Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-19, 07:12   #3121
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej
Patka no i dobrze zrobiłaś ja żałuję ale na szczęście mam też dużo par które wiem ,że by mówiły ,że obojętnie
My już trochę żyjemy wyjazdem ,co chwilę trzeba coś jeszcze tu załatwić i wgl iczas leci. Przeraża mnie ,że jak wrócimy z wakacji zostanie miesiąc do ślubu mam nadzieję ,że wszystko zalatwimy co trzeba i że to będzie miły czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:21   #3122
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ślub w tygodniu:
okazało sie ze sala którą wybraliśmy ma tylko termin w tygodniu... jak myślicie ile % ceny mniej można wynegocjowac?
Nie za dużo, przynajmniej u nas w rejonie ceny już są w sumie takie same.


Dzień dobry
My załatwiliśmy w tym tygodniu usc, wczoraj kupiliśmy instaxa słodkie to takie jestem teraz na etapie poszukiwania naklejek/zawieszek/czegokolwiek na alkohol, nie wiem co chcę
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:36   #3123
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My zamówiliśmy chyba już w sierpniu muszki takie zawieszki na alkohol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 09:27   #3124
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Maria olej Gwiazdę, rób jak uważasz!Wow! Gratuluję tyłu zalatwien.Nie to taka wewnętrzna grupa.


Już jutro zakończenie roku. Jaram się! A w niedzielę rano lecimy do Anglii do znajomych. Mam nadzieję, że pogoda się uda i zapomnimy na chwilę o tych ślubnych sprawach. Coraz więcej osób daje nam znać i póki co odmówiło chyba tylko 10!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam nadzieje, ze pogoda sie poprawi w Anglii bo na razie to jaka masakra, leje deszcz kazdego dnia a w tamtym roku lato bylo dosc ladne, teraz to porazka

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Kurcze,, mniej niz 2 miesiace przed slubem a ja bez tortu i slodkiego stolu

Jak bylam w Polsce to bylysmy z mama na degustacji tortu w cukierni, w ktorej bylam przekonana, ze zamowie i tort i slodki stol, ale tort okazal sie porazka

Chce jakis tort, ktory jest lekki i nie ma duzo masy bo zamierzamy go podac zaraz po obiedzie jako deser.

Jakie macie smaki tortow?

I zamawial ktos slodki stol? slyszalam, ze goscie bardzo lubia slodkie stoly, jak wam to wyszlo/jak planujecie jesli chodzi o przelozenie sztuka na osobe?
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 12:47   #3125
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze pogoda sie poprawi w Anglii bo na razie to jaka masakra, leje deszcz kazdego dnia a w tamtym roku lato bylo dosc ladne, teraz to porazka

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Kurcze,, mniej niz 2 miesiace przed slubem a ja bez tortu i slodkiego stolu

Jak bylam w Polsce to bylysmy z mama na degustacji tortu w cukierni, w ktorej bylam przekonana, ze zamowie i tort i slodki stol, ale tort okazal sie porazka

Chce jakis tort, ktory jest lekki i nie ma duzo masy bo zamierzamy go podac zaraz po obiedzie jako deser.

Jakie macie smaki tortow?

I zamawial ktos slodki stol? slyszalam, ze goscie bardzo lubia slodkie stoly, jak wam to wyszlo/jak planujecie jesli chodzi o przelozenie sztuka na osobe?
Oj to oby się poprawiło!

U nas będzie tort staciatella z maliną, słodki stół też będzie, ale nie wiem jak to wychodzi w przeliczeniu na osobę, bo nie pytaliśmy na sali, a oni to robią.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 13:18   #3126
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Oj to oby się poprawiło!

U nas będzie tort staciatella z maliną, słodki stół też będzie, ale nie wiem jak to wychodzi w przeliczeniu na osobę, bo nie pytaliśmy na sali, a oni to robią.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tort brzmi przepysznie, a ile placicie za slodki stol jesli moge spytac?
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 16:01   #3127
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My bez słodkiego stołu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 16:19   #3128
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
My bez słodkiego stołu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie chce plackow na stolach wiec musimy dac cos slodkiego i slodki stol wydaje sie byc idealnym rozwiazaniem.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 17:12   #3129
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze pogoda sie poprawi w Anglii bo na razie to jaka masakra, leje deszcz kazdego dnia a w tamtym roku lato bylo dosc ladne, teraz to porazka

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Kurcze,, mniej niz 2 miesiace przed slubem a ja bez tortu i slodkiego stolu



Jak bylam w Polsce to bylysmy z mama na degustacji tortu w cukierni, w ktorej bylam przekonana, ze zamowie i tort i slodki stol, ale tort okazal sie porazka



Chce jakis tort, ktory jest lekki i nie ma duzo masy bo zamierzamy go podac zaraz po obiedzie jako deser.



Jakie macie smaki tortow?



I zamawial ktos slodki stol? slyszalam, ze goscie bardzo lubia slodkie stoly, jak wam to wyszlo/jak planujecie jesli chodzi o przelozenie sztuka na osobe?


My mieliśmy słodki stół przygotowany przez sale, goscie byli zadowoleni, bo mogli się trochę ruszyć od stolika i przejść się słodkości rozeszły się raz dwa, także było tego w sam raz ale dokładnej ilości niestety Ci nie podam


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 18:48   #3130
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Zamówiłam słodki stół, ale stwierdziliśmy, ze może być za dużo wszystkiego wiec maja zrobić na 30 osób, ale zastanawiam sie czy nie zrobić na więcej, bo jak byłam na ostatnim weselu to na wejściu widziałam tiramisu a jak poszłam wziąć porcje to juz niewiele tam zostało i nie chce tak u siebie.

Tort mamy o smaku leśnym, malinowo jagodowy z przecieranymi owocami.

Tez mam dość tej pogody, jestem w uk od 6 lat i to najgorsze lato jak dotychczas, może w depresje popaść. Tyle dobrego, ze dzieci nadal sa w stanie sie uczyć a jakby było gorąco to było by trudniej. A zostały jeszcze 4 tyg i 2 dni i wakacje, wiec trochę czasu mamy zeby nadal nadrobić materiał.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 20:06   #3131
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
tort brzmi przepysznie, a ile placicie za slodki stol jesli moge spytac?
400zl mamy zapłacić.jedziemy na wesele do znajomych, następne nasze! Wgl ruszyliśmy w drogę i pytam TŻ czy zabrał garnitur, a on, że nie, bo ja brałam i tym sposobem został na fotelu dobrze, że było niedaleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 21:04   #3132
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Heziola no u nas w tym roku nie ma aż tyle deszczu ale za to pogoda to ciągle tak wiesz 15 stopni no dobra w sobotę było Słonko i było chyba 22 ale trudno ,nie jest tak ,że pada non stop. Wiem ,że tak będzie jak wrócimy po wakacjach ale narazie się nie martwię tym wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 21:35   #3133
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7



U nas zaczęło się rozdawanie zaproszeń. Pierwsze 5 rozdane, a właśnie teraz zostawiłam rodzicom 16 sztuk, bo jadą na długi weekend w rodzinne strony mojego taty, więc wręczą tam w naszym imieniu.

Widzę, że rozmawiacie o słodkim stole. My mamy wszystko w cenie z sali, ciasta są na osobnym stole w formie bufetu. Możemy wybrać 200g ciasta na osobę albo 100g ciasta+100 g deserów w pucharkach i tę drugą opcję będziemy brali. Tort też mamy w cenie, ale smaki będziemy ustalać 2 tygodnie przed weselem, razem z wyborem menu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 08:54   #3134
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
400zl mamy zapłacić.jedziemy na wesele do znajomych, następne nasze! Wgl ruszyliśmy w drogę i pytam TŻ czy zabrał garnitur, a on, że nie, bo ja brałam i tym sposobem został na fotelu dobrze, że było niedaleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

400 zl - wydaje mi sie, ze to jest bardzo dobra cena.

U nas w cenie wesela byly placki, my z nich zrezygnowalismy gdyz nie przepadamy za takimi weselnymi plackami, i w sumie plackami tak ogolnie, wiec oni nam te ciasta odejma od ceny.

znalazlam jedna ckiernie, ktora robi slodkie stoly ale przeraza mnie cena.
Robia tylko pakiety na 100 osob i taki trzeba zamowic ( ja bede miec okolo 70 ) i ten oakiet kosztuje 1800zl. Fakt faktem oni to przywoza, rozkladaja i pieknie zdobia, ale tych slodkosci jest po prostu malo. Obawiam sie, ze nawet dla 70 osob bedzie malo, zwlaszcza, ze nie mamy plackow. No ale wiem, ze te ich slodkie stoly sa pyszne i wygladaja bosko.


Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze czy to jest 'dziwne' na polskim weselu, ze nie ma deseru po obiedzie? w naszym pakiecie nie ma, mozemy dokupic deser, ale to kolejne 8 zl od osoby.
Chcielismy po prostu zrobic krojenie tortu od razu po obiedzie i podac go jako deser, wtedy tez kazdy go przynajmniej sprobuje.
Ale kolezanka mi mowila, ze raczej na kazdym weselu jest normalny deser z obiadem wiec juz sama teraz nie wiem....

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Zamówiłam słodki stół, ale stwierdziliśmy, ze może być za dużo wszystkiego wiec maja zrobić na 30 osób, ale zastanawiam sie czy nie zrobić na więcej, bo jak byłam na ostatnim weselu to na wejściu widziałam tiramisu a jak poszłam wziąć porcje to juz niewiele tam zostało i nie chce tak u siebie.

Tort mamy o smaku leśnym, malinowo jagodowy z przecieranymi owocami.

Tez mam dość tej pogody, jestem w uk od 6 lat i to najgorsze lato jak dotychczas, może w depresje popaść. Tyle dobrego, ze dzieci nadal sa w stanie sie uczyć a jakby było gorąco to było by trudniej. A zostały jeszcze 4 tyg i 2 dni i wakacje, wiec trochę czasu mamy zeby nadal nadrobić materiał.


Sent from my iPhone using Tapatalk
No wlasnie tez slyszalam od wielu osob, ze slodkie stoly sa bardzo popularne na weselach i goscie je bardzo lubia.

A na ile osob macie wesele? moze to tez zalezy czy macie inne placki czy nie...sama nie wiem, 30 nie wydaje sie duzo, ale moze akurat wystarczy....
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 09:18   #3135
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Asshley no też się nie spotkałam ,żeby nie było deseru po obiedzie ale w sensie ,że zazwyczaj jest kawa i np ciasta są wystawiane czy na stoły czy na jakiś stół z boku chyba na naszym weselu wybierzemy opcje ,żeby stały na boku ,ale zobaczymy ,pogadamy z menagerka sali jak jest najlepiej
Jeśli dasz tort po obiedzie to np wieczorem już nie będziecie mieli żadnych ciast ? Bo jeśli tylko tort to wydaje mi się ,że będzie brakować ciast

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Heziola co do tego stołu na 30 osób moim zdaniem będzie za mało. Chyba z tych słodkich stołów to właśnie sporo schodzi koleżanka ostatnio była na weselu to mówiła ,że chciała właśnie skosztować jakieś babeczki ze słodkiego stołu ale najpierw zrobiła kawę i jak wróciła to już nie było. Podobno świadkowa uprzedzila ,że po jednym dla każdego jest ale i tak się rozeszły wcześniej. Ja wgl bym nie mówiła takiego czegoś skoro to stało na bocznym stole i tak jakby dostępne dla każdego. Nie wiem dziwna sytuacja jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 11:11   #3136
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Asshley no też się nie spotkałam ,żeby nie było deseru po obiedzie ale w sensie ,że zazwyczaj jest kawa i np ciasta są wystawiane czy na stoły czy na jakiś stół z boku chyba na naszym weselu wybierzemy opcje ,żeby stały na boku ,ale zobaczymy ,pogadamy z menagerka sali jak jest najlepiej
Jeśli dasz tort po obiedzie to np wieczorem już nie będziecie mieli żadnych ciast ? Bo jeśli tylko tort to wydaje mi się ,że będzie brakować ciast

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Heziola co do tego stołu na 30 osób moim zdaniem będzie za mało. Chyba z tych słodkich stołów to właśnie sporo schodzi koleżanka ostatnio była na weselu to mówiła ,że chciała właśnie skosztować jakieś babeczki ze słodkiego stołu ale najpierw zrobiła kawę i jak wróciła to już nie było. Podobno świadkowa uprzedzila ,że po jednym dla każdego jest ale i tak się rozeszły wcześniej. Ja wgl bym nie mówiła takiego czegoś skoro to stało na bocznym stole i tak jakby dostępne dla każdego. Nie wiem dziwna sytuacja jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie nie bedzie ciast na stole, ale bedzie slodki stol wiec kazdy sobie bedzie mogl zjesc ciacho do kawy, czy wtedy tez potrzebuje zaserwowac jakis deser osobno? kurcze nie mam zbyt duzego doswiadczenia w weselach i chodzeniu na nie, wiec nie wiem jak to zazwyczaj jest.

Sama juz nie wiem co zrobic z tym deserem i z tortem.

Jak robilam rozeznanie po cukierniach to zazwyczaj mowiono mi, ze przelicza sie okolo 4 sztuki zlodkosci na osobe, a jesli nie ma sie do tego plackow na stolach to nawet i 6-7 sztuk slodkosci na osobe, ale nie wiem czy to troche nie przesada.

Edytowane przez asshley
Czas edycji: 2019-06-20 o 11:14
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 14:30   #3137
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
No wlasnie nie bedzie ciast na stole, ale bedzie slodki stol wiec kazdy sobie bedzie mogl zjesc ciacho do kawy, czy wtedy tez potrzebuje zaserwowac jakis deser osobno? kurcze nie mam zbyt duzego doswiadczenia w weselach i chodzeniu na nie, wiec nie wiem jak to zazwyczaj jest.

Sama juz nie wiem co zrobic z tym deserem i z tortem.

Jak robilam rozeznanie po cukierniach to zazwyczaj mowiono mi, ze przelicza sie okolo 4 sztuki zlodkosci na osobe, a jesli nie ma sie do tego plackow na stolach to nawet i 6-7 sztuk slodkosci na osobe, ale nie wiem czy to troche nie przesada.
Dziwne. Ja słyszałam, że około 2.5 porcji na osobę, ale nie wiem. My nie będziemy mieć słodkiego stołu, bo jakoś średnio mi się to widzi. Zamiast tego mamy 10 blach różnych ciast.
A do tego tort. Czteropiętrowy śmietanowy z owocami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:03   #3138
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Asshley jak masz słodki stół to chyba ok co jest w tym słodkim stole ?
Ja wgl lubię sobie na weselu zjeść ciasto tort niekoniecznie ale wiesz to Twoje wesele jak zrobisz tak będzie dobrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:22   #3139
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Asshley jak masz słodki stół to chyba ok co jest w tym słodkim stole ?
Ja wgl lubię sobie na weselu zjeść ciasto tort niekoniecznie ale wiesz to Twoje wesele jak zrobisz tak będzie dobrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sa ciasteczka, takie mini-deserki, czasem wlasnie jakies ciasta tez pokrojone, babeczki, kruche tarty, serniczki itd itp, ceny natomiast mnie przerazaja!

Ja tez nie jem tortu na weselach ( w sumie to nie chodze na duzo wesel ) dlatego nie wiem jaki jest sens pakowania w niego kasu, ale wiadomo - tort musi byc.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 18:13   #3140
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
400 zl - wydaje mi sie, ze to jest bardzo dobra cena.



U nas w cenie wesela byly placki, my z nich zrezygnowalismy gdyz nie przepadamy za takimi weselnymi plackami, i w sumie plackami tak ogolnie, wiec oni nam te ciasta odejma od ceny.



znalazlam jedna ckiernie, ktora robi slodkie stoly ale przeraza mnie cena.

Robia tylko pakiety na 100 osob i taki trzeba zamowic ( ja bede miec okolo 70 ) i ten oakiet kosztuje 1800zl. Fakt faktem oni to przywoza, rozkladaja i pieknie zdobia, ale tych slodkosci jest po prostu malo. Obawiam sie, ze nawet dla 70 osob bedzie malo, zwlaszcza, ze nie mamy plackow. No ale wiem, ze te ich slodkie stoly sa pyszne i wygladaja bosko.





Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze czy to jest 'dziwne' na polskim weselu, ze nie ma deseru po obiedzie? w naszym pakiecie nie ma, mozemy dokupic deser, ale to kolejne 8 zl od osoby.

Chcielismy po prostu zrobic krojenie tortu od razu po obiedzie i podac go jako deser, wtedy tez kazdy go przynajmniej sprobuje.

Ale kolezanka mi mowila, ze raczej na kazdym weselu jest normalny deser z obiadem wiec juz sama teraz nie wiem....

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------





No wlasnie tez slyszalam od wielu osob, ze slodkie stoly sa bardzo popularne na weselach i goscie je bardzo lubia.



A na ile osob macie wesele? moze to tez zalezy czy macie inne placki czy nie...sama nie wiem, 30 nie wydaje sie duzo, ale moze akurat wystarczy....


Okolo 70, ale jak omawialismy słodki stół to myślałam, ze bedzie Max 60. Nie chciałam ciast, ale sa w pakiecie po obiedzie -mamy deser i ciasta, wiec juz zostawiliśmy. Dokładamy tez 60 sztuk pasteis de Nata wiec cały czas myśle co zrobić.

Nas pytali czy chcemy tort jako deser, a deser pózniej, ale ja tak nie chciałam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Asshley no też się nie spotkałam ,żeby nie było deseru po obiedzie ale w sensie ,że zazwyczaj jest kawa i np ciasta są wystawiane czy na stoły czy na jakiś stół z boku chyba na naszym weselu wybierzemy opcje ,żeby stały na boku ,ale zobaczymy ,pogadamy z menagerka sali jak jest najlepiej
Jeśli dasz tort po obiedzie to np wieczorem już nie będziecie mieli żadnych ciast ? Bo jeśli tylko tort to wydaje mi się ,że będzie brakować ciast

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Heziola co do tego stołu na 30 osób moim zdaniem będzie za mało. Chyba z tych słodkich stołów to właśnie sporo schodzi koleżanka ostatnio była na weselu to mówiła ,że chciała właśnie skosztować jakieś babeczki ze słodkiego stołu ale najpierw zrobiła kawę i jak wróciła to już nie było. Podobno świadkowa uprzedzila ,że po jednym dla każdego jest ale i tak się rozeszły wcześniej. Ja wgl bym nie mówiła takiego czegoś skoro to stało na bocznym stole i tak jakby dostępne dla każdego. Nie wiem dziwna sytuacja jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Manager stwierdził, ze będziemy mieć tyle słodkości, ze był pewny, ze juz nie będziemy chcieli słodkiego stołu. Ja chce bo to ładnie wyglada ;p i zaproponował wlansie mniejsza ilośc.
Mamy 3 różne rodzaje ciast, a do tego krem chantilly z musem z jagód i mięta No i pasteis de Nata, wiadomo owoce standardowo do tego.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 18:50   #3141
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

heziola to sporo macie wszystkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 08:54   #3142
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Okolo 70, ale jak omawialismy słodki stół to myślałam, ze bedzie Max 60. Nie chciałam ciast, ale sa w pakiecie po obiedzie -mamy deser i ciasta, wiec juz zostawiliśmy. Dokładamy tez 60 sztuk pasteis de Nata wiec cały czas myśle co zrobić.

Nas pytali czy chcemy tort jako deser, a deser pózniej, ale ja tak nie chciałam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------





Manager stwierdził, ze będziemy mieć tyle słodkości, ze był pewny, ze juz nie będziemy chcieli słodkiego stołu. Ja chce bo to ładnie wyglada ;p i zaproponował wlansie mniejsza ilośc.
Mamy 3 różne rodzaje ciast, a do tego krem chantilly z musem z jagód i mięta No i pasteis de Nata, wiadomo owoce standardowo do tego.


Sent from my iPhone using Tapatalk
My tez niby mamy ciasta w pakiecie, ale poprosilam, zeby je odjeli od ceny, i ta kwota ktora nam zostaje pojdzie na poczet slodkiego stolu plus my dolozymy reszte.
Nie chce miec plackow na stolach ani w ogole zbyt duzo jedzenia.

Tort tez bedziemy zamawiac, ale teraz jest kwesta tego czy go podac od razu po obiedzie czy moze domowic normalny deser do pakietu.... chociaz 8zl za deser wydaje mi sie byc zdzierstwem
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 09:05   #3143
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja Ci nie pomogę ,bo moim zdaniem lepsze jest ciasto niż słodki stół jeśli trzeba by wybierać. Zazwyczaj widziałam albo to i to albo poprostu ciasto. Ale może dziewczyny pomogą może u kogoś było innaczej i się sprawdzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 12:54   #3144
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Ja Ci nie pomogę ,bo moim zdaniem lepsze jest ciasto niż słodki stół jeśli trzeba by wybierać. Zazwyczaj widziałam albo to i to albo poprostu ciasto. Ale może dziewczyny pomogą może u kogoś było innaczej i się sprawdzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje, mysle, ze bedzie ok tak czy inaczej, pewnie znow za bardzo sie przejmuje rzeczami, na ktore tak na prawde nikt nie zwroci uwagi
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 10:50   #3145
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej fajnie się czyta że u Was tak wszystko ruszylo do przodu
Czytam Was na bieżąco ale czasu brakuje żeby się odezwać

Wczoraj spisaliśmy protokół i załatwiliśmy dokumenty z USC

Okazało się też że po nas jakaś para ma ślub. Muszę się do nich odezwać w sprawie dekoracji. Oby nie wydziwiali
Muszę też zanieść zapowiedzi do swojej parafii placilyscie od razu czy przy odbiorze? Ile się w ogóle daje?

W ogóle nie dostaliśmy kartek do spowiedzi a mamy się zgłosić dopiero 2 tygodnie przed ślubem, może wtedy

Trochę się wkurzyłam też chciałam dziewczyne od śpiewu a ksiądz powiedział że to tylko jego dobra wola czy się zgodzi, musi dostać wszystkie piesni bo tylko liturgiczne wchodzą w grę. Gitary nie można, ten organista co jest to jej nie podegra bo stary i nie umie... Trzeba albo mu zapłacić i mieć swojego albo nie wiem
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Wiolkaa93
Czas edycji: 2019-06-22 o 11:07
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 14:44   #3146
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

U nas będą normalne ciasta. Słodki stół nie wchodzi w grę z kilku powodów. M.in. to że te deserki są często w plastikowych kubeczkach z plastikowymi łyżeczkami. Wiem że sama organizacja wesela super ekologiczna nie jest, ale nie mam zamiaru dokładać środowisku takiej ilości jednorazowego plastiku...

Ja jakoś mocno straciłam zapał do tego wszystkiego. Mam teraz sporo na głowie na uczelni i w pracy i zdecydowanie nie mam siły już na kwestie ślubne :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 18:53   #3147
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
400 zl - wydaje mi sie, ze to jest bardzo dobra cena.

U nas w cenie wesela byly placki, my z nich zrezygnowalismy gdyz nie przepadamy za takimi weselnymi plackami, i w sumie plackami tak ogolnie, wiec oni nam te ciasta odejma od ceny.

znalazlam jedna ckiernie, ktora robi slodkie stoly ale przeraza mnie cena.
Robia tylko pakiety na 100 osob i taki trzeba zamowic ( ja bede miec okolo 70 ) i ten oakiet kosztuje 1800zl. Fakt faktem oni to przywoza, rozkladaja i pieknie zdobia, ale tych slodkosci jest po prostu malo. Obawiam sie, ze nawet dla 70 osob bedzie malo, zwlaszcza, ze nie mamy plackow. No ale wiem, ze te ich slodkie stoly sa pyszne i wygladaja bosko.


Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze czy to jest 'dziwne' na polskim weselu, ze nie ma deseru po obiedzie? w naszym pakiecie nie ma, mozemy dokupic deser, ale to kolejne 8 zl od osoby.
Chcielismy po prostu zrobic krojenie tortu od razu po obiedzie i podac go jako deser, wtedy tez kazdy go przynajmniej sprobuje.
Ale kolezanka mi mowila, ze raczej na kazdym weselu jest normalny deser z obiadem wiec juz sama teraz nie wiem....

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------



No wlasnie tez slyszalam od wielu osob, ze slodkie stoly sa bardzo popularne na weselach i goscie je bardzo lubia.

A na ile osob macie wesele? moze to tez zalezy czy macie inne placki czy nie...sama nie wiem, 30 nie wydaje sie duzo, ale moze akurat wystarczy....
U nas nie będzie deseru, tylko właśnie tort po obiedzie, wtedy zamiast 8-10dag liczą 15dag nie widzę w tym nic dziwnego. U nas deser też wychodził dodatkowo 8zl, więc nie chcieliśmy, skoro będą ciasta, tort i słodki stół to starczy.

Wiolkaa średnio z tym księdzem, może jeszcze się go uda jakoś przekonać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 21:46   #3148
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pixie no ale będą normalne ciasta u nas też bez deseru ale ciasta będą.
Chodzi o to ,że Ashley wgl nie ma żadnych ciast i się zastanawia czy będzie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 15:02   #3149
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej

Wiolka dopytaj się ksiedza o te kartki, bo my zapomnieliśmy dać ich w piątek przed ślubem, to w poniedziałek ksiadz napisał smsa do tż u prosił by donieść

Wczoraj byłam u fryzjera i straciłam polowe włosów- teraz mam do ramion, proste i jest mi tak lekko


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 15:48   #3150
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Przepraszam,że tak mnie tu mało, ale ostatnie 6 dni zostało i grafik napięty: mdleje: jeszcze dzisiaj w pracy siedzę:/ jutro wolne,mam fryzjera,a później sesja narzeczeńska wtorek wieczorem ostatnie tańce, mój coraz swobodniej się w tańcu czuje
A od czwartku zaczynam wolne i wtedy dopiero będzie Armagedon


Patka pochwal się włosami ja się cieszę, że w końcu idę na kolor, bo już okropne są:p
Zrobiłam brwi i w końcu jak człowiek będę wyglądać
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.