Fryzjer w Rzeszowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-07, 18:28   #1
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750

Fryzjer w Rzeszowie


hej http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif znacie może dobrego fryzjera w Rzeszowie? wiem że ten wątek się już kiedyś pojawił ale jakiś czas temu a i odpowiedzi niewiele było... może pojawił się ktoś nowy godny polecenia? http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif

a w ogóle pozdrowionka specjalne dla wszystkich Rzeszowianek i Rzeszowiaków http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif

sprawdzam liste obecności: Kto jest z Rzeszowa!?!?!? wpisywać się http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 18:46   #2
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

To ja wpisuje sie pierwsza http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

Z Rzeszowa zdecydowanie moge polecic p.Agnieszke Chomicka. Kiedys pracowala w Gallinie, pozniej miala swoj zaklad (zapomnialam nazwy ulicy http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon28.gif). Teraz ma zaklad na Mickiweicza (nad apketeka). Tylko jesli juz do niej pojdziesz musisz uwazac, bo na Mickiewicza jest jeszcze jeden zaklad fryzjerki i tam tez prasuje p.Agniaszka (dlatego podrubilam nazwisko tamtej).
Bylam kiedys tez na ulicy nie wiem jakies ale jak sie jedzie w strone Lancuta (jadac z ronda w strone cmentarza na Wilkowyji mila sie skel z kominkami itp i dalej jest wlasnie zaklad fryzjerski).
Ja chyba tyle moge polecic.
Aha, co do cen. p.Agnieszka jest droga (obciecie ok 50 zl, balejaz ok 100-150), drugi zaklad ma o wiele nizsze ceny.
A czy Ty mozesz polecic godnego fryzjera (bo moze taki jest a po prostu sama chcesz zmienic teraz) http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif

p.s. wiem ze nie mam daru do tlumaczenia szczegolnie ulic wiec jak cos niejasne-pisz http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 18:59   #3
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

a czy ten zakład na Piłsudskiego (zdaje się) po stronie ZUS-u? to czasem nie w bramie? tam chyba taki facet strzyże, byłam tam kiedyś i w sumie byłam zadowolona, aczkolwiek nie robiłam na głowie żadnych rewolucji, ale przyglądałam się i paru dziewczynom "wystrugał" niezłe fryzurki, biorąc pod uwagę że strzyżenie kosztowało ok 15 zł... http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
innych rzeszowskich fryzjerów nie znam ale za grzechy żałuje, (tzn znam jeszcz jednego ale imienia nie wspomne ani namiarów do niego, lepiej łukiem szerokim omijać - a strzyże na peryferiach więc raczej tam nie trafcie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif ) Za to obiłam się o paru krakowskich fryzjerów ale żadnego szczególnie polecić nie mogę http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif

a gdzie pozostali wizarzeszowiacy?
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 19:03   #4
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Zaklad na Pilsudskiego? nie, nie pisalam o nim, choc slyszalam. rzeczywiswcie (pan Romek, bo chyba tak ma na imie) ponoc dobrze obcina, ale za bardzo wytnie wloski (moje kolezanki do niego chodzily i dopiero po ok 2-3tyg byly zadowolone z fryzurek, ja chociaz troszke odrosly)

http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 19:11   #5
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

no ja teraz zamierzam tylko trochę podciąć bo jestem w fazie "chodowania" http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif więc lepiej żeby nikt z nożyczkami za bardzo nie szalał bo http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon31.gif hihi http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-09, 11:20   #6
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Rzeszów !!! hop hop

przypominam się http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 19:54   #7
KUBA20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A co myslicie o zakładzie Ce-Ce.???ZNA GO MOŻE KTOŚ???
KUBA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 20:03   #8
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

O no prosze watek sprzed ponad roku
Ja bylam w Ce-Ce jzu dawno temu, pani chciala mi zrobic niesamowicie krotka grzywke, co do moich wlosow zupelnie nie pasowalo, niesamowicie mnie namawiala choc wyraznie powiedzialam NIE, a rzede wszystykim mam wlosy b. poddatke, wiec wygladaloby to koszmarnie. Jednak poza ta jedna uwaga, nie wspominam tego zakladu jakos szczegolnie.
Ostatnio natomiast odkrylam zaklad, przy ktorym na razie pozostane. Jest to "Twoj Styl", bardzo fajnie scina p.Asia (chyba tak ma na imie, dosc latwo ja poznac po niebieskim, grubym pasemku na czarnych wlosach).
Poza tym godny jest ponoc do polecenia Salonik Pod Pazurkami (na ul.3 Maja)
i zdecydowanie moja wczesniejsza wypowiedz o p.Agnieszce Chomickiej nadaje sie do przerobki, nie dosc ze jej serdecznie nie polecam, to raczej serdecznie odradzam. Kolezanka nie wiedziala co zrobic po kilku wizytach u tej pani, wiec w koncu zmienila salon na Twoj Styl

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 16:52   #9
askaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice rzeszowa
Wiadomości: 4
GG do askaas Wyślij wiadomość przez Yahoo do askaas
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hej chcialam sie zapytac gdzie jest ten "twój styl " i ten facet na piłsuckiego który ładnei strzyze ja tez onim słyszlam duzo dobrego ale nei wiem gdzie dokladnei sie miesci jego salon . prosze odpiszcie
wybieram sie do fryzjera ale jakos mam opoer bo mam długie włosy i boje sie ze jakis fryzjer moze je spartolic
askaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:29   #10
rzeszowianka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Hejka! Dziewczyny niewiecie czasem gdzie w Rzeszowie na Baranówce 3 albo w pobliżu centrum(ostatecznie na terenie całego miasta) jest jakiś profesjonalny salon fryzjerski?ZAleży mim na tym,żeby zproponowano mi coś dla mnie odpowiedniego, bo mampociągłą twarz taką specyficzną.
rzeszowianka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 05:30   #11
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

TEŻ jestem tym zainteresowana może ktoś zna coś nowego , ja słyszałam dobre opinie o JLD w galerii rzeszów, może sie tam wybierzesz
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 08:11   #12
jeannette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Ja jeżdżę do Łańcuta do najlepszego fryziera jakiego znam (kiedyś pracował w rzeszowskim Budimexie) od pewnego czasu ma swój salon właśnie w Łańcucie.
Nie jest tanio ale nie znam osoby, która byłaby niezadowolona wprost przeciwnie!
Terminy są długie ale podaję nr tel. 225-83-82 (ATELIER FRYZUR PRZEMEK)
pozdrawiam
jeannette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 08:41   #13
*iwonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
GG do *iwonka
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

z tego co wiem ten temat był już poruszany. pamiętam że duuużo osób mówiło o fryzjerze który ma salon na ulicy piłsudskiego. salon ten znajduje się gdzieś " w bramie, niedaleko zus-u". pracuje tam jakiś pan. dużo osób zachwalo go za dobrą rękę i przystępną cenę usługi ( podobno za strzyżenie bieże 15 zł ). jak każdy mężczyzna ma też i wady , czasami jak ma wizje może zciąć troszkę któcej niż byśmy sobie tego życzyli. - ale to wszystko znam tylko z plotek więc czeba tam pójść i samemu wypróbować. ja pójdę niedługo do niego to się wypowiem.
*iwonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 08:44   #14
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Galeria Graffica - "Marius" (czy jak to sie tam zwal ten salon). Tam najlepiej dac sie obciac Mariuszowi, ostatnio jak bylam, to trzeba bylo do niego zrobic sobie termin, bo niestety tyle ludzi chcialo.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 12:17   #15
askaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice rzeszowa
Wiadomości: 4
GG do askaas Wyślij wiadomość przez Yahoo do askaas
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ludzie gdzie wy jestescie widze ze nei doczekam sie na odpowiedz na moje pytanie
askaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 18:34   #16
rzeszowianka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Hej dziewczyny! Witam Was ponownie. Dzięki , że się odezwałyście. Ja mam trochę inną opinię o panu Romanie P. z salonu przy Piłsudskiego. Chodziłam do niego kilka razy, ale się zraziłam i już tam nie chodzę.Jeszcze ani razu nie byłam zadowolona z jego "dzieła". Zawsze wychodziłam od niego z fryzurą starszej pani. Czuprynki były takie sztuczne, nadmuchane, podwinięte na szczotce(a może tylko mi się tak wydaje, może nie mam racji. Nie chcę nikogo zniechęcać do niego, ja tylko piszę o moich doświadczeniach.)W każym bądź razie nie potrafił lub nie chciał mi nic zaproponować. Może dlatego,że jastem nieśmiała i nie domagam się swojego. No bo też sama nie mam wizji jak miałaby wyglądać moja fryzura. Bardzo chciałabym znaleźć takiego fryzjera(bardziej fryzjerkę), która byłaby dobra w swoim fachu, ale niedrogą i nie w jakimś ekskluzywnym salonie.W takich miejscach ceny są wysokie a po co przepłacać.A o tamtych salonach nigdy nie słyszałam dziewczyny.Gdzie dokładnie znajduje się to JDL?Piętro czy podobne dane.Liczę na Was. Z góry dzięki .Pa!
rzeszowianka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 19:11   #17
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Jeanette , ja od początku jak Przemek ma swój salon do niego chodze, ale zdecydowanie lepiej mu wychodzi koloryzacja niż strzyżenie, nigdy mnie nie oszpecił hihi ale nie zawsze byłam super zadowolona
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 18:20   #18
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ja niestety nie wiem,ale byłyście może w tym salonie w Galerii Rzeszów?Ładnie wygląda,ale słyszałam,że żadna rewelacja..
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 11:56   #19
askaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice rzeszowa
Wiadomości: 4
GG do askaas Wyślij wiadomość przez Yahoo do askaas
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

dziewczyny ile kosztuje sciecie w galeri graffice w tym " ma.... " odpiszcei tylko szybciutko
askaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 09:44   #20
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez askaas
hej chcialam sie zapytac gdzie jest ten "twój styl " i ten facet na piłsuckiego który ładnei strzyze ja tez onim słyszlam duzo dobrego ale nei wiem gdzie dokladnei sie miesci jego salon . prosze odpiszcie
wybieram sie do fryzjera ale jakos mam opoer bo mam długie włosy i boje sie ze jakis fryzjer moze je spartolic
Hm, salon jest za kosciolem Saletynow. Idac od domu kultury, zaraz za kosciolem jest ulica w prawo, schodzi sie na dol (tak jak do 5LO). Po lewej stronie jest budynek (m.in znajduje sie tam apteka, czy Delikatesy Centrum) i zaraz za delikatesami widac ten salon.
Poza tym slyszalam, ze fajnie scinaja i maja dobre farby (Kadusa) w nowym salonie na Krola Augusta (zaraz przed Reduta skreca sie w ulice i pozniej gdzies prosto), ale tam nie bylam.

Cytat:
Napisane przez Shandusia
ja niestety nie wiem,ale byłyście może w tym salonie w Galerii Rzeszów?Ładnie wygląda,ale słyszałam,że żadna rewelacja..
Pare osoab, ktore znam scinalo sie tam i zdecydowanie nie zadowolone wyszly. Moze napisze inaczej, nie slyszalam o ani jednej osobie zadowolonej, choc sadze, ze takie sa

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:16   #21
askaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice rzeszowa
Wiadomości: 4
GG do askaas Wyślij wiadomość przez Yahoo do askaas
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

dzieki młodaa za odpowiedz przynajmnije jedna osoba sie zrujnowla i cos mi odpowiedzila
moze trafie kojarze te okolice
askaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 15:35   #22
Rosie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czesc Rzeszowianki i Rzeszowianie!
Fajnie spotkac ;] kogos z tego samego miasta. Ja polecam Mariusa z Galerii Grafiki, jest naprawde niezly i odwazny...ale i sie ceni. Obciecie + modelowanie to koszt ok.60zl. Natknelam sie na niego po powrocie z zagranicy, wtdy stwierdzilam ze najwyzszy czas cos w sobie zmienic...cale zycie mialam dlugie wlosy i zawsze sie balam eksperymentow. To co ten gosc zrobil....ach, jak tylko odloze!
Rosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 15:45   #23
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

podciagam, czy ktos ma jeszcze jakies doswiadczenia z salonem CeCe?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 19:57   #24
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

podciagam
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 15:13   #25
ccarolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

polecam fryzjerke ktora kiedys maila swoj salon pod rzeszowem, a teraz "afrodyta" na ulicy Solarza w rzeszowie(tuz za bankiem ),
kobieta obcina fachowo i tanio, robilam juz u niej baleyage (sliczny wyszedl), a nawet trwala (trzymala sie na moich dlugich wlosach jakies 5 mies, i malo zniszczyla wlosy!! )
ccarolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 13:07   #26
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Ja również nie polecam pana Romana P. z ul.Piłsudzkiego. Byłam u niego kilka razy, zawsze prostował moje kręconw włosy(mimo moich protestów) i obcinał je tak że nadawały się tylko do prostowania, nie było mowy żebym mogła chodzić z naturalnymi włosami.
Dużo dobrego słyszałam natomiast o Mariuszu z Grafiki. Jeśli któraś z Was była u niego proszę podzielcie się wrażeniami. Jakie tam są ceny??
Z całą odpowiedzialnością mogę natomiast polecić panią Wiolę z salonu Trendy w ...Krakowie niestety. Trafiłam tam przez przypadek i od tamtej pory jeżdże regularnie obcinać się i farbować. Szkoda że nie mogę znależć nikogo takiego w Rzeszowie...
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:33   #27
Iwona21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ostatni wpis: 18 listopdada 2005 roku, czy ktoś tu jeszcze zagląda??
Właśnie jestem w fazie poszukiwania dobrego fryzjera z Rzeszowa lub okolic, ale takiego w rozsądnej cenie, żebym mogła do niego często zaglądać.
Od lipca 2005 zapuszcam włoski, a miałam króciutkie, dzisiaj "najdłuższe" sięgaja mi do ramion... i przyszedł czas kiedy przydałoby się cos z nimi zrobić
Mam kilka pomysłów na fryzórke, ale kto mi coś takiego wyczaruje na moich cienkich włoskach??
Przeglądałam watki dotyczące fryzjerów z Rzeszowa. Jest tyle opni, tyle propozycji, że mam mętlik w głowie.
Może teraz mi ktoś coś podpowie??
Iwona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 18:12   #28
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Iwona, w rozsadnej cenie... ciezko, choc zalezy co chcesz z wloskami robic
jesli chodzi o ciecie to znam jeden salon, maja ceny calkiem w porzadku, jesli chodzi o farbowanie natomiast-tak jak w wiekszosci (balejaz: krotkie-ok 120zl, poldlugie 150zl, dlugie juz nie wiem ).
Pisze o salonie na Krola Augusta 'Vouge'
aha, ja bylam u pana-Damian, moze Dominik-imie na D, ale pracuje tam pani i pan wiec problemu nie byloby, pani raczej nie polecam, czesalam sie u niej i srednio mila byla :/
A wloski podcinalam i robilam balejaz i z pana bylam zadowolona

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 22:29   #29
Iwona21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dzieki,dzieki
Chodziło mi o cięcie, jak będę w okolicy, to pewnie tam zaglądne
Iwona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 09:11   #30
xalpen
Raczkowanie
 
Avatar xalpen
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bp/Krk/Rz-ów
Wiadomości: 338
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam Rzeszowianki!
Chciałabym polecić rewelacyjnego i taniego fryzjera.Zakład znajduje się na ulicy bocznej od 3-maja,za Bulandą,naprzeciwko salonu Ery.Drewniane wejście a nazwa to cos na M..... Pracuje tam pani Monika,która rewelacyjnie tnie włoski,czesze na różne okazje a wszytsko jest wyjatkowo tanie.Za obcięcie zapłaciłam 22 czy 25 zł i jestem bardzo i to bardzo zadowolona.A i jeszce ważna rzecz-trzeba zapisać się wcześniej,bo przeważnie terminy są pozajmowane
xalpen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.