Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 13:12   #61
siasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witam, szukam dziewczyn z samochodem z okolic Bytomia, Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich , które byłyby zdecydowane na zabiegi w VanillaLaser w Dąbrowie Górniczej. Dojazd komunikacją jest dosyć kłopotliwy a jeżdżąc w kilka osób można znacznie obniżyć koszty.
kasinka_l@wp.pl
siasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 22:01   #62
menunaSx8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

kurcze chodzę na depilacje laserową i nawet nie wiem czym mnie traktują wiem tylko ze działa i to mi wytaczarza ale nawet sama pani kosmetolog mówi ze mam włosie do lasera stworzone jedna depilacja na rok mi starczyłanie że nie odrosły - odrosły ale bardzo słabe i teraz powtarzamy po roku (ciąża i karmienie mnie wykluczyły przymusowo)
__________________
kalendarze opole | wyświetlacze led
menunaSx8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 01:11   #63
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Arrow Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

1. Po ilu zabiegach widać, że jest mniejsza ilość włosów?
2. Po jakim czasie od zabiegu włoski wypadają?
3. Szacunkowo ile zabiegów wystarczy by pozbyć się włosków z okolic bikini?

findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 14:34   #64
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
1. Po ilu zabiegach widać, że jest mniejsza ilość włosów?
2. Po jakim czasie od zabiegu włoski wypadają?
3. Szacunkowo ile zabiegów wystarczy by pozbyć się włosków z okolic bikini?

odpowiem
1. juz po pierwszym zabiegu odrosło ok 30% mniej włosów (to jest tez trochę indywidualne do zabiegu nalepsze są ciemne, wlosy jasna skóra)
2. wypadaja jak zaczynają odrastać - tak jakby wychodza przez skorę i mozesz je palcami wyciągac - polecano mi też pilling by przyspieszyć proces przebijania się przez skorę - u mnie proces wyrastania i wypadania to trwał ok 2tyg
3. tego nikt ci nie powie - bardzo indywidualne - nie wiem czy masz duzo wlosów, jakiego rodzaju jestem po 2 zabiegach na bikini myślę ze potrzebuję jeszcze 2 by pozbyc się wszystkiego na stałe.
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 13:18   #65
Fuksja2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziewczyny ja jestem po 1 serii Vectusem w <ciach> i uważam że powinnyśmy pisać gdzie robiłyśmy zabiegi skoro jesteśmy zadowolone z samych zabiegów jak i z gabinetu. Powiem wam tak że niektórzy uważają że jak depilację laserem robi lekarz to jest bezpieczniej itd ja uważam zupełnie inaczej byłam umówiona u Pani doktor (nie powiem gdzie i jakiej) i uciekłam po tym jak zostałam przez nią "uprzejmie potraktowana". O żadnej kosultacji nie było mowy a PRZECIWWSKAZANIA miałam sobie sama wykluczyć!!!!!!!!!!!! Panie w <ciach> są Kosmetologami i bardzo dobrze znają się na tym co robią najpierw bezpłatna konsultacja- wykluczenie przeciwwskazań potem zabieg szybko, elegancko i profesjonalnie

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 22:30
Fuksja2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 18:01   #66
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Witam, ja jestem po pierwszym zabiegu na bikini. Zabieg wykonywałam w Derma Puls we Wrocławiu u Pani Magdy H. Zabieg nie był bolesny. Podczas zabiegu czuć tylko podczas strzału tak jakby igiełkę wbijali w miejscowo. Efektów mam się spodziewac za ok 2-3 tyg.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:16   #67
arwen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cześć Dziewczyny! Czy któraś z Was jest już po 3-4 zabiegach Vectusem na jedną partię ciała i ostatni zabieg miała minimum pół roku temu? Jestem ciekawa Waszych efektów po dłuższym okresie czasu, sama zastanawiam się nad zabiegiem w Warszawie. Czy włoski nie odrastają?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
arwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 10:32   #68
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

za 7 miesiecy Ci powiem na poczatku matca bede miala 3 zabiegi
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 08:48   #69
paloma_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez arwen Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Czy któraś z Was jest już po 3-4 zabiegach Vectusem na jedną partię ciała i ostatni zabieg miała minimum pół roku temu? Jestem ciekawa Waszych efektów po dłuższym okresie czasu, sama zastanawiam się nad zabiegiem w Warszawie. Czy włoski nie odrastają?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mialam 4 zabiegi vectusem na wąsik, ostatni ponad 3 miesiace temu. Włoski odrosły Moze jest ich minimalnie mniej, ale nadal są ciemne i widoczne. Spodziewalam się innych efektow, tym bardziej ze rok temu robilam łydki laserem light sheer i po 4 zabiegach nogi są wciąż gladkie. Tak wiec to moja subiektywna opinia, ale vectusa nie polecam...
paloma_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 09:51   #70
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej dziewczyny! Skusiłam się jeszcze na pachy i bikini Vectusem Na nogach na razie super. Praktycznie nic nie odrasta. Zdycydowanie najbardziej odczuwalne było bikini Ale chyba dlatego że najwięcej włosów. Wciąga ta depilacja bardzo!
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 10:26   #71
paloma_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez paloma_92 Pokaż wiadomość
Ja mialam 4 zabiegi vectusem na wąsik, ostatni ponad 3 miesiace temu. Włoski odrosły Moze jest ich minimalnie mniej, ale nadal są ciemne i widoczne. Spodziewalam się innych efektow, tym bardziej ze rok temu robilam łydki laserem light sheer i po 4 zabiegach nogi są wciąż gladkie. Tak wiec to moja subiektywna opinia, ale vectusa nie polecam...
Dodam jeszcze, ze zastanawiam się nad 5 zabiegiem, bo moze przy depilacji twarzy potrzebna jest wieksza ilosc ... Jak myslicie? Na lydki wystarczyly 4 zabiegi i mam spokoj, a z tą twarzą koszmar I zastanawiam się, czy ten piąty zabieg moglabym zrobic zwyklym light sheerem mimo tego, ze 4 wczesnijesze byly robione vectusem? Czy ktoraś z Was ma takie doswiadczenia?
paloma_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 11:17   #72
Pinusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 107
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

paloma_92, a można wiedzieć w jakim salonie robiłaś?
Pinusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 12:13   #73
arwen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez paloma_92 Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, ze zastanawiam się nad 5 zabiegiem, bo moze przy depilacji twarzy potrzebna jest wieksza ilosc ... Jak myslicie? Na lydki wystarczyly 4 zabiegi i mam spokoj, a z tą twarzą koszmar I zastanawiam się, czy ten piąty zabieg moglabym zrobic zwyklym light sheerem mimo tego, ze 4 wczesnijesze byly robione vectusem? Czy ktoraś z Was ma takie doswiadczenia?
Dziękuję za odpowiedź. Opinie o niemalże bezbolesnosci tego zabiegu są podobne do tych o ipl. Mialam kilka zabiegów ipl, w tym serię 4 zabiegów na pachy. Na początku wszystko super, włoski wypadały. Po pół roku WSZYSTKIE odrosly. Dlatego waham się czy jest sens iść na Vectusa, zwłaszcza że różnica w cenie w porównaniu z LS nie jest duża. A nie słyszałam jeszcze by komuś po serii 4 zabiegów LS zaczęły odrastac włoski

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
arwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 12:36   #74
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Vectus i LS to przeciez lasery diodowe więc skuteczność w obydwu taka sama przy czym Vectus jest nowszy i bezpieczniejszy.A róznica w cenach jest choc ja robilam LS a teraz robie vectusem gdzie ceny bardzo sa zblizone)
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 18:10   #75
paloma_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Pinusia Pokaż wiadomość
paloma_92, a można wiedzieć w jakim salonie robiłaś?
W klinice dra Kuczynskiego w Poznaniu. Sama nie wiem, dlaczego efekt jest tak mizerny. Mam jasna skore i bardzo ciemne wlosy, wiec warunki stworzone do lasera... Moze to kwestia tego, ze jednak wloski na twarzy choc ciemne, to jednak sa delikatniejsze niż na pozostalych obszarach i laser dziala na nie slabiej ... Chyba zrobię 5 zabieg zwyklym light sheerem i zobaczę jaki bedzie efekt
paloma_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 22:12   #76
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Nawet nie wiedziałam, że jest wątek o Vectusie. Też skusiłam się na ten laser i dziś przeszłam pierwszy zabieg na nogi, bikini i pachy. Bolało mnie bardzo i już się skręcam na samą myśl o kolejnej wizycie, ale z drugiej strony marzę o gładkości i cieszę się, że mogę sobie w końcu pozwolić na laser . Skórę mam zaczerwienioną, nie wygląda to zbyt ciekawie, ale już wyczytałam, że to normalna reakcja, także niczym się nie przejmuję i uzbrajam w cierpliwość.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 14:48   #77
Mirra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez paloma_92 Pokaż wiadomość
Ja mialam 4 zabiegi vectusem na wąsik, ostatni ponad 3 miesiace temu. Włoski odrosły Moze jest ich minimalnie mniej, ale nadal są ciemne i widoczne. Spodziewalam się innych efektow, tym bardziej ze rok temu robilam łydki laserem light sheer i po 4 zabiegach nogi są wciąż gladkie. Tak wiec to moja subiektywna opinia, ale vectusa nie polecam...
Pocieszę Cię, że ja miałam robiony wąsik 5 raz i wciąż mam włoski. Znikły ciemniejsze, ale wciąż są bo podobno wąsik i bikini najtrudniej się usuwa włoski i potrzeba więcej zabiegów.
Mirra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 15:14   #78
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Mirra82 Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię, że ja miałam robiony wąsik 5 raz i wciąż mam włoski. Znikły ciemniejsze, ale wciąż są bo podobno wąsik i bikini najtrudniej się usuwa włoski i potrzeba więcej zabiegów.
Dlaczego bikini skoro tam są najmocniejsze włosy?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 19:50   #79
paloma_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Bikini pewnie z racji tego, ze wlosy sa tam bardzo geste (przynajmniej u niektorych) dlatego potrzeba wiecej zabiegow, zeby sie dziadostwa pozbyć doszczętnie
paloma_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 20:12   #80
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Myślałam, że jak mocne włosy, to prędzej to idzie. Że najgorzej właśnie z delikatniejszymi.

Ciągle jestem obolała, to zapewne wynik podrażnienia. Muszę kupić jakiś krem łagodzący, bo nie mam nic delikatnego do smarowania.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 20:36   #81
paloma_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

[QUOTE=Shazney;45284190]Myślałam, że jak mocne włosy, to prędzej to idzie. Że najgorzej właśnie z delikatniejszymi.

Ciągle jestem obolała, to zapewne wynik podrażnienia. Muszę kupić jakiś krem łagodzący, bo nie mam nic delikatnego do smarowania.[/QUOTE

Ja po zabiegach uzywalam masci alantan plus. Moja kosmetolog mi poleciła i rzeczywiscie jest skuteczna. I tania
paloma_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 12:26   #82
Mirra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dlaczego bikini skoro tam są najmocniejsze włosy?
pełne bikini jest dość niewdzięcznym miejscem i ciężko z niego się pozbyć włosków, zwłaszcza z okolic warg. Ogólnie włoski ładnie schodzą, ale zawsze potrzeba więcej zabiegów by wszystkie usunąć . Tak przynajmniej obserwuje po sobie i po tym co pani kosmetolog mi mówiła.
Mirra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 12:33   #83
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Jeśli pozbędę się chociaż 80-90% z tego co mam, to będę najszczęśliwszą osobą na świecie . No nic, grunt to optymistyczne nastawienie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:18   #84
skittlesys
Przyczajenie
 
Avatar skittlesys
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

ja umówiłam się na 11 marca na depilacje w Bonarce. Tylko zastanawiam się jaki będzie koszt. Mogłybyście mi orientacyjnie powiedzieć ile Wy płaciłyście? Pani w recepcji nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie. Chcę zrobić linie bikini (pachwiny) aż do samego tyłu i kawałek ud z tyłu.
__________________
Przestań się burmuszyć, bo na widok twojej gęby przydrożne grzyby same się marynują.
skittlesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 21:02   #85
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Robiłam nogi i bikini (głębokie), 1 zabieg:

Od razu po zabiegu - skóra w dobrej formie, gdzieniegdzie, szczególnie w okolicach bikini, zaczerwieniona.

4 dni po zabiegu - włosy odrastały wolniej, pierwsze golenie pozwoliło zaobserwować znacznie mniejsze podrażnienia po goleniu.

2 tygodnie
po zabiegu - włoski rosną wolno, widać że jest ich troszkę mniej. Podrażnienia po goleniu są 40 % mniejsze (bikini). Stricte wypadania włosów nie zauważyłam, aczkolwiek są obszary na nogach w których niektóre włoski, szczególnie te cieniutkie, po prostu "zniknęły".
Włoski między pośladkami wyraźnie słabsze i rzadsze.
Przy okazji przebarwienie uległo znacznej zmianie koloru - jest ciemniejsze i bardziej widoczne.
"Blizny" w okolicach bikini zauważalnie załagodzone.

Edit: 2 zabieg
od razu po zabiegu - ogromne podrażnienie skóry
tydzień po - włoski są bardzo "twarde" i sztywne, i jest to bardzo zauważalne przy goleniu i dotykaniu.
2 tygodnie po - włoski przerzedzone, ale ta partia która odrasta jest wyjątkowo szorstka.
Podrażnienia po goleniu wyraźnie mniejsze, wręcz znikome.
Brak gładkości skóry ze względu na twardość zgolonych włosów.
Przebarwienie uległo delikatnemu rozjaśnieniu.

Edit: 3 zabieg
od razu po zabiegu - absolutnie ogromne podrażnienie skóry, nienadające się do ekspozycji.
tydzień po - obserwacja nie wykazała żadnych postępujących zmian, włoski odrastają wolniej.
2 tygodnie po - włosy przerzedzone, uczulenie na nogach, swędzenie, podrażnienie, skóra fatalnie reaguje na każdą, nawet najmniejszą ekspozycję słoneczną.
Po 3 tygodniach włosy, szczególnie na nogach i bikini praktycznie w ogóle niewidoczne, odrastają bardzo powoli, golenie 1 raz/tydzień. Niektóre obszary ud są bardziej owłosione niż bikini, więc rzeczywiście uda są najcięższe do usuwania włosów.

Efekt powolny ale zadowalający. Wrastanie włosów praktycznie niezauważalne. Po lecie kontynuacja.

Edytowane przez findsomething
Czas edycji: 2014-05-25 o 18:22
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 18:06   #86
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Ja widzę, że nogi bardzo dobrze zareagowały na zabieg i tutaj najszybciej pozbędę się włosów. Potem pachy, a na końcu bikini. Tak obstawiam
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 20:53   #87
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja widzę, że nogi bardzo dobrze zareagowały na zabieg i tutaj najszybciej pozbędę się włosów. Potem pachy, a na końcu bikini. Tak obstawiam
Po ilu zabiegach jesteś i po jakim czasie takie wnioski?;-)
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 21:56   #88
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Po ilu zabiegach jesteś i po jakim czasie takie wnioski?;-)
Oj tam... Po pierwszym, ale tak obserwuję, że najprędzej pozbędę się włosów właśnie z nóg, a na resztę będę musiała poświęcić więcej czasu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 17:02   #89
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Oj tam... Po pierwszym, ale tak obserwuję, że najprędzej pozbędę się włosów właśnie z nóg, a na resztę będę musiała poświęcić więcej czasu.
ja tez na noggach widzę najlepsze efekt, drugie w kolejnosci bikińi, ale mysle ze trzeba teraz poczekac czy ten efekt jest stały
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 16:12   #90
letendenze
Przyczajenie
 
Avatar letendenze
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Italia + PL
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa

Hej dziewczyny!
Zastanawiam sie nad depilacja brody.
Mam jasna karnacje i jasne wloski. No niektore te co odrastaja sa ciemniejsze.
Wkurza mnie ta broda, ale mam problem. Bede w PL tylko niecale 3 tyg. Ma wogole sens robic taki zabieg skoro po miesiacu czy 2 nie bede mogla go powtorzyc?
Moglabym zrobic brode i pachy. Moze jakbym znalazla tani bilet to po wakacjach moglabym wrocic do PL na 1-2 dni i machnac jeszcze raz powtorke.
Przeczytalam, ze ktoras z Was robila wasik juz 5 razy i gucio pomoglo... i nie wiem teraz czy wogole brac sie za to czy nie...

A w W-wie ten laser jest pewnie dostepny nie tylko u Ambroziaka, nie?
letendenze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 19:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.