocleg na kilka nocy w PL, albo u rodziny. Lub ewentualnie wykup w klinice.
Czucia w sutach może nie być nawet do pół roku ja w ogóle bie czuję skutków i piersi pod spodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-25, 20:42   #908
mariamaria1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 13
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Jestem na grupie na fb i tam niektóre dziewczyny przylatują do PL specjalnie by sobie zrobić piersi i na drugi dzień wracają. Myślę, że to zależy od tego, jak będziesz się czuła po operacji. Najlepiej zarezerwuj sobie nocleg na kilka nocy w PL, albo u rodziny. Lub ewentualnie wykup w klinice.

Dzieki za odp., czyli wyglada na to ze nie ma przeciwskazan. planowalam zostac ok tydzien po operacji w pl wiec mysle ze nie bedzie zle. Zdecydowalam sie na doktora A.B. w Warszawie, czytalam o nim duzo pozytywnych opinii +kolezanka robila u niego piersi ok 10 lat temu i nadal jest zadowolona. mialam konsultacje dawno temu u niego (ok 2lata temu). w listopadzie bede w jego klinice robic operacje laryngologiczna w polaczeniu z lekka korekta nosa (nos tez A.B)wiec od razu skonsultuje sie tez w sprawie piersi. a przy okazji "przetestuje" klinike
mariamaria1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 21:28   #909
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Pomiędzy 340 a 365 nie będzie wizualnie żadnej różnicy! Lepiej popatrz na wymiary tych implantów, ich szerokość, wysokość projekcje i wtedy zdecyduj które. Co to za implanty? Znasz ich wymiary?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myslisz, ze nie bedzie widac roznicy?

Implanty to mentory xtra, okragle, wysoka projekcja, 340 lub 365, pod miesien. Wymiarow nie znam. Nie wiem gdzie znalezc. Na zywo je mierzylam pod biustonosz na wizycie.

Dziewczyny, wiele z was mialo obawy, ze wyjda za male, a ja znowu sie boje, ze wyjda mi za duze. Naprawde mam jakis lek taki.


Sent from my iPhone

Edytowane przez mindless
Czas edycji: 2018-10-25 o 21:22
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 23:08   #910
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Myslisz, ze nie bedzie widac roznicy?

Implanty to mentory xtra, okragle, wysoka projekcja, 340 lub 365, pod miesien. Wymiarow nie znam. Nie wiem gdzie znalezc. Na zywo je mierzylam pod biustonosz na wizycie.

Dziewczyny, wiele z was mialo obawy, ze wyjda za male, a ja znowu sie boje, ze wyjda mi za duze. Naprawde mam jakis lek taki.


Sent from my iPhone
Na szybko przejrzałam katalog Mentora i nie widzę tych pojemności...hmmm
W każdym bądź razie różnić to na pewno się różnią, pewnie te większe są trochę szersze a i projekcje mają większą.Ale żeby np rozmiar między implantami był widoczny to musi być minimum 50ml różnicy ...
Taki implant ok. 350cc to nie jest dużo. Jeszcze zależy do jakiej budowy ciała i wymiarów. Jesli jesteś wysoka np masz 175cm i masz szerokie biodra to on Ci zginie, takie figlarne C wyjdzie
Przy niskim wzroście, wąskiej klatce może być naprawdę fajny pełny cyc.
Każdy ma inne oczekiwania, więc zdaj się na siebie i opinię swojego lekarza.
Jak to mój doktorek mówi: i tak zawsze wychodzą za małe




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 05:06   #911
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Na szybko przejrzałam katalog Mentora i nie widzę tych pojemności...hmmm
W każdym bądź razie różnić to na pewno się różnią, pewnie te większe są trochę szersze a i projekcje mają większą.Ale żeby np rozmiar między implantami był widoczny to musi być minimum 50ml różnicy ...
Taki implant ok. 350cc to nie jest dużo. Jeszcze zależy do jakiej budowy ciała i wymiarów. Jesli jesteś wysoka np masz 175cm i masz szerokie biodra to on Ci zginie, takie figlarne C wyjdzie
Przy niskim wzroście, wąskiej klatce może być naprawdę fajny pełny cyc.
Każdy ma inne oczekiwania, więc zdaj się na siebie i opinię swojego lekarza.
Jak to mój doktorek mówi: i tak zawsze wychodzą za małe




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez przegladalam katalog i tez nie widze tych pojemnosci. Moze dlatego, ze ten model XTRA to jakis nowszy jest. O co chodzi? Na pewno mam dobrze zapisane na kartce, bo mi doktor zapisal wszystko i rozmawialismy o 340 i 365.

Ja mam 166cm i waze okolo 60kg. Nie jestem jakos bardzo drobnej budowy.


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-26, 08:33   #912
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Tez przegladalam katalog i tez nie widze tych pojemnosci. Moze dlatego, ze ten model XTRA to jakis nowszy jest. O co chodzi? Na pewno mam dobrze zapisane na kartce, bo mi doktor zapisal wszystko i rozmawialismy o 340 i 365.

Ja mam 166cm i waze okolo 60kg. Nie jestem jakos bardzo drobnej budowy.


Sent from my iPhone
No może i nie ma jeszcze w katalogu..
Ale napisz jeszcze jakie masz oczekiwania, jaki efekt chciałabyś osiągnąć i czy jak mierzyłaś implanty pod stanik to jakie były Twoje odczucia? Pokazałaś doktorkowi zdjęcia o jakich cycach marzysz?

Wiesz implant jeszcze pokryje mięsień, więc będzie mniejszy niż w rzeczywistości.
Nie jesteś zbyt wysoka, kwestia jeszcze Twojej wyjściówki: jak masz trochę swojego cyca to wyjdą większe, jak startujesz z dechy to trochę mniejsze.
Pomiędzy tymi wielkościami powinnaś zdać się na doktora, bo to zależy pewnie od szerokości Twojego cyca czyli który się zmieści. Wiadomo im szerszy tym cycki będą bliżej, ale czasem się nie da... Teoretycznie implant powinien być 0,5 cm węższy niż naturalny cycek. Czyli jak masz cyca na 13 cm to bezpiecznie będzie implant mieć 12,5 cm szeroki. Ale niektórzy lekarze radzą sobie z tą szerokością i ja np. mam cyc szeroki na 13cm i implant też na 13cm czyli upchany do granic Ale u mnie doktorek upychał kolanem ( choć przysięgał mi się, że tylko kciukiem ) Zbyt wąskie też nie mogą być, bo wyjdzie autostrada pomiędzy także tu decyzja lekarza, który Cię operuje a te 25ml różnicy to naprawdę pikuś

W ogóle dzień dobry cycolinki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 10:30   #913
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
No może i nie ma jeszcze w katalogu..
Ale napisz jeszcze jakie masz oczekiwania, jaki efekt chciałabyś osiągnąć i czy jak mierzyłaś implanty pod stanik to jakie były Twoje odczucia? Pokazałaś doktorkowi zdjęcia o jakich cycach marzysz?

Wiesz implant jeszcze pokryje mięsień, więc będzie mniejszy niż w rzeczywistości.
Nie jesteś zbyt wysoka, kwestia jeszcze Twojej wyjściówki: jak masz trochę swojego cyca to wyjdą większe, jak startujesz z dechy to trochę mniejsze.
Pomiędzy tymi wielkościami powinnaś zdać się na doktora, bo to zależy pewnie od szerokości Twojego cyca czyli który się zmieści. Wiadomo im szerszy tym cycki będą bliżej, ale czasem się nie da... Teoretycznie implant powinien być 0,5 cm węższy niż naturalny cycek. Czyli jak masz cyca na 13 cm to bezpiecznie będzie implant mieć 12,5 cm szeroki. Ale niektórzy lekarze radzą sobie z tą szerokością i ja np. mam cyc szeroki na 13cm i implant też na 13cm czyli upchany do granic Ale u mnie doktorek upychał kolanem ( choć przysięgał mi się, że tylko kciukiem ) Zbyt wąskie też nie mogą być, bo wyjdzie autostrada pomiędzy także tu decyzja lekarza, który Cię operuje a te 25ml różnicy to naprawdę pikuś

W ogóle dzień dobry cycolinki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzien dobry!🧚🏻

Zadziwia mnie ile Ty wiesz na ten temat. Szacun!

Ja chce miec jak najbardziej naturalne niewielkie piersi. Nie chce zadnego efektu wow ani pileczek. Powiedzialam doktorowi o tym. Na poczatku chcialam anatomiczne, ale mi odradzil, bo nie dosc ze jestem prawie zupelnie plaska to jeszcze te moje malenkie piersi sa strasznie luzne. Chyba przez to ze schudlam 20kg jakis czas temu. Doradzil mi okragle, bo ponoc mi pieknie wybija cyca do przodu wiec zdaje sie na niego. Pochwalil, ze sa blisko siebie wiec nie beda mi szly na boki. Podczas mierzenia implantow czulam sie dobrze, ale bylam w szoku ze cos takiego bede miec na klacie do konca zycia. Wiem, ze gdy bede miec je pod miesniem to beda jeszcze troche mniejsze i mi to pasuje.

Masz racje, zdam sie na lekarza. Naprawde mu zaufalam i wierze, ze dobral mi odpowiednie zelki do sylwetki. Kilka razy mu mowilam, ze chce takie aby wygladaly naturalnie na tle mojej budowy. Niech sam zadecyduje na stole ktore ma wciskac.

Bardzo Ci dziekuje za pomoc. Jestem duzo spokojniejsza.


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 12:10   #914
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Myslisz, ze nie bedzie widac roznicy?

Implanty to mentory xtra, okragle, wysoka projekcja, 340 lub 365, pod miesien. Wymiarow nie znam. Nie wiem gdzie znalezc. Na zywo je mierzylam pod biustonosz na wizycie.

Dziewczyny, wiele z was mialo obawy, ze wyjda za male, a ja znowu sie boje, ze wyjda mi za duze. Naprawde mam jakis lek taki.


Sent from my iPhone
Masz to, co ja miałam, jak naturalniej i jak najmniej widoczne. Zastanawiałam się wstępnie nad 330cc i 375cc anatomiczne średni profil. Pytałam dziewczyn, co brać, każda krzyczała, że większe, że przy tych ilościach, to różnicy nie będzie widać. Sobie myślałam wtedy, że tak, jasne, yhym... No a przyszło co do czego i pobiegłam do doktora na ponowną konsultację i stanęło na 345cc i 390cc wysoki profil. I znów 45ml różnicy do wyboru. Do samego końca nie byłam pewna, więc czekały na mnie trzy implanty na sali 330cc, 345cc i 390cc. Wcześniej przy doktorze stawiałam twardo na 390cc, ale przed samą operacją ze strachu przed efektem mówię do niego, jak nie wejdzie 390cc, to nic na siłę, mogą być mniejsze. Na szczęście doktor wcisnął większe! Teraz wydają mi się małe, takie spoko cycki, ale z wielkością bez szału, nie widać w ubraniach zmiany. Więc podsumowując, nalej sobie do kieliszka 15ml wody i zobacz ile to jest, tyle co nic. Różnica może być około 1-2mm na projekcji lub 1-2mm na szerokości, a to jest bardzo niewiele


A Twoje Mentory, to MemoryGel XTRA, tabela na zdjęciu To tylko 3 milimetry różnicy w szerokości i 1 milimetr różnicy w projekcji Jaką masz wyjściówkę i ile szerokości piersi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg siltex2.jpg (72,6 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez kamilaohio
Czas edycji: 2018-10-26 o 12:11
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 12:27   #915
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

PS Dodałam do albumu pierwszą przymiarkę stanika.
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 12:53   #916
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Masz to, co ja miałam, jak naturalniej i jak najmniej widoczne. Zastanawiałam się wstępnie nad 330cc i 375cc anatomiczne średni profil. Pytałam dziewczyn, co brać, każda krzyczała, że większe, że przy tych ilościach, to różnicy nie będzie widać. Sobie myślałam wtedy, że tak, jasne, yhym... No a przyszło co do czego i pobiegłam do doktora na ponowną konsultację i stanęło na 345cc i 390cc wysoki profil. I znów 45ml różnicy do wyboru. Do samego końca nie byłam pewna, więc czekały na mnie trzy implanty na sali 330cc, 345cc i 390cc. Wcześniej przy doktorze stawiałam twardo na 390cc, ale przed samą operacją ze strachu przed efektem mówię do niego, jak nie wejdzie 390cc, to nic na siłę, mogą być mniejsze. Na szczęście doktor wcisnął większe! Teraz wydają mi się małe, takie spoko cycki, ale z wielkością bez szału, nie widać w ubraniach zmiany. Więc podsumowując, nalej sobie do kieliszka 15ml wody i zobacz ile to jest, tyle co nic. Różnica może być około 1-2mm na projekcji lub 1-2mm na szerokości, a to jest bardzo niewiele


A Twoje Mentory, to MemoryGel XTRA, tabela na zdjęciu To tylko 3 milimetry różnicy w szerokości i 1 milimetr różnicy w projekcji Jaką masz wyjściówkę i ile szerokości piersi?

Gdzie Ty znalazlas ta tabele? Ja nie moglam znalezc! Dziekuje Ci bardzo! Teraz to widze, ze miedzy nimi jest minimalna roznica wiec jestem coraz bardziej przekonana do tego zeby zostawic decyzje lekarzowi.

Wyjsciowke mam zero. A szerokosci piersi nie pamietam co tam doktor zapisal przy mierzeniu mnie. Bede musiala sobie sama sprobowac zmierzyc jakos, ale ogolnie to mam dosc szeroka klatke. Nie jestem z tych drobnych kobiet.

A Ty jaka mialas wyjsciowke?


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 12:55   #917
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Gdzie Ty znalazla ta tabele? Ja nie moglam znalezc! Dziekuje Ci bardzo! Teraz to widze, ze miedzy nimi jest minimalna roznica wiec jestem coraz bardziej przekonana do tego zeby zostawic decyzje lekarzowi.

Wyjsciowke mam zero. A szerokosci piersi nie pamietam co tam doktor zapisal przy mierzeniu mnie. Bede musiala sobie sama sprobowac zmierzyc jakos, ale ogolnie to mam dosc szeroka klatke. Nie jestem z tych drobnych kobiet.

A Ty jaka mialas wyjsciowke?


Sent from my iPhone
Tabelka jest z polskiej strony Mentora Na głównej stronie bliżej dołu masz informację o nowości, właśnie o Twoich implantach i jak wejdziesz w to, to na dole masz dwie tabele, jedna z nich jest z Twoimi implantami

Moja wyjściówka to równe zero, możesz zobaczyć w albumach, zaprzyjaźniłam Cię, więc będziesz widziała Szerokość piersi 12cm i implant o szerokości 12cm, pod biustem 75cm, a mimo to mam lekką autostradę :P No ale ponoć to wina mojej budowy... No trudno. Jak zobaczysz sobie moje pierwsze zdjęcia, to aż się zdziwisz, że mam 390cc, bo wygląda jak max 280cc Teraz już trochę lepiej, ale nadal jakoś mniej, niż myślałam, że będzie.
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 15:16   #918
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Tabelka jest z polskiej strony Mentora Na głównej stronie bliżej dołu masz informację o nowości, właśnie o Twoich implantach i jak wejdziesz w to, to na dole masz dwie tabele, jedna z nich jest z Twoimi implantami



Moja wyjściówka to równe zero, możesz zobaczyć w albumach, zaprzyjaźniłam Cię, więc będziesz widziała Szerokość piersi 12cm i implant o szerokości 12cm, pod biustem 75cm, a mimo to mam lekką autostradę :P No ale ponoć to wina mojej budowy... No trudno. Jak zobaczysz sobie moje pierwsze zdjęcia, to aż się zdziwisz, że mam 390cc, bo wygląda jak max 280cc Teraz już trochę lepiej, ale nadal jakoś mniej, niż myślałam, że będzie.

Widocznie jakos zle szukalam.

Twoje piersi na pierwszych zdjeciach to wlasnie takie by mi jak najbardziej pasowaly. A to zdjecie w biustonoszu -> .

Przekonalas mnie i juz sie nie boje tego 365!

Ile masz wzrostu i ile wazysz? Pewnie juz pisalas tutaj, ale chyba pominelam, bo dopiero od kilku dni czytam forum tak dokladnie. Chcialabys wiecej cc?


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 17:43   #919
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Widocznie jakos zle szukalam.

Twoje piersi na pierwszych zdjeciach to wlasnie takie by mi jak najbardziej pasowaly. A to zdjecie w biustonoszu -> .

Przekonalas mnie i juz sie nie boje tego 365!

Ile masz wzrostu i ile wazysz? Pewnie juz pisalas tutaj, ale chyba pominelam, bo dopiero od kilku dni czytam forum tak dokladnie. Chcialabys wiecej cc?


Sent from my iPhone
Dzięki
Obecnie myślę, że 450cc byłoby akurat dla mnie, no może 500cc, ale to taki max. Spodziewałam się trochę większych mimo wszystko Mam 173cm i 57kg, jestem z tych wyższych, ale chudych, moją sylwetkę masz w avatarze
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-26, 21:47   #920
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Dzien dobry!🧚🏻

Zadziwia mnie ile Ty wiesz na ten temat. Szacun!

Ja chce miec jak najbardziej naturalne niewielkie piersi. Nie chce zadnego efektu wow ani pileczek. Powiedzialam doktorowi o tym. Na poczatku chcialam anatomiczne, ale mi odradzil, bo nie dosc ze jestem prawie zupelnie plaska to jeszcze te moje malenkie piersi sa strasznie luzne. Chyba przez to ze schudlam 20kg jakis czas temu. Doradzil mi okragle, bo ponoc mi pieknie wybija cyca do przodu wiec zdaje sie na niego. Pochwalil, ze sa blisko siebie wiec nie beda mi szly na boki. Podczas mierzenia implantow czulam sie dobrze, ale bylam w szoku ze cos takiego bede miec na klacie do konca zycia. Wiem, ze gdy bede miec je pod miesniem to beda jeszcze troche mniejsze i mi to pasuje.

Masz racje, zdam sie na lekarza. Naprawde mu zaufalam i wierze, ze dobral mi odpowiednie zelki do sylwetki. Kilka razy mu mowilam, ze chce takie aby wygladaly naturalnie na tle mojej budowy. Niech sam zadecyduje na stole ktore ma wciskac.

Bardzo Ci dziekuje za pomoc. Jestem duzo spokojniejsza.


Sent from my iPhone
Kochana ja tu 4 lata siedzę weszłam tu zielona na dwa tygodnie przed operką ( planowane 360cc a ja bez żadnej wiedzy na temat implantów ) i na szczęście musiałam odwołać, bo okazało się, że byłam w ciąży To cud, bo dziś pewnie byłabym już po drugiej operce, bo to 360 cc to u mnie by zniknęło! I to tutaj tak mnie dziewczyny przeszkoliły,nauczyły, wyjaśniły, że na konsultacje jeździłam już z fachową wiedzą jaki dokładnie ma być mój implant w stosunku do mojej piersi, jaką powinien mieć szerokość, wysokość i projekcje I nie zgadzałam się z większością lekarzy, którzy bezpiecznie oscylowali w granicach 390cc. Po prostu nie chciałam mieć piersi poniżej 400cc. Nie spełniłoby to moich oczekiwań i wolałam się nie ciąć wcale niż wkładać za mały implant ( nie za taki ból i taką kasę ).Jak jechałam na konsultację do A.B to miałam w głowie jeden wymarzony implant, który moim zdaniem był idealny dla moich piersi i kiedy z jego ust usłyszałam, że właśnie taki implant mi proponuje to jakby czytał w moich myślach! Ostatecznie udało się włożyć 60cc więcej plus po 0,5 cm na szer i wys. za co jestem doktorkowi ogromnie wdzięczna
Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Dzięki
Obecnie myślę, że 450cc byłoby akurat dla mnie, no może 500cc, ale to taki max. Spodziewałam się trochę większych mimo wszystko Mam 173cm i 57kg, jestem z tych wyższych, ale chudych, moją sylwetkę masz w avatarze
No to jest właśnie to: najpierw się boimy, potem chcemy więcej Ale i tak cudnie wyglądasz w staniczku

Ja przez ostatnie 4 lata nie kupowałam biustonoszy,czekałam do operacji,tak postanowiłam, że dopiero jak zrobię cycki będę kupować staniki.Miałam 7 gąbczastych w szufladzie a i tak chodziłam w 3 na zmianę- no tak ich nienawidziłam!
Dzisiaj mam już ok 20 staniczków i dzisiaj znowu kupiłam następny uwaga: rozmiar 75E !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 11:39   #921
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Kochana ja tu 4 lata siedzę weszłam tu zielona na dwa tygodnie przed operką ( planowane 360cc a ja bez żadnej wiedzy na temat implantów ) i na szczęście musiałam odwołać, bo okazało się, że byłam w ciąży To cud, bo dziś pewnie byłabym już po drugiej operce, bo to 360 cc to u mnie by zniknęło! I to tutaj tak mnie dziewczyny przeszkoliły,nauczyły, wyjaśniły, że na konsultacje jeździłam już z fachową wiedzą jaki dokładnie ma być mój implant w stosunku do mojej piersi, jaką powinien mieć szerokość, wysokość i projekcje I nie zgadzałam się z większością lekarzy, którzy bezpiecznie oscylowali w granicach 390cc. Po prostu nie chciałam mieć piersi poniżej 400cc. Nie spełniłoby to moich oczekiwań i wolałam się nie ciąć wcale niż wkładać za mały implant ( nie za taki ból i taką kasę ).Jak jechałam na konsultację do A.B to miałam w głowie jeden wymarzony implant, który moim zdaniem był idealny dla moich piersi i kiedy z jego ust usłyszałam, że właśnie taki implant mi proponuje to jakby czytał w moich myślach! Ostatecznie udało się włożyć 60cc więcej plus po 0,5 cm na szer i wys. za co jestem doktorkowi ogromnie wdzięczna No to jest właśnie to: najpierw się boimy, potem chcemy więcej Ale i tak cudnie wyglądasz w staniczku

Ja przez ostatnie 4 lata nie kupowałam biustonoszy,czekałam do operacji,tak postanowiłam, że dopiero jak zrobię cycki będę kupować staniki.Miałam 7 gąbczastych w szufladzie a i tak chodziłam w 3 na zmianę- no tak ich nienawidziłam!
Dzisiaj mam już ok 20 staniczków i dzisiaj znowu kupiłam następny uwaga: rozmiar 75E !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo sie ciesze, ze w koncu dopielas swego. Tak ma byc, bo to jest decyzja na cale zycie!

Ja mam jeden biustonosz obecnie i tez nie kupuje w ogole. A Ty kupuj i sie ciesz nabytkami!


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 13:45   #922
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Bardzo sie ciesze, ze w koncu dopielas swego. Tak ma byc, bo to jest decyzja na cale zycie!

Ja mam jeden biustonosz obecnie i tez nie kupuje w ogole. A Ty kupuj i sie ciesz nabytkami!


Sent from my iPhone
O ile się nie mylę to karoli7 ma zamontowane te Twoje okrągłe mentory xtra! Ze względu na asymetrię ma jeden 340cc a drugi 365cc- zerknij do niej, w tym, że ona trochę wyższa, ale całkiem nieźle to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-29, 17:29   #923
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ile najdluzej nosilyscie stanik pooperacyjny?
Mi chirurg kazala nosic 6 tyg, a wizyte mam po ósmym tygodniu, zadzwonilam do kliniki zeby spytac czy mam n0sic do wizyty czy mogę zaprzestac po odbębnionych 6 tyg i powiedzialy mi ze chirurg na urlopie i nie mają jak spytać i że "chyba lepiej jak bede nosic ten stanik dopoki chirurg nie zobaczy". Ale tak jak czytalam na wielu stronach czy forum, jak ktoras z Was napisala ze przyszla w tym staniku na wizyte, gdzie juz odch0dziła zalecany okres czasu w nim, to chirurg kazal natychmiast go zdjąć i wracać bez.. co byscie zrobily na moim miejscu?
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-29, 18:00   #924
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
O ile się nie mylę to karoli7 ma zamontowane te Twoje okrągłe mentory xtra! Ze względu na asymetrię ma jeden 340cc a drugi 365cc- zerknij do niej, w tym, że ona trochę wyższa, ale całkiem nieźle to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzieki! Musze was zaprzyjaznic zeby popatrzec na wasze cuda!🤩


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-30, 12:39   #925
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Minął równo rok od czasu operacji piersi, mam pytanie, jak o nie dbacie, czym smarujecie?
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-30, 19:59   #926
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
O ile się nie mylę to karoli7 ma zamontowane te Twoje okrągłe mentory xtra! Ze względu na asymetrię ma jeden 340cc a drugi 365cc- zerknij do niej, w tym, że ona trochę wyższa, ale całkiem nieźle to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję cycuszkow wkoncu się doczekalas

Widzę że mamy tyle samo cc
U mnie już ponad rok od operacji

Pozdrowienia dla wszystkich cycolinek
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-31, 13:10   #927
Anytra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 15
Talking Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Lika23 - mam kilka pytań do osoby z dłuższym stażem w żelu ja mam swoje 7 tygodni i chciałabym podpytać: kiedy wróciłaś do aktywności fizycznej (aeroby itd). I jeszcze jakie staniki nosiłaś po zdjeciu pooperacyjnego?
Anytra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-31, 22:27   #928
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, jak tam helloweenowy wieczór?

Mija mi właśnie 3 tyg. po zabiegu i z perspektywy czasu, naprawdę nie było to nic strasznego. Najgorszy jest pierwszy tydzień do zdjęcia szwów, później zaczęłam się ubierać sama i prostować plecy.
Dzisiaj mam jakiś kryzys, bo już tak bardzo przyzwyczaiłam się do cycków, że nie widzę spektakularnej różnicy. Dekolt też nie wygląda bardzo oszałamiająco, więc naprawdę jeśli któraś z Was myśli o naturalnym wyglądzie to niech to naprawdę przemyśli. Po co wykładać tyle pieniędzy na delikatny efekt?
W pracy kolega zapytał po co mi ten pas i czy to coś na plecy (mam z nimi problemy), czyli zero reakcji i różnicy. Jestem zdenerwowana.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Wstawiam swoje zdjęcie przed i po 10 dniach.
Teraz opuchlizna zeszła i wydają mi się mniejsze co mnie denerwuje.
Zapraszam do albumu.

Edytowane przez cherry-lady
Czas edycji: 2018-10-31 o 22:16
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-01, 15:49   #929
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Lika23 Pokaż wiadomość
Gratuluję cycuszkow wkoncu się doczekalas

Widzę że mamy tyle samo cc
U mnie już ponad rok od operacji

Pozdrowienia dla wszystkich cycolinek
Lika cześć kochana No doczekałam się i to 535cc mamy takie same,jak Twoje się miewają po tym czasie???
Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam helloweenowy wieczór?

Mija mi właśnie 3 tyg. po zabiegu i z perspektywy czasu, naprawdę nie było to nic strasznego. Najgorszy jest pierwszy tydzień do zdjęcia szwów, później zaczęłam się ubierać sama i prostować plecy.
Dzisiaj mam jakiś kryzys, bo już tak bardzo przyzwyczaiłam się do cycków, że nie widzę spektakularnej różnicy. Dekolt też nie wygląda bardzo oszałamiająco, więc naprawdę jeśli któraś z Was myśli o naturalnym wyglądzie to niech to naprawdę przemyśli. Po co wykładać tyle pieniędzy na delikatny efekt?
W pracy kolega zapytał po co mi ten pas i czy to coś na plecy (mam z nimi problemy), czyli zero reakcji i różnicy. Jestem zdenerwowana.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Wstawiam swoje zdjęcie przed i po 10 dniach.
Teraz opuchlizna zeszła i wydają mi się mniejsze co mnie denerwuje.
Zapraszam do albumu.
Standard. Większość żałuje, że za małe Teraz nic tylko cieszyć się tym co jest , ubierać dekolty do pasa i odkładać na kolejną operkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-01, 20:54   #930
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Anytra Pokaż wiadomość
Lika23 - mam kilka pytań do osoby z dłuższym stażem w żelu ja mam swoje 7 tygodni i chciałabym podpytać: kiedy wróciłaś do aktywności fizycznej (aeroby itd). I jeszcze jakie staniki nosiłaś po zdjeciu pooperacyjnego?
Dokładnie - niby często o to samo pytamy ale jak to jest tak dokladnie z tymi ćwiczeniami?

Lekarz zaleca czas w którym nie powinnyśmy uprawiać sportu ok.. co później? po jakim czasie można wrócić do jakiejkolwiek aktywności? i co to może być ? (żeby nie zapuścić się przez ten czas bez ruchu :P)

A po jakim czasie można wrócić spokojnie do wszystkiego? Chodzę na fitness i mamy tam różne zajęcia BPU, pośladki, TRX, interwały, tabaty i nigdy nie wiem jakie ćwiczenia będą dokładnie tego dnia..
Kiedy mogę pójść na taki fitness i nie martwić się że coś sie stanie?
Chyba że chodzić ale nie robić jakiś cwiczeń? Prowadząca zawsze wtedy pyta czemu ktoś nie ćwiczy i wszyscy mówią co im dolega:P co mam powiedzieć "mam cycki nie mogę robić klatki takimi ciężarkami?:P "

Co będzie zabronione przez dłuższy czas - mimo że ogółnie lekarz już pozwoli na spokojną aktywność. Czyli ciężarki na klatce? rozpiętki odpadają? a jak ogólnie z siłownią? może się coś stać od np za mocnych ciężarów na nogi? jakieś ciśnienie za wysokie?

Sorry ale trochę wariuje bo kocham jeść i kocham słodkie i lubię cwiczyć więc boje się ze po operacji mówicie o dużym napuchniętym brzuchu + moje skłonności do objadania się + brak ruchu i się okaże że spasłam się i nie widać nawet biuściku bo zleje się z brzuchem
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.