Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-26, 12:36   #4771
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

A to trochę mnie martwi, że GG ma taką rozmiarówkę, bo mam je dostać i boję się teraz, że M-ka będzie za duża. Nie wiedziałam, że oni mają taką rozmiarówkę.

Nie że się ogólnie uwzięłam na fitdoncię, bo ogólnie często słyszę to podkreślanie, jak ktoś nosi S-ki na różnych haulach itd. Czasami to jest dla mnie niewiarygodne i tyle. Ale może z legginsami akurat tak jest, że tak wygląda rozmiarówka; te z decathlonu nie są bardzo rozciągliwe po prostu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 12:38   #4772
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A to trochę mnie martwi, że GG ma taką rozmiarówkę, bo mam je dostać i boję się teraz, że M-ka będzie za duża. Nie wiedziałam, że oni mają taką rozmiarówkę.



Nie że się ogólnie uwzięłam na fitdoncię, bo ogólnie często słyszę to podkreślanie, jak ktoś nosi S-ki na różnych haulach itd. Czasami to jest dla mnie niewiarygodne i tyle. Ale może z legginsami akurat tak jest, że tak wygląda rozmiarówka; te z decathlonu nie są bardzo rozciągliwe po prostu.
No nie wiem, imho GG są słabo rozciągliwe, ja mam S na 93 cm w tyłku i są na styk.
Ja mam carbon i bezszwowe. Właśnie zerknęłam na stronę i Deynn, która modeluje bezszwowe nosi rozmiar XS

Edytowane przez this_witch
Czas edycji: 2021-07-26 o 12:52
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 14:00   #4773
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No nie wiem, imho GG są słabo rozciągliwe, ja mam S na 93 cm w tyłku i są na styk.
Ja mam carbon i bezszwowe. Właśnie zerknęłam na stronę i Deynn, która modeluje bezszwowe nosi rozmiar XS
Bo carbony są mniej, ale ombre to jak rajstopy dla mnie w porównaniu. I no ja wierzę że noszą te s-ki bo sama mam i są ok, nie krępują ruchów, te carbony tylko mogłabym mieć m-ki. Gdybym miała bardziej zbudowany tyłek to pewnie musiałabym już m-ki. Ale z tego co nawet fitdoncia mówiła, to na nią też pasowały m-ki ale były za długie, ona ma chyba 163cm.

A tak ogólnie to np. w zarze, mohito sukienki noszę s, bo m-ki są zbyt obszerne, spodnie to różnie 38 albo 36. Więc serio nie widzę w tym nic dziwnego.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 14:08   #4774
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Bo carbony są mniej, ale ombre to jak rajstopy dla mnie w porównaniu. I no ja wierzę że noszą te s-ki bo sama mam i są ok, nie krępują ruchów, te carbony tylko mogłabym mieć m-ki. Gdybym miała bardziej zbudowany tyłek to pewnie musiałabym już m-ki. Ale z tego co nawet fitdoncia mówiła, to na nią też pasowały m-ki ale były za długie, ona ma chyba 163cm.

A tak ogólnie to np. w zarze, mohito sukienki noszę s, bo m-ki są zbyt obszerne, spodnie to różnie 38 albo 36. Więc serio nie widzę w tym nic dziwnego.
A to jest w sumie ciekawe, bo ja mam 160 cm i moje leginsy mi nawet nie sięgają do kostek xD Na Donci te Ski mnie aż tak nie dziwią, wydaje mi się, że ma większy tyłek ode mnie, ale jest ogólnie drobna.
No nie mam powodu, żeby nie wierzyć, ale zastanawiam się jak to możliwe, że taka Deynn, która ma 171 cm wzrostu i waży podobno znacznie więcej niż ja czy Doncia (tak, wiem, że waga nic nie znaczy, no ale z samego wzrostu wynikają najczęściej większe wymiary), nosi ten sam model co ja, w rozmiarze XS. No fascynuje mnie to, że ciała mogą być aż tak różne. I trochę mi to zawsze miesza w głowie jak zastanawiam się jaki rozmiar zamówić, zazwyczaj biorę z tabelki, ale w takim razie modelki muszą być "podtabelkowe".
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 14:10   #4775
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Z tego co się obserwuję, fitdoncia w leginsach gym Glamour nosi s, odkąd jej bardziej pośladki urosły, nie xs.

Sama jestem od niej wyższa, normalnie spodnie noszę 38/36 i leginsy mam s. One są bardzo rozciągliwe, tych cieńszych ombre to w ogóle nie czuję, może te ze starszej kolekcji carbony możnaby wziąć m-kę, ale też jest spoko, nic w kroku mnie nie ciągnie. Podejżewam że ludziom się wydaje że powinna nosić większy rozmiar, bo nie widzą jaka ona niska w rzeczywistości jest.
Ja mam 162 cm i w żadnej sportowej marce, które do tej pory wypróbowałam na pewno bym nie weszła w XS ani w leginsy, ani w top.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 14:18   #4776
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88827463]Ja mam 162 cm i w żadnej sportowej marce, które do tej pory wypróbowałam na pewno bym nie weszła w XS ani w leginsy, ani w top.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dużo zależy od rozmiarów danej marki, no ale sama uważam że z moimi rozmiarami pozornie powinnam nosić wszędzie m-ki, bo mam 170 cm i ważę 61 kg. A jest jak jest.
Ale dla odmiany to w Decathlonie noszę raczej m-ki.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 14:21   #4777
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Bo carbony są mniej, ale ombre to jak rajstopy dla mnie w porównaniu. I no ja wierzę że noszą te s-ki bo sama mam i są ok, nie krępują ruchów, te carbony tylko mogłabym mieć m-ki. Gdybym miała bardziej zbudowany tyłek to pewnie musiałabym już m-ki. Ale z tego co nawet fitdoncia mówiła, to na nią też pasowały m-ki ale były za długie, ona ma chyba 163cm.

A tak ogólnie to np. w zarze, mohito sukienki noszę s, bo m-ki są zbyt obszerne, spodnie to różnie 38 albo 36. Więc serio nie widzę w tym nic dziwnego.
A ja widzę, bo często na fitdoncię te ubrania z hauli są bardzo obcisłe i rozmiar większe byłyby lepsze. Z wieloma osobami według mnie tak jest - to, że się mieszczą, nie oznacza, że wyglądają lepiej i że nie warto rozważyć większego rozmiaru.

Ja się ostatnio nie ubieram w sieciówkach, ale z sieciówkami jest różnie; w Mohito ta rozmiarówka jest naprawdę zawyżona, ale już w Bershce, Stradivariusie, jeśli mnie pamięć nie myli, to nie wierzę, że osoba ze sporym tyłkiem zawsze wejdzie w S.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 14:36   #4778
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A ja widzę, bo często na fitdoncię te ubrania z hauli są bardzo obcisłe i rozmiar większe byłyby lepsze. Z wieloma osobami według mnie tak jest - to, że się mieszczą, nie oznacza, że wyglądają lepiej i że nie warto rozważyć większego rozmiaru.

Ja się ostatnio nie ubieram w sieciówkach, ale z sieciówkami jest różnie; w Mohito ta rozmiarówka jest naprawdę zawyżona, ale już w Bershce, Stradivariusie, jeśli mnie pamięć nie myli, to nie wierzę, że osoba ze sporym tyłkiem zawsze wejdzie w S.
Ja w sieciówkach noszę 34, czasem dół 36 (ale rzadko). Za to w Mohito czy Sinsay noszę 32, czasem 34 dół. Tylko ja mam 1,53 m wzrostu. W ogóle w sklepach LPP jest inna rozmiarówka moim zdaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2021-07-26 o 14:37
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 14:42   #4779
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A ja widzę, bo często na fitdoncię te ubrania z hauli są bardzo obcisłe i rozmiar większe byłyby lepsze. Z wieloma osobami według mnie tak jest - to, że się mieszczą, nie oznacza, że wyglądają lepiej i że nie warto rozważyć większego rozmiaru.

Ja się ostatnio nie ubieram w sieciówkach, ale z sieciówkami jest różnie; w Mohito ta rozmiarówka jest naprawdę zawyżona, ale już w Bershce, Stradivariusie, jeśli mnie pamięć nie myli, to nie wierzę, że osoba ze sporym tyłkiem zawsze wejdzie w S.
No to fakt, w bershce ja też w s bym raczej nie weszła, ale też tam nie kupuję, w Stradivariusie też nie.
Właśnie to co mnie denerwuje to to, że jak mam zamawiać ubrania przez internet to nigdy nie wiem jaki rozmiar wziąć. Bo często te tabelki nie pokrywają się z rzeczywistością. W zarze np jest tak że ci proponuje rozmiar na podstawie danych jakie podajesz i w sukienkach okazuje się zawsze za duży, może ze spodniami tylko trafia, ale też nie zawsze. Może to też trochę dlatego, że jestem obecnie gdzieś pomiędzy rozmiarami.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 15:09   #4780
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Staram się teraz kupować u polskich marek, a nie w sieciówkach. W porównaniu z siecówkami takie sklepy najczęściej podają rozmiarówkę wraz z centymetrami, a czasami jeszcze wymiary ubrań. W sumie jakieś 90% moich zakupów kończy się sukcesem.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 15:22   #4781
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jak marudziłam, że efektów dużych nie widzę, oprócz zmniejszenia obwodu w biuście, to dziś zauważyłam. Jak się dokładnie sobie przyjrzałam. Brzuch mniejszy, już jest prawie płaski. Od kilku dni w ogóle nie chodzę wzdęta (a zawsze byłam, po jedzeniu. Z przodu super, a z boku ciąża spożywcza). Teraz jest super z każdej strony.

Żałuję, że się nie zmierzyłam przed pandemią. Obwód w biuście znałam, bo kupowałam staniki. To teraz kupuję z mniejszym obwodem. Miseczka ta sama

Najmniej efektów widzę w biodrach, ale jakieś na pewno są, czuję więcej luzu w pasie.

Na siłownię nie chodzę. Robiłam jakieś challenge "Ileś tam dni ćwiczeń z kimś tam" i w zestawie 30 minut codziennie na różne partie ciała. Różni ludzie, różne ćwiczenia. Ale na macie, bez sprzętu. Dorzucałam jogę i pilates w weekendy.

Przetestowałam kółko do ćwiczenia mięśni brzucha i czuję się jak ofiara losu. Do łatwych to nie należy. Ale od czegoś trzeba zacząć.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 20:03   #4782
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Jak marudziłam, że efektów dużych nie widzę, oprócz zmniejszenia obwodu w biuście, to dziś zauważyłam. Jak się dokładnie sobie przyjrzałam. Brzuch mniejszy, już jest prawie płaski. Od kilku dni w ogóle nie chodzę wzdęta (a zawsze byłam, po jedzeniu. Z przodu super, a z boku ciąża spożywcza). Teraz jest super z każdej strony.
Super Też ostatnio zauważyłam efekty na brzuchu. Pewnie dlatego, że otworzyła się siłownia i na zajęciach trzaskamy brzuszki itp. Ja sama nie przepadam jakoś za ćwiczeniami na brzuch, więc raczej zaniedbywałam wcześniej tę partię.

A dzisiaj poszłam sobie pobiegać nad rzeką. Na początku bolał mnie lewy bark , ale potem jakoś na szczęście przestał. W pewnym momencie biegł za mną jakiś umięsniony facet. Zrobiłam sobie przerwę i szłam, to wyminął mnie on o jakieś 100 m. Potem znowu zaczęłam biec i to ja go wyprzedzilam i to o sporo Jestem z siebie dumna. Chociaż on pewnie poszedł sobie tylko na luzie pobiegać i nie podejrzewał, że jakaś dziwaczka będzie się z nim ścigać Potem złapała mnie taka kolka, że myślałam, że zejdę i ledwo doczłapałam do mieszkania Skąd to diabelstwo się bierze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Btw właśnie zaczęło lać jak z cebra Całe szczęście, że zdążyłam wrócić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 20:18   #4783
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88828146]Super Też ostatnio zauważyłam efekty na brzuchu. Pewnie dlatego, że otworzyła się siłownia i na zajęciach trzaskamy brzuszki itp. Ja sama nie przepadam jakoś za ćwiczeniami na brzuch, więc raczej zaniedbywałam wcześniej tę partię.

A dzisiaj poszłam sobie pobiegać nad rzeką. Na początku bolał mnie lewy bark , ale potem jakoś na szczęście przestał. W pewnym momencie biegł za mną jakiś umięsniony facet. Zrobiłam sobie przerwę i szłam, to wyminął mnie on o jakieś 100 m. Potem znowu zaczęłam biec i to ja go wyprzedzilam i to o sporo Jestem z siebie dumna. Chociaż on pewnie poszedł sobie tylko na luzie pobiegać i nie podejrzewał, że jakaś dziwaczka będzie się z nim ścigać Potem złapała mnie taka kolka, że myślałam, że zejdę i ledwo doczłapałam do mieszkania Skąd to diabelstwo się bierze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Btw właśnie zaczęło lać jak z cebra Całe szczęście, że zdążyłam wrócić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Biegania nienawidzę. Już wolę 3h tabaty jak za karę, niż pół godziny biegania. Kolki nie mam, ale raz na jakiś czas mam mordercze zakwasy. Cały tydzień nic, a potem się budzę i mam takie zakwasy, że się podnieść z łóżka nie mogę i odkładam ćwiczenia do "wygojenia".

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-07-26 o 20:20
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 21:27   #4784
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88828146]Super Też ostatnio zauważyłam efekty na brzuchu. Pewnie dlatego, że otworzyła się siłownia i na zajęciach trzaskamy brzuszki itp. Ja sama nie przepadam jakoś za ćwiczeniami na brzuch, więc raczej zaniedbywałam wcześniej tę partię.

A dzisiaj poszłam sobie pobiegać nad rzeką. Na początku bolał mnie lewy bark , ale potem jakoś na szczęście przestał. W pewnym momencie biegł za mną jakiś umięsniony facet. Zrobiłam sobie przerwę i szłam, to wyminął mnie on o jakieś 100 m. Potem znowu zaczęłam biec i to ja go wyprzedzilam i to o sporo Jestem z siebie dumna. Chociaż on pewnie poszedł sobie tylko na luzie pobiegać i nie podejrzewał, że jakaś dziwaczka będzie się z nim ścigać Potem złapała mnie taka kolka, że myślałam, że zejdę i ledwo doczłapałam do mieszkania Skąd to diabelstwo się bierze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Btw właśnie zaczęło lać jak z cebra Całe szczęście, że zdążyłam wrócić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ale brzuszki "klasyczne" trzaskacie czy po prostu chodzi o cwiczenia na brzuch nie tak szkodliwe?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-26, 21:55   #4785
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Biegania nienawidzę. Już wolę 3h tabaty jak za karę, niż pół godziny biegania. Kolki nie mam, ale raz na jakiś czas mam mordercze zakwasy. Cały tydzień nic, a potem się budzę i mam takie zakwasy, że się podnieść z łóżka nie mogę i odkładam ćwiczenia do "wygojenia".
Ja mam zakwasy po treningu. Ale tak nagle jeszcze mi się nie zdarzyło. [1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88828336]Ale brzuszki "klasyczne" trzaskacie czy po prostu chodzi o cwiczenia na brzuch nie tak szkodliwe?[/QUOTE]Raczej inne warianty ćwiczeń na brzuch.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-28, 20:20   #4786
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

_medianoche, Celestine- gratuluję efektów!

Ja się za to pochwalę nie efektami, a tym, że treningi tak weszły mi w krew, że nawet w te upały ćwiczę. Traktuję je jako naturalną część codzienności. Nigdy tak nie miałam i, powiesz szczerze, że jestem z siebie dumna

Dzisiaj wleciał u mnie trening na górę ciała (od miesięcy ćwiczę tylko z Agatą Zając) i dosłownie się ze mnie lało. Nie mogę doczekać się, kiedy przyjdzie ochłodzenie Na siłkę nie chce mi się chodzić (chociaż kusi mnie ćwiczenie w klimatyzowanym pomieszczeniu), ale 1. nie chce mi się iść i tracić czasu na zmianę ciężaru, czekanie na hantle/wolną maszynę itd. 2. potrafię lepiej sponiewierać się w domym zaciszu, niż na siłce/zajęciach grupowych

Dołączam do antyfanów biegania. Kiedyś biegałam 3-4 razy w tygodniu po ok 10 km, teraz po kilometrze pewnie bym się położyła i rozpłakała
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-28, 20:39   #4787
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Mnie o dziwo brakuje ćwiczeń, ale czekam cierpliwie na ochłodzenie, bo wiem, że dla mnie wysiłek teraz jest po prostu niezdrowy i chyba niebezpieczny.


Za to w weekend planuję znowu o 6-7 rano codziennie godzinę nauki jazdy na rolkach.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-29, 16:15   #4788
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
_medianoche, Celestine- gratuluję efektów!

Ja się za to pochwalę nie efektami, a tym, że treningi tak weszły mi w krew, że nawet w te upały ćwiczę. Traktuję je jako naturalną część codzienności. Nigdy tak nie miałam i, powiesz szczerze, że jestem z siebie dumna
Dzieki i tez gratki. Mnie od tamtego biegania do tej pory bola piszczele Wyczytalam, ze to moze byc efekt zlej techniki biegu albo po prostu przetrenowania. Taka ze mnie biegaczka
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-30, 01:28   #4789
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
_medianoche, Celestine- gratuluję efektów!

Ja się za to pochwalę nie efektami, a tym, że treningi tak weszły mi w krew, że nawet w te upały ćwiczę. Traktuję je jako naturalną część codzienności. Nigdy tak nie miałam i, powiesz szczerze, że jestem z siebie dumna

Dzisiaj wleciał u mnie trening na górę ciała (od miesięcy ćwiczę tylko z Agatą Zając) i dosłownie się ze mnie lało. Nie mogę doczekać się, kiedy przyjdzie ochłodzenie Na siłkę nie chce mi się chodzić (chociaż kusi mnie ćwiczenie w klimatyzowanym pomieszczeniu), ale 1. nie chce mi się iść i tracić czasu na zmianę ciężaru, czekanie na hantle/wolną maszynę itd. 2. potrafię lepiej sponiewierać się w domym zaciszu, niż na siłce/zajęciach grupowych

Dołączam do antyfanów biegania. Kiedyś biegałam 3-4 razy w tygodniu po ok 10 km, teraz po kilometrze pewnie bym się położyła i rozpłakała
Warto było codziennie ćwiczyć, chociaż marudziłam i stękałam. Efekty są super

Podziwiam cię za ćwiczenie w upały. U mnie się teraz ochłodziło, ale jak było codziennie 30 stopni i jak w saunie, odpuszczałam sobie. Robiłam tylko jogę albo pilates. Pociłam się od samego stania na dworze, nie dałabym rady wtedy ćwiczyć.

Jak nie poćwiczę czegokolwiek, czuję straszne poczucie winy. To nawet nie musi być HIIT, wystarczy jakiś aerobic. Coś być musi. Raz mi się bardzo nie chciało, położyłam się do łóżka i po chwili wstałam, żeby ćwiczyć 1 w nocy, a ja odpalam cardio. Robi się z tego jakaś święta rutyna.

Podziwiam biegaczy w zimie. Jak szłam rano do pracy (zimą), oni sobie biegali bez koszulek. Nie wiem czy już są tak zahartowani, że im nie zimno. I to zawsze są faceci. Kobiety ubrane w dresy na długi rękaw, a faceci bez koszulek albo w tank topach. Ale to trzeba mieć motywację, żeby ruszyć tyłek o 7 rano w środku zimy i pójść pobiegać.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-07-30 o 01:29
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-30, 05:22   #4790
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Jak nie poćwiczę czegokolwiek, czuję straszne poczucie winy. To nawet nie musi być HIIT, wystarczy jakiś aerobic. Coś być musi. Raz mi się bardzo nie chciało, położyłam się do łóżka i po chwili wstałam, żeby ćwiczyć 1 w nocy, a ja odpalam cardio. Robi się z tego jakaś święta rutyna.
Ja się wtedy czuję trochę jakbym nie umyła zębów .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-30, 06:24   #4791
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88833295]Ja się wtedy czuję trochę jakbym nie umyła zębów .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Porównywalne uczucie.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-30, 08:15   #4792
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 100
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
:
Podziwiam biegaczy w zimie. Jak szłam rano do pracy (zimą), oni sobie biegali bez koszulek. Nie wiem czy już są tak zahartowani, że im nie zimno. I to zawsze są faceci. Kobiety ubrane w dresy na długi rękaw, a faceci bez koszulek albo w tank topach. Ale to trzeba mieć motywację, żeby ruszyć tyłek o 7 rano w środku zimy i pójść pobiegać.
W zimę, nawet w ostre mrozy, lub w ledwo koło zera ciapę mokrą, biega się o niebo bardziej komfortowo niż w cieplejsze okresy.

Ja z niedowierzaniem patrzę na tych biegających w temperaturach powyżej + 25 st C. Ja sobie odpuszczałam, albo biegałam nocą. bo temperatura odczuwalna w biegu jest szacunkowo o 10+ st wyższa niż faktycznie panująca. No to osoba biegnąca w 25 st ma uczucie ze jest 35 st ciepła.

Kobiety się tak nie rozbierają, bo biegaczom najbardziej marzną pośladki i kobietom piersi - co jest wielka zagadką wszechświata, dlaczego one marzną jak w resztę ciała jest ci czasem upiornie gorąco w tym czasie?. No i uszy i dłonie- ale to jakieś takie bardziej wytłumaczalne i wystarczy rękawiczki i opaskę/czapkę założyć.

Swoją droga takie rozbieranie się nie jest za mądre, bo tego się nie czuje biegnąc, ale niejeden już sobie poodmrażał tym sposobem, lub zaziębił mięśnie , nerki, drogi moczowe . A potem płacz ze nie można biegać bo chory.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-30, 08:38   #4793
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
W zimę, nawet w ostre mrozy, lub w ledwo koło zera ciapę mokrą, biega się o niebo bardziej komfortowo niż w cieplejsze okresy.

Ja z niedowierzaniem patrzę na tych biegających w temperaturach powyżej + 25 st C. Ja sobie odpuszczałam, albo biegałam nocą. bo temperatura odczuwalna w biegu jest szacunkowo o 10+ st wyższa niż faktycznie panująca. No to osoba biegnąca w 25 st ma uczucie ze jest 35 st ciepła.

Kobiety się tak nie rozbierają, bo biegaczom najbardziej marzną pośladki i kobietom piersi - co jest wielka zagadką wszechświata, dlaczego one marzną jak w resztę ciała jest ci czasem upiornie gorąco w tym czasie?. No i uszy i dłonie- ale to jakieś takie bardziej wytłumaczalne i wystarczy rękawiczki i opaskę/czapkę założyć.

Swoją droga takie rozbieranie się nie jest za mądre, bo tego się nie czuje biegnąc, ale niejeden już sobie poodmrażał tym sposobem, lub zaziębił mięśnie , nerki, drogi moczowe . A potem płacz ze nie można biegać bo chory.
Dla mnie samo wstawanie rano "pobiegać" jest czarną magią. Tym bardziej w zimie, kiedy ja ledwo wstaję z ciepłego łóżka i dreptam, jak ślepak, pod prysznic. I potem wyjść z niego nie mogę. Ktoś musiałby nade mną stać z pistoletem, żebym poszła rano "biegać".

Czy oni mają jakieś specjalne buty do biegania zimą? Takie metalowe, kolczaste wkładki na przyczepność zakładają? Ja się ślizgam i ledwo chodzę po śniegu. Jakbym miała biegać, to bym się połamała.

Lepiej mi się ćwiczy (w salonie) jak jest chłodniej, to fakt. Ale zimą to potrzebuję super extra motywacji. Poczucie winy mi wtedy pomaga. Jak poćwiczę to od razu lecę do lustra i się cieszę jak głupek. A jak sobie odpuszczę, sprawdzam przed lustrem czy czasem nie obrosłam tłuszczem przez dobę

Mięsnie "wyziębiłam" raz. Przewiało mi górną część pleców w górach i potem spędziłam pół dnia na wpół siedząco, plecami do kaloryfera Spałam na brzuchu z termoforem na plecach. Ale dzięki temu odkryłam odzież termiczną

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-07-30 o 08:39
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-30, 08:46   #4794
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 100
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Dla mnie samo wstawanie rano "pobiegać" jest czarną magią. Tym bardziej w zimie, kiedy ja ledwo wstaję z ciepłego łóżka i dreptam, jak ślepak, pod prysznic. I potem wyjść z niego nie mogę. Ktoś musiałby nade mną stać z pistoletem, żebym poszła rano "biegać".

Czy oni mają jakieś specjalne buty do biegania zimą? Takie metalowe, kolczaste wkładki na przyczepność zakładają? Ja się ślizgam i ledwo chodzę po śniegu. Jakbym miała biegać, to bym się połamała.

Są nakładki/kolce do biegania zakładane na buty, ale to już na mega extremalnie warunki, tak normalnie to w normalnych butach raczej się biega. No po prostu… trzeba wybierać trasę mniej oblodzoną i się skupić i nie wywinąć orła, bo implanty zębów strasznie drogie, a to motywuje.

Lepiej mi się ćwiczy (w salonie) jak jest chłodniej, to fakt. Ale zimą to potrzebuję super extra motywacji. Poczucie winy mi wtedy pomaga. Jak poćwiczę to od razu lecę do lustra i się cieszę jak głupek. A jak sobie odpuszczę, sprawdzam przed lustrem czy czasem nie obrosłam tłuszczem przez dobę

Mięsnie "wyziębiłam" raz. Przewiało mi górną część pleców w górach i potem spędziłam pół dnia na wpół siedząco, plecami do kaloryfera Spałam na brzuchu z termoforem na plecach. Ale dzięki temu odkryłam odzież termiczną
Mi się udało raz wstać, żeby iść biegać przed 7 rano, żeby zobaczyć jak to fajnie. Było to tak okropne przeżycie, ze nigdy więcej.
Rano biegają/ćwiczą Ci, co po prostu maja taki zegar biologiczny ze wstają bez problemu, ci co nienawidzą rano wstawać biegają później a nawet wieczorem/nocą.
Cała tajemnica heroizmu porannego uprawiania sportu. Są skowronki i są słowiki.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-30, 21:59   #4795
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jak muszę to biegam rano. Tzn gdy wiem,że nie mam innej godziny do wyboru w najbliższym czasie. Nie rozkminiam tego czy mi się chce czy nie,tylko idę bo mam czas (ale ja jestem na etapie małych dzieci,więc biegam gdy tż jest w domu lub są w placówkach a ja akurat w domu). Czy to 6:00, 12:00 czy 21:00, idę gdy mam czas.

Zima biegam w zwykłych adidasach całorocznych, gleba mi się nie zdarzyła prędzej się potknę na łące lub w lesie o jakieś wystające kamienie lub korzenie. I to prawda, przy -20 w tym roku było przyjemniej niż przy +25 latem.
Aczkolwiek sekret jest jeden - to trzeba lubić mnie by musieli siła zmusić do jakichkolwiek wygibasów przy yt, nienawidzę. Próbowałam dziesiątki razy,nie dla mnie. Najważniejsze to znaleźć aktywność,która sprawia nam przyjemność.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-30, 22:52   #4796
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dzisiaj na zajęciach robiliśmy wymachy kettlem. Ale bolał mnie dół pleców, mimo że to nie był jakiś super ciężar. Więc wstępnie się z kettlem nie polubiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-30, 23:06   #4797
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88834554]Dzisiaj na zajęciach robiliśmy wymachy kettlem. Ale bolał mnie dół pleców, mimo że to nie był jakiś super ciężar. Więc wstępnie się z kettlem nie polubiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Krzywdę bym sobie zrobiła chyba Bałabym się, że upuszczę sobie stopy.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 00:07   #4798
Zaciekawiony12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 12
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88834554]Dzisiaj na zajęciach robiliśmy wymachy kettlem. Ale bolał mnie dół pleców, mimo że to nie był jakiś super ciężar. Więc wstępnie się z kettlem nie polubiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Z ketlem można robić wiele ciekawych ćwiczeń nie tylko pleców, bo choćby na barki.
Zaciekawiony12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 05:35   #4799
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Wymachy to akurat na tyłek, nie na plecy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 06:32   #4800
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88834554]Dzisiaj na zajęciach robiliśmy wymachy kettlem. Ale bolał mnie dół pleców, mimo że to nie był jakiś super ciężar. Więc wstępnie się z kettlem nie polubiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ojej, w plecy poszło? Niedobrze
Dość długo zajęło mi ogarnięcie swinga z kettlem (bo pewnie to ćwiczenie robiłaś). Na początku nic nie czułam, cała się gibałam bez sensu. A teraz mocno wchodzą pośladki aż przyjemnie pali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.