Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-15, 08:50   #3571
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Ciekawe jaki faktycznie odsetek kobiet uprawia anal. Nie wierzę żadnym sondażom.

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2018-12-16 o 15:28
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 11:32   #3572
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
A w pochwie miewasz?
Tak.
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 00:18   #3573
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Czesc dziewczyny,



Dawno mnie tu nie bylo i nie ogarniam forum jak kiedys



Uprawialam dzis seks analny po czym moj mezczyzna wytarl sie chusteczkami nawilzajacym ktorych zawsze uzywamy po seksie wiecie takie typu dove. Minela z godzinka i jakos tak sie stalo ze zaczelam z nim uprawiac seks oralny po czym naszla mnie refleksja ze sie nie umyl woda z jakims zelem do mycia ciala.... i tu moje pytanie jak bardzo zle zrobilam?



Jakie jest ryzyko chorob i czy macie pojecia gdzie i jak powinnam sie teraz zbadac?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 08:23   #3574
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,



Dawno mnie tu nie bylo i nie ogarniam forum jak kiedys



Uprawialam dzis seks analny po czym moj mezczyzna wytarl sie chusteczkami nawilzajacym ktorych zawsze uzywamy po seksie wiecie takie typu dove. Minela z godzinka i jakos tak sie stalo ze zaczelam z nim uprawiac seks oralny po czym naszla mnie refleksja ze sie nie umyl woda z jakims zelem do mycia ciala.... i tu moje pytanie jak bardzo zle zrobilam?



Jakie jest ryzyko chorob i czy macie pojecia gdzie i jak powinnam sie teraz zbadac?
ale jakich chorób?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 11:00   #3575
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;86394412]ale jakich chorób?[/QUOTE]Tez nie rozumiem pytania. Jezeli chodzi o choroby przenoszone droga plciowa to kazdy seks waginalny, analny czy oralny moze prowadzic do zakazenia. Ale mniemam, ze Ty piszesz o stalym partnerze. Wielokrotnie zdarzylo mi sie A2M i bez oczekiwania godziny.. Jasne, ze przenosisz wtedy (wlasna) flore bakteryjna z odbytu do ust, ale poza ewentualnym rozstrojem zoladkowym nic nie grozi. Juz stres, w ktory sie wpedzasz grozi bardziej. Milego dnia i fajnego seksu
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 11:11   #3576
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Jak bardzo aktualne? Wczorajsze czy sprzed tygodnia czy sprzed miesiąca?
jak zaplanowaliśmy seks bez zabezpieczenia to zrobiliśmy sobie badania, zalecane przez moją ginekolog. Czyli były świeżutkie.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 19:57   #3577
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Tez nie rozumiem pytania. Jezeli chodzi o choroby przenoszone droga plciowa to kazdy seks waginalny, analny czy oralny moze prowadzic do zakazenia. Ale mniemam, ze Ty piszesz o stalym partnerze. Wielokrotnie zdarzylo mi sie A2M i bez oczekiwania godziny.. Jasne, ze przenosisz wtedy (wlasna) flore bakteryjna z odbytu do ust, ale poza ewentualnym rozstrojem zoladkowym nic nie grozi. Juz stres, w ktory sie wpedzasz grozi bardziej. Milego dnia i fajnego seksu
o to mi chodzilo

dziekuje za odpowiedzi

Swoja droga kiedys uprawialam anal z duzo wieksza czestotliwoscia, pozniej w ogole mialam przerwe jesli chodzi o zycie ero i teraz znow do tego wracam i najlepsze- mam jakas blokade, nie jestem juz taka odwazna jak kiedys, strasznie mnie to wkurza, az zastanawiam sie czy nie powinnam pojsc do seksuologa.
Teraz tez siedze i kminie jak ja w sumie kiedys dbalam o higiene, teraz samo oczyszczenie sie przed analem sprawia mi trudnosc i zawsze sie boje ze pobrudze partnera, a kiedys w ogole nie mialam z tym problemu, toaleta, prysznic, palec w pupe i po sprawie, teraz mam opory, nie ogarniam sie

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2019-01-21 o 18:06
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-23, 16:42   #3578
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Swoja droga kiedys uprawialam anal z duzo wieksza czestotliwoscia, pozniej w ogole mialam przerwe jesli chodzi o zycie ero i teraz znow do tego wracam i najlepsze- mam jakas blokade, nie jestem juz taka odwazna jak kiedys, strasznie mnie to wkurza, az zastanawiam sie czy nie powinnam pojsc do seksuologa.
Teraz tez siedze i kminie jak ja w sumie kiedys dbalam o higiene, teraz samo oczyszczenie sie przed analem sprawia mi trudnosc i zawsze sie boje ze pobrudze partnera, a kiedys w ogole nie mialam z tym problemu, toaleta, prysznic, palec w pupe i po sprawie, teraz mam opory, nie ogarniam sie
Jeżeli cały czas masz kłopoty natury psychicznej to powinnaś iść po poradę. Ale trudno na odległość mi powiedzieć, czy masz tylko problem z analem, czy nowy partner Cię mocno stresuje i to coś poważniejszego z życiem seksualnym, bo pamiętam Cię z forum jako bardzo wyluzowaną i seksualnie wyzwoloną osobę.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 08:12   #3579
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
o to mi chodzilo

dziekuje za odpowiedzi

Swoja droga kiedys uprawialam anal z duzo wieksza czestotliwoscia, pozniej w ogole mialam przerwe jesli chodzi o zycie ero i teraz znow do tego wracam i najlepsze- mam jakas blokade, nie jestem juz taka odwazna jak kiedys, strasznie mnie to wkurza, az zastanawiam sie czy nie powinnam pojsc do seksuologa.
Teraz tez siedze i kminie jak ja w sumie kiedys dbalam o higiene, teraz samo oczyszczenie sie przed analem sprawia mi trudnosc i zawsze sie boje ze pobrudze partnera, a kiedys w ogole nie mialam z tym problemu, toaleta, prysznic, palec w pupe i po sprawie, teraz mam opory, nie ogarniam sie



Jeśli przerwa była rzeczywiście długa Twoja ,,dwójeczka" mogła się nieco odzwyczaić. Głowa zresztą też, a to tu siedzi z reguły najwięcej problemów. Jednakże pewnych rzeczy raczej się nie zapomina jak choćby przysłowiowej ,,jazdy na rowerze". Często wystarczy przestać za dużo myśleć, wyluzować i dać się ponieść chwili i wtedy ... To jednak równie często łatwiej doradzić niż zrobić niestety.


Jeszcze nieco na temat higieny. Zgadzam się z Patiasym. Pozwolę sobie jedynie na drobne uzupełnienie. Chusteczki nawilżane, których używacie zawierają wg mojej wiedzy także łagodny środek czyszczący więc dokładne użycie powinno załatwić sprawę. Gdybyście rozpoczęli oral bezpośrednio po, wówczas po chustce dodatkowo opłukałbym wodą, żeby nie został jakiś chemiczny smak czy zapach. Rozstrój przewodu pokarmowego owszem jest możliwy, ale to raczej przy dostaniu się do ust naprawdę sporych ilości bakterii kałowych. Wszak są ludzie, którzy bawią się w scat i ... żyją. Jama ustna i górny odcinek przewodu pokarmowego stanowią naprawdę silną barierę dla drobnoustrojów. W ślinie mamy lizozym, który je niszczy, a w żołądku kwas solny, który je dobija. Owszem wszystkiego to nie załatwi, ale jednak...
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 08:16   #3580
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Jeszcze nieco na temat higieny. Zgadzam się z Patiasym. Pozwolę sobie jedynie na drobne uzupełnienie. Chusteczki nawilżane, których używacie zawierają wg mojej wiedzy także łagodny środek czyszczący więc dokładne użycie powinno załatwić sprawę. Gdybyście rozpoczęli oral bezpośrednio po, wówczas po chustce dodatkowo opłukałbym wodą, żeby nie został jakiś chemiczny smak czy zapach. Rozstrój przewodu pokarmowego owszem jest możliwy, ale to raczej przy dostaniu się do ust naprawdę sporych ilości bakterii kałowych. Wszak są ludzie, którzy bawią się w scat i ... żyją. Jama ustna i górny odcinek przewodu pokarmowego stanowią naprawdę silną barierę dla drobnoustrojów. W ślinie mamy lizozym, który je niszczy, a w żołądku kwas solny, który je dobija. Owszem wszystkiego to nie załatwi, ale jednak...
mysle, ze na temat higieny (nie mowie o psychice, to inna sprawa) bylo tu juz zreszta duzo info na watku. Jezeli rzeczywiscie byloby to az tak grozne, to kazdy rimming konczylby sie niemilo
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 13:57   #3581
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Jeżeli cały czas masz kłopoty natury psychicznej to powinnaś iść po poradę. Ale trudno na odległość mi powiedzieć, czy masz tylko problem z analem, czy nowy partner Cię mocno stresuje i to coś poważniejszego z życiem seksualnym, bo pamiętam Cię z forum jako bardzo wyluzowaną i seksualnie wyzwoloną osobę.
Jejku ja tez Cie pamietam

Powoli powoli wracam do siebie, przerwy nie sa dobre
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 16:13   #3582
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Jejku ja tez Cie pamietam

Powoli powoli wracam do siebie, przerwy nie sa dobre
A jak często wracasz? tego się nie zapomina, to jest jak jazda na rowerze, tylko trzęsie bardziej
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 23:26   #3583
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A jak często wracasz? tego się nie zapomina, to jest jak jazda na rowerze, tylko trzęsie bardziej
Raz na tydzien, poltora

To prawda, nie zapomina sie, zero bolu, sama przyjemnosc. Tylko w glowie jakis problem przed
Teraz mieszkam z facetem, kiedys moglam sie przygotowac, a teraz nie zawsze i ciagle mam w glowie ze o nie a jak bedzie chcial, a ja akurat nie czuje sie readyyy.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 06:44   #3584
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Raz na tydzien, poltora

To prawda, nie zapomina sie, zero bolu, sama przyjemnosc. Tylko w glowie jakis problem przed
Teraz mieszkam z facetem, kiedys moglam sie przygotowac, a teraz nie zawsze i ciagle mam w glowie ze o nie a jak bedzie chcial, a ja akurat nie czuje sie readyyy.

No chwilunia!Po pierwsze, jeśli mieszkasz z facetem przygotowania teoretycznie powinny być łatwiejsze. Po drugie, nie ma zmiłuj, jeśli będzie naprawdę bardzo chciał, będzie musiał poczekać aż poczujesz się ,,readyyy".
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 23:20   #3585
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
No chwilunia!Po pierwsze, jeśli mieszkasz z facetem przygotowania teoretycznie powinny być łatwiejsze. Po drugie, nie ma zmiłuj, jeśli będzie naprawdę bardzo chciał, będzie musiał poczekać aż poczujesz się ,,readyyy".
Niezbyt bo seks jest spontaniczny i jesli akurat zachce sie nam seksu i w trakcie i analu to mam dyskomfort ze nie bede czysta i nie chce ryzykowac.
Wiec najpierw u mnie musi byc toaleta a potem anal. A nie da sie byc gotowa 24 h na dobre 7 dni w tygodniu :P o to mi chodzi
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 23:28   #3586
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Niezbyt bo seks jest spontaniczny i jesli akurat zachce sie nam seksu i w trakcie i analu to mam dyskomfort ze nie bede czysta i nie chce ryzykowac.

Wiec najpierw u mnie musi byc toaleta a potem anal. A nie da sie byc gotowa 24 h na dobre 7 dni w tygodniu :P o to mi chodzi
Czy od czasu Twoich wcześniejszych kontaktów analnych, gdzie jak pisałaś, ze wszystko było ok, miałaś jakieś problemy natury gastrologicznej, że tak się obecnie obawiasz, że będzie inaczej niż kiedyś?
Miałaś tam jakieś zabiegi? Interwencje chirurgiczne?

Jeśli nie, to czy Twój partner wywiera na Ciebie presję na tym polu, ze obawiasz się z nim tej formy zbliżenia?

Moim zdaniem nic na siłę i powinnaś omówić z nim swoje wątpliwości. Wtedy tez może jakoś z Ciebie ten stres spadnie jesli rozmowa pójdzie bdb.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 00:40   #3587
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Czy od czasu Twoich wcześniejszych kontaktów analnych, gdzie jak pisałaś, ze wszystko było ok, miałaś jakieś problemy natury gastrologicznej, że tak się obecnie obawiasz, że będzie inaczej niż kiedyś?
Miałaś tam jakieś zabiegi? Interwencje chirurgiczne?

Jeśli nie, to czy Twój partner wywiera na Ciebie presję na tym polu, ze obawiasz się z nim tej formy zbliżenia?

Moim zdaniem nic na siłę i powinnaś omówić z nim swoje wątpliwości. Wtedy tez może jakoś z Ciebie ten stres spadnie jesli rozmowa pójdzie bdb.
Nie i nie
Rozmawialismy o tym, chodzi o sama psychike moja, wiecie jest akcja i nagle chce w pupe a ja mu nie pozwalam -wiadomo czemu: bo nie chce niespodzianki i nagle ta mysl mi psuje seks jednak bo od razu zaczynam myslec no ze kurcze on chce i ja bym chciala, no ale nie umylam sie wiec lipa i od razu mi wyobraznia przedstawia brzydki obrazek i jakos czar mi pryska , jak mowie- nie mozna byc always ready
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 08:33   #3588
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Nie i nie
Rozmawialismy o tym, chodzi o sama psychike moja, wiecie jest akcja i nagle chce w pupe a ja mu nie pozwalam -wiadomo czemu: bo nie chce niespodzianki i nagle ta mysl mi psuje seks jednak bo od razu zaczynam myslec no ze kurcze on chce i ja bym chciala, no ale nie umylam sie wiec lipa i od razu mi wyobraznia przedstawia brzydki obrazek i jakos czar mi pryska , jak mowie- nie mozna byc always ready
Ale juz o tym kiedys dawno rozmawialysmy pingwinku. To jest problem natury psychicznej, z ktorym powinnas sobie powoli poradzic. Stuprocentowej pewnosci "czystosci" nie masz nigdy, a partner powinien akceptowac Ciebie i Twoje cialo totalnie, nawet gdybys sie w trakcie akcji kompletnie posrala bez takiej pelnej akceptacji, zrozumienia i rozluznienia takze psychicznego trudno czerpac pelna rozkosz z anala.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 19:18   #3589
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ale juz o tym kiedys dawno rozmawialysmy pingwinku. To jest problem natury psychicznej, z ktorym powinnas sobie powoli poradzic. Stuprocentowej pewnosci "czystosci" nie masz nigdy, a partner powinien akceptowac Ciebie i Twoje cialo totalnie, nawet gdybys sie w trakcie akcji kompletnie posrala bez takiej pelnej akceptacji, zrozumienia i rozluznienia takze psychicznego trudno czerpac pelna rozkosz z anala.
Zawsze uprawialam anal po "toalecie", wole tak niz codziennie sie rzucac na gleboka wode z mysla : a moze sie uda i nie wyjmie brudnego
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-03, 19:32   #3590
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Zawsze uprawialam anal po "toalecie", wole tak niz codziennie sie rzucac na gleboka wode z mysla : a moze sie uda i nie wyjmie brudnego
Jak jesteś zdrowa to nie ma bata aby wyjął brudnego.
Chyba ze przesadzi z żelem, ma wyjątkowo dużego i będzie Cię ubijal tak 3 godziny to może, moooooze coś, bardzo mało się pojawić. Ale przy analu to zupełnie normalne.

Zreszta przy analu powinnaś być nastawiona i nie przejmować się tego typu rzeczami.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 20:14   #3591
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Zawsze uprawialam anal po "toalecie", wole tak niz codziennie sie rzucac na gleboka wode z mysla : a moze sie uda i nie wyjmie brudnego
Czyli prawidlowo. Ale jezeli tylko wyproznienia masz regularne to mozesz szalec do woli
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:56   #3592
nelka199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 44
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Hej Ciągnęło mnie do anala już od dawna i mojego faceta też to ciągnie. Bardzo lubi jak się go pieści. Tyle że on bardziej doświadczony, a ja świeżynka.... Ostatnio zajął się moim tyłeczkiem, wymasował, nawilżył. chciałam, nie byłam spięta, a mimo wszystko to nie było to. Rozczarowana strasznie jestem. Czułam tylko coś w tyłku. I nie wiem czy to ja coś źle robię, czy muszę się po prostu przyzwyczaić? Bolało też trochę, ale bez przesady, no i może jestem troszkę dziwna, ale ja lubię trochę bólu. A kiedy pieścił był mega delikatny, więc nie mogę powiedzieć, że o mnie zapomniał i byle tylko mu było dobrze.... Jednym słwoem jak to poprawić? Nawilżona byłam mega ...

A dwa. Lubi jak się bawić jego tyłeczkiem i dziurką. nie ma oporów. Próbowałam go podpytać jak mam to robić. Lubi lizanie, ale nie wiem jak dalej mu zrobić, żeby odleciał. Który palec włoćyć, pod jakim kątem. jak pieścić. chcę żeby było mu mega. Ma taki tyłeczek, ze rany
nelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 10:21   #3593
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez nelka199 Pokaż wiadomość
Hej Ciągnęło mnie do anala już od dawna i mojego faceta też to ciągnie. Bardzo lubi jak się go pieści. Tyle że on bardziej doświadczony, a ja świeżynka.... Ostatnio zajął się moim tyłeczkiem, wymasował, nawilżył. chciałam, nie byłam spięta, a mimo wszystko to nie było to. Rozczarowana strasznie jestem. Czułam tylko coś w tyłku. I nie wiem czy to ja coś źle robię, czy muszę się po prostu przyzwyczaić? Bolało też trochę, ale bez przesady, no i może jestem troszkę dziwna, ale ja lubię trochę bólu. A kiedy pieścił był mega delikatny, więc nie mogę powiedzieć, że o mnie zapomniał i byle tylko mu było dobrze.... Jednym słwoem jak to poprawić? Nawilżona byłam mega ...

A dwa. Lubi jak się bawić jego tyłeczkiem i dziurką. nie ma oporów. Próbowałam go podpytać jak mam to robić. Lubi lizanie, ale nie wiem jak dalej mu zrobić, żeby odleciał. Który palec włoćyć, pod jakim kątem. jak pieścić. chcę żeby było mu mega. Ma taki tyłeczek, ze rany
Kup butt plug (a nawet dwa- drugi dla niego).
Zapodaj go sobie sama wcześniej i zaskocz go np. diamentem (butt plug z taką końcówką) między pośladkami.

Co do zabaw z nim to gumowa rękawiczka, poślizg i poczytaj o masażu prostaty.
Nie mówiąc już o obejrzeniu komedii "Young People Fucking" i tej zabawnej sceny:
https://www.pornhub.com/view_video.p...h5a3280ab6f3d2
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 10:30   #3594
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Piekna scena
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 16:43   #3595
nelka199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 44
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

No dobrze, a co ze mną? Przyjdzie z czasem? szukać innych pozycji?
nelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 08:21   #3596
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez nelka199 Pokaż wiadomość
No dobrze, a co ze mną? Przyjdzie z czasem? szukać innych pozycji?
Szczerze? Nie wiem. Szukać innych pozycji na pewno nie zawadzi. Stymulować palcami lub wibratorem łechtaczkę w trakcie stosunku. Wprowadzić do sypialni zabawki analne. A może po prostu nie jest to seks dla Ciebie? Nie każda/każdy musi odczuwać rozkosz z anala (a także z innych rodzajów seksu, a nawet w ogóle z seksu). Jesteśmy różni

Co do partnera, możesz palcem (palcami) obracać i "badać" jego odbyt aż znajdziesz TO miejsce. Przy tym niezbędne jest dużo zaufania i pełna komunikacja. I krótko obcięte paznokcie, koniecznie!
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 15:12   #3597
nelka199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 44
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Ok Dzięki, wychodzi na to, ze bawimy się, a jak wyjdzie, albo i nie to okej.
Prawda jest taka, że mój orgazm to tylko łechtaczka i to tyci patrząc na inne kobiety.... wiem porno to co innego, ale mimo wszystko.
Całe szczęście, ze ja czerpię masę radości z dotykania, doprowadzania no i jak mnie dotyka Więc żle nie jest A czasem trochę żal tego poczucia, ze chyba coś się traci
nelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 07:27   #3598
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez nelka199 Pokaż wiadomość
Ok Dzięki, wychodzi na to, ze bawimy się, a jak wyjdzie, albo i nie to okej.
Prawda jest taka, że mój orgazm to tylko łechtaczka i to tyci patrząc na inne kobiety.... wiem porno to co innego, ale mimo wszystko.
Całe szczęście, ze ja czerpię masę radości z dotykania, doprowadzania no i jak mnie dotyka Więc żle nie jest A czasem trochę żal tego poczucia, ze chyba coś się traci
Skąd wiesz, co czują inne kobiety? Porno to akurat zły wzorzec, tam jest czysta gra aktorska. Choć zdarzają się na pewno też nieudawane orgazmy.
I co znów tracisz? Ważne, że jest Wam dobrze razem. Anal nie jest dla każdego, ktoś może nie lubić tej formy sesku i nic w tym złego. Źle byłoby, gdyby faktycznie sprawiał jakiejś osobie rozkosz, a mimo tego ta osoba by go nie uprawiała ze względu na bariery wstydu i narzuconych ograniczeń i wzorców.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 10:52   #3599
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez nelka199 Pokaż wiadomość
Ok Dzięki, wychodzi na to, ze bawimy się, a jak wyjdzie, albo i nie to okej.
Prawda jest taka, że mój orgazm to tylko łechtaczka i to tyci patrząc na inne kobiety.... wiem porno to co innego, ale mimo wszystko.
Całe szczęście, ze ja czerpię masę radości z dotykania, doprowadzania no i jak mnie dotyka Więc żle nie jest A czasem trochę żal tego poczucia, ze chyba coś się traci

Skoro tak niech Twój partner podczas penetracji analnej niech się dodatkowo zaopiekuje także nią. Ręcznie, a może nawet maszynowo (wibrator np. taki, który jednocześnie wypełni waginę i przepieści clitoris)
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 11:30   #3600
nelka199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 44
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Oj, opiekuje się. właśnie nie mogę narzekać, chyba. ale orgazm mam wtedy gdy skupi się wyłącznie na łechtaczce. I to wiece to nie jest takie BUM. Raczej mocna przyjemność, ale w granicach normy
Co jest i tak postępem, bo z poprzednim partnerem to języka zero-brzydził się. Oczywiście ja jemu loda nie miałam jak się brzydzić.... No cóż. A palcem jak pieścił to za mocno zdecydowanie i bardziej bolało niż była przyjemność.

Dzisiaj mam okres więc raczej skupimy się na nim i jego tyłeczku. Pozwolił pobawić się wibratorkiem, którego kiedyś kupiłam dla siebie. Dla mnie to była mega nieudana inwestycja Ale może razem coś z tego wykrzeszemy
nelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 22:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.