kosmetyczne zabiegi odchudzające? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-27, 11:49   #1
KimberlyLondon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1

kosmetyczne zabiegi odchudzające?


Chciałabym się dowiedzieć, co pani sądzi o skuteczności kuracji kosmetycznej, wspomagającej odchudzanie. Wstępnie zdecydowałam się na nią w jednym z warszawskich gabinetów, bo efekty mają być fantastyczne (oczywiście, kuracja stanowi dodatek do niskokalorycznej diety i ćwiczeń).
Ma ona obejmować serię 10 masaży ręcznych odchudzających (tzw. połówkowych), kilka zabiegów drenazu limfatycznego, głębokiego ciepła oraz elektrostymulacji (elektrody na ciało). Podobno po kuracji mam stracić minimum 4-5 cm w strategicznych obwodach (uda, pupa, brzuch).
Czy to realne? Oczywiście, moje wątpliwości biorą się stąd, że cena kuracji jest wysoka.
Nie wiem też właściwie, czemu nie dobrano mi zabiegów typu GUAM czy Body Wrapping (a takowe ten sam gabinet oferuje). Czy są one mniej skuteczne? Jakich efektów można po nich realistycznie oczekiwać? A może na forum są osoby, które z nich korzystały i zechcą podzielić się wrażeniami...https://19216811.cam/ https://1921681001.id/

Z góry serdecznie dziękuję!

Edytowane przez KimberlyLondon
Czas edycji: 2021-01-28 o 14:48
KimberlyLondon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-15, 10:48   #2
zoro_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1
Zabiegi na włosy

Dzień dobry, panie! Zdecydowałam się na ten temat, ponieważ nie widziałam wcześniej szczególnie szczegółowej nici do pielęgnacji włosów. Dużo dyskutujemy o pielęgnacji skóry oraz zaletach i wadach różnych związków tutaj i w Internecie, ale zawsze uważam, że pielęgnacja włosów jest pomijana. Jestem zupełną nowicjuszką jeśli chodzi o stylizację włosów, ale będę się chwalić, że po latach badań i prób i błędów wyszłam w tym bardzo dobrze. Nawet jeśli nie zagłębię się w szczegóły, będzie to długi post, więc nie wahaj się poprosić o dodatkowe informacje w sekcji komentarzy, a postaram się odpowiedzieć. Podaj więcej informacji, zwłaszcza jeśli masz kręcone włosy! Moje umiejętności i doświadczenie skupiają się przede wszystkim na włosach prostych i lekko falujących.
zoro_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-14, 20:18   #3
zabunia10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające?

Nie stosowałam masaży, o które pytasz, ale w czasie swojego odchudzania wykupiłam cykl klasycznych masaży ciała. Powiem szczerze, że to była najlepsza decyzja, bo w czasie odchudzania ciało się zmienia, głownie skóra. Warto o nią zadbać w trakcie tych zmian. Dzięki masażom moja skóra stała się bardziej elastyczna, odżywiona i ułatwiły pozbycie się celulitu zwłaszcza znów. Natomiast co do ceny, to niestety takie zabiegi na ciało sporo kosztują.
zabunia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-14 21:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.